• Ново
1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

1X LCD дисплей за Motorola MTP850 оригинални употребявани деветдесет процента на нова

BGN 40.80
В магазина

Брой продукти


1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во Нови
Компатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија :
Пакет :
LCD : 1pcs
Девет Во Нови Оригинални Втора Рака
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Подробности

Номер На Модела:
RP-LCDMTP850
търговска марка:
лайттри

Те също купуват с този продукт

3G Яги outdoor antenna 25dBi 1880-1920 / 1990-2170MHZ RP-SMA wireless router signal укрепване на кабел RG58 нова антена за usb mod

BGN 36.80

3 G yagi надворешна антена 25d Bi 18801920 / 19902170 MHZ RPSMA безжичен рутер сигнал зајакнување RG58 кабел НОВА антена за usb модем​Опис : Фреквентен Опсег : 18801920 / 19902170 MHZVSWR : ¢‰¤1.5Стекнат : 25d BiПоларизација Тип : ВертикалнаЗрачење : НасоченНоминална Моќност : 50 WТекст Отпорност : 50 OhmsКонектор Тип : RPSMA машки default / N Женски или клиент назначиКабелот Тип : RG58(најдобар)до 100% куперКабел Должина : 0.25 МДимензии : 60.5 x 9.8 x1.6cmТежина : 210gМонтажа : заградата

10 дБи 433 Mhz антена полуволновая дипольная антена SMA Мъжки с магнитна основа за Ham Радио усилвател на сигнала безжичен ретранслатор

BGN 8.80

10 dbi 433 Mhz Антена половинабран Dipole антена SMA Машки со Магнетна база за Шунка Радио Сигнал Бустер Безжична RepeaterОпис : Фреквенциски Опсег(MHz) 433+ / 15Пропусниот Опсег(MHz) 30Максимална Добивка(d Bi) 10Максимална влезна моќност(W) 60Текст Отпорност(Ω) 50Поларизација Тип ВертикалнаКабел Должина 3mВкупна должина : 35.5 cmБаза димензии : 3.5 х 3cm(L*W)Кабелот Тип RG174Конектор Тип SMA Приклучок конекторМонтажа Магнетноспецијалност : Чист бакар половинабран Dipole антена , направи подобро во подобрување на електромагнетните бранови и сигналиПакет вклучувајќи1 парче антена

2 бр. / лот 2-3dbi 433MHZ гумена антена с SMA plug направо конектор дължина 11 см

BGN 6.18

23dbi 433 MHZ гума антена со SMA машки приклучок директно конектор Опис : Фреквентен Опсег 433 MHZ Отпорност 50 V Добие 23dbi Поларизација Вертикална Зрачење Omni Максимална Моќностwatts 5 W конектор ;SMA машки Должина : 11cmПримена : тоа е широко користен за безжичен предавател&безжичен приемник .како што се автоматско метар читање(безжична Метар Читање Терминал), WLAN.812 W LED Светло Возачот Водоотпорен Напојување DC24 V~43 V на 300m A бесплатен превозот САД$ 56.36 многу10 парчиња / многуРог говорник,Рог Стојат Засилувач,за iphone 4, звучник,4 G Без надворешна сила + Заштита на Животната средина бесплатен превозот САД$ 24.71 многу10 парчиња / многуMr16 3 W Енергија Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 44.47 многу10 парчиња / многуМини Капацитивни Стигнале Перото на Допир за да го Заклучите За i Phone 4 S 4 G 3 GS i Pod Touch бесплатен превозот САД$ 8.75 многу10 парчиња / многу1 пар Safty Задните Led Светло за велосипед додатоци Жолта боја Нов бесплатен превозот САД$ 36.26 многу10 парчиња / многуLED светилка мини светилка со клучните прстен+usb Полнач за нов бесплатен превозот САД$ 38.91 многу10 парчиња / многуБесплатен превозот адаптер за Напојување на ЕУ адаптер USB адаптер 5v 0.5 за mp3 / mp4 / ipod / видиме многу10 парчиња / многуЦрна 10 во 1 USB Полнач за дигитална камера PDA Видиме MP3 бесплатен превозот САД$ 33.63 многу10 парчиња / многу23dbi 824960 Mhz 17101990 Mhz GSM SMA антенски приклучок машки конектор Антенски Бесплатен превозот САД$ 22.74 многу10 парчиња / многу3 метри Кабел SMA Машки Директно GPS Навигација Антена бесплатен превозот САД$ 42.72 многу10 парчиња / многуТВ Приклучок 10d Bi Дигитални Freeview Антена Антенски за ДИГИТАЛНАТВ HDTV бесплатен превозот САД$ 99.61 многу10 парчиња / многуGSM Антена 9001800 Mhz 3dbi N машки приклучок директно со Магнетна база за Шунка радио бесплатен превозот САД$ 4.48 парче

