• Ново
Возняк НТ-328-а ремонт на увеличително стъкло led лампа акумулаторна лампа лупа лампа

Возняк НТ-328-а ремонт на увеличително стъкло led лампа акумулаторна лампа лупа лампа

BGN 33.28
В магазина

Брой продукти

NT - 328 - за поправка лупа LED светилка батерија светилка лупа светилка Производи : NT 328 лупа светилка LDE светилка одржување Карактеристики : 1, КОРИСТИ висока јачина пластични 2, користете го потенцира бела LED светилка со 30 ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина 3, LED светло заштита на животната средина и заштеда на енергија потрошувачка на енергија е само еден од заедничките светла 10 поени, 4, работниот век на LDE светилка е 20 пати повеќе од обичните цевки 5, користете поддршка полнење, полнење употреба осум часа на време 6, засилување и осветлување двојна комбинација, направи за набљудување на повеќе од јасно, повеќе детали. 7, прилагоди на насоката 306 степени, според различни потреби да се прилагоди на Агол на гледање и позиција Важи : електротехника, електронски одржување персонал за суптилни елемент, елемент интензивна набљудување и надзор на ПХБ, или медицински персонал, козметик потреби, како што се осветлувањето работа.

Подробности

Приложение:
Набор От Компютърни Инструменти
Размер:
12CM*10CM*5CM
Пакет:
Случай
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
S1
Брой парчета:
1
Тип:
Комбинация
търговска марка:
Возняк
Тип:
Ръчни Инструменти

Те също купуват с този продукт

Дървообработващи инструменти бързо прижимные скоби прижимное устройство за Т-образна фуга Т-образни гъсеници

BGN 32.00 49.20

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Машини Алатки за Брзо Дејствување Задржете Стеги Држете го Уредот за ТСлот ТПесни Задржете Стегач за ТСлот Песни На Задржете Менгеме е далеку еден од најлесните начини да се стега дрво на вежба притиснете маса или било каква работа површина која има алуминиумска ТПатеката...

22PCS PDR Инструмент Package Paintless Градушка Отстраняване Dent Гребец Tap Down Car Dent Repair Род Hook tool PDR Род Dent Repair Tool

BGN 102.00 204.11

Пакетот Вклучува : Pdr Род Поставите Пакетот Вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ сина PDR Прачки со различни големини (b2б11)3 ЕЕЗ Siderosphere3 ЕЕЗ S Hook1 PC Chiain1 PC Црвено Оптоварување1 PC Поправка Чекан1 PC црна торба1 PC сина пумпа оптоварување1 PC Поправка пенкало со девет главиАвто paintless град штета поправка е најбрз, повеќето цена ефикасна и претпочитаниот метод за враќање на вашиот возило назад во преднесреќа состојба.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BST-16126A Helping Hand Clip Технологична LED лупа поялник поставка лупа заваръчни преработи ремонт на притежател на инструменти AddTh

BGN 41.42

Лупа со клипови BST168 Z 10* BST16126 A Подадена Рака Клип Менгеме LED лупа Лемење Железо Стојат Зголемувачот Заварување Rework Поправка Носителот Алатки Add Th

1set WK-806FT медна тръба flaring cutting tool kit, тромпет flaring tool set режещ нож костюм за 5-32mm на медни тръби

BGN 71.00 74.32

1set Бакарни цевки распрснување алатка за сечење за полнење,цевкараспрснување алатка поставите WK806 FT Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : име на Производ : WK806 FT бакарна цевка цевка проширувач Производ модел : WK806 FT Сечење нож апликација : 532МИЛИМЕТРИ месинг Цевка проширувач : Една страна двојно јамка дизајн тежина : 3.05 КГ пакување големина : 20*15*5 CM Соодветна големина на : 1 / 4",5 / 16",3 / 8",1 / 2",5 / 8",3 / 4" 6mm,8mm,10мм,12mm,16mm,19mm

Гнездо за багажник на притежателя 1/4 3/8 1/2 с 16 скоби за рельсе инструмент организатор на съхранение

