• Ново
Нов оригинален Тайван ADDA AD0212LB-G50 25 * 25*10 мм 12V 0.07 A 2,5 см охлаждащ вентилатор

Нов оригинален Тайван ADDA AD0212LB-G50 25 * 25*10 мм 12V 0.07 A 2,5 см охлаждащ вентилатор

BGN 14.00
BGN 16.00
-12 %
В магазина

Брой продукти

Модел : AD0212 LB-G50 Доведе : 2-жица со plug Големина : 25 * 25 * 10мм Напон : 12 V Струја : 0.07 Моќ : 0.84 W Притисок : 0.18 ВО H2 O Бучава : 29 д-BA Тежина : 5 g Имајќи : Dual топката имајќи

Подробности

Обем На Въздуха:
30CFM
Съвместим процесор:
ВСИЧКИ
търговска марка:
ADDA
Интерфейс На Храна:
3PIN
На линия:
2 линия
Приложение:
На Корпуса
Шум:
25dBA
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Тип:
Фен
Пакет:
No
силата на:
1.56 W
Живот На Вентилатора:
50 000 часа
Регулатор На Скоростта На Въртене На Вентилатора:
2500RPM
Номер На Модела:
AD0212LB-G50
Натоварване:
Два Шарикоподшипника
Размер На Вентилатора:
2
Модел:
AD0212LB-G50

Те също купуват с този продукт

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

771-пиновия cpu Heatsink spot 0.6 кг чист мед плача плача САМ предпочитан радиатор

BGN 66.00 73.58

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник 771 604 крајот на дебели бакар ПРОЦЕСОРОТ heatsink S5000 5100 матична плочаспецифични радијаторБренд Серверот оригиналот (КОРИСТИ) 90% ново!771pin heatsink / пасивен ПРОЦЕСОРОТ heatsink 1 U серверот чист бакар топлина мијалник DIY модификации,Должина : 9cm ширина : 8cm 2.7 cm 0.6 кг!!!Слики :

EBM-Papst Tubeaxial fan 120 * 120 * 38MM 115VAC 4600Z

BGN 57.00 63.84

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Модел : 4600 ZОпис : ФАН 120 X 120 X 38 MM 115 VACСтандарден Пакет 25Категорија Фанови, Термичка Управување Фанови ACСерија 4000 ZСтруење 105.9 CFM (2.99m3 / мин)Фан Тип TubeaxialБучава 45 d B (A)Моќност (W) 18 WВРТЕЖИ ВО МИНУТА 3100 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАГолемина / Димензија Плоштад 120mm L 120mm x H x W 38mmТерминал 2 ТерминалНапон Номинална 115 VACТежина 1.2 lbs (544.3 g)Температурата на работа 14 ~ 140 ° F (10 ~ 60 ° C)Животниот век на 40 ° C за 40,000 часа

1:5 SATA 2.0 Port Multiplier adapter SATA 3GB/s твърд диск Clone странично карта Easy Dip Switch RAID 0 1 3 5 10 голям JMB393

BGN 125.00 131.20

Со лесна конфигурација шема, уредот може да биде чиста порта мултипликатор во RAID конфигурација која обезбедува SATA порта проширување само како SATA Hub, или харддиск перформанси бустер која обезбедува високи перформанси уред се гледа од страна домаќин контролер или харддиск податоци заштитник кој автоматски резервна копија на податоците да се спречи загуба на податоци од харддиск штета...