• Ново
Grandway--H6b Fiber Cable Joint Closure Splice Closure

Grandway--H6b Fiber Cable Joint Closure Splice Closure

BGN 59.20
В магазина

Брой продукти


Mo Q 50 КОМПЈУТЕРИ. Тоа се однесува на било кој вид на кабли(лабава цевка, скелет, ribbonetc.)и е достапен за користење на различни конекции(дистрибуира, премостување, несогласување и сл.)во повеќе средини (антенски, заградата, цевки-наредени, handhole, шахта.). Функција : Двоен прекин фиксација insures кабел во средината на запечатување постави и comform да се тестираат барањата на кабел torsion, барањата на кабел вртежен момент, се протега, притисок и свиткување. Четири порти се достапни за Φ10~20 оптички кабел во споредба со останатите две пристаништа на Φ16~25.
ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОДИ
КУПУВАЊЕ СОВЕТ

Подробности

търговска марка:
Грандуэй
Номер На Модела:
GW-H6B

Те също купуват с този продукт

Superbat ПОТУПВАНЕ НАНЕСЕТЕ+ антена FM / AM to ПОТУПВАНЕ Car Radio Aerial Converter / Сплитер SMB правоъгълен штекерный жак за магистрала Sony Radio

BGN 14.00 15.84

DAB Антена Splitter Адаптер SMB десен агол машки приклучок за Полнач е Радио за Автомобил АктивниАктивна антена splitter дели сигнал на VHF / FM антена работи за FM / FM и DAB / DAB + приемник...

Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 ядра 12F SC UPC 1.5 m един режим SC / UPC оптичен косичка

BGN 63.81

Бесплатен Превозот 2 парчиња / број 12 Јадра 12Ф SC UPC 1.5 М Singlemode SC / UPC Оптички Влакна Pigtail Апликации : 1 Оптички влакна систем на комуникација 2 Оптичка пристапна мрежа 3 Влакнавлакна Датум Комуникација 4 Оптичкивлакна CATV 5 локална мрежа (LAN) 6 Опрема за Тестирање Технички параметри : 1 мин радиус на свиткување : 3.8 cm 2 температурата на работа опсег : 40 ~ 85 °C 3 конектор материјал : керамички plug core 4 Мин пропусниот опсег : 200 MHZ...

Гореща продажба на Уоки Токи Puxing PX-358 UHF 400-470 Mhz преносим двупосочен Радио FM радиоприемник

BGN 112.00

Воки Токи Puxing PX358 UHF 400470 MHz Преносни двонасочна Радио FM TransceiverКарактеристики : 1.Батеријата е слаба моќ сигнализација2.батерија спаси / авто моќисклучување на тајмерот (115Ч)3.Зафатен канал lockout4.Сите копчиња за заклучување на5.PTT кодот6.Фреквенција на внесување со тастатура7.моќ се прилагоди од страна на софтвер8.Меморија Канал(Г) и фреквенцијата(VFO) режим switchable9.вграденво FM радио приемник10.VOX / ВОКС доцнењето / ВОКС чувствителност ниво прилагодливи11.8 групи на Скремблер (опција)12.Канал банка продавница13.Во реално време DC напон екранот14.Светлото работното време, контрола на15.Отворете порака уреди / лозинка заштита16.АлфаНумерички канал17.Repeater форумотСпецификации : ОпштиФреквентен ОпсегUHF : 400470 MHzКанал128Канал Проред25 / 12.5 KHzОперативен Напон7.4 VАнтена Отпорност50ΩТемпературата На Работа25°c ~+65 °cФреквенција Стабилност±2.5 ппм.ПредавателотИзлезна Моќност5 WМодулација16 KΦF3 E / 11 KΦF3 EМаксималното Отстапување≤5.0 KHz(W)Скитници Моќ≤7.5 µWМодулација Нарушување≤10%ПримачотЧувствителност≤0.25 / 0.28 µVВо Непосредна Близина Канал На Селективност70 / 50d BIntermodulation60d BЛажни Одговор Отфрлање70d BS / N43 / 38d BНоминална Аудио Излезна≤0.5 WНоминална Аудио Нарушување≤5%Секој Сет Пакет Содржи : 1× PX358 UHF Радио1× 1200m Ah Liion Батерија Пакет1× Полначот Единица1× Антена1× Рака На Рака1× Спојувалка За Каиш1× УпатствоСлика Се Прикажува : Комбинираат Набавка : Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе...

JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC / PC конектор ръчно оптичен източник на светлина

BGN 111.44

JOINWIT JW3109 1310 / 1550nm ВО странска валута / PC конектори рачни оптички влакна извор на светлинаJW3109 Рачни Извор на Светлина е дизајниран за оптимално користење со JW3208 Оптички Моќ Метар за мерење на оптички загуба на двете еден режим и multimode влакна кабел.СпецификацијаКарактеристики : 1...

Retevis 1Pin ПР MIC слушалка скрита въздушна акустична Тръба слушалки за Motorola Уоки Токи T270/T4000/T5800/SX500/XTL446 C9027A

BGN 8.00 9.44

Retevis 1 Pin PTT МИКРОФОН Слушалка Тајните Воздух Акустична Цевка Слушалки за полнење За Motorola Воки Токи T270 / T4000 / T5800 / SX500 / XTL446 C9027 AКарактеристика : Сите на нашите предмети се Сосема Нови...

Retevis 2-пинов говорител микрофон за Motorola GP68 / GP88/GP300 / GP2000/CT150 Уоки Токи C9051A

BGN 20.00 23.36

Retevis 2 Pin Звучник Микрофон за полнење за Motorola GP68 / GP88 / GP300 / GP2000 / CT150 Воки Токи C9051 AКомпатибилен радијаГП Серија : GP68 / 88 / 300 / 308 / 2000 / 2100CP Серија : CP88 / 100 / 110 / 150 / 200 / 1200 / 1300 / 1660 / 2000 / 2000ТИТЕ / 3188 / 3688 / Маг Еден A8 / SP66СП Серија : SP10, SP21, SP50КТ Серија : CT150 / 250 / 450 / 450 LSPRO Series : PRO1150, PRO2150, PRO3150P Серија : P040, P080, P100, апарат p110, P1225, 1225 LS,2000CLS Серија : CLS1110 / 1410DTR Серија : DTR410 / 550 / 650RDX Серија : RDU2020 / 2080 D / 4100 / 4160 DRDV2020 / 2080 D / 5100 / 2050 / 2040 / 2043 / 2080 / 2080 D / РМ Серија : RMV2080 / RMM2050 RMU2040 / 2043 / 2080 / 2080 DXTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600XTN СеријаXTN446, XTN500, XTN600ДругиAXU4100 AXV5100 DLR1020 / 1060 VL50 Висок квалитет силен Звучник и микрофон обезбеди јасна аудио комуникација Одлични PTT копчето дизајн, не е тежок...

144/430 Mhz NL-350 PL259 двухдиапазонная влакна,-стъкло антена с висок коефициент на усилване на двустранния радио

BGN 12.00 14.26

144 / 430 MHz NL350 PL259 Двојна Бенд Стаклени Влакна Антенски Висока Добивка АнтенаСпецификации : ФреквенцијаDUAL BAND 144 / 430 MHzФреквенција : VHF130174 MHZUHF400500 MHZ (400 470 MHZ работи подобро) Конектор PL259 Max моќ 100 W V...

Нов CRC9 до CRC9 правоъгълен конектор за коаксиален кабел RG174 20 см косичка 3G, 4G wifi USB модем кабел

BGN 3.44

Новиот Безжичен Модем Жица CRC9 Право Агол се Префрлите CRC9 Десен Агол Конектор RG174 Кабел 20 CM 8" трговија на Големо Брзо БродОпис : 100% сосема нов ! Име на производ : Конектор CRC9 Десен Агол S вештерка CRC9 Десен Агол Конектор A : CRC9 Десен Агол Конектор Б : CRC9 Десен Агол Кабел тип : RG174 или барање Кабел должина : 8"(20 CM) или барање на Отпорност : 50 ohm Количина : 1 компјутер Примена : широко се Користи за рутер, бустер и WLAN Wifi антена за конвертирање...

