• Ново
10 бр. 12032 топката охладител DC вентилатор 120x120x32mm центробежни 24V феновете за PC компютър

10 бр. 12032 топката охладител DC вентилатор 120x120x32mm центробежни 24V феновете за PC компютър

BGN 128.94
В магазина

Брой продукти


120mm 12cm 120 X120 X32mm Радијална Компресор DC Вентилаторот за Ладење 24 V
Сосема нов фан со одличен квалитет и атрактивна цена.
Лесно да се инсталира и да ги искористи на топол воздух од внатрешноста на случајот.
Се зголеми протокот на воздух во вашиот систем.Заладување на целиот случај.Проширите вашиот систем за живот
span и Компјутерски подобро да работат.
Спецификација
големина : 120x120x32mm
Конектор : 2 Pin(2.54)
Номинална струја : 0.24 Amp
Номинална напон : 24v dc
Брзината на вентилаторот : 2900±10%вртежи во минута
Струење : 1.8 CFM
Имајќи : Топката имајќи
Бучава : 32±10%велика британија
Тежина : 220g/еез
Живот : 35000 часа
Пакетот вклучува : 10 компјутери
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Подробности

Тип:
Фен
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
търговска марка:
gdstime
Приложение:
На Корпуса
Номер На Модела:
Вентилатор B-12032B 24V-10P
На линия:
2 линия
кабелна тел:
15см
is_customized:
Yes
Номинален Ток:
0,24 Ампер
Номинално Напрежение:
12V
номинална скорост на въртене:
2900±10%об / мин
тип лагер:
Топка
съединител:
XH2. 54-2PIN
измерване:
120Х120Х32ММ
Размер На Вентилатора:
12 см

Те също купуват с този продукт

Охлаждащ вентилатор за Canon IR5050 5055 5065 5070 5075 550 5570 600 6000i 6000S 6570 7200 8070 85+ 8500 FK2-0837 FH6-1549 FH6-1889 24v

BGN 48.00 56.00

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Безплатна доставка PVB070G12H 12V 1.00 A вентилатор за ATI HD4870 HD4890 HD5850 HD5870 HD5890 видео карта cooler fan охлаждане 4Pin 4Wire

BGN 20.00 20.78

PVB070 G12 H 12 V 1.00 Фан За ATI HD4870 HD4890 HD5850 HD5870 HD5890 Графичка Картичка Кулер за Ладење Вентилатор 4 Pin 4 WireНапомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

Дънната платка на лаптопа MBX 247 подходящ за sony MBX-247 VPC-EH series HM65 A1848625A A1827702A A1827700A

BGN 84.00 99.20

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

10 бр. Gdstime сребро 150 мм x 150 мм и Метален вентилатор Finger Guard скара филтър за прах капак 15 см защитно покритие Безплатна доставка

BGN 32.78

Сребро 150mm x 150mm Метал Фан Прст Guard СкараПараметри : Број на модел : метал вентилатор, грил прст guardDimesions : 150mm x 150mmОдговара за Фан големина : 150mm фанБоја : СребренаМатеријал : МеталТежина : 52g / еезПакет се Вклучени : 10pcs15cm 150mm Вентилатор, Грил Метал Mesh Прст Guard Заштитник Покритие за PC Компјутер AC DC Фанови

NMB 8025 12V 0.65 A 3110RL-04W-B86 4-проводный PWM вентилатор термостат

BGN 19.00 20.80

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Бренд : NMBМАТМодел : 3110 RL04 WB86 F02Спецификации : 80 * 80 * 25 MMЗА HP P / N : 406016001Напон : 12 VАктуелни : 0.65 НаБрзина : 1000 ~ 3800 ВРТЕЖИ во минута ±% 5Воздушниот волумен : 22 ~ 50.14 CFMБучава : 15 ~ 39dbaИмајќи : Dual топката имајќи4pin плоча поддршка жица за 20cm долго пиштол поддршка PWM термостат