BGN 2.00 2.48

Карактеристики : Нерѓосувачки челик изградба, цврсти и трајни, не е лесно да се деформира, трае подолго.Ѕидмонтирани, секој железнички вклучуваат дупки за монтажа, заштеда на простор.Вози штекер шини се совршени за било дома или индустриски гаража.Доаѓа со 16 клипови, уредни и чисти челична лента за чување лабава штекерите (подножјата).Идеален за гаража и работилница за употреба кои се бара големи количини на штекерите (подножјата) да се врши помеѓу работни станици.Specificatios : Тип : 1 / 4" или 3 / 8" или 1 / 2" (Optional)Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаДолжина : 190mm / 7.48"Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

100 м 0.02 mm PCB Линк Тел медни поялната тел поддръжка подскача линия с дръжка за мобилен телефон, компютър, заваръчни ремонтни инструменти

BGN 4.00 4.78

Висок Quatily 0.02 mm PCB Линк Жица од Бакар Лемење на Жица Одржување Скокни Линија за Мобилен Телефон со Компјутер PCB Заварување Поправка АлаткиОпис : Сосема нов и висок квалитет! 1 тек на 0.02 mm бакар лемење на жица може да се користи за да се поврзете скок жица за компјутер и мобилен телефон плоча поправка Нема потреба да се отстрани лак,заварување директноСпецификација : Материјал : Бакар Дијаметар : 0.02 mm Бруто Тежина : 3.7 gПакет : 1 Тркалаат x 0.02 mm Бакар лемење wir 2 x справи со бар

HS-K0725 висококачествен набор от обжимных инструменти от тип HS 0,5-2.5mm2 пресклещи, кабелен нож и сменяеми печати

BGN 31.71

ХСK0725 висок квалитет crimping алатка сет со ХС тип 0.52.5mm2 crimping алатка,кабел машина и заменливи умираОпис На ПроизводотХСK0725 Crimping Постави АлаткаCrimping алатка за полнењеМини Комбинација АлаткиСодржи : рака crimping на инструмент за предизолирани терминали, 0.52.5mm2, Должина : 203mm2...

5 бр. / лот Paint Runner Pro Roller ролки стенни живопис комплект стена четка дръжка набор от инструменти стая за Домашно градина + удължител полюс тръба направи си САМ

BGN 159.50

5pc / многу Боја Тркач Ролери Про ролки ѕидното сликарство комплет ѕидови Четка Рачка Алатка Поставите Соба Дом Градина + продолжетоци пол Цевка DIYКарактеристики : 1...

Нова Неподдельная Електрическа Кръгла Ъглова Машина / Автоматична Машина Машина На Хартия Филе

BGN 599.31

​Нови Вистински Електрични Круг Агол Машина / Automatic Филе Хартија Машина МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Describtion : Функција : Инсталација на оваа машина платформа алуминиум палети, што ќе ви овозможи полесно deregulation, инсталација на штитови според корпоративни безбедносни барања.Засекување најдобар избор за домашната индустрија за различни телевизија во Фрак картичка, ознака, тетратки, пластична фолија.Машина опремена, R2.R4, R5.R6.R7, R8...

2017 нов регулируем фиксиран държач за ремонт на екрана за iPhone сега вход pad computer Work Fixture & ПХБ Holder Технологична repair tools

BGN 12.00 15.66

2017 нов Прилагодлив Фиксна Екран Поправка Држач за i Phone Sumsung подлога Работа со компјутер Тела & PCB Носителот Менгеме поправка алаткиОпис : 2 во 1 Функција за прицврстување на клипот тела...

Професионална Пластмасова Система За Ремонт На Заваръчна Броня Обтекател Автоматично Инструмент На Купето Практичен Штапельный Пластмасов Заваръчни Машини Бърз

BGN 58.00 77.33

Карактеристики : Дизајниран за поправка на повеќето современи производи кои се направени од пластика.Силна за шок и пресврт по поправка.Нерѓосувачки челик staples нема да рѓа.Не обука е потребно,брзо и лесно ракување.Ергономски дизајниран да се вклопуваат во вашата рака.Совршен за поправка разбиена браници,раководител светилки,пластични крилја и многу повеќе.Спецификации : Материјал : пластични,металниНапон : 220 VГолемина : 30*5*5cmБоја : црнаПриклучок : Приклучете НИ сеПакет се вклучени : 1 x Пластични Заварување Машина(со моќ линија)1 x футрола1 x Дијагонала Машина4 x кутија Заварување StaplesЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

90 мм алуминиева сплав BGA Reballing Station BGA Reball Kit Magnetism Lock+10 бр 90 мм универсален шаблон Bga+9 бр топчета припой BGA

BGN 108.75

1 употреба на алуминиумски легури структура , компактна структура и издржливи .2 овој дел има функција на само центрирање , ротирачки диск , четири позиционирање дупки , четири стегање блокови на заклучување чип , без ниту еден прилагодување , прецизност на позиционирање, стегање, брзо брзина, високо ефикасност на мушка .3 лежиште лежиште и различни челична мрежа со употреба на различни големини , одговараат на BGA топката ...

