• Ново
100 бр Gdstime DC 12V 60x60x15mm сачмен лагер бесщеточный на вентилатора за охлаждане на 6 см висока скорост на 4000 об / мин процесор VGA охладител 60 мм x 15 мм

100 бр Gdstime DC 12V 60x60x15mm сачмен лагер бесщеточный на вентилатора за охлаждане на 6 см висока скорост на 4000 об / мин процесор VGA охладител 60 мм x 15 мм

BGN 479.98
В магазина

Брой продукти


Gdstime DC 12 V 60x60x15mm Топката Имајќи Фан Голема Брзина
Опис На Производот :
Параметри :
Димензии : 60x60x15mm
Конектор : XH2.54-2 P
Номинална Напон : 24 V DC
Номинална Струја : 0.16±10% Amp
Номинална Брзина : 4000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 3.89 CFM
Бучава : 30±10% велика британија
Имајќи Тип : Топка
Живот : 50000 часа
Кабел Lenght : 25cm
Тежина : 35g/еез
Пакетот вклучува : 100 парчиња/Многу
Совети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!
Производ Изложба :

Подробности

търговска марка:
gdstime
Приложение:
На Корпуса
Номер На Модела:
GC6015B12V2P2. 54-100G
На линия:
2 линия
съединител:
XH2. 54-2Т
Серфитикат:
CE&ROHS
Дължина на кабела:
25СМ
Натоварване:
Лагер
продължителност на живота:
50000H
номинална скорост на въртене:
4000±10%об / мин
Размер:
60x60x15mm
текущата:
0,16 усилвател
Напрежение:
12
Шум:
30 dba

Те също купуват с този продукт

PLD08010S12HH DC 12V 0.35 a 4pin Dual 75MM Фен Охладител за графични карти на MSI N460GTX N560gtx V5 охлаждащ вентилатор с рамка

BGN 26.00 27.98

PLD08010 S12 HH DC 12 V 0.35 НА 4pin Двојна 75ММ Фан Кулер За Графички Картички MSI N460 GTX N560 GTX V5 Ладење Вентилатор Со рамкаОпис : Овој објект е видео картичка фан, кој се користи за pc замена.Ве молиме мерка на навивачите' димензија и растојанието помеѓу секој монтажа дупка , тогаш бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот видео картичка или не.Примена : Twin Frozr II MSI R7770 HD 7770 N460 N560 GTXПовратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас и како тоа ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.Вашето задоволство е многу важен за нас...

оригинал за лаптоп TP550LD IO BD USB такса

BGN 23.00 25.57

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .оригиналната за лаптоп TP550 LD IO BD usb одборЗа нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

1 бр алуминиев радиатор плача радиатор 60мм х 60мм х 10мм черен

BGN 2.40

Широко се користи за компјутер PC чипсет, моќ IC, моќност електрични уред, LED светло уреди, итн.Користете heatsink лепило лепак да се инсталира heatsink .Лепак не е вклучена овде.Ве молиме проверете спецификација маса и да бидете сигурни дека големината на heatsink одговара на вашата компонента.Име На Производ : HeatsinkМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаВкупната Големина : 60 x 60 x 10мм / 2.4" x 2.4" x 0.4" (L*W*H)Тежина : 41gПакет Содржина : 1 x HeatsinkAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

738152-001 738152-501 основна такса за дънната платка на лаптоп HP 14N DA0U81MB6C0 I3-3217U ПРОЦЕСОР DDR3 GPU HD8690M

BGN 210.00 220.80

738152001 738152501 ГЛАВНИОТ ОДБОР За HP 14 N Лаптоп Плоча DA0 U81 MB6 C0 I33217 U ПРОЦЕСОРОТ DDR3 HD8690 M графичкиот процесорВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Бърз свободен кораб за твърди дискове m2 плача 3 поколение 70 * 22*30 мм nvme нови твърди дискове радиатор / SSD радиатор

BGN 11.00 12.16

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеБрз Слободен Брод За м2 Цврста Состојба Диск Топлина Мијалник 3 Генерација 70*22*30ММ nvme нови цврстдржава дискови радијатор / SSD Heatsink(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Производ листа : 1 парче Топлина мијалник1 парче Термички проводници силикони парче1 парче Увезени висока температура отпорни на гумени бендотПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

100 * flex720 0.5 mm силиций термална подложка за графична памет, beiqiao тетрадка Лэрда САЩ термална актуално минерална тампон силициев диоксид

BGN 66.00 69.90

10*flex720 0.5 mm Силикон Термички Подлога САД LAIRD лаптоп графика меморија Beiqiao термички силициум термички подлога термички подлога Количина : 100 PCS См : 15 * 15 * 0.5 мм Боја : Сива коефициент на Топлинска спроводливост : 5 W / mk Тип : ТFLEX720 Користејќи метод : (ако постои услов да се користи acetone решение да се исчисти површината на инсталацијата) 1...

