• Ново
Безплатна доставка оптичен инструмент 3 в 1 FTTH Splice, fiber optic tool комплекти Fibre stripping and ФК-6S Fiber cleaver

Безплатна доставка оптичен инструмент 3 в 1 FTTH Splice, fiber optic tool комплекти Fibre stripping and ФК-6S Fiber cleaver

BGN 50.00
BGN 53.92
-7 %
В магазина

Брой продукти


Бесплатен превозот Оптички Влакна Алатка 3 во 1 FTTH Splice оптички влакна алатка колекции Влакна соголување +ВАЛУТНА-6 S влакна секира
Пакет содржи : 1 x Влакна Секира ВО странска валута-6 S 1 x Оптички Влакна Stripper/Модел : CFS-2 1 x Фиксна должина железнички CFS-2 Влакна stripper производ Карактеристики и Функции : 250 m обложени со слој од 125 m влакна со A. Отворање на врвот на Б. 1.98 мм може да се користи за соголување влакна надворешната обвивка На отворена дупка на тип V и 140 m од работ на В. менгеме може да се користи за да се одземе на 250 м слој од 125 m влакна. D. вилица фабриката има се прилагоди, не смее да се прилагоди E. нема да ја оштети влакна F. сите сечење на крстот дел има прецизна механичка tolerances за да се обезбеди чиста и непречено функционирање. Според Г. справи со ергономски дизајн, комфор зафат H. не го користи нож, заклучени во една затворена држава I. должина : 165mm J. тежина : 0.15 Kg Фиксна должина водич железнички каналите 2 1 : Може да се користи за внатрешна кабел соголување слој слој и позиционирање должина Тоа може да се користи за да се лоцира затворен кабелот во оптички влакна сечење нож Влакна Секира ВО странска валута-6 S Карактеристики и Функции : висок квалитет влакна сечење нож (се препорачува за FTTH ладно заварување, топло се топи конекција не е препорачливо за употреба на овој став). Едноставна операција; еден основни влакна за еден режим или се multimode сечење; 12 сечење крајот лице; сечилото долг живот; да прилагодувате пилинг должина е : 5~20mm; технички спецификации : влакна големина : 125um; кожата дијаметар : 250~900um.

Подробности

Номер На Модела:
3 в 1
търговска марка:
AUA

Те също купуват с този продукт

Съвместимост с модула на радиоприемник SFP Huawei 0231A085 1000BASE-T Copper RJ-45 100m

BGN 24.24

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

2 компл. / лот 1-Вата 433 Mhz long range 8 км AES криптиран безжичен радиостанцията данни на Suzan Lora6102AES с UART

BGN 120.00 144.80

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...

Xqf 10шт слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Vertex Standard VX131 VX230 VX231 VX261 Уоки Токи

BGN 145.60

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаСлушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка за PTT За Vertex Стандард VX131 VX230 VX231 VX261 Воки ТокиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот Радио уред да комуницираат discretely и лесно, без разлика дали сте во безбедност, продажба на мало, или гостопримство.Меки пластични уво пупка да се вклопи snuggly во вашето уво со транспарентна акустична цевка (екстра уво bud вклучени);Скриени микрофон внатре switch PTTЗаштита од радијација, Заштита на вашата eardrum.Нуди одлична издржливост, сигурност и перформанси со низок профил средина...

Високо качество 1*2 1310/1550nm металната тръба плавленая wdm 1m 0.9 mm свободна тръба фк жак за FTTH catv мрежа fbt wdm

