• Ново
Модем коаксиален кабел BNC женски конектор, превключвател N plug connector RG142 кабелна косичка 50 см 20 адаптер

Модем коаксиален кабел BNC женски конектор, превключвател N plug connector RG142 кабелна косичка 50 см 20 адаптер

BGN 5.44
В магазина

Брой продукти


Модем Коаксијален Кабел BNC Женски Џек Switch N Машки Приклучок Конектор RG142 Кабел Pigtail 50 CM 20" Адаптер

Подробности

търговска марка:
Дексмртик
Номер На Модела:
Модем Коаксиален Кабел
Жак И:
BNC женски Джак
B Конектор:
N Штекерный Конектор
тип кабел:
RG142 или запитване
Дължина на кабела:
50cm или запитване
Статус:
НОВО
Качество:
Висококачествена ниско-амортизация

Те също купуват с този продукт

5шт високоговорител за Motorola Уоки Токи Air Tube слушалки антирадиационные слушалки с микрофон GP328 GP338 GD380 GP340 HT750 HT1250

BGN 48.00 65.84

5pcs Слушалка за полнење за Motorola Воки Токи Воздух Цевка Слушалки Антизрачење Слушалка Микрофон GP328 GP338 GD380 GP340 HT750 HT1250Име на производ : GP328 Воздух Цевка Слушалка Micphone Производ модел : GP328 за полнење за Motorola Додатоци Функција карактеристики : Светлината е концизен, јасен timbre; Транспарентно вакум црево, удобен и убава, погодни за долги носат; квалитет на Звукот е јасно, висока верност, бучава изолација; Користење на висок квалитет на СТП и црева, цврсти и издржливи; поле на примена : Соодветниот персонал : полиција, војска, телохранители и бизнисмен...

Xqf 10шт слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Vertex Standard VX131 VX230 VX231 VX261 Уоки Токи

BGN 145.60

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаСлушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка за PTT За Vertex Стандард VX131 VX230 VX231 VX261 Воки ТокиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот Радио уред да комуницираат discretely и лесно, без разлика дали сте во безбедност, продажба на мало, или гостопримство.Меки пластични уво пупка да се вклопи snuggly во вашето уво со транспарентна акустична цевка (екстра уво bud вклучени);Скриени микрофон внатре switch PTTЗаштита од радијација, Заштита на вашата eardrum.Нуди одлична издржливост, сигурност и перформанси со низок профил средина...

KELUSHI 5mW Metal Pen Style Fiber Optic Visual Fault Locator Red Laser Cable Tester Testing Tool with 2.5 mm Universal Connector

BGN 21.60

5m W 5 КИЛОМЕТРИ Оптички Влакна Визуелна Грешка Локатор за 2,5 mm Конектор за Универзален Метал Пенкало, Стил Тестирање на Алатката Црвени Ласерски Кабел Тестер Метар Апликации : Одржување во телеком, CATV Тест Лабораторија на оптички влакна Влакна рутирање и континуитет проверка во оптички мрежи Други оптички влакна мерењаКарактеристики : 2,5 mm конектор за универзален,за 1.25 mm конектори ВО странска валута(машки)LC(Женски) адаптер исто така може да бидат обезбедени на барањеРаботи или во Г.С...

2 бр wifi антена 5.8 ghz Омни 5dBi антена-SMA plug connector 5.8 G антена 19 см

BGN 8.00 8.94

wifi Антена 5.8 ghz Omni 5dbi Антенски SMA Машки Приклучок Конектор 5.8 g Антена 19cmСтандард : Главни Технички Спецификации Фреквенција : 5.8 ghz VSWR : Стекнат : 5d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 50 W Текст Отпорност : 50 Ohms номинална Должина : 19cm Конектор Тип : SMA машки приклучокКонектор : SMA Plug машки (Ако сте треба адаптер,pls контактирајте со нас.)Пакет се вклучени : 2 buc 5.8 G АнтенаВнимание : ве Молиме проверете со вашиот уред конектор за да бидете сигурни дека овој антената може да ги исполни тоа.

