• Ново
За LENOVO One machine нов вентилатор за AVC BASA0819R5U 5V 0.6 A a 1бр

За LENOVO One machine нов вентилатор за AVC BASA0819R5U 5V 0.6 A a 1бр

BGN 13.00
BGN 14.38
-10 %
В магазина

Брой продукти


Тоа е една 1 PCS цена, ако сакате 1 пар (2 ПАРЧИЊА).ве молиме купат две, ви благодариме!
Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : 1) .com не прифаќајте PP плаќање. кога сакате да се направи плаќање преку ПП. Ве молам контактирајте ме по пошта. Јас ќе ти кажам моите PP сметка. 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии пред цел на објектот. Ова е многу важно. 3)Ако ви треба големо количество, можете да ме контактирате по е-пошта. Јас ќе ви дадам некои попуст. Пред купување : Ако имате некои посебни барања. ве молиме да го извести ме кога ќе цел објект. Регулатива и сугестии : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2) Ако изберете Хонг Конг пост воздух mail или од страна на Хонг Конг пост парцела или од Кина пост воздух пошта или по Кина
пост воздух парцела. Тие ќе трае подолго време отколку EMS и други изразат начин и не можете да ги пратите на вашите производи на интернет, но тоа е зошто тоа е во овој брилијантен цена! 3) Ако сакате да се избира економија превозот начини како кина пост воздух mail итн, тоа е обично се 28-40 дена .Јас предлагам ќе е подобро да се избра EMS , бидејќи кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail услугата многу сиромашните кои вообичаено се изгубени парцела и одлагање. Понекогаш се земе 1-2month .ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени .ова е купувачот одговорност. Јас не може да се вратат парите. Кога ќе го избра превозот начини ве молиме да се разгледа внимателно. 4) Ако DHL или UPS. кога ќе се во живо во оддалечена област. DHL или прозорци ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро. Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС. Општи услови : 1). Продавачот не е одговорен за време на испорака. Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail. 2). Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата. 3). Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирската служба DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS/ SF Хонг Конг пост воздух mail / Хонг Конг пост парцели
Кина пост воздух mail / Кина пост воздух парцела 2) на нашите производи обично испораката од страна на ЕМС, тоа трае скоро 7 дена .

Подробности

търговска марка:
АВК

Те също купуват с този продукт

KEFU NEW 583082-001 безплатна доставка дънна платка за лаптоп HP PROBOOK 4411S 4510S DDR3 COMAPRE преди да поръчате

BGN 85.00 89.60

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број 583082001 За HP PROBOOK 4510 S 4411 S DDR3 Лаптоп, да ги Споредиме со Следнава слика пред купување.1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

EBM-Papst Tubeaxial fan 120 * 120 * 38MM 115VAC 4600Z

BGN 57.00 63.84

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Модел : 4600 ZОпис : ФАН 120 X 120 X 38 MM 115 VACСтандарден Пакет 25Категорија Фанови, Термичка Управување Фанови ACСерија 4000 ZСтруење 105.9 CFM (2.99m3 / мин)Фан Тип TubeaxialБучава 45 d B (A)Моќност (W) 18 WВРТЕЖИ ВО МИНУТА 3100 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАГолемина / Димензија Плоштад 120mm L 120mm x H x W 38mmТерминал 2 ТерминалНапон Номинална 115 VACТежина 1.2 lbs (544.3 g)Температурата на работа 14 ~ 140 ° F (10 ~ 60 ° C)Животниот век на 40 ° C за 40,000 часа

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

за asus s400c s500c S400CA S500CA MAIN BOARD оригиналната дънна платка с процесор i7-3537 S400CA rev 3.1 Test ok

BGN 252.80

за ass400c s500c S400 CA S500 CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната плоча со i73537 ПРОЦЕСОРОТ s400ca рев 3.1 100% Тест редОваа серија плочи има 2 модели.Сите тие се напишани S400 CA на матичната плоча.ве молиме да ми кажете моделот од PN Код.A...

Дънната платка на лаптопа MBX 247 подходящ за sony MBX-247 VPC-EH series HM65 A1848625A A1827702A A1827700A

BGN 84.00 99.20

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...