BGN 33.60

Висок квалитет 1*2 1310 / 1550nm челична цевка поврзана wdm 1m 0.9 милиметри лабава цевка валутна конектор за ftth catv мрежа fbt wdmКарактеристикиНиска Вметнување На КосатаВисок ИзолацијаНиска Поларизација ЧувствителностВисок Стабилен И СигуренАпликацииТелекомуникацииCATVПретплатникот ЈамкаЛокални МрежиСпецификацииПараметар1310 / 1550nm WDM и HWDMНормалноМонолитенВисок ИзолацијаВлакнаЗаедничкиПоет&пумпа ПортаCorning SMF28eСигнал ПортаОперативен бранова должина (nm)1310 и 1550Оперативен опсег (nm)±40nmОдделениеPАPАВметнување на косата (d B)≤0.2≤0.3≤0.5≤0.6Изолација (d B)≥17≥16≥32≥30PDL(d B)≤0.05≤0.1≤0.1≤0.15Directivity( d B)≥55Температурата на работа(℃)40 ~ +85Directivity( d B)≥55Температура на чување(℃)40 ~ +85*Други спецификации може да се направи на клиент барање.Со Нарачување ИнформацииWDM HWDMКонекторВлакна должинаPigtail ТипОперативен Бранова ДолжинаБрој На ПортаОдделениеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / UPCВО странска валута / АПЦ итн1m1.5 м2m 2.5 m0=250µm1=900um 4=другите1310,1550 година,1315=1310&1550итн.1×2или 2×2P=Совршен A=Одделение НаX=Прилагодени​Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точниСликата е само за референца...

Стандартна демонстрация такса за RF4432PRO, RF4432X1, RF4432,RF4431 безжичен RF модул за безплатна доставка

BGN 79.00 94.40

Стандард ДЕМО Одбор За RF4432 PRO,RF4432 X1,RF4432,RF4431 Безжични RF Модул За Бесплатен Превозот Корисниците можат да ги поставите параметрите на RF модул како што се фреквенцијата / предавател моќ / пренос на податоци го оценувате / работен режим преку копчиња,и да се измери на безжична комуникација на далечина...

Мини микрофон за ПР говорител микрофон за Kenwood BAOFENG UV5R 888S A52 PUXING WOUXUN

BGN 15.00 15.98

Предмети ОписСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на 360 степени вртливата lapel клип на задната страна на микрофонот обвивка е направен од високо влијание пластика со дизајн отпорен на вода за солиден употреба...

5шт високоговорител за Motorola Уоки Токи Air Tube слушалки антирадиационные слушалки с микрофон GP328 GP338 GD380 GP340 HT750 HT1250

BGN 48.00 65.84

5pcs Слушалка за полнење за Motorola Воки Токи Воздух Цевка Слушалки Антизрачење Слушалка Микрофон GP328 GP338 GD380 GP340 HT750 HT1250Име на производ : GP328 Воздух Цевка Слушалка Micphone Производ модел : GP328 за полнење за Motorola Додатоци Функција карактеристики : Светлината е концизен, јасен timbre; Транспарентно вакум црево, удобен и убава, погодни за долги носат; квалитет на Звукот е јасно, висока верност, бучава изолација; Користење на висок квалитет на СТП и црева, цврсти и издржливи; поле на примена : Соодветниот персонал : полиција, војска, телохранители и бизнисмен...

Закрит брониран 30-метров LC / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел LC-ST

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Закрит брониран 30-метров LC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Закрит брониран 50 метра ST / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ST ST

BGN 95.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,ST / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс, 50 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

3G Яги outdoor antenna 25dBi 1880-1920 / 1990-2170MHZ RP-SMA wireless router signal укрепване на кабел RG58 нова антена за usb mod

BGN 36.80

3 G yagi надворешна антена 25d Bi 18801920 / 19902170 MHZ RPSMA безжичен рутер сигнал зајакнување RG58 кабел НОВА антена за usb модем​Опис : Фреквентен Опсег : 18801920 / 19902170 MHZVSWR : ¢‰¤1.5Стекнат : 25d BiПоларизација Тип : ВертикалнаЗрачење : НасоченНоминална Моќност : 50 WТекст Отпорност : 50 OhmsКонектор Тип : RPSMA машки default / N Женски или клиент назначиКабелот Тип : RG58(најдобар)до 100% куперКабел Должина : 0.25 МДимензии : 60.5 x 9.8 x1.6cmТежина : 210gМонтажа : заградата

Произведен за компания Ericsson Finisar FCLF-8521-3-ER 1000BASE-T RDH90120 / 49800 R4A RJ-45

