• Ново
OSHINVOY 2.4 g анорак omni стекловолоконная 8dBi антена 2400M анорак N конектор черна стекловолоконная антена анорак стекловолоконная антена

OSHINVOY 2.4 g анорак omni стекловолоконная 8dBi антена 2400M анорак N конектор черна стекловолоконная антена анорак стекловолоконная антена

BGN 62.37
В магазина

Брой продукти


Фреквентен опсег : 2400-2500 MHz
Антена Стекнат : 8d Bi
Материјал : Fiberglass
Конектор : N-машки
Compatiable за wifi сигналот бустер, 2.4 G wlan jammer систем

Подробности

търговска марка:
ОШИНВОЙ
Номер На Модела:
WIFI-17
Коефициент на усилване на антената:
8dBi
Клеммный съединител:
N-мъж

Те също купуват с този продукт

Закрит брониран 30-метров LC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

H250 военен ръчен високоговорител микрофон лента микрофон ПР за Motorola GP88 88S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 преносимо радио

BGN 32.00 60.77

H250 Воена Рачни Звучник Микрофон Рамо Микрофон PTT за полнење за Motorola GP88 88 S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 Преносни РадиоКарактеристики : * 100% Сосема нов и Професионални комплет.*Приклучок тип : 2Pin за полнење за Motorola Радио.*Телефонски стил на дизајн, погодно да се разговара и да го чуе.*Внатрешни силен звучник, нудат јасен глас.*Двата рачни употреба и рамото носат на располагање.*Широко се користи за време на Воена активност , полициска станица , лов , стрелаштво игра , тимот истражуваат , изградба место и на други места што бараат брза и лесна комуникација .*Боја : Црна .*Тежина : 0.18 кг / pc.Компатибилен Радио Модели : за XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600за XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100за XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100за XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100за CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50за Motorola Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Дух, Дух Про, Дух Pro+,за Духот MU Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTза Духот MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSза ЦП Серија : CP88, CP040...

Xqf 10шт двухдиапазонная 144/430 Mhz LED BNC антена HH-508S за ICOM Радио

BGN 230.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНова Двојна Бенд 144 / 430 MHz Црвено / Сино / жолта / Зелена LED BNC Антена HH508 S за ICOM Радиобендот : 145 / 430mhz должина : 87mm стекнат : 2.15 db (430 MHz) отпорност : 50 омега swr : Конектор : BNC Компатибилен со Двеначин рачни радио : Kenwd : TH28 A ТИ48 A ТИ78 A, TK100, TK200, TK210, TK220, TK300, TK310, TK320 TK308 TH42 AT Icm : ICV8, ICV80, ICV82 , ICU82 , ICW32 ICV85 Мото : HT440, HT90 : Maxon ЧАС, CP500, CP520, 1015 EF Џонсон 577, 578 Vertex Стандард : 734, 834, HR146, HX300, HX320, HX400, CU32, CP / CS 5015, 0420 Uniden HH979 Вилсон HH152, HH154, HH156, HH462 , HH464 Marantz : C150 / C450 / HX260 / HX270 Пакет содржина : 10 PCS HH 508 S BNC Антена

KELUSHI 5mW Metal Pen Style Fiber Optic Visual Fault Locator Red Laser Cable Tester Testing Tool with 2.5 mm Universal Connector

BGN 21.60

5m W 5 КИЛОМЕТРИ Оптички Влакна Визуелна Грешка Локатор за 2,5 mm Конектор за Универзален Метал Пенкало, Стил Тестирање на Алатката Црвени Ласерски Кабел Тестер Метар Апликации : Одржување во телеком, CATV Тест Лабораторија на оптички влакна Влакна рутирање и континуитет проверка во оптички мрежи Други оптички влакна мерењаКарактеристики : 2,5 mm конектор за универзален,за 1.25 mm конектори ВО странска валута(машки)LC(Женски) адаптер исто така може да бидат обезбедени на барањеРаботи или во Г.С...

2 компл. / лот USB порт 1-Вата 433 Mhz междуселищни 8 км AES криптиран RF безжичен предавател на Suzan Lora6103AES

BGN 126.00 151.20

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...

Superbat 5 бр F RF адаптер F женски конектор към конектора към конектора T Тип конектор Безплатна доставка

BGN 9.00 10.06

5 компјутери F Адаптер F Џек да Џек да Џек Т Тип Конектор Бесплатен ПревозотПакет се вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.Кои се широко популарни се користи за голем број f апликации вклучувајќи податоци 3 G картичка и USB модеми, машина до машина комуникации (M2 M), wireless LAN,, GPS, WIFI и ISM на фреквенција.

2 бр./опаковане. многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов модул възел SNR652 за безжични радиоприемник данни

BGN 125.00 148.80

2 парчиња / пакет MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул SNR652 За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Оригинален USB кабел за програмиране K за Baofeng BF-888S / 777S/666S/UV5R,за Kenwood, TYT,PUXING Quansheng etc уоки токи

BGN 10.40

Нови воки токи USB Програмирање КабелК приклучокза Bao Фенг : BF888 S,BF777 S,BF666 S,BFUV5 R,BFUV5 RE,BFUV6,BFUV8 D,BFUV82 итнза Kenwood : TK3107,TK3107,TK378 G,TK3118,TK3207,TK3207 G,TK2207 G,TKU100,TK3307,TK2307 итн.за Wou Xun : КГUVD1 P,КГUV6 D,КГUV8 D,КГ679,КГ699 E,КГ819,КГ659,КГ889,КГ801,КГ833etcза Pu Xing : PX777,PX888,PX888 K итн.други радија кои користат К plug prgramming кабел

Закрит брониран 50 метра ST / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ST ST

BGN 95.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,ST / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс, 50 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Закрит брониран 30-метров LC / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел LC-ST

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Антена 433 Mhz с wi-fi модул радиоприемник и антена за предаване на данни заваръчен антена с усилвател на сигнала нова Едро

BGN 3.49

433 Mhz антена со безжична transceiver модул и пренос на податоци антена заварување антена сигнал бустер НОВИ трговија на Големо

1PC aFM радиоантенна високоговорител кабел антена жак за ruld дупката запушалка за Volkswagen

BGN 8.98

1 PC a FM Радио Антена Звучници Кабел за антена конекторот за да rould дупка приклучокот за "Фолксваген"Тип : FM радио продолжување антенски адаптер Приклучок : антенски приклучок за да тркалезна дупка plug Работи за "Фолксваген"...

1бр RP-SMA plug до 2 RP-SMA женски конектор конектор RF коаксиален адаптер модем конвертор тройна T Тип златно покритие на нов едро

BGN 2.61

RPSMA Машки Plug 2 RPSMA Женски Џек Конектор, RF Coax Адаптер Модем Конвертор Тројно Т тип goldplated НОВИ трговија на големо