• Ново
Безплатна доставка вентилатор за KIPO FDN6128EPA 46N63FATP00 DC 5V 0.50 A 4-жични 4-пинов конектор 70 мм сървър на вентилатора за охлаждане на лаптопа

Безплатна доставка вентилатор за KIPO FDN6128EPA 46N63FATP00 DC 5V 0.50 A 4-жични 4-пинов конектор 70 мм сървър на вентилатора за охлаждане на лаптопа

BGN 28.00
BGN 32.00
-12 %
В магазина

Брой продукти

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. (2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака. (3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. (2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори.

Подробности

Цвят На Острието:
Черен
Брой Ножове:
№ 1, NO2, NO1 И NO2
На линия:
4 линия
търговска марка:
ИНЬВЭЙТАЙ
Номер На Модела:
FDN6128EPA
Материал На Радиатора:
Алуминий
Пакет:
No
Тип:
Фен
Приложение:
Процесор
is_customized:
Yes
Шум:
NO
Размер На Вентилатора:
6 см

Те също купуват с този продукт

За DELL AcBbl/acbel fs6011 400 W захранване импулсно захранване за минната индустрия

BGN 144.00 159.98

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА DELL (КОРИСТИ) моќ Ac Bbl / acbel fs6011 префрлување напојување 400 W префрлување напојувањеНапојување димензии : 4*11*26 (cm) 24pin +10 pin +4 pin +4 pinСлики :

Използва се, за Asus M4A88T-M Оригинала се използва дънна платка настолна 880g socket AM3 DDR3 SATA II

BGN 85.00 89.60

Answer : ___________________________ NOTE : Ова е расклопување плоча,не се целосно нови(се користи),но сите функција 100% нема проблем,ние ќе се тестирани во ред и да ги преземат видео пред испрати!Бидејќи пост воздух mail одбие стоки со батерија,Со цел успешно да се помине за безбедност,стоката ние брод надвор не се вклучуваат CMOS батеријата,се надевам u може да се разбере...

771-пиновия cpu Heatsink spot 0.6 кг чист мед плача плача САМ предпочитан радиатор

BGN 66.00 73.58

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник 771 604 крајот на дебели бакар ПРОЦЕСОРОТ heatsink S5000 5100 матична плочаспецифични радијаторБренд Серверот оригиналот (КОРИСТИ) 90% ново!771pin heatsink / пасивен ПРОЦЕСОРОТ heatsink 1 U серверот чист бакар топлина мијалник DIY модификации,Должина : 9cm ширина : 8cm 2.7 cm 0.6 кг!!!Слики :

за asus s400c s500c S400CA S500CA MAIN BOARD оригиналната дънна платка с процесор i7-3537 S400CA rev 3.1 Test ok

BGN 252.80

за ass400c s500c S400 CA S500 CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната плоча со i73537 ПРОЦЕСОРОТ s400ca рев 3.1 100% Тест редОваа серија плочи има 2 модели.Сите тие се напишани S400 CA на матичната плоча.ве молиме да ми кажете моделот од PN Код.A...

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

Висок клас дънна платка 684319-001 подходящ за системна платка на преносим компютър серия HP 8560p 8560w, работа

BGN 86.42

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање...

10 бр. 12032 топката охладител DC вентилатор 120x120x32mm центробежни 24V феновете за PC компютър

BGN 128.94

120mm 12cm 120 X120 X32mm Радијална Компресор DC Вентилаторот за Ладење 24 VСосема нов фан со одличен квалитет и атрактивна цена.Лесно да се инсталира и да ги искористи на топол воздух од внатрешноста на случајот.Се зголеми протокот на воздух во вашиот систем.Заладување на целиот случај.Проширите вашиот систем за животspan и Компјутерски подобро да работат.Спецификацијаголемина : 120x120x32mmКонектор : 2 Pin(2.54)Номинална струја : 0.24 AmpНоминална напон : 24v dcБрзината на вентилаторот : 2900±10%вртежи во минутаСтруење : 1.8 CFMИмајќи : Топката имајќиБучава : 32±10%велика британијаТежина : 220g / еезЖивот : 35000 часаПакетот вклучува : 10 компјутериAlipay ЗАЧУВАМ прифати...

Дънната платка на лаптопа MBX 247 подходящ за sony MBX-247 VPC-EH series HM65 A1848625A A1827702A A1827700A

BGN 84.00 99.20

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

EBM-Papst Tubeaxial fan 120 * 120 * 38MM 115VAC 4600Z

BGN 57.00 63.84

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Модел : 4600 ZОпис : ФАН 120 X 120 X 38 MM 115 VACСтандарден Пакет 25Категорија Фанови, Термичка Управување Фанови ACСерија 4000 ZСтруење 105.9 CFM (2.99m3 / мин)Фан Тип TubeaxialБучава 45 d B (A)Моќност (W) 18 WВРТЕЖИ ВО МИНУТА 3100 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАГолемина / Димензија Плоштад 120mm L 120mm x H x W 38mmТерминал 2 ТерминалНапон Номинална 115 VACТежина 1.2 lbs (544.3 g)Температурата на работа 14 ~ 140 ° F (10 ~ 60 ° C)Животниот век на 40 ° C за 40,000 часа

KEFU NEW 583082-001 безплатна доставка дънна платка за лаптоп HP PROBOOK 4411S 4510S DDR3 COMAPRE преди да поръчате

BGN 85.00 89.60

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број 583082001 За HP PROBOOK 4510 S 4411 S DDR3 Лаптоп, да ги Споредиме со Следнава слика пред купување.1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...