G1 / 4 резба Бяла пълен алуминий 120 мм на 240 мм 360 мм радиатор за водно охлаждане на течна вода редица за компютър чип ПРОЦЕСОР GPU VGA RAM

BGN 24.00 25.44

Модел Бела Вода Дисперзија Боја КласификацијаАлуминиум 120 Вода ред големина 15.7 * 12 * 3.2 см,Алуминиум 240 Вода ред големина 27.5 * 12 * 3.2 см,Алуминиум 360 Вода ред големина 39.3 * 12 * 3.2 cmПрименливи објект Шасија Радијатор

50 бр. лот зелено алуминий чипсет радиатор радиатор 20ммх 14ммх 10мм

BGN 26.22

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УНашите производи се 100% сосема нов и висок квалитетНие можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Алуминиум Heatsink За Чипсет НПД VGA RAM Меморија 20mm*14mm*10мм Чип РадијаторМатеријал : Алуминиум&Топлина Проводници ЛентаГолемина : 20mm*14mm*10ммТежина : 3g / ЕЕЗПакување вклучуваат : 50 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Pccooler USB притурка и мини гъвкав USB вентилатор тенис на хладно 15 см тъпо фен голямо количество въздух моющийся маса домашен офис готиния фен

BGN 22.00 22.22

Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново опис на производот.Следново е производ вовед.Pccooler USB Gadget Мини Флексибилен USB Вентилатор Десктоп Кул 15cm го исклучите фан Голем Волумен Воздух Перат Биро за Статистика Дома Училница ФанСпецификации : Димензии : 200(L)x 125(L)x 202(H)mm Тежина : 243g Оценет Напон : 5 V DC Номинална Струја : 0.38±0.02 На Брзината на Вентилаторот : 1700 RPM±10% Проток на Воздух : max 145 CFM Бучава : 25d BA Имајќи : hydraumatic Започнете Напон : 3.5 V DC Материјал : PEКрајот Производи

Нов вентилатор за охлаждане за лаптоп TOSHIBA Satellite A200 A205 A210 A215 L450 L450D L455 L455D за Intel Integrated graphics

BGN 14.00 16.86

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за TOSHIBA Satellite A200 A205 A210 A215(За Intel,Интегрирана графика,Original) / TOSHIBA Satellite L450 L450 D L455 L455 D1.Верзија : еден навивач2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Вентилатор за охлаждане на процесора на лаптопа на FUJITSU S6420 S6520 S6421

BGN 11.00 12.80

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

PCI-E Expansion Post Card 4 порта USB 3.0 PCI Express Card 5 Gbit / с PCIE Карта за Windows XP Linux windows8 / 8.1 windows10

BGN 17.00 22.11

Вид : четири интерфејси USB3.0 експанзија картичкаИнтерфејс : PCIE X 1Компатибилен PCI слот : X1X4 / x8 / x16USB интерфејс : 4 X USB3.0Трансфер Стапка : 5 Gb / s USB3.0Применливи модели : конвенционалните десктопПоддршка на систем : Windows XP32 / 64 Windows 7(32 / 64)windows8 / 8.1 windows10Карактеристики : 1.Користење на nec720201 господар чип, голема брзина на работа јадро, висока компатибилност2.Картичката доаѓа со 2 A напојување и не треба надворешно напојување, 330 12 X12mm inductor е подобро од 100 10 X10mm еден.3.Секој интерфејс опрема со независни интерфејс заштита fuse, и веднаш се отсече моќ додека надворешен USB краток спој или прекуструјна се случува, заштита на надворешни уреди и компјутерска од оштетување, автоматски се врати во нормала по решавање на проблеми4.Секој интерфејс опрема со независни регулирани capacitor, гарантира мазна напојување без интерфејс, исто така, може да преземе 250° целзиусови степени, со Цврсти чип capacitor, силна издржливост5.Со потопување злато процес, добра електрична спроводливост, силен антиоксиданс капацитет, тоа може да гарантира стабилен преносНето тежина : 61gБруто тежина : 99gПроизвод големина : 120 X66 X22mm / 4.73 X2.6 X0.87"Пакет големина : 145 X125 X25mm / 5.71 X4.93 X0.99"1 X Експанзија Картичка1 X CD1 X Завртка1 X Пакет1...

Услуги от сервитьор хотел ресторант обслужване сервитьор автоматизиран умен хуманоиден робот

BGN 9600.00

Услуга Келнер хотел Ресторан Услуга Келнер Автоматски Хуманоидни паметен РоботРобот што следува кружна песна кон назначени седишта по седиште броеви се дадени на далечинскиот управувач и времето кое е потребно да им служи може да се прилагоди ако клиентот е во брзање...

За дънната платка на лаптоп MSI GE60 MS-16GF MS-16GF1 N15P-GX-A2 работи перфектно

BGN 397.17

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Високо качество на универсален за Nvidia DVI+TVO 8 см нископрофилен скоба за видео карти-1 бр. / лот

BGN 12.80

******************************************************Повеќе детали : Висок квалитет на Универзалната Nvidia DVI+TVO 8 CM низок профил заградата за видео картичка 1pcs / многу ************************************************Слика :

Gdstime 2 Set Dupont Connector 2 Pin DC Cooling Fan 5V Small Фен 30mm Brushless Cooler 30x30x7mm 3007 за Raspberry с винтове

BGN 12.62

GDT DC Вентилаторот за Ладење 5 V 30x30x7mm Du Pont со Рамни НаврткиПараметри : Димензии : 30мм x 30мм x 7mmКонектор : Du PontНоминална Volt : DC 5 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.15 Amp ±10%Номинална Брзина : 9000 RPM ±10%Проток на воздух : 7.9 CFMНиво на бучава : 18 велика британија ±10%Живот : 35000 часаТежина : 15g / еезПакет Се Вклучени : Фото Детали :

Нов лаптоп CPU fan охлаждащ вентилатор за Asus VX7 VX7SX охлаждащ вентилатор

BGN 28.00 32.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...