• Ново
Високо качество на Nibble Metal Cutting Double Head Sheet Saw Tool Кътър Пробийте Attachment режещ инструмент Nibbler Sheet Metal ръчни инструменти

Високо качество на Nibble Metal Cutting Double Head Sheet Saw Tool Кътър Пробийте Attachment режещ инструмент Nibbler Sheet Metal ръчни инструменти

BGN 45.90
В магазина

Брой продукти


Висок Квалитет Nibble Метал Cutting Двојна Глава Лист Видов Машина Алатка Вежба Прилог Алатка за Сечење Nibbler Лим Рака алатка Бесплатен Превозот
Карактеристики На Производот : 1. Директно сечење и крива сечење способен 2. Двојно сечење на главата и 360 степени прилагодување 3. Одлична сечење ефект без било burrs и рабовите 4. Ергономски дизајн рачка за удобност 5. Издржливи, ефикасна и безбедна 6. Компактни димензии, лесен за ракување и труд за заштеда на 7. Погоден за автомобил поправка и одржување и метален лист Производ Параметар : 1. Максимална сечење капацитети : за челик од 1.8 mm/ 0.07 инчи, од не ' рѓосувачки челик на 1.0 mm/ 0.04 инчи, бакар / алуминиумска плоча од 2 мм/ 0.08 инчи, пластика / лесонит од 2 мм/ 0.08 инчи 2. Брзина : 1500 - 3000 вртежи во минута 3. Минимална сечење радиус : околу 12 мм/ 0.47 инчи

Подробности

Тип:
Ръчни Инструменти, Ножове Комбинираната
Направи си Сам пособия:
Коментари
Приложение:
Дървообработващи Инструменти
търговска марка:
DWZ
Брой парчета:
3
Пакет:
opp

Те също купуват с този продукт

PDR Инструменти Hot Стопява Лепило Sticks Paintless Dent Repair Tools Dent Removal Tools kit Ferramentas 2 бр./лот

BGN 5.00 7.15

PDR АЛАТКИ, PULLER, ТPULLEPDR Алатки Топла Топи Лепак Стапови Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Алатки за полнење Ferramentas 2 парчиња / многуПродажба точка : Ново дизајн за лепак стапови : 100% Сосема нов должина : жолта боја 170mm Дијаметар : 11mm Посебна карактеристика : нашата лепак стапчиња се професионален дизајн за поправка на автомобил дент...

Нова Неподдельная Електрическа Кръгла Ъглова Машина / Автоматична Машина Машина На Хартия Филе

BGN 599.31

​Нови Вистински Електрични Круг Агол Машина / Automatic Филе Хартија Машина МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Describtion : Функција : Инсталација на оваа машина платформа алуминиум палети, што ќе ви овозможи полесно deregulation, инсталација на штитови според корпоративни безбедносни барања.Засекување најдобар избор за домашната индустрија за различни телевизија во Фрак картичка, ознака, тетратки, пластична фолија.Машина опремена, R2.R4, R5.R6.R7, R8...

WHDZ 2 елемента шлосери принадлежности помпа Клин шлосери инструменти въздушен клин инструменти за отваряне на замъка шперц набор от Automotiv Auto Entry Tools

BGN 9.00 9.90

WHDZ 2 парчиња Locksmith Материјали Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки Воздух Оптоварување Заклучување Отворање Алатки за Заклучување Изберете Set Automotiv Авто Влез АлаткиПумпа оптоварување Алаткигумени воздух оптоварување за прозорец, врата и кабинет инсталации; го заменува оштетување pry барови и дрвени shimsбезбедно да се справува со целосна големина инсталации со само еден installer; заштеда на време и трошоци за работна силаИздржливи Дома АлаткаПакување : 2 парчиња Црна Пумпа ОптоварувањеWHDZ 2 парчиња Locksmith Материјали Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки Воздух Оптоварување Заклучување Отворање Алатки за Заклучување Изберете Set Automotiv Авто Влез Алатки

2017 нов регулируем фиксиран държач за ремонт на екрана за iPhone сега вход pad computer Work Fixture & ПХБ Holder Технологична repair tools

BGN 12.00 15.66

2017 нов Прилагодлив Фиксна Екран Поправка Држач за i Phone Sumsung подлога Работа со компјутер Тела & PCB Носителот Менгеме поправка алаткиОпис : 2 во 1 Функција за прицврстување на клипот тела...

