• Ново
1 чифт електроди за заваръчни апарати FSM 60S 50-те 60S 80S 50R 60R Fusion Splicers

1 чифт електроди за заваръчни апарати FSM 60S 50-те 60S 80S 50R 60R Fusion Splicers

BGN 21.00
BGN 22.88
-8 %
В магазина

Брой продукти


1 парови Електроди За FSM 60-тите години Спојување Машина 50-ТИТЕ 60-тите години на 80-тите 50 R 60 R Фузија Splicers
Опис : - 100% СОСЕМА НОВ! - Достапни за 50-ТИТЕ 60-тите години на 80-тите 50 R 60 R Фузија Splicer Пакет : 1 x пар Електроди

Подробности

търговска марка:
AUA
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

2 бр./опаковане. многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов модул възел SNR652 за безжични радиоприемник данни

BGN 125.00 148.80

2 парчиња / пакет MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул SNR652 За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

2 елемента 500 Mw Si4432 безжичен радиостанцията данни SNR652( 868 Mhz TTL интерфейс)+2 елемента антена+2 елемента USB Brigde дъска

BGN 125.00 148.80

2 парчиња 500m W Si4432 Безжична Податоци Transceiver SNR652( 868 MHz TTL Интерфејс)+2 парчиња Антена+2 парчиња USB Brigde одборSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

H250 военен ръчен високоговорител микрофон лента микрофон ПР за Motorola GP88 88S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 преносимо радио

BGN 32.00 60.77

H250 Воена Рачни Звучник Микрофон Рамо Микрофон PTT за полнење за Motorola GP88 88 S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 Преносни РадиоКарактеристики : * 100% Сосема нов и Професионални комплет.*Приклучок тип : 2Pin за полнење за Motorola Радио.*Телефонски стил на дизајн, погодно да се разговара и да го чуе.*Внатрешни силен звучник, нудат јасен глас.*Двата рачни употреба и рамото носат на располагање.*Широко се користи за време на Воена активност , полициска станица , лов , стрелаштво игра , тимот истражуваат , изградба место и на други места што бараат брза и лесна комуникација .*Боја : Црна .*Тежина : 0.18 кг / pc.Компатибилен Радио Модели : за XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600за XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100за XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100за XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100за CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50за Motorola Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Дух, Дух Про, Дух Pro+,за Духот MU Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTза Духот MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSза ЦП Серија : CP88, CP040...

Безплатна доставка оптичен инструмент 3 в 1 FTTH Splice, fiber optic tool комплекти Fibre stripping and ФК-6S Fiber cleaver

BGN 50.00 53.92

Бесплатен превозот Оптички Влакна Алатка 3 во 1 FTTH Splice оптички влакна алатка колекции Влакна соголување +ВАЛУТНА6 S влакна секираПакет содржи : 1 x Влакна Секира ВО странска валута6 S 1 x Оптички Влакна Stripper / Модел : CFS2 1 x Фиксна должина железнички CFS2 Влакна stripper производ Карактеристики и Функции : 250 m обложени со слој од 125 m влакна со A...

Закрит брониран 30-метров LC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

1PC LTE 4G модулна антена с усилване на Omni 3dbi SMA конектор усилвател на сигнала 1.8 1.9 G G 2.0 G 2.3 G 2.6 G антена нова Едро

BGN 3.98

1 PC LTE, 4 G Антена Модуларен со 3dbi стекнат Omni SMA Конектор копче за јачина на бустер 1.8 G 1.9 G 2.0 2.3 G G G 2.6антена НОВИ трговија на ГолемоОпишете4 G антенаФреквенција Range MHz 8002600 MHZBandwidth MHz 70 / 180VSWR ≤2Се здобијат со 3d BiМакс Текст power W 50Текст ImpedanceΩ 50Поларизација Тип ВертикалнаАнтена Должина 110 mmКонектор Тип SMA машки Прави РотацијаСкладирање Температура 30 до +75Оперативен Температура 30 до+75

Съвместимост с модула на радиоприемник SFP Huawei 0231A085 1000BASE-T Copper RJ-45 100m

BGN 24.24

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

3G GSM антена SMA мъжки жак 3.5 dbi магнитна антена за PCI карти 3G HUAWEI USB-модем нов USB-модем антена

