• Ново
Gdstime 10 бр 9225s USB PC фен от 92 мм аксиален двигател на вентилатора за охлаждане на 5 в 92x92x25 mm 9 см DC бесщеточный компютърен корпус cooler 90 мм

Gdstime 10 бр 9225s USB PC фен от 92 мм аксиален двигател на вентилатора за охлаждане на 5 в 92x92x25 mm 9 см DC бесщеточный компютърен корпус cooler 90 мм

BGN 59.98
В магазина

Брой продукти


GDT 9225 92x92x25mm DC Фан USB Конектор 5 V
Параметри :
Димензии : 92x92x25mm
Имајќи Тип : Ракав
Конектор : USB конектор
Номинална Напон : DC 5 V
Номинална Струја : 0.25 Amp - 0.3 Amp
Номинална Брзина : 2500rpm±10%
Проток на воздух : 54.8 CFM
Бучава : 31.2 велика британија±10%
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 25cm
Тежина : 80g/еез
Пакет се Вклучени : 10 компјутери
80x80x15mm 80mm DC Brushless Вентилаторот за Ладење USB 2.0 Приклучок за Полнач Кулер Црна 5 V 0.3 А 8015s

Подробности

силата на:
1.2 W
Размер На Вентилатора:
92x92x25mm
Приложение:
На Корпуса
Натоварване:
Маслен Лагер
Пакет:
No
Съвместим процесор:
Обикновен
Регулатор На Скоростта На Въртене На Вентилатора:
Няма оборота в минута
Тип:
Фен
търговска марка:
gdstime
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Интерфейс На Храна:
USB
Живот На Вентилатора:
30000 часа
Номер На Модела:
EW9225S5V-USB-10E
На линия:
2 линия
Шум:
31dBA
Тип:
охлаждащ вентилатор vdc
Тип вентилатор:
аксиален вентилатор
Номер На Модела:
Фен 5V 90мм
Размер На Вентилатора:
92x92x25mm
Номинално Напрежение:
DC 5V
съединител:
USB-конектор
Дължина на кабела:
25СМ
Скорост:
2500 об / мин
Въздушен Поток:
54,8 CFM

Те също купуват с този продукт

IOCREST 3 порта 1394b Firewire портове PCI контролер карти 1394 карта TI8280 чипсет win10

BGN 49.92

СпецификацијаPCI 3 1394 B порта картичка9пински 1394 B пристаништа,секој со трансфер стапки до 800 Mbps6pin 1394 A пристаништа,секој со трансфер стапки и до 400 MbpsВо согласност со IEEE 1394 B и наназад компатибилен со IEEE1394 A2000, како и13941995 стандардиPlug and play и топла swap компатибиленПоддршка на Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7Пакетот вклучува1x IEEE1394 КАРТИЧКА1x упатство

Високо качество на универсален за Nvidia DVI+TVO 8 см нископрофилен скоба за видео карти-1 бр. / лот

BGN 12.80

******************************************************Повеќе детали : Висок квалитет на Универзалната Nvidia DVI+TVO 8 CM низок профил заградата за видео картичка 1pcs / многу ************************************************Слика :

оригинал за лаптоп X455LJ HDD BOARD интерфейс съвет на твърдия диск

BGN 34.59

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .оригиналната за лаптоп X455 LJ HDD ОДБОР хард диск интерфејс одборЗа нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

супер нано силиконова термопаста/термопаста / термопаста HY880 с шнорхел 330 мл / 500 г за led радиатора

BGN 169.60

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо години,нашите главни производи се топлина мијалник соединенија & топлина мијалник гипс & топлина мијалник проток и топлинска подлога,нашите производи се широко се користи во ПРОЦЕСОРОТ&VGA, LED, IC home апарат итн, со одличен оперативен сопственост на нашитепроизвод(сите производи доби SGS, Ro HS,SVHC,PFOA сертификација), и нашиот главен пазарите на ЕУ, северна Америка,Североисток Азија, Југоисточна Азија итн, да Научат повеќе за нас @ нашата вебстраница, верувам дека ќе се најде она што го сакатеда нарачате со најдобра цена перформанси.Клучни СпецификацијаHY880 Сива Нано Термички Проводници за Маснотии Силикони Термичка паста / термички маснотии / термички соединениеБоја Сива .Силиконска основа на топлинска маснотииОперација температура 30~280°C, врв и до 300°CКоефициент на топлинска спроводливост 5.15 W / mKПредметиHY880HY880AHY880БЕдиницаБојаСиваСиваСиваКоефициент на топлинска спроводливост>5.15>4.67>4.16W / mKТермичка Отпорност0 C2 / WГравитацијата>3.25>3.1>2.95g / cm 3Вискозност125001250012500НикојThixotropic Индекс280±10300±10320±101 / 10ммИспарувањето0.0010.0010.001%Крварат0.050.050.05%Операција Температура(Врв)30~28030~28030~2800 C50~34050~34050~3400 CКАКО ДА СЕ КОРИСТИа.Чистење на ПРОЦЕСОРОТ и топлина мијалник површини,Избришете ја површината лесно со памук топката или памук брис навлажнета со алкохол или со нашите термички чистењеб.Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,најдобри дебелина е 0.13~0.15 mmв.Прикачување на топлина мијалник да процесор и да се Избегне отстранување на топлина мијалник по инсталирањето на тоа.ИспоракаЕкспресна услуга достапнаХонгконг ЕМС : 5~7 работни денаDHL : 3~5 работни денаТНТ : 3~5 работни дена за West EU / Северна Америка, 5~7 работни дена за Јапонија / Јужна Кореја / Сингапур итн,10~20 работни дена за поголемиот дел од Азија,Јужна Америка и Африка земји.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Олово време : Помалку од или биде еднаков на 1000pcs Во 3 работни дена;други количество зависи од начинот на организирање на нашата фабрика.2>Испорака период : 3~5 работи од Експрес врата до врата услуга и аеродром до аеродромот услуга, ако со брод, тоа зависи од распоредот и дестинација.3>Сите Пораки ќе бидат одговорени во 12 часа, ако не добивате нашиот одговор,ве молиме испратете го повторно и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Бърз безплатен кораб Silent В9 1155 за AMD 775 desktop CPU вентилатор на CPU охладител мед покритие с LED синя светлина CPU Охладител