1pcs индукционная алуминиево фолио запечатване преносима индукционная фолио за покриване на мерки и теглилки 20-100mm DL-500E

BGN 72.00 75.92

1 PCS Индукција Алуминиумска Фолија Запечатување Опрема Рачни ИндукцијаSealer 20100mm DL500 E​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35

Дървообработващи инструменти бързо прижимные скоби прижимное устройство за Т-образна фуга Т-образни гъсеници

BGN 32.00 49.20

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Машини Алатки за Брзо Дејствување Задржете Стеги Држете го Уредот за ТСлот ТПесни Задржете Стегач за ТСлот Песни На Задржете Менгеме е далеку еден од најлесните начини да се стега дрво на вежба притиснете маса или било каква работа површина која има алуминиумска ТПатеката...

Комплекти ръчни инструменти 85 см 4 нокът дълъг обхват гъвкав инструмент за подбор на пружинен улавяне тесен завой на Кривата на сцепление за избор на гайки и болтов

BGN 4.29

Функција : 1 Ноктот тип алатка ќе ги собереш магнетни и nonmagnetic делови2 Едноставно две прст акција Се повлече рачката за да се открие и да се отвори канџи, пуштете го да се справи со притисокот на дел3...

3в1 Аквариум водни живи растения поддръжка пинсети ножици выравниватель набор от инструменти Drop Ship

BGN 12.00 14.61

Карактеристики : Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е 'рѓосано Динамика загрижени дизајн Обезбедува лесен и удобен операција, Со посебно дизајниран деликатна клип крајот Погоден за садење мали или тенка вода на растенијата Спецификација : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Криви Режа : 25x6.2cm / 9.84x2.44inch Директно Пинцети Должина : Околу 27cm (10.62 инчи) Криви Пинцети Должина : Околу 27cm (10.62 инчи) Боја : Сребро Количина : 3 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Нов прием на 220 v / 110 GZ120 електрически миксер конзола постоянна скорост на електрически миксер, лабораторни миксер 120 W 20 л 60-500 об / мин

BGN 348.80

Нови Пристигнување 220 V / 110 V GZ120 електричен миксер конзолни постојана брзина на електрична енергијамиксер, лабораториски миксер 120 W 20 L 60500rpmЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : GZ120 електричен миксерНапон : 220 V / 110 V ( 110 V треба да се прилагоди за 3 дена)Моќност : 120 WМаксимална мешајќи капацитет : 20 LМаксимална сила : 1800cmСтегање опсег : 0.510ммБрзина спектар : на 60500rpmПакување големина : 42 * 38 * 13 CMТежина : 11 KGRЈачина на звук : 4.15 KG

Woznial LCD екран мобилен телефон ремонт инструмент метал, неръждаема стомана разбиване на Откриването на инструмент двоен край

BGN 25.00 25.28

Woznial LCD Екран на Мобилен Телефон Поправка Алатка Метал Нерѓосувачки Челик Расклопување Отворање Алатка Двојнокрај

WHDZ Paintless Dent Removal Tools PDR Инструменти Комплект led Line Board Car Tap Down Hair Hammer for Auto Body Repair Tools

BGN 60.53

WHDZ Paintless Дент Отстранување Алатки PDR Алатки за Полнење led Линија Одбор Автомобил Потчукнете Надолу на Косата Чекан за Авто Тело Поправка Алатки LED линија одбор PDR светлина Овој нов LED линија одбор PDR светлина има две силни ВШМУКУВАЊЕ ЧАША БАЗА на двата краја на ногата...