2 компл. / лот 1-Вата 433 Mhz long range 8 км AES криптиран безжичен радиостанцията данни на Suzan Lora6102AES с UART

BGN 120.00 144.80

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...

10 дБи 433 Mhz антена полуволновая дипольная антена SMA Мъжки с магнитна основа за Ham Радио усилвател на сигнала безжичен ретранслатор

BGN 8.80

10 dbi 433 Mhz Антена половинабран Dipole антена SMA Машки со Магнетна база за Шунка Радио Сигнал Бустер Безжична RepeaterОпис : Фреквенциски Опсег(MHz) 433+ / 15Пропусниот Опсег(MHz) 30Максимална Добивка(d Bi) 10Максимална влезна моќност(W) 60Текст Отпорност(Ω) 50Поларизација Тип ВертикалнаКабел Должина 3mВкупна должина : 35.5 cmБаза димензии : 3.5 х 3cm(L*W)Кабелот Тип RG174Конектор Тип SMA Приклучок конекторМонтажа Магнетноспецијалност : Чист бакар половинабран Dipole антена , направи подобро во подобрување на електромагнетните бранови и сигналиПакет вклучувајќи1 парче антена

Безплатна доставка за 1 чифт висококачествени електроди за Fujikura FSM-50-ТЕ/60S/ 70S/ 80S Fiber Fusion Splicer

BGN 35.18

ELCT220 A Замена на Електроди за употреба со FSM17 S,FSM17 R, FSM18 S,FSM18 R,FSM50тите години,FSM50 R,FSM60тите години,FSM60 R, 70тите години, 70 R, 80 оптички влакна фузија splicer.

Закрит Armored 15Meters SC / PC-SC / PC, 3.0 mm,Однорежимное 9/125, Симплекс, кабели гъвкави кабели стъклени влакна,LC към SC

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,SC / PCSC / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Закрит брониран 30-метров LC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

3G Яги outdoor antenna 25dBi 1880-1920 / 1990-2170MHZ RP-SMA wireless router signal укрепване на кабел RG58 нова антена за usb mod

BGN 36.80

3 G yagi надворешна антена 25d Bi 18801920 / 19902170 MHZ RPSMA безжичен рутер сигнал зајакнување RG58 кабел НОВА антена за usb модем​Опис : Фреквентен Опсег : 18801920 / 19902170 MHZVSWR : ¢‰¤1.5Стекнат : 25d BiПоларизација Тип : ВертикалнаЗрачење : НасоченНоминална Моќност : 50 WТекст Отпорност : 50 OhmsКонектор Тип : RPSMA машки default / N Женски или клиент назначиКабелот Тип : RG58(најдобар)до 100% куперКабел Должина : 0.25 МДимензии : 60.5 x 9.8 x1.6cmТежина : 210gМонтажа : заградата

2 елемента 500 Mw Si4432 безжичен радиостанцията данни SNR652( 868 Mhz TTL интерфейс)+2 елемента антена+2 елемента USB Brigde дъска

BGN 125.00 148.80

2 парчиња 500m W Si4432 Безжична Податоци Transceiver SNR652( 868 MHz TTL Интерфејс)+2 парчиња Антена+2 парчиња USB Brigde одборSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Двустранен Радиотелефонная Тръби K-Type Уоки Токи Earpiece Акустична Тръба Earpiece

BGN 11.68

Двонасочна Радио Мобилен Телефон КТип Воки Токи Слушалка Акустична Цевка СлушалкаКАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Професионален надзор 2 жица колекции,со лековити Одделение акустична цевка;дискретни и удобно;2.Sepearated микрофон во најпопуларните PTT...