BGN 20.00 21.70

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод Молчи Q9 1155 за AMD 775 десктоп CPU вентилатор ПРОЦЕСОРОТ радијатор бакар позлата поведе со сина светлина CPU Ладилник поле на примена : за AMD / 775 / 1155 / 1156 / i3 i5 / i7Фан големина : 9025Имајќи видови : хидрауличниНоминална напон / тековни : 12 vБрзина : 2200 Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Bykski EV-EXJ-20 20 mm удължи свързващ фитинг връзка

BGN 3.18

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалбаКарактеристика & Спецификации Високо Ц / P производ, со висок квалитет, убав изглед.Тема : G1 / 4"Материјал : МесингПовршински третман : Анодна или Електрофореза црна боја3 еез buildin Озелена флуоресцентни силикони фокиТермин

Дънната платка на лаптопа SHELI за hp Envy 17 17-1100 620774-001 DASP8AMB6D0 HM57 HD5850/1G неинтегрированная графична карта

BGN 156.00 165.89

ние се направи следново заложби за нашите производи : 1 100% оригинални montherboard и во добра состојба2 целосно тестирани и работи добро3...

За ASUS K43 K43SV K43SD A43S X43S K43S K43SJ P43SJ K43E лаптоп аудио USB 2.0 IO такса интерфейс съвет JACK дъска безплатна доставка

BGN 19.04

КОМПЛЕТЕН МОДЕЛ ! РОКИ СТАБИЛНА !ДОБРА УСЛУГА И ДОБРА ЦЕНА !ЗАБЕЛЕШКА !!!! мојот пријател ,пред плаќањето ,ве молиме проверете слики со оригиналниот објект ,на матичната плоча е дел број специфични, мора да поредок од страна на точната дел не...

Нов вентилатор за охлаждане за лаптоп TOSHIBA Satellite A200 A205 A210 A215 L450 L450D L455 L455D за Intel Integrated graphics

BGN 14.00 16.86

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за TOSHIBA Satellite A200 A205 A210 A215(За Intel,Интегрирана графика,Original) / TOSHIBA Satellite L450 L450 D L455 L455 D1.Верзија : еден навивач2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Gdstime 2 Set Dupont Connector 2 Pin DC Cooling Fan 5V Small Фен 30mm Brushless Cooler 30x30x7mm 3007 за Raspberry с винтове

BGN 12.62

GDT DC Вентилаторот за Ладење 5 V 30x30x7mm Du Pont со Рамни НаврткиПараметри : Димензии : 30мм x 30мм x 7mmКонектор : Du PontНоминална Volt : DC 5 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.15 Amp ±10%Номинална Брзина : 9000 RPM ±10%Проток на воздух : 7.9 CFMНиво на бучава : 18 велика британија ±10%Живот : 35000 часаТежина : 15g / еезПакет Се Вклучени : Фото Детали :

оригиналът е за 7000 7557 7559 CN-0HW01M 0HW01M HW01M DDAM9AHD000 hdd кабел конектор на твърдия диск

BGN 36.86

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .оригиналната за 7000 7557 7559 CN0 HW01 M 0 HW01 M HW01 M DDAM9 AHD000 hdd кабел хард диск конекторЗа нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Помпа за водно охлаждане Bykski B-PMD3-COV с радиатор 500L DDC Blue

BGN 70.90

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалбаКарактеристика & СпецификацииДизајниран за компјутерладење апликации, високи перформанси, ниска бучава, долг живот.Конектор : 4 Pin ATX Моќ Конектор + 3pinПумпа Тип : Pmsm ПумпаСе Вози Тип : Синусен ОбликМакс...