5 бр./компл. PDR Tap Down Tools White Nylon Pen Knock Down Tool Paintless Dent Repair Tools ръчен набор от инструменти PDR Toolkit Herramentas

BGN 3.00 4.35

Пакет Содржина : 5pcs Бела Најлон Пенкало (10cm)Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

WHDZ 10 бр. / компл. PDR Dent Гребец Tabs лепило дърпа разделите Paintless Dent Repair Car Dent Отстраняване Body Repair Kit инструменти

BGN 3.00 3.36

10pcs / set PDR Дент Puller Јазичиња Лепак Влече Јазичиња Paintless Дент Поправка на Автомобил Дент Отстранување Тело Поправка Комплет Алатки 10pcs / set PDR Дент Puller Јазичиња Лепак Влече Јазичиња Paintless Дент Поправка на Автомобил Дент Отстранување Тело Поправка Комплет Алатки

WHDZ Paintless Dent Removal Tools PDR Инструменти Комплект led Line Board Car Tap Down Hair Hammer for Auto Body Repair Tools

BGN 60.53

WHDZ Paintless Дент Отстранување Алатки PDR Алатки за Полнење led Линија Одбор Автомобил Потчукнете Надолу на Косата Чекан за Авто Тело Поправка Алатки LED линија одбор PDR светлина Овој нов LED линија одбор PDR светлина има две силни ВШМУКУВАЊЕ ЧАША БАЗА на двата краја на ногата...

МИНГ-Ю 2pcs 25 мм 1/4(6.35 mm) филипс отвертка бит Ferramentas PH2 Power Driver малко хром високо качество PT25-PH2-2C

BGN 3.36

Спецификација : Име На Производ : Филипс Шрафцигер МалкуМатеријал : Легиран челикСовет Тип : PH2Хексадецимален месо тело Кол : 6.35 mm / 1 / 4"Вкупна Должина : 25mmКарактеристики : Користење на напредни легиран челик, целокупната индукција стврднување, не е лесно да се носат.Корисно е да се работи електронски уред, совршен за електричар, механичар и поправка работа.Пакет Се Вклучени : 2x Филипс Шрафцигер Малку

3в1 Аквариум водни живи растения поддръжка пинсети ножици выравниватель набор от инструменти Drop Ship

BGN 12.00 14.61

Карактеристики : Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е 'рѓосано Динамика загрижени дизајн Обезбедува лесен и удобен операција, Со посебно дизајниран деликатна клип крајот Погоден за садење мали или тенка вода на растенијата Спецификација : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Криви Режа : 25x6.2cm / 9.84x2.44inch Директно Пинцети Должина : Околу 27cm (10.62 инчи) Криви Пинцети Должина : Околу 27cm (10.62 инчи) Боја : Сребро Количина : 3 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Машина за запечатване на чаша 1PCS ET-D9 220V пластмаса ,машина за запечатване чай, мляко, стандартен диаметър на чашката:7.0 cm-9.5 cm, с подсчитывая функция

BGN 103.00 108.80

1pcs ЕТD9 220 V Пластична Чаша Запечатување Машина ,Млеко чај запечатување машина,стандардна чаша кол : 7.0 см9.5 см, Со пребројување на функција​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35

LAOA 10 в 1 многофункционална трещотка отвертка високо качество на набор от отвертки бита ежедневно тесни инструменти за ремонт на пространството Комплекти ръчни инс

BGN 21.00 41.57

За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на стоките до купувачот...

