• Ново
Съвместимост с модула радиоприемник SFP D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DDM SFP

Съвместимост с модула радиоприемник SFP D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DDM SFP

BGN 9.28
В магазина

Брой продукти


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Подробности

търговска марка:
SMTE
Номер На Модела:
DEM-311GT
Състояние:
Нов и OEM

Те също купуват с този продукт

2 бр. / лот 2-3dbi 433MHZ гумена антена с SMA plug направо конектор дължина 11 см

BGN 6.18

23dbi 433 MHZ гума антена со SMA машки приклучок директно конектор Опис : Фреквентен Опсег 433 MHZ Отпорност 50 V Добие 23dbi Поларизација Вертикална Зрачење Omni Максимална Моќностwatts 5 W конектор ;SMA машки Должина : 11cmПримена : тоа е широко користен за безжичен предавател&безжичен приемник .како што се автоматско метар читање(безжична Метар Читање Терминал), WLAN.812 W LED Светло Возачот Водоотпорен Напојување DC24 V~43 V на 300m A бесплатен превозот САД$ 56.36 многу10 парчиња / многуРог говорник,Рог Стојат Засилувач,за iphone 4, звучник,4 G Без надворешна сила + Заштита на Животната средина бесплатен превозот САД$ 24.71 многу10 парчиња / многуMr16 3 W Енергија Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 44.47 многу10 парчиња / многуМини Капацитивни Стигнале Перото на Допир за да го Заклучите За i Phone 4 S 4 G 3 GS i Pod Touch бесплатен превозот САД$ 8.75 многу10 парчиња / многу1 пар Safty Задните Led Светло за велосипед додатоци Жолта боја Нов бесплатен превозот САД$ 36.26 многу10 парчиња / многуLED светилка мини светилка со клучните прстен+usb Полнач за нов бесплатен превозот САД$ 38.91 многу10 парчиња / многуБесплатен превозот адаптер за Напојување на ЕУ адаптер USB адаптер 5v 0.5 за mp3 / mp4 / ipod / видиме многу10 парчиња / многуЦрна 10 во 1 USB Полнач за дигитална камера PDA Видиме MP3 бесплатен превозот САД$ 33.63 многу10 парчиња / многу23dbi 824960 Mhz 17101990 Mhz GSM SMA антенски приклучок машки конектор Антенски Бесплатен превозот САД$ 22.74 многу10 парчиња / многу3 метри Кабел SMA Машки Директно GPS Навигација Антена бесплатен превозот САД$ 42.72 многу10 парчиња / многуТВ Приклучок 10d Bi Дигитални Freeview Антена Антенски за ДИГИТАЛНАТВ HDTV бесплатен превозот САД$ 99.61 многу10 парчиња / многуGSM Антена 9001800 Mhz 3dbi N машки приклучок директно со Магнетна база за Шунка радио бесплатен превозот САД$ 4.48 парче

Безплатна доставка оптичен инструмент 3 в 1 FTTH Splice, fiber optic tool комплекти Fibre stripping and ФК-6S Fiber cleaver

BGN 50.00 53.92

Бесплатен превозот Оптички Влакна Алатка 3 во 1 FTTH Splice оптички влакна алатка колекции Влакна соголување +ВАЛУТНА6 S влакна секираПакет содржи : 1 x Влакна Секира ВО странска валута6 S 1 x Оптички Влакна Stripper / Модел : CFS2 1 x Фиксна должина железнички CFS2 Влакна stripper производ Карактеристики и Функции : 250 m обложени со слој од 125 m влакна со A...

Закрит брониран 15 метра LC / PC, FC / PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

3G GSM антена SMA мъжки жак 3.5 dbi магнитна антена за PCI карти 3G HUAWEI USB-модем нов USB-модем антена

BGN 6.66

3 G GSM антена SMA машки конектор 3.5 dbi магнетна база за PCI картичка 3 G HUAWEI USB МОДЕМ НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ usb модем антена​1.Фреквенција 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWR

Xqf 10шт двухдиапазонная 144/430 Mhz LED BNC антена HH-508S за ICOM Радио

BGN 230.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНова Двојна Бенд 144 / 430 MHz Црвено / Сино / жолта / Зелена LED BNC Антена HH508 S за ICOM Радиобендот : 145 / 430mhz должина : 87mm стекнат : 2.15 db (430 MHz) отпорност : 50 омега swr : Конектор : BNC Компатибилен со Двеначин рачни радио : Kenwd : TH28 A ТИ48 A ТИ78 A, TK100, TK200, TK210, TK220, TK300, TK310, TK320 TK308 TH42 AT Icm : ICV8, ICV80, ICV82 , ICU82 , ICW32 ICV85 Мото : HT440, HT90 : Maxon ЧАС, CP500, CP520, 1015 EF Џонсон 577, 578 Vertex Стандард : 734, 834, HR146, HX300, HX320, HX400, CU32, CP / CS 5015, 0420 Uniden HH979 Вилсон HH152, HH154, HH156, HH462 , HH464 Marantz : C150 / C450 / HX260 / HX270 Пакет содржина : 10 PCS HH 508 S BNC Антена