BGN 51.20

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Закрит брониран 15 метра LC / PC, FC / PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

2 бр wifi антена 5.8 ghz Омни 5dBi антена-SMA plug connector 5.8 G антена 19 см

BGN 8.00 8.94

wifi Антена 5.8 ghz Omni 5dbi Антенски SMA Машки Приклучок Конектор 5.8 g Антена 19cmСтандард : Главни Технички Спецификации Фреквенција : 5.8 ghz VSWR : Стекнат : 5d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 50 W Текст Отпорност : 50 Ohms номинална Должина : 19cm Конектор Тип : SMA машки приклучокКонектор : SMA Plug машки (Ако сте треба адаптер,pls контактирајте со нас.)Пакет се вклучени : 2 buc 5.8 G АнтенаВнимание : ве Молиме проверете со вашиот уред конектор за да бидете сигурни дека овој антената може да ги исполни тоа.

10 дБи 433 Mhz антена полуволновая дипольная антена SMA Мъжки с магнитна основа за Ham Радио усилвател на сигнала безжичен ретранслатор

BGN 8.80

10 dbi 433 Mhz Антена половинабран Dipole антена SMA Машки со Магнетна база за Шунка Радио Сигнал Бустер Безжична RepeaterОпис : Фреквенциски Опсег(MHz) 433+ / 15Пропусниот Опсег(MHz) 30Максимална Добивка(d Bi) 10Максимална влезна моќност(W) 60Текст Отпорност(Ω) 50Поларизација Тип ВертикалнаКабел Должина 3mВкупна должина : 35.5 cmБаза димензии : 3.5 х 3cm(L*W)Кабелот Тип RG174Конектор Тип SMA Приклучок конекторМонтажа Магнетноспецијалност : Чист бакар половинабран Dipole антена , направи подобро во подобрување на електромагнетните бранови и сигналиПакет вклучувајќи1 парче антена

1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

BGN 40.80

1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во НовиКомпатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија : Пакет : LCD : 1pcsДевет Во Нови Оригинални Втора РакаНапомена : 1...

Съвместимост с модула радиоприемник Avago HFCT-5710L 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km EXT SFP

BGN 10.88

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

2 бр./опаковане. многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов модул възел SNR652 за безжични радиоприемник данни

BGN 125.00 148.80

2 парчиња / пакет MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул SNR652 За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Xqf 10шт двухдиапазонная 144/430 Mhz LED BNC антена HH-508S за ICOM Радио

BGN 230.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНова Двојна Бенд 144 / 430 MHz Црвено / Сино / жолта / Зелена LED BNC Антена HH508 S за ICOM Радиобендот : 145 / 430mhz должина : 87mm стекнат : 2.15 db (430 MHz) отпорност : 50 омега swr : Конектор : BNC Компатибилен со Двеначин рачни радио : Kenwd : TH28 A ТИ48 A ТИ78 A, TK100, TK200, TK210, TK220, TK300, TK310, TK320 TK308 TH42 AT Icm : ICV8, ICV80, ICV82 , ICU82 , ICW32 ICV85 Мото : HT440, HT90 : Maxon ЧАС, CP500, CP520, 1015 EF Џонсон 577, 578 Vertex Стандард : 734, 834, HR146, HX300, HX320, HX400, CU32, CP / CS 5015, 0420 Uniden HH979 Вилсон HH152, HH154, HH156, HH462 , HH464 Marantz : C150 / C450 / HX260 / HX270 Пакет содржина : 10 PCS HH 508 S BNC Антена

Закрит Armored 15Meters SC / PC-SC / PC, 3.0 mm,Однорежимное 9/125, Симплекс, кабели гъвкави кабели стъклени влакна,LC към SC

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,SC / PCSC / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

1бр RP-SMA plug до 2 RP-SMA женски конектор конектор RF коаксиален адаптер модем конвертор тройна T Тип златно покритие на нов едро

BGN 2.61

RPSMA Машки Plug 2 RPSMA Женски Џек Конектор, RF Coax Адаптер Модем Конвертор Тројно Т тип goldplated НОВИ трговија на големо