LX-PACK най-ниска цена на цена на производителя, маркировка за кодиране на анти-подправяне на индустриални мастилено-струен принтер прилага система за печат на баркод

BGN 1438.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

1pcs индукционная алуминиево фолио запечатване преносима индукционная фолио за покриване на мерки и теглилки 20-100mm DL-500E

BGN 72.00 75.92

1 PCS Индукција Алуминиумска Фолија Запечатување Опрема Рачни ИндукцијаSealer 20100mm DL500 E​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35

Алуминиев поялник смукателна помпа пютър спойка нещастници поялник пистолет поялна писалка BGA ръчни инструменти

BGN 2.70

Алуминиум Desoldering Пумпа за Вшмукување Калај Лемење Suckers Desoldering Пиштол за Лемење Железо Пенкало BGA Рака АлаткиНови лемење морон вшмукување калај пумпа алатка за да се отстрани вакуум лемење железо Лемење вшмукување морон Метално тело, супер вшмукување, мала тежина се Однесува на сите видови на Големи поправкикапацитет пролетнатоварени plungers брзо да ги отстрани лемење во една акција...

BT-590 преносима автоматична мостова машина за кръгли преносим подсилен бетон и стомана прът на прът свързване на халки инструмент 1бр

BGN 339.20

BT590 преносни автоматско обврзувачки машина за круг преносни армиранобетонскичелик бар род врзување обврзувачки инструмент 1 PCНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : BT590 електрични челични плоскостиБатеријата напон : 12.8 VКапацитетот на батеријата : 6600 МаЖица должина : 300500mmОбврзувачки опсег : 834mmЖица со дијаметар : 0.8 mmОбврзувачки време : 0.8 sПакет големина : 37*7.5*33 CMТежина : за 2,8 KG

Глътни Style LED PDR Lamp Dent Repair Tools Dent Детектор PDR light Master PDR kit lamp board PDR line Board

BGN 72.96

wyприклучокstartЖешка Стока$36$98$7.65$128$156$56wyприклучоккрајКарактеристики :1 поддршка две вид моќ на владата ( cigaratter полесни и приклучок)2 таа има 3 led линија и 3 switchs ,2 светлина режим (топло бела светлина )3 поддршка 360° Ротирачки4 12 CM си го Цица паста, никогаш не Падне (за Alluminum автомобил тело и Железо Автомобил тело)7 Две вид Приклучок (110220 V, или 12 V Cigratte Полесни)

LX-PACK най-ниска цена на цена на производителя автоматично мастилено-струен принтер( малка корона, голяма корона, multi-глави), мастиленоструйни принтери с висока резол?

BGN 1438.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Нов прием на 220 v / 110 GZ120 електрически миксер конзола постоянна скорост на електрически миксер, лабораторни миксер 120 W 20 л 60-500 об / мин

BGN 348.80

Нови Пристигнување 220 V / 110 V GZ120 електричен миксер конзолни постојана брзина на електрична енергијамиксер, лабораториски миксер 120 W 20 L 60500rpmЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : GZ120 електричен миксерНапон : 220 V / 110 V ( 110 V треба да се прилагоди за 3 дена)Моќност : 120 WМаксимална мешајќи капацитет : 20 LМаксимална сила : 1800cmСтегање опсег : 0.510ммБрзина спектар : на 60500rpmПакување големина : 42 * 38 * 13 CMТежина : 11 KGRЈачина на звук : 4.15 KG

27ШТ високо качество на набор от отвертки, отварачка ремонт Набор от инструменти за дома ръчни инструменти, кутии за инструменти caixa de ferramenta DN107

BGN 19.00 26.54

27 PCS Висок Квалитет Шрафцигер Постави Нож Поправки Алатки Сет за Полнење / Во Еден Куфер За Насловна Страна Алатка Кутии ИнструментиВИСОК КВАЛИТЕТ Опис : 27pcs Вклучуваат : • 5 PCS хексадецимален копче • 1 PCS датотеки • 1 PCS видов • 1 PCS дигитални електрични тестер • 1 PCS 6"комбинација клешти • 1 PCS 6"долго носот клешти • 1 PCS факел • 1 PCS ножици • 1 PCS комунални нож • 1 PCS ноктот чекан(8oz) • 1 PCS 8"прилагодлив клуч • 1 PCS лента мерка(2М) • 2 ПАРЧИЊА screwdrivers6*100(±) • 6 PCS прецизност screwdrivers • 2 ПАРЧИЊА screwdrivers3*100(±) • 1 PCS ПВЦ лента ДЕТАЛИ