H250 военен ръчен високоговорител микрофон лента микрофон ПР за Motorola GP88 88S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 преносимо радио

BGN 32.00 60.77

H250 Воена Рачни Звучник Микрофон Рамо Микрофон PTT за полнење за Motorola GP88 88 S GP300 GP2000 CP040 CP300 PRO1150 Преносни РадиоКарактеристики : * 100% Сосема нов и Професионални комплет.*Приклучок тип : 2Pin за полнење за Motorola Радио.*Телефонски стил на дизајн, погодно да се разговара и да го чуе.*Внатрешни силен звучник, нудат јасен глас.*Двата рачни употреба и рамото носат на располагање.*Широко се користи за време на Воена активност , полициска станица , лов , стрелаштво игра , тимот истражуваат , изградба место и на други места што бараат брза и лесна комуникација .*Боја : Црна .*Тежина : 0.18 кг / pc.Компатибилен Радио Модели : за XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600за XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100за XTN КСУ Серија : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100за XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100за CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50за Motorola Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Дух, Дух Про, Дух Pro+,за Духот MU Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTза Духот MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSза ЦП Серија : CP88, CP040...

200W 20dB DC-3GHz RF фиксиран коаксиален инвалидизиращи (N мъж до N женски конектор)

BGN 264.00

200 W 20d B DC3 GHz Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator (N машки N женски Конектор)Техничка Спецификација : Фреквенција : DC3 GHzVSWR : 1.20 МаксимумПросечна Моќност : 200 WОтпорност : 50ohmСлабеењето : 20db+1.0 d B( 3,6,10,15,20,30,40,50,60 d B достапни )Температура : 55°C до +125°CКонектор : N машки N женски​1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

BGN 40.80

1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во НовиКомпатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија : Пакет : LCD : 1pcsДевет Во Нови Оригинални Втора РакаНапомена : 1...

2 бр./опаковане. многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов модул възел SNR652 за безжични радиоприемник данни

BGN 125.00 148.80

2 парчиња / пакет MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул SNR652 За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Съвместимост с модула радиоприемник Avago HFCT-5710L 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km EXT SFP

BGN 10.88

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Закрит Armored 15Meters SC / PC-SC / PC, 3.0 mm,Однорежимное 9/125, Симплекс, кабели гъвкави кабели стъклени влакна,LC към SC

BGN 40.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,SC / PCSC / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,15 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

2 елемента 500 Mw Si4432 безжичен радиостанцията данни SNR652( 868 Mhz TTL интерфейс)+2 елемента антена+2 елемента USB Brigde дъска

BGN 125.00 148.80

2 парчиња 500m W Si4432 Безжична Податоци Transceiver SNR652( 868 MHz TTL Интерфејс)+2 парчиња Антена+2 парчиња USB Brigde одборSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Superbat 10 бр FME crimp съединители съединители за RG58, RG142, RG400, LMR195 Безплатна доставка

BGN 18.00 20.46

10 Компјутери FME Crimp Plug Машки конектор за RG58, RG142,RG400,LMR195 Бесплатен ПревозотПрименливите стандардни МИЛИSTD 202 Изолатори PTFE Родова Plug Темп.опсег 65~ +165(RF) и Телото Стил Директно Конектор Приклучок / Машки Pin Монтажа ТипКабел Планината [Слободни Виси (Во Линија)] Издржливост ≥500 Циклуси Изолација Отпор ≥5000 MOhm го Издржат напон 1000 V Фреквентен Опсег 03 GHz Издржливост≥500 ЦиклусиПакет се вклучени : 10 КОМПЈУТЕРИАко сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Плаќање1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.Превозот Услови1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / DHL / EMS / e Packet / Федекс IP / Федекс IE / ТНТ.Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И ВеројатностаЗемјаПрвата ИспоракаВториот ИспоракаДоцнењеИспорака ≥ 50 ДенаСад610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаБритански815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)НаплатаАвстралија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаГерманија815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)НаплатаThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)НаплатаРусија1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)НаплатаИталија1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)НаплатаИзраел1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаШпанија1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)НаплатаЈапонија712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)НаплатаКанада1020 (Повеќето)Локалните поштата не прашање следење на информации.Гаранција & Return1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.За насНие сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.

1 чифт електроди за заваръчни апарати FSM 60S 50-те 60S 80S 50R 60R Fusion Splicers

BGN 21.00 22.88

1 парови Електроди За FSM 60тите години Спојување Машина 50ТИТЕ 60тите години на 80тите 50 R 60 R Фузија SplicersОпис : 100% СОСЕМА НОВ! Достапни за 50ТИТЕ 60тите години на 80тите 50 R 60 R Фузија Splicer Пакет : 1 x пар Електроди

Мини микрофон за ПР говорител микрофон за Kenwood BAOFENG UV5R 888S A52 PUXING WOUXUN

BGN 15.00 15.98

Предмети ОписСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на 360 степени вртливата lapel клип на задната страна на микрофонот обвивка е направен од високо влијание пластика со дизајн отпорен на вода за солиден употреба...