BGN 6.66

3 G GSM антена SMA машки конектор 3.5 dbi магнетна база за PCI картичка 3 G HUAWEI USB МОДЕМ НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ usb модем антена​1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWR

Закрит брониран 15 метра LC / PC, FC / PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Superbat 5 бр F RF адаптер F женски конектор към конектора към конектора T Тип конектор Безплатна доставка

BGN 9.00 10.06

5 компјутери F Адаптер F Џек да Џек да Џек Т Тип Конектор Бесплатен ПревозотПакет се вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.Кои се широко популарни се користи за голем број f апликации вклучувајќи податоци 3 G картичка и USB модеми, машина до машина комуникации (M2 M), wireless LAN,, GPS, WIFI и ISM на фреквенција.

SNR652 многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов възел, модул за безжични радиоприемник данни

BGN 60.00 72.00

SNR652 MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Високо качество 1*2 1310/1550nm металната тръба плавленая wdm 1m 0.9 mm свободна тръба фк жак за FTTH catv мрежа fbt wdm

BGN 33.60

Висок квалитет 1*2 1310 / 1550nm челична цевка поврзана wdm 1m 0.9 милиметри лабава цевка валутна конектор за ftth catv мрежа fbt wdmКарактеристикиНиска Вметнување На КосатаВисок ИзолацијаНиска Поларизација ЧувствителностВисок Стабилен И СигуренАпликацииТелекомуникацииCATVПретплатникот ЈамкаЛокални МрежиСпецификацииПараметар1310 / 1550nm WDM и HWDMНормалноМонолитенВисок ИзолацијаВлакнаЗаедничкиПоет&пумпа ПортаCorning SMF28eСигнал ПортаОперативен бранова должина (nm)1310 и 1550Оперативен опсег (nm)±40nmОдделениеPАPАВметнување на косата (d B)≤0.2≤0.3≤0.5≤0.6Изолација (d B)≥17≥16≥32≥30PDL(d B)≤0.05≤0.1≤0.1≤0.15Directivity( d B)≥55Температурата на работа(℃)40 ~ +85Directivity( d B)≥55Температура на чување(℃)40 ~ +85*Други спецификации може да се направи на клиент барање.Со Нарачување ИнформацииWDM HWDMКонекторВлакна должинаPigtail ТипОперативен Бранова ДолжинаБрој На ПортаОдделениеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / UPCВО странска валута / АПЦ итн1m1.5 м2m 2.5 m0=250µm1=900um 4=другите1310,1550 година,1315=1310&1550итн.1×2или 2×2P=Совршен A=Одделение НаX=Прилагодени​Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точниСликата е само за референца...

Супер качество 5 бр. колан за Motorola Motorola T5720 T5428 T5628 T6200C T5728 уоки-токи кръста клип 2-way радио преди клип

BGN 12.00 15.01

Драги ценети клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ќе се подобри нашите превозот услуга и секоја парцела ќе биде пристигнале безбедно и во кратко време...

1бр 3G GSM антена, 3.5 dbi с жак CRC9 за Huawei MODEM E156 E156G E160 E160E висококачествена телескопична антена bnc

BGN 7.01

3 G GSM антена 3.5 dbi со CRC9 конектор за HUAWEI МОДЕМ E156 E156 G E160 E160 E висок квалитет bnc телескопски антена Спецификации : 1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWRСе работи за 3 G USB модемE156 E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E176 E176 G E1550 E1762 E1820 UMG181 UMG1691 K3520 E600 E612 E618 E620 E621 E630 E660 A E660Ова е само за референца, ве молиме двојно проверете го вашиот уред интерфејс пред да го купат.Ако ви треба други конектор тип на интерфејс,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да го прилагодите за вас!

Мини микрофон за ПР говорител микрофон за Kenwood BAOFENG UV5R 888S A52 PUXING WOUXUN

BGN 15.00 15.98

Предмети ОписСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на 360 степени вртливата lapel клип на задната страна на микрофонот обвивка е направен од високо влијание пластика со дизајн отпорен на вода за солиден употреба...

1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

BGN 40.80

1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во НовиКомпатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија : Пакет : LCD : 1pcsДевет Во Нови Оригинални Втора РакаНапомена : 1...