Произведен за компания Ericsson Finisar FCLF-8521-3-ER 1000BASE-T RDH90120 / 49800 R4A RJ-45

BGN 51.20

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Закрит брониран 50 метра ST / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ST ST

BGN 95.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,ST / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс, 50 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Закрит брониран 15 метра LC / PC, FC / PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Superbat 10 бр FME crimp съединители съединители за RG58, RG142, RG400, LMR195 Безплатна доставка

BGN 18.00 20.46

10 Компјутери FME Crimp Plug Машки конектор за RG58, RG142,RG400,LMR195 Бесплатен ПревозотПрименливите стандардни МИЛИSTD 202 Изолатори PTFE Родова Plug Темп.опсег 65~ +165(RF) и Телото Стил Директно Конектор Приклучок / Машки Pin Монтажа ТипКабел Планината [Слободни Виси (Во Линија)] Издржливост ≥500 Циклуси Изолација Отпор ≥5000 MOhm го Издржат напон 1000 V Фреквентен Опсег 03 GHz Издржливост≥500 ЦиклусиПакет се вклучени : 10 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.

Антена 433 Mhz с wi-fi модул радиоприемник и антена за предаване на данни заваръчен антена с усилвател на сигнала нова Едро

BGN 3.49

433 Mhz антена со безжична transceiver модул и пренос на податоци антена заварување антена сигнал бустер НОВИ трговија на Големо

1PC LTE 4G модулна антена с усилване на Omni 3dbi SMA конектор усилвател на сигнала 1.8 1.9 G G 2.0 G 2.3 G 2.6 G антена нова Едро

BGN 3.98

1 PC LTE, 4 G Антена Модуларен со 3dbi стекнат Omni SMA Конектор копче за јачина на бустер 1.8 G 1.9 G 2.0 2.3 G G G 2.6антена НОВИ трговија на ГолемоОпишете4 G антенаФреквенција Range MHz 8002600 MHZBandwidth MHz 70 / 180VSWR ≤2Се здобијат со 3d BiМакс Текст power W 50Текст ImpedanceΩ 50Поларизација Тип ВертикалнаАнтена Должина 110 mmКонектор Тип SMA машки Прави РотацијаСкладирање Температура 30 до +75Оперативен Температура 30 до+75

Стандартна демонстрация такса за RF4432PRO, RF4432X1, RF4432,RF4431 безжичен RF модул за безплатна доставка

BGN 79.00 94.40

Стандард ДЕМО Одбор За RF4432 PRO,RF4432 X1,RF4432,RF4431 Безжични RF Модул За Бесплатен Превозот Корисниците можат да ги поставите параметрите на RF модул како што се фреквенцијата / предавател моќ / пренос на податоци го оценувате / работен режим преку копчиња,и да се измери на безжична комуникација на далечина...

Съвместимост с модула на радиоприемник SFP Huawei 0231A085 1000BASE-T Copper RJ-45 100m

BGN 24.24

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

H250 военен ръчен високоговорител микрофон лента микрофон ПР за Motorola GP88 88S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 преносимо радио

BGN 32.00 60.77

H250 Воена Рачни Звучник Микрофон Рамо Микрофон PTT за полнење за Motorola GP88 88 S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 Преносни РадиоКарактеристики : * 100% Сосема нов и Професионални комплет.*Приклучок тип : 2Pin за полнење за Motorola Радио.*Телефонски стил на дизајн, погодно да се разговара и да го чуе.*Внатрешни силен звучник, нудат јасен глас.*Двата рачни употреба и рамото носат на располагање.*Широко се користи за време на Воена активност , полициска станица , лов , стрелаштво игра , тимот истражуваат , изградба место и на други места што бараат брза и лесна комуникација .*Боја : Црна .*Тежина : 0.18 кг / pc.Компатибилен Радио Модели : за XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600за XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100за XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100за XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100за CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50за Motorola Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Дух, Дух Про, Дух Pro+,за Духот MU Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTза Духот MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSза ЦП Серија : CP88, CP040...

Закрит брониран 30-метров FC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ФК ФК

BGN 63.98

Влакна Печ Кабелот Кабел,ФК / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...