12pcs/set FTTH, Fiber Optic Tool Kit with Fiber Cleaver -70~+10dBm Optical Power Meter Visual Fault Lcator 5km

BGN 116.78

Optical Power Meter ОписОвој тип на Рачни optical power meter е компактен и лесензакористење тестирање инструмент за оптички влакна мрежи, кои може да се користи за апсолутна оптички енергија мерења, како и за релативната загуба мерење на оптички влакна.Апликацијата Телеком Maintenance CCTV Maintenance Comprehensive кабел изградба system Optical инструменти на истражување и development Optical комуникација образование и лабораториски testing Other оптички проект Карактеристики Поддржува 6 бранова должина Testing Autoоф functionwith Backlightself calibration48 часа супер долго чекање timesimple интерфејс поддршка sc / фк / ст interfaceworking час над 8 часа без полнењеСпецификацииМодел бранова Должина(nm) (800nm да 1700nm ) Детектор In Ga As Мерен Опсег (d Bm) 70~+10 Неизвесност ±5% Калибриран бранова Должина(nm) 850,980,1300,1310,1490,1550,1625 Резолуција(d B) е Линеарна 0.1% или Нелинеарни 0.01 d Bm Оптички Конектор ВО странска валута / SC, како и 2,5 mm универзална Напојување Алкална Батерија(2 АА ОД 1,5 V батерии) Батерија работното Време од 48 часа Оперативен Температура(°C) 10 ~ +60 °C, Температура на Чување(°C) 25 ~ +70 °C Релативна Влажност од 0 до 95% (некондензирање) Димензија(mm) 180x83x28 Тежина 400 gВизуелна Грешка Локатор СпецификацијаТипИзлезна Моќност>1m W на 5КМWavlength650nm2 HzYesConnetorУниверзален ПолначБатеријатаАА*2Температура На Чување20+70Работна Температура10+60Ласерски ТипLDТежина178gДимензии168mm*27mmВО странска валута6 S Влакна Секира ПрегледОваа ВАЛУТНА6 S оптички влакна секира се достапни со едно влакно адаптер за 250 до 900 micron обложени еден влакна...

TYT DM-UVF10 цифрова двупосочна Радио 256CH GPS Уоки Токи DPMR Ham радиоприемник

BGN 320.00 336.93

TYT 256 CH двонасочна Радио СМUVF10 DTMF Дигитални Воки Токи DPMRХем Transceiver+USB Програма Кабел+Bao Feng Рачни BFS112 ДвеНачин на Радио со Звучник 3.5 ММ до 2,5 MMОписДМUVF10, двоен екран, двоен режим на подготвеност двонасочна радио, користи висока технологија и ergnomic дизајн за да се обезбеди стабилен,сигурна и ефикасна комуникација ...

Нов модем коаксиален кабел N plug превключвател N plug connector RG174 кабел косичка 20 см 8 адаптер

BGN 5.95

Нови Модем Коаксијален Кабел N Машки Plug Switch N Машки Приклучок Конектор RG174 Кабел Pigtail 20 CM 8" АдаптерОпис : 100% сосема нов ! Име на производ : Конектор N Машки Plug S вештерка N Машки Приклучок Конектор A : N Машки Приклучок Конектор Б : N Машки Приклучокот за Кабелот тип : RG174 или барање Кабел должина : 8"(20 CM) или барање на Отпорност : 50 ohm Количина : 1 компјутер Примена : широко се Користи за рутер, бустер и WLAN Wifi антена за конвертирање...

SMA женски Джак RF коаксиален модем конвертор конектор панел определяне на спойка пост директен изолатор дължина 4 мм позлатен търговия на Едро

BGN 1.28

1pc SMA Женски Џек RF Coax Модем Конвертор Конектор панел планината лемење пост Директно Изолатор Долго 4mm Goldplated трговија на големо

Superbat 10 бр. Безплатна доставка RF Fakra конектор мъжки мъжки края на стартиране определяне на ПХБ под прав ъгъл бял / 9001

BGN 28.00 29.10

10 компјутери Бесплатен Превозот RF Fakra Конектор Приклучок Машки Крајот Започне PCB монтажа Десен агол бела / 9001Dielectric да Издржи Напон >800 VRMS(Интерфејс само) Тело Никелобложено Родова Plug Темп.опсег 40~ +100 (RF) и Телото Стил Десен Агол Конектор Приклучок / Mal Pin Монтажа Тип PCB Монтажа,Одборот Раб,Крај Започне Директно ≤1.3 F Изолација Отпор ≥1000 MOhm напон оценка 335 V Фреквентен Опсег 06 GHz Издржливост ≥500 ЦиклусиПакет се вклучени : 10 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.