Алуминиев поялник смукателна помпа пютър спойка нещастници поялник пистолет поялна писалка BGA ръчни инструменти

BGN 2.70

Алуминиум Desoldering Пумпа за Вшмукување Калај Лемење Suckers Desoldering Пиштол за Лемење Железо Пенкало BGA Рака АлаткиНови лемење морон вшмукување калај пумпа алатка за да се отстрани вакуум лемење железо Лемење вшмукување морон Метално тело, супер вшмукување, мала тежина се Однесува на сите видови на Големи поправкикапацитет пролетнатоварени plungers брзо да ги отстрани лемење во една акција...

90 мм алуминиева сплав BGA Reballing Station BGA Reball Kit Magnetism Lock+10 бр 90 мм универсален шаблон Bga+9 бр топчета припой BGA

BGN 108.75

1 употреба на алуминиумски легури структура , компактна структура и издржливи .2 овој дел има функција на само центрирање , ротирачки диск , четири позиционирање дупки , четири стегање блокови на заклучување чип , без ниту еден прилагодување , прецизност на позиционирање, стегање, брзо брзина, високо ефикасност на мушка .3 лежиште лежиште и различни челична мрежа со употреба на различни големини , одговараат на BGA топката ...

45 в 1 Многофункционален комплект инструменти отвертка пинсети с твърд удължител за ремонт на мобилни телефони, телефонни, домашни ръчни инструменти 6089B

BGN 14.08

Професионални 45 во 1 JK 6089 Б Хардвер Завртка Возачот Алатка за Полнење Прецизно Шрафцигер Поставите СЕДИШТЕТО мобилен телефон на поправка алатка и Лаптоп1.Сосема нов и висок квалитет...

5 бр. / компл. 3 мм-18 мм стомана винт аспиратор набор от Болт Родословни Отстраняване набор от инструменти

BGN 13.00 14.22

Центар extractor малку во главата на завртката свртување контра стрелките на часовникот за да се олабави За прекинува завртка шахти или завртки отколку што ќе треба да се вежба стартер дупка во центарот пред користење на extractor малку, така што extractor има нешто да грабне на премногу.Карактеристики : Направена од Калено Хром Vanadium Челик за подолг живот и издржливостАнтинасока на стрелките на часовникот пресврт дизајнПластични обновливи сметководствена / чување вклучени.Дизајниран да се отстрани тврдоглав, ' рѓосано, ги разголеа, навртки или завртки, дури и фабрички инсталирана превоз тип завртки без начин да се отстрани од.Материјал : Хром Vanadium ЧеликСекој малку е за големини 1 / 81 / 4"(36mm), 1 / 45 / 16"(68мм), 5 / 167 / 16"(811mm), 7 / 169 / 16"(1114mm), или 9 / 163 / 4" (1418mm)Пакетот Вклучува : 5 x Завртка Extractor

Компас Кръг Нож През Цялата Режещ Нож Модел Мозайка Инструменти Аксесоар Арка Машина Включва В Себе Си 6 Резервни Остриета

BGN 6.00 7.82

Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

30 в 1 въглеродна стомана имперска метрична система от шестограмен ключ Набор от инструменти за ремонт на велосипеди, автомобили gereedschap

BGN 42.88

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет 1 употреба на високојаглероден челик фалсификување, површината високитемпература изгасне, цврстина ефикасноста не е добро деформација 2...

Столярная работилница, бързодействащ прижимные скоби прижимное устройство за Т-образна фуга Т-образни гъсеници

BGN 24.00

Ова е еден сет, вклучувајќи ги и следниве делови подолу : Онлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2015 година...