Високо качество 1*2 1310/1550nm металната тръба плавленая wdm 1m 0.9 mm свободна тръба фк жак за FTTH catv мрежа fbt wdm

BGN 33.60

Висок квалитет 1*2 1310 / 1550nm челична цевка поврзана wdm 1m 0.9 милиметри лабава цевка валутна конектор за ftth catv мрежа fbt wdmКарактеристикиНиска Вметнување На КосатаВисок ИзолацијаНиска Поларизација ЧувствителностВисок Стабилен И СигуренАпликацииТелекомуникацииCATVПретплатникот ЈамкаЛокални МрежиСпецификацииПараметар1310 / 1550nm WDM и HWDMНормалноМонолитенВисок ИзолацијаВлакнаЗаедничкиПоет&пумпа ПортаCorning SMF28eСигнал ПортаОперативен бранова должина (nm)1310 и 1550Оперативен опсег (nm)±40nmОдделениеPАPАВметнување на косата (d B)≤0.2≤0.3≤0.5≤0.6Изолација (d B)≥17≥16≥32≥30PDL(d B)≤0.05≤0.1≤0.1≤0.15Directivity( d B)≥55Температурата на работа(℃)40 ~ +85Directivity( d B)≥55Температура на чување(℃)40 ~ +85*Други спецификации може да се направи на клиент барање.Со Нарачување ИнформацииWDM HWDMКонекторВлакна должинаPigtail ТипОперативен Бранова ДолжинаБрој На ПортаОдделениеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / UPCВО странска валута / АПЦ итн1m1.5 м2m 2.5 m0=250µm1=900um 4=другите1310,1550 година,1315=1310&1550итн.1×2или 2×2P=Совршен A=Одделение НаX=Прилагодени​Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точниСликата е само за референца...

SNR652 многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов възел, модул за безжични радиоприемник данни

BGN 60.00 72.00

SNR652 MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

1PC LTE 4G модулна антена с усилване на Omni 3dbi SMA конектор усилвател на сигнала 1.8 1.9 G G 2.0 G 2.3 G 2.6 G антена нова Едро

BGN 3.98

1 PC LTE, 4 G Антена Модуларен со 3dbi стекнат Omni SMA Конектор копче за јачина на бустер 1.8 G 1.9 G 2.0 2.3 G G G 2.6антена НОВИ трговија на ГолемоОпишете4 G антенаФреквенција Range MHz 8002600 MHZBandwidth MHz 70 / 180VSWR ≤2Се здобијат со 3d BiМакс Текст power W 50Текст ImpedanceΩ 50Поларизација Тип ВертикалнаАнтена Должина 110 mmКонектор Тип SMA машки Прави РотацијаСкладирање Температура 30 до +75Оперативен Температура 30 до+75

OSHINVOY 2.4 g анорак omni стекловолоконная 8dBi антена 2400M анорак N конектор черна стекловолоконная антена анорак стекловолоконная антена

BGN 62.37

Фреквентен опсег : 24002500 MHzАнтена Стекнат : 8d BiМатеријал : FiberglassКонектор : NмашкиCompatiable за wifi сигналот бустер, 2.4 G wlan jammer систем

Оригинален USB кабел за програмиране K за Baofeng BF-888S / 777S/666S/UV5R,за Kenwood, TYT,PUXING Quansheng etc уоки токи

BGN 10.40

Нови воки токи USB Програмирање КабелК приклучокза Bao Фенг : BF888 S,BF777 S,BF666 S,BFUV5 R,BFUV5 RE,BFUV6,BFUV8 D,BFUV82 итнза Kenwood : TK3107,TK3107,TK378 G,TK3118,TK3207,TK3207 G,TK2207 G,TKU100,TK3307,TK2307 итн.за Wou Xun : КГUVD1 P,КГUV6 D,КГUV8 D,КГ679,КГ699 E,КГ819,КГ659,КГ889,КГ801,КГ833etcза Pu Xing : PX777,PX888,PX888 K итн.други радија кои користат К plug prgramming кабел

2 компл. / лот 1-Вата 433 Mhz long range 8 км AES криптиран безжичен радиостанцията данни на Suzan Lora6102AES с UART

BGN 120.00 144.80

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...

Супер качество 5 бр. колан за Motorola Motorola T5720 T5428 T5628 T6200C T5728 уоки-токи кръста клип 2-way радио преди клип

BGN 12.00 15.01

Драги ценети клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ќе се подобри нашите превозот услуга и секоја парцела ќе биде пристигнале безбедно и во кратко време...

1PC aFM радиоантенна високоговорител кабел антена жак за ruld дупката запушалка за Volkswagen

BGN 8.98

1 PC a FM Радио Антена Звучници Кабел за антена конекторот за да rould дупка приклучокот за "Фолксваген"Тип : FM радио продолжување антенски адаптер Приклучок : антенски приклучок за да тркалезна дупка plug Работи за "Фолксваген"...

Закрит брониран 30-метров LC / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел LC-ST

BGN 63.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...