• Ново
Съвместимост с модула радиоприемник Avago HFCT-5710L 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km EXT SFP

Съвместимост с модула радиоприемник Avago HFCT-5710L 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km EXT SFP

BGN 10.88
В магазина

Брой продукти


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Подробности

търговска марка:
SMTE
Номер На Модела:
HFCT-5710L
Състояние:
Нов и OEM

Те също купуват с този продукт

2 елемента двухдиапазонная 136-174 Mhz 400-470 Mhz антена за мобилен колата Уоки Токи Car Two way Радио Aerial Long Range Car Radio Antenna

BGN 60.80

Техничка Спецификација Фреквенција : 144 / 430 MHz Стекнат : 2.15 / 5.2 d Bi Max Моќност : 100 WATTS V S W Р : LESS1.5 Отпорност : 50Ω Конектор : UHF ТИП Должина : 92cm тежина : 125g Материјал : Нерѓосувачки Челик

1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

BGN 40.80

1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во НовиКомпатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија : Пакет : LCD : 1pcsДевет Во Нови Оригинални Втора РакаНапомена : 1...

Супер качество 5 бр. колан за Motorola Motorola T5720 T5428 T5628 T6200C T5728 уоки-токи кръста клип 2-way радио преди клип

BGN 12.00 15.01

Драги ценети клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ќе се подобри нашите превозот услуга и секоја парцела ќе биде пристигнале безбедно и во кратко време...

Стандартна демонстрация такса за RF4432PRO, RF4432X1, RF4432,RF4431 безжичен RF модул за безплатна доставка

BGN 79.00 94.40

Стандард ДЕМО Одбор За RF4432 PRO,RF4432 X1,RF4432,RF4431 Безжични RF Модул За Бесплатен Превозот Корисниците можат да ги поставите параметрите на RF модул како што се фреквенцијата / предавател моќ / пренос на податоци го оценувате / работен режим преку копчиња,и да се измери на безжична комуникација на далечина...

Xqf 10шт слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Vertex Standard VX131 VX230 VX231 VX261 Уоки Токи

BGN 145.60

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаСлушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка за PTT За Vertex Стандард VX131 VX230 VX231 VX261 Воки ТокиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот Радио уред да комуницираат discretely и лесно, без разлика дали сте во безбедност, продажба на мало, или гостопримство.Меки пластични уво пупка да се вклопи snuggly во вашето уво со транспарентна акустична цевка (екстра уво bud вклучени);Скриени микрофон внатре switch PTTЗаштита од радијација, Заштита на вашата eardrum.Нуди одлична издржливост, сигурност и перформанси со низок профил средина...

1бр 3G GSM антена, 3.5 dbi с жак CRC9 за Huawei MODEM E156 E156G E160 E160E висококачествена телескопична антена bnc

BGN 7.01

3 G GSM антена 3.5 dbi со CRC9 конектор за HUAWEI МОДЕМ E156 E156 G E160 E160 E висок квалитет bnc телескопски антена Спецификации : 1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWRСе работи за 3 G USB модемE156 E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E176 E176 G E1550 E1762 E1820 UMG181 UMG1691 K3520 E600 E612 E618 E620 E621 E630 E660 A E660Ова е само за референца, ве молиме двојно проверете го вашиот уред интерфејс пред да го купат.Ако ви треба други конектор тип на интерфејс,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да го прилагодите за вас!

2 бр wifi антена 5.8 ghz Омни 5dBi антена-SMA plug connector 5.8 G антена 19 см

BGN 8.00 8.94

wifi Антена 5.8 ghz Omni 5dbi Антенски SMA Машки Приклучок Конектор 5.8 g Антена 19cmСтандард : Главни Технички Спецификации Фреквенција : 5.8 ghz VSWR : Стекнат : 5d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 50 W Текст Отпорност : 50 Ohms номинална Должина : 19cm Конектор Тип : SMA машки приклучокКонектор : SMA Plug машки (Ако сте треба адаптер,pls контактирајте со нас.)Пакет се вклучени : 2 buc 5.8 G АнтенаВнимание : ве Молиме проверете со вашиот уред конектор за да бидете сигурни дека овој антената може да ги исполни тоа.

Оригинален USB кабел за програмиране K за Baofeng BF-888S / 777S/666S/UV5R,за Kenwood, TYT,PUXING Quansheng etc уоки токи

BGN 10.40

Нови воки токи USB Програмирање КабелК приклучокза Bao Фенг : BF888 S,BF777 S,BF666 S,BFUV5 R,BFUV5 RE,BFUV6,BFUV8 D,BFUV82 итнза Kenwood : TK3107,TK3107,TK378 G,TK3118,TK3207,TK3207 G,TK2207 G,TKU100,TK3307,TK2307 итн.за Wou Xun : КГUVD1 P,КГUV6 D,КГUV8 D,КГ679,КГ699 E,КГ819,КГ659,КГ889,КГ801,КГ833etcза Pu Xing : PX777,PX888,PX888 K итн.други радија кои користат К plug prgramming кабел

SNR652 многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов възел, модул за безжични радиоприемник данни

BGN 60.00 72.00

SNR652 MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

200W 20dB DC-3GHz RF фиксиран коаксиален инвалидизиращи (N мъж до N женски конектор)

BGN 264.00

200 W 20d B DC3 GHz Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator (N машки N женски Конектор)Техничка Спецификација : Фреквенција : DC3 GHzVSWR : 1.20 МаксимумПросечна Моќност : 200 WОтпорност : 50ohmСлабеењето : 20db+1.0 d B( 3,6,10,15,20,30,40,50,60 d B достапни )Температура : 55°C до +125°CКонектор : N машки N женски​1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Закрит брониран 50 метра ST / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ST ST

BGN 95.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,ST / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс, 50 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Закрит брониран 30-метров FC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ФК ФК

BGN 63.98

Влакна Печ Кабелот Кабел,ФК / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

3G GSM антена SMA мъжки жак 3.5 dbi магнитна антена за PCI карти 3G HUAWEI USB-модем нов USB-модем антена

BGN 6.66

3 G GSM антена SMA машки конектор 3.5 dbi магнетна база за PCI картичка 3 G HUAWEI USB МОДЕМ НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ usb модем антена​1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWR