• Ново
За Asus UX30 ux30s серия от новата смяна 13,3-инчов вентилатора на лаптопа

За Asus UX30 ux30s серия от новата смяна 13,3-инчов вентилатора на лаптопа

BGN 11.00
BGN 12.00
-8 %
В магазина

Брой продукти


Опис на производот Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : 1) .com не прифаќајте PP плаќање. кога сакате да се направи плаќање преку ПП. Ве молам контактирајте ме по пошта. Јас ќе ти кажам моите PP сметка. 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии пред цел на објектот. Ова е многу важно. 3)Ако ви треба големо количество, можете да ме контактирате по е-пошта. Јас ќе ви дадам некои попуст. Пред купување : Ако имате некои посебни барања. ве молиме да го извести ме кога ќе цел објект. Регулатива и сугестии : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2) Ако изберете Хонг Конг пост воздух mail или од страна на Хонг Конг пост парцела или од Кина пост воздух пошта или по Кина
пост воздух парцела. Тие ќе трае подолго време отколку EMS и други изразат начин и не можете да ги пратите на вашите производи на интернет, но тоа е зошто тоа е во овој брилијантен цена! 3) Ако сакате да се избира економија превозот начини како кина пост воздух mail итн, тоа е обично се 28-40 дена .Јас предлагам ќе е подобро да се избра EMS , бидејќи кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail услугата многу сиромашните кои вообичаено се изгубени парцела и одлагање. Понекогаш се земе 1-2month .ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени .ова е купувачот одговорност. Јас не може да се вратат парите. Кога ќе го избра превозот начини ве молиме да се разгледа внимателно. 4) Ако DHL или UPS. кога ќе се во живо во оддалечена област. DHL или прозорци ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро. Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС. Општи услови : 1). Продавачот не е одговорен за време на испорака. Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail. 2). Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата. 3). Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирската служба DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS/ SF Хонг Конг пост воздух mail / Хонг Конг пост парцели
Кина пост воздух mail / Кина пост воздух парцела 2) на нашите производи обично испораката од страна на ЕМС, тоа трае скоро 7 дена .

Подробности

търговска марка:
MLLSE
Тип На Цифров Компонент:
Друго

Те също купуват с този продукт

Охлаждащ вентилатор за Canon IR5050 5055 5065 5070 5075 550 5570 600 6000i 6000S 6570 7200 8070 85+ 8500 FK2-0837 FH6-1549 FH6-1889 24v

BGN 48.00 56.00

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

За DELL AcBbl/acbel fs6011 400 W захранване импулсно захранване за минната индустрия

BGN 144.00 159.98

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА DELL (КОРИСТИ) моќ Ac Bbl / acbel fs6011 префрлување напојување 400 W префрлување напојувањеНапојување димензии : 4*11*26 (cm) 24pin +10 pin +4 pin +4 pinСлики :

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

EBM-Papst Tubeaxial fan 120 * 120 * 38MM 115VAC 4600Z

BGN 57.00 63.84

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Модел : 4600 ZОпис : ФАН 120 X 120 X 38 MM 115 VACСтандарден Пакет 25Категорија Фанови, Термичка Управување Фанови ACСерија 4000 ZСтруење 105.9 CFM (2.99m3 / мин)Фан Тип TubeaxialБучава 45 d B (A)Моќност (W) 18 WВРТЕЖИ ВО МИНУТА 3100 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАГолемина / Димензија Плоштад 120mm L 120mm x H x W 38mmТерминал 2 ТерминалНапон Номинална 115 VACТежина 1.2 lbs (544.3 g)Температурата на работа 14 ~ 140 ° F (10 ~ 60 ° C)Животниот век на 40 ° C за 40,000 часа

1:5 SATA 2.0 Port Multiplier adapter SATA 3GB/s твърд диск Clone странично карта Easy Dip Switch RAID 0 1 3 5 10 голям JMB393

BGN 125.00 131.20

Со лесна конфигурација шема, уредот може да биде чиста порта мултипликатор во RAID конфигурација која обезбедува SATA порта проширување само како SATA Hub, или харддиск перформанси бустер која обезбедува високи перформанси уред се гледа од страна домаќин контролер или харддиск податоци заштитник кој автоматски резервна копија на податоците да се спречи загуба на податоци од харддиск штета...

gpu cooler VGA GRAPHICS CARD Fan охлаждане за графични карти ASUS rx 550 rx550 GT630-2GD3

BGN 18.00 19.18

VGA графичкиот процесор VGA Кулер Вентилатор За Ge Force GT 530 ASrx550 GT6302 GD3 Vedio Картички за ЛадењеОпис : Производ Бренд : EVERFLOW Производ Модел : R128015 SM Дел Description : DC 12 V 0.25 Фан Димензија (Dxšxv) : прибл...