SNR652 многоканален 433 Mhz TTL интерфейс Si4432 мрежов възел, модул за безжични радиоприемник данни

BGN 60.00 72.00

SNR652 MultiChannel 433 MHz TTL Интерфејс Si4432 Мрежа Јазол Модул За Безжични Податоци TransceiverSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

2 елемента 500 Mw Si4432 безжичен радиостанцията данни SNR652( 868 Mhz TTL интерфейс)+2 елемента антена+2 елемента USB Brigde дъска

BGN 125.00 148.80

2 парчиња 500m W Si4432 Безжична Податоци Transceiver SNR652( 868 MHz TTL Интерфејс)+2 парчиња Антена+2 парчиња USB Brigde одборSNR652 е високо интегрирани, средна моќност мрежа јазол модул...

Закрит брониран 30-метров FC / PC, FC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ФК ФК

BGN 63.98

Влакна Печ Кабелот Кабел,ФК / PCВО странска валута / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс,30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Безплатна доставка за 1 чифт висококачествени електроди за Fujikura FSM-50-ТЕ/60S/ 70S/ 80S Fiber Fusion Splicer

BGN 35.18

ELCT220 A Замена на Електроди за употреба со FSM17 S,FSM17 R, FSM18 S,FSM18 R,FSM50тите години,FSM50 R,FSM60тите години,FSM60 R, 70тите години, 70 R, 80 оптички влакна фузија splicer.

Оригинален USB кабел за програмиране K за Baofeng BF-888S / 777S/666S/UV5R,за Kenwood, TYT,PUXING Quansheng etc уоки токи

BGN 10.40

Нови воки токи USB Програмирање КабелК приклучокза Bao Фенг : BF888 S,BF777 S,BF666 S,BFUV5 R,BFUV5 RE,BFUV6,BFUV8 D,BFUV82 итнза Kenwood : TK3107,TK3107,TK378 G,TK3118,TK3207,TK3207 G,TK2207 G,TKU100,TK3307,TK2307 итн.за Wou Xun : КГUVD1 P,КГUV6 D,КГUV8 D,КГ679,КГ699 E,КГ819,КГ659,КГ889,КГ801,КГ833etcза Pu Xing : PX777,PX888,PX888 K итн.други радија кои користат К plug prgramming кабел

5шт високоговорител за Motorola Уоки Токи Air Tube слушалки антирадиационные слушалки с микрофон GP328 GP338 GD380 GP340 HT750 HT1250

BGN 48.00 65.84

5pcs Слушалка за полнење за Motorola Воки Токи Воздух Цевка Слушалки Антизрачење Слушалка Микрофон GP328 GP338 GD380 GP340 HT750 HT1250Име на производ : GP328 Воздух Цевка Слушалка Micphone Производ модел : GP328 за полнење за Motorola Додатоци Функција карактеристики : Светлината е концизен, јасен timbre; Транспарентно вакум црево, удобен и убава, погодни за долги носат; квалитет на Звукот е јасно, висока верност, бучава изолација; Користење на висок квалитет на