1CH двупосочни Hi Fi аудио оптичен предавател приемник+ RCA конектор media ethernet конвертор-двустранен излъчване

BGN 104.00 126.40

1 CH Bidirectional HiFi Аудио влакна optical предавателот ресивер со РКА конектор медиуми ethernet конвертордвонасочна аудио пренос.Стандардно брод singlemode верзија, ако треба multimode верзија, ни остави поракаОпис1ch Аудио (РКА) На Влакна Конвертор поддршка на канали на Аудио (РКА) две начин (bidirectional) во текот на една мултирежим или singlemode оптички влакна...

10x уплътнение за Motorola GP328 GP88S Радио на нови резервни части

BGN 15.00 15.68

10 X Заптивка Водоотпорен Заптивка за полнење за Motorola GP328 GP88 S Радија Поправка ДеловиCompatiable за полнење за Motorola : GP328 GP338 GP88 S GP340 GP360 GP380PTX760 MTX900 MTX960 HT1250 PRO7350Пакет : заптивка 10pcsВкупно НовиНапомена : 1...

Superbat DAB/DAB+ Car radio SMB Конектор антена FME щекер към SMB женски конектор правоъгълен кабел за Sony DAB

BGN 14.38

Superbat DAB / DAB+ е радио за Автомобил SMB антенски Приклучок за FME Машки Plug да SMB женски Џек Десен Агол кабел за Sony DABОпис : Спецификации : Конектор : FME(М) да SMB(F)Кабел : RG174Кабел Должина : Околу 500 cmПакет се вклучени : 1pcs FME да SMB Кабел АдаптерПредности : како што се бара во многу последните Европски автомобилОвозможува поврзување на сите (освен на оние кои бараат фантом моќ храна) DAB автомобил aerials со FME конектор да DAB радија со SMB(M) конекторОглас Погоден за следните DAB радио:Алпска Сите во автомобил DAB освен EziDABГо победи на СИТЕ во автомобил DAB освен 400 & 485Blaupunkt Сите во автомобил DABКалибар Калибар СИТЕ во автомобил DAB освен PMT700 DCKO Сите во автомобил DABАкција Акција СИТЕ во автомобил DAB освен DAB302 EЈасност CCE203DABGrundig Сите во автомобил DABJVC Сите во автомобил DABKenwood Сите во автомобил DABпионер Сите во автомобил DAB освен GEXP900 DABКинетички Сите во Автомобил DABphilips CEM...серијачиста Автопат H240 Di H260 DSonichi SB50DABSony Сите во автомобил DAB

10 Mw визуален дефектоскоп оптичен лазерен измерител на мощност -50~+26 стока

BGN 47.97

10 MW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Ласерски Моќ Метар 50~+26 d BmRY3200 Рачни Optical Power Meter е ново дизајнирани оптички влакна тестер, кој има за цел инсталација, инженеринг прифаќање и одржување на влакна мрежа.Во комбинација со RYLS300 рачни оптички извор на светлина, тоа нуди брзи и точни тестирање решение на двете СМ и MM влакна.Карактеристики...

1 бр. нов SMA женски конектор RF коаксиален модем конвертор конектор 4-отвор за спойка стълб директен златно покритие на Едро

BGN 1.60

1pc НОВИ SMA Женски Џек RF Coax Модем Конвертор за Полнач 4дупка страната Лемење Пост Директно Goldplated трговија на големо

2 в 1 измерителе мощност влакна, оптични влакна с лазерен източник на 10 км визуална локатором на неизправности 10 Mw

BGN 43.01

Надградена верзија на SSM9 A оптички multimeter комбинира функција на оптички моќ метар и визуелни грешка локатор 10mw во една машина...