• Ново
SMA-male Turn SMA-Female Тел 50ohm 10m коаксиален кабел за свързване на външна или вътрешна антена с мобилни ретранслатор 50-3 кабел

SMA-male Turn SMA-Female Тел 50ohm 10m коаксиален кабел за свързване на външна или вътрешна антена с мобилни ретранслатор 50-3 кабел

BGN 23.00
BGN 36.62
-37 %
В магазина

Брой продукти


10 Метри Кабел за repeater
Коаксијален кабел ; Бустер кабел, кабел за Антена
Impendance : 50 Ohms
Кабел должина : 10 метри
Боја : Бела
Конектор : SMA-Женски пак SMA-Машки
Тоа може да се користи за поврзан со помеѓу антена и мобилни сигнал бустер, како што е 3 G ( WCDMA/UMTS 2100 MHz), DCS (1800 MHz), КОМПЈУТЕРИ (1900 MHz), GSM(900 MHz), CDMA (850 MHz), LTE, 4 G мобилни сигнал бустер
1* 10m кабел со SMA-Женски пак SMA-Машки конектор
Топло Забелешка : почитувани руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите име и презиме на испорака адреса, кога ќе се направи нарачка. Бидејќи руската пост е потребно за доставување на пратката. ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ви благодарам многу за вашата соработка во однапред.
За Плаќање :
1 Ние прифати исплата од прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker ! како што се Visa,Web Money (познато како WM), TT трансфери, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto и така натаму.
2 ве Молиме контактирајте со нас ако имате проблеми или треба да се менува цената пред вашата исплата,ви Благодариме
За превозот :
1 Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Ве молиме контактирајте со нас пред shippment ако треба да ја промените вашата адреса/телефонскиот број/Пост број. Ние ќе брод по confirme вашите адреси.
2 Ние ќе организира стоки за вас во рок од 1-3 работни дена nomally. Ве молиме проверете ги следење на информации се на веб страната : http : //www.17track.net. Ве молиме имајте предвид, тоа ќе трае 2-5 дена пред следење на информации може да се гледа онлајн.
3 Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот или исклучува викенди или празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
За нашата Услуга :
1 ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ги имате било каков проблем или потреба од секоја помош во врска со вашата нарачка,Ние ќе среќен да услуга за вас,ви благодариме.
2 ве Молиме не го отворите спор пред каква било комуникација, ако сте незадоволни со нашите производи или услуги, и, тоа не е никаква помош за вас и нас, ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО откако ќе ја добиете вашата reqire, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!
3 Ние ќе се обидеме потрудиме за вас.Сепак, Некои времиња, ние одговори на вашата порака малку полека во викенд или празник. Ве молиме љубезно разбирање. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО откако ќе работат, ве молиме да бидете трпеливи,Можете да контактирате со Whatsapp, Wechat, Aliwawa, Skype или на Мејл ако многу итна,ви благодариме!
За Повратни информации :
1 Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние сме секогаш очекуваат служат за вас!
2 Вашиот коментар и предлог е доста важен за нашето продавница.

Подробности

търговска марка:
Амтуннель
Тип:
Коаксиални Кабели
Номер На Модела:
Кабел 50-3 с конектор SMA male turn SMA-female
Брой водачи:
1
Име:
Кабел 10m 50-3
Импенданс:
50 ома
съединител:
SMA-женски обрат SMA-мъжки
Дължина на кабела:
10m
Цвят:
Бял
Дължина:
10m

Те също купуват с този продукт

Високо качество 1*2 1310/1550nm металната тръба плавленая wdm 1m 0.9 mm свободна тръба фк жак за FTTH catv мрежа fbt wdm

BGN 33.60

Висок квалитет 1*2 1310 / 1550nm челична цевка поврзана wdm 1m 0.9 милиметри лабава цевка валутна конектор за ftth catv мрежа fbt wdmКарактеристикиНиска Вметнување На КосатаВисок ИзолацијаНиска Поларизација ЧувствителностВисок Стабилен И СигуренАпликацииТелекомуникацииCATVПретплатникот ЈамкаЛокални МрежиСпецификацииПараметар1310 / 1550nm WDM и HWDMНормалноМонолитенВисок ИзолацијаВлакнаЗаедничкиПоет&пумпа ПортаCorning SMF28eСигнал ПортаОперативен бранова должина (nm)1310 и 1550Оперативен опсег (nm)±40nmОдделениеPАPАВметнување на косата (d B)≤0.2≤0.3≤0.5≤0.6Изолација (d B)≥17≥16≥32≥30PDL(d B)≤0.05≤0.1≤0.1≤0.15Directivity( d B)≥55Температурата на работа(℃)40 ~ +85Directivity( d B)≥55Температура на чување(℃)40 ~ +85*Други спецификации може да се направи на клиент барање.Со Нарачување ИнформацииWDM HWDMКонекторВлакна должинаPigtail ТипОперативен Бранова ДолжинаБрој На ПортаОдделениеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / UPCВО странска валута / АПЦ итн1m1.5 м2m 2.5 m0=250µm1=900um 4=другите1310,1550 година,1315=1310&1550итн.1×2или 2×2P=Совршен A=Одделение НаX=Прилагодени​Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точниСликата е само за референца...