5 бр./компл. PDR Tap Down Tools White Nylon Pen Knock Down Tool Paintless Dent Repair Tools ръчен набор от инструменти PDR Toolkit Herramentas

BGN 3.00 4.35

Пакет Содржина : 5pcs Бела Најлон Пенкало (10cm)Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Гнездо за багажник на притежателя 1/4 3/8 1/2 с 16 скоби за рельсе инструмент организатор на съхранение

BGN 2.00 2.48

Карактеристики : Нерѓосувачки челик изградба, цврсти и трајни, не е лесно да се деформира, трае подолго.Ѕидмонтирани, секој железнички вклучуваат дупки за монтажа, заштеда на простор.Вози штекер шини се совршени за било дома или индустриски гаража.Доаѓа со 16 клипови, уредни и чисти челична лента за чување лабава штекерите (подножјата).Идеален за гаража и работилница за употреба кои се бара големи количини на штекерите (подножјата) да се врши помеѓу работни станици.Specificatios : Тип : 1 / 4" или 3 / 8" или 1 / 2" (Optional)Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаДолжина : 190mm / 7.48"Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

LX-PACK най-ниска цена на цена на производителя, маркировка за кодиране на анти-подправяне на индустриални мастилено-струен принтер прилага система за печат на баркод

BGN 1438.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

27ШТ високо качество на набор от отвертки, отварачка ремонт Набор от инструменти за дома ръчни инструменти, кутии за инструменти caixa de ferramenta DN107

BGN 19.00 26.54

27 PCS Висок Квалитет Шрафцигер Постави Нож Поправки Алатки Сет за Полнење / Во Еден Куфер За Насловна Страна Алатка Кутии ИнструментиВИСОК КВАЛИТЕТ Опис : 27pcs Вклучуваат : • 5 PCS хексадецимален копче • 1 PCS датотеки • 1 PCS видов • 1 PCS дигитални електрични тестер • 1 PCS 6"комбинација клешти • 1 PCS 6"долго носот клешти • 1 PCS факел • 1 PCS ножици • 1 PCS комунални нож • 1 PCS ноктот чекан(8oz) • 1 PCS 8"прилагодлив клуч • 1 PCS лента мерка(2М) • 2 ПАРЧИЊА screwdrivers6*100(±) • 6 PCS прецизност screwdrivers • 2 ПАРЧИЊА screwdrivers3*100(±) • 1 PCS ПВЦ лента ДЕТАЛИ

LX-PACK най-ниска цена на цена на производителя преносими мастило, отпечатани на системата за мастиленоструйни принтери с висока резолюция на индустриални мастилено-

BGN 1438.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Дървена Стъпка Гривна Измерване На Нож Калибриране Размери На Гривната Нож Беседки Тел Амбалажна Инструмент Бижута Като Инструменти

BGN 25.00 27.18

Плаќање : • Ние го прифаќаме alipay тука • Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

МИНГ-Ю 2pcs 25 мм 1/4(6.35 mm) филипс отвертка бит Ferramentas PH2 Power Driver малко хром високо качество PT25-PH2-2C

BGN 3.36

Спецификација : Име На Производ : Филипс Шрафцигер МалкуМатеријал : Легиран челикСовет Тип : PH2Хексадецимален месо тело Кол : 6.35 mm / 1 / 4"Вкупна Должина : 25mmКарактеристики : Користење на напредни легиран челик, целокупната индукција стврднување, не е лесно да се носат.Корисно е да се работи електронски уред, совршен за електричар, механичар и поправка работа.Пакет Се Вклучени : 2x Филипс Шрафцигер Малку

BT-590 преносима автоматична мостова машина за кръгли преносим подсилен бетон и стомана прът на прът свързване на халки инструмент 1бр

BGN 339.20

BT590 преносни автоматско обврзувачки машина за круг преносни армиранобетонскичелик бар род врзување обврзувачки инструмент 1 PCНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : BT590 електрични челични плоскостиБатеријата напон : 12.8 VКапацитетот на батеријата : 6600 МаЖица должина : 300500mmОбврзувачки опсег : 834mmЖица со дијаметар : 0.8 mmОбврзувачки време : 0.8 sПакет големина : 37*7.5*33 CMТежина : за 2,8 KG

BST-16126A Helping Hand Clip Технологична LED лупа поялник поставка лупа заваръчни преработи ремонт на притежател на инструменти AddTh

BGN 41.42

Лупа со клипови BST168 Z 10* BST16126 A Подадена Рака Клип Менгеме LED лупа Лемење Железо Стојат Зголемувачот Заварување Rework Поправка Носителот Алатки Add Th