• Ново
Нов cha5605cs-ОА-FH2 ad5605hx-jd3 за фен на Fujitsu LifeBook A530

Нов cha5605cs-ОА-FH2 ad5605hx-jd3 за фен на Fujitsu LifeBook A530

BGN 14.00
BGN 16.00
-12 %
В магазина

Брой продукти


Опис на производот Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : 1) .com не прифаќајте PP плаќање. кога сакате да се направи плаќање преку ПП. Ве молам контактирајте ме по пошта. Јас ќе ти кажам моите PP сметка. 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии пред цел на објектот. Ова е многу важно. 3)Ако ви треба големо количество, можете да ме контактирате по е-пошта. Јас ќе ви дадам некои попуст. Пред купување : Ако имате некои посебни барања. ве молиме да го извести ме кога ќе цел објект. Регулатива и сугестии : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2) Ако изберете Хонг Конг пост воздух mail или од страна на Хонг Конг пост парцела или од Кина пост воздух пошта или по Кина
пост воздух парцела. Тие ќе трае подолго време отколку EMS и други изразат начин и не можете да ги пратите на вашите производи на интернет, но тоа е зошто тоа е во овој брилијантен цена! 3) Ако сакате да се избира економија превозот начини како кина пост воздух mail итн, тоа е обично се 28-40 дена .Јас предлагам ќе е подобро да се избра EMS , бидејќи кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail услугата многу сиромашните кои вообичаено се изгубени парцела и одлагање. Понекогаш се земе 1-2month .ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени .ова е купувачот одговорност. Јас не може да се вратат парите. Кога ќе го избра превозот начини ве молиме да се разгледа внимателно. 4) Ако DHL или UPS. кога ќе се во живо во оддалечена област. DHL или прозорци ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро. Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС. Општи услови : 1). Продавачот не е одговорен за време на испорака. Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail. 2). Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата. 3). Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирската служба DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS/ SF Хонг Конг пост воздух mail / Хонг Конг пост парцели
Кина пост воздух mail / Кина пост воздух парцела 2) на нашите производи обично испораката од страна на ЕМС, тоа трае скоро 7 дена .

Подробности

търговска марка:
MLLSE

Те също купуват с този продукт

За DELL AcBbl/acbel fs6011 400 W захранване импулсно захранване за минната индустрия

BGN 144.00 159.98

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА DELL (КОРИСТИ) моќ Ac Bbl / acbel fs6011 префрлување напојување 400 W префрлување напојувањеНапојување димензии : 4*11*26 (cm) 24pin +10 pin +4 pin +4 pinСлики :

771-пиновия cpu Heatsink spot 0.6 кг чист мед плача плача САМ предпочитан радиатор

BGN 66.00 73.58

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник 771 604 крајот на дебели бакар ПРОЦЕСОРОТ heatsink S5000 5100 матична плочаспецифични радијаторБренд Серверот оригиналот (КОРИСТИ) 90% ново!771pin heatsink / пасивен ПРОЦЕСОРОТ heatsink 1 U серверот чист бакар топлина мијалник DIY модификации,Должина : 9cm ширина : 8cm 2.7 cm 0.6 кг!!!Слики :

KEFU NEW 583082-001 безплатна доставка дънна платка за лаптоп HP PROBOOK 4411S 4510S DDR3 COMAPRE преди да поръчате

BGN 85.00 89.60

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број 583082001 За HP PROBOOK 4510 S 4411 S DDR3 Лаптоп, да ги Споредиме со Следнава слика пред купување.1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

EBM-Papst Tubeaxial fan 120 * 120 * 38MM 115VAC 4600Z

BGN 57.00 63.84

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Модел : 4600 ZОпис : ФАН 120 X 120 X 38 MM 115 VACСтандарден Пакет 25Категорија Фанови, Термичка Управување Фанови ACСерија 4000 ZСтруење 105.9 CFM (2.99m3 / мин)Фан Тип TubeaxialБучава 45 d B (A)Моќност (W) 18 WВРТЕЖИ ВО МИНУТА 3100 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАГолемина / Димензија Плоштад 120mm L 120mm x H x W 38mmТерминал 2 ТерминалНапон Номинална 115 VACТежина 1.2 lbs (544.3 g)Температурата на работа 14 ~ 140 ° F (10 ~ 60 ° C)Животниот век на 40 ° C за 40,000 часа

NMB 8025 12V 0.65 A 3110RL-04W-B86 4-проводный PWM вентилатор термостат

BGN 19.00 20.80

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.Бренд : NMBМАТМодел : 3110 RL04 WB86 F02Спецификации : 80 * 80 * 25 MMЗА HP P / N : 406016001Напон : 12 VАктуелни : 0.65 НаБрзина : 1000 ~ 3800 ВРТЕЖИ во минута ±% 5Воздушниот волумен : 22 ~ 50.14 CFMБучава : 15 ~ 39dbaИмајќи : Dual топката имајќи4pin плоча поддршка жица за 20cm долго пиштол поддршка PWM термостат

NOKOTION DA0ZYWMB6E0 NBMNW11002 NB. MNW11. 002 за дънната платка на лаптоп acer aspire E5-771G E5-771 SR1EF I5-4210U NVIDIA 820M

BGN 408.00

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата...

Охлаждащ вентилатор за Canon IR5050 5055 5065 5070 5075 550 5570 600 6000i 6000S 6570 7200 8070 85+ 8500 FK2-0837 FH6-1549 FH6-1889 24v

BGN 48.00 56.00

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

за asus s400c s500c S400CA S500CA MAIN BOARD оригиналната дънна платка с процесор i7-3537 S400CA rev 3.1 Test ok

BGN 252.80

за ass400c s500c S400 CA S500 CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната плоча со i73537 ПРОЦЕСОРОТ s400ca рев 3.1 100% Тест редОваа серија плочи има 2 модели.Сите тие се напишани S400 CA на матичната плоча.ве молиме да ми кажете моделот од PN Код.A...