1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

BGN 40.80

1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во НовиКомпатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија : Пакет : LCD : 1pcsДевет Во Нови Оригинални Втора РакаНапомена : 1...

Закрит брониран 30-метров FC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ФК ФК

BGN 63.98

Влакна Печ Кабелот Кабел,ФК / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Безплатна доставка оптичен инструмент 3 в 1 FTTH Splice, fiber optic tool комплекти Fibre stripping and ФК-6S Fiber cleaver

BGN 50.00 53.92

Бесплатен превозот Оптички Влакна Алатка 3 во 1 FTTH Splice оптички влакна алатка колекции Влакна соголување +ВАЛУТНА6 S влакна секираПакет содржи : 1 x Влакна Секира ВО странска валута6 S 1 x Оптички Влакна Stripper / Модел : CFS2 1 x Фиксна должина железнички CFS2 Влакна stripper производ Карактеристики и Функции : 250 m обложени со слој од 125 m влакна со A...

1бр 3G GSM антена, 3.5 dbi с жак CRC9 за Huawei MODEM E156 E156G E160 E160E висококачествена телескопична антена bnc

BGN 7.01

3 G GSM антена 3.5 dbi со CRC9 конектор за HUAWEI МОДЕМ E156 E156 G E160 E160 E висок квалитет bnc телескопски антена Спецификации : 1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWRСе работи за 3 G USB модемE156 E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E176 E176 G E1550 E1762 E1820 UMG181 UMG1691 K3520 E600 E612 E618 E620 E621 E630 E660 A E660Ова е само за референца, ве молиме двојно проверете го вашиот уред интерфејс пред да го купат.Ако ви треба други конектор тип на интерфејс,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да го прилагодите за вас!

2 компл. / лот USB порт 1-Вата 433 Mhz междуселищни 8 км AES криптиран RF безжичен предавател на Suzan Lora6103AES

BGN 126.00 151.20

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...

2 елемента 500 Mw Si4432 безжичен радиостанцията данни SNR652( 868 Mhz TTL интерфейс)+2 елемента антена+2 елемента USB Brigde дъска

BGN 125.00 148.80

2 парчиња 500m W Si4432 Безжична Податоци Transceiver SNR652( 868 MHz TTL Интерфејс)+2 парчиња Антена+2 парчиња USB Brigde одборSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

1PC aFM радиоантенна високоговорител кабел антена жак за ruld дупката запушалка за Volkswagen

BGN 8.98

1 PC a FM Радио Антена Звучници Кабел за антена конекторот за да rould дупка приклучокот за "Фолксваген"Тип : FM радио продолжување антенски адаптер Приклучок : антенски приклучок за да тркалезна дупка plug Работи за "Фолксваген"...

Xqf 10шт слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Vertex Standard VX131 VX230 VX231 VX261 Уоки Токи

BGN 145.60

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаСлушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка за PTT За Vertex Стандард VX131 VX230 VX231 VX261 Воки ТокиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот Радио уред да комуницираат discretely и лесно, без разлика дали сте во безбедност, продажба на мало, или гостопримство.Меки пластични уво пупка да се вклопи snuggly во вашето уво со транспарентна акустична цевка (екстра уво bud вклучени);Скриени микрофон внатре switch PTTЗаштита од радијација, Заштита на вашата eardrum.Нуди одлична издржливост, сигурност и перформанси со низок профил средина...

Xqf 10шт двухдиапазонная 144/430 Mhz LED BNC антена HH-508S за ICOM Радио

BGN 230.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНова Двојна Бенд 144 / 430 MHz Црвено / Сино / жолта / Зелена LED BNC Антена HH508 S за ICOM Радиобендот : 145 / 430mhz должина : 87mm стекнат : 2.15 db (430 MHz) отпорност : 50 омега swr : Конектор : BNC Компатибилен со Двеначин рачни радио : Kenwd : TH28 A ТИ48 A ТИ78 A, TK100, TK200, TK210, TK220, TK300, TK310, TK320 TK308 TH42 AT Icm : ICV8, ICV80, ICV82 , ICU82 , ICW32 ICV85 Мото : HT440, HT90 : Maxon ЧАС, CP500, CP520, 1015 EF Џонсон 577, 578 Vertex Стандард : 734, 834, HR146, HX300, HX320, HX400, CU32, CP / CS 5015, 0420 Uniden HH979 Вилсон HH152, HH154, HH156, HH462 , HH464 Marantz : C150 / C450 / HX260 / HX270 Пакет содржина : 10 PCS HH 508 S BNC Антена

2 бр wifi антена 5.8 ghz Омни 5dBi антена-SMA plug connector 5.8 G антена 19 см

BGN 8.00 8.94

wifi Антена 5.8 ghz Omni 5dbi Антенски SMA Машки Приклучок Конектор 5.8 g Антена 19cmСтандард : Главни Технички Спецификации Фреквенција : 5.8 ghz VSWR : Стекнат : 5d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 50 W Текст Отпорност : 50 Ohms номинална Должина : 19cm Конектор Тип : SMA машки приклучокКонектор : SMA Plug машки (Ако сте треба адаптер,pls контактирајте со нас.)Пакет се вклучени : 2 buc 5.8 G АнтенаВнимание : ве Молиме проверете со вашиот уред конектор за да бидете сигурни дека овој антената може да ги исполни тоа.

3G Яги outdoor antenna 25dBi 1880-1920 / 1990-2170MHZ RP-SMA wireless router signal укрепване на кабел RG58 нова антена за usb mod

BGN 36.80

3 G yagi надворешна антена 25d Bi 18801920 / 19902170 MHZ RPSMA безжичен рутер сигнал зајакнување RG58 кабел НОВА антена за usb модем​Опис : Фреквентен Опсег : 18801920 / 19902170 MHZVSWR : ¢‰¤1.5Стекнат : 25d BiПоларизација Тип : ВертикалнаЗрачење : НасоченНоминална Моќност : 50 WТекст Отпорност : 50 OhmsКонектор Тип : RPSMA машки default / N Женски или клиент назначиКабелот Тип : RG58(најдобар)до 100% куперКабел Должина : 0.25 МДимензии : 60.5 x 9.8 x1.6cmТежина : 210gМонтажа : заградата

10 дБи 433 Mhz антена полуволновая дипольная антена SMA Мъжки с магнитна основа за Ham Радио усилвател на сигнала безжичен ретранслатор

BGN 8.80

10 dbi 433 Mhz Антена половинабран Dipole антена SMA Машки со Магнетна база за Шунка Радио Сигнал Бустер Безжична RepeaterОпис : Фреквенциски Опсег(MHz) 433+ / 15Пропусниот Опсег(MHz) 30Максимална Добивка(d Bi) 10Максимална влезна моќност(W) 60Текст Отпорност(Ω) 50Поларизација Тип ВертикалнаКабел Должина 3mВкупна должина : 35.5 cmБаза димензии : 3.5 х 3cm(L*W)Кабелот Тип RG174Конектор Тип SMA Приклучок конекторМонтажа Магнетноспецијалност : Чист бакар половинабран Dipole антена , направи подобро во подобрување на електромагнетните бранови и сигналиПакет вклучувајќи1 парче антена

Закрит брониран 30-метров LC / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел LC-ST

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

2 компл. / лот 1-Вата 433 Mhz long range 8 км AES криптиран безжичен радиостанцията данни на Suzan Lora6102AES с UART

BGN 120.00 144.80

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...

1 чифт електроди за заваръчни апарати FSM 60S 50-те 60S 80S 50R 60R Fusion Splicers

BGN 21.00 22.88

1 парови Електроди За FSM 60тите години Спојување Машина 50ТИТЕ 60тите години на 80тите 50 R 60 R Фузија SplicersОпис : 100% СОСЕМА НОВ! Достапни за 50ТИТЕ 60тите години на 80тите 50 R 60 R Фузија Splicer Пакет : 1 x пар Електроди

Superbat 5 бр F RF адаптер F женски конектор към конектора към конектора T Тип конектор Безплатна доставка

BGN 9.00 10.06

5 компјутери F Адаптер F Џек да Џек да Џек Т Тип Конектор Бесплатен ПревозотПакет се вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.Кои се широко популарни се користи за голем број f апликации вклучувајќи податоци 3 G картичка и USB модеми, машина до машина комуникации (M2 M), wireless LAN,, GPS, WIFI и ISM на фреквенција.

3G GSM антена SMA мъжки жак 3.5 dbi магнитна антена за PCI карти 3G HUAWEI USB-модем нов USB-модем антена

BGN 6.66

3 G GSM антена SMA машки конектор 3.5 dbi магнетна база за PCI картичка 3 G HUAWEI USB МОДЕМ НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ usb модем антена​1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWR

Закрит Armored 15Meters SC / PC-SC / PC, 3.0 mm,Однорежимное 9/125, Симплекс, кабели гъвкави кабели стъклени влакна,LC към SC

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,SC / PCSC / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Съвместимост с модула радиоприемник Avago HFCT-5710L 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km EXT SFP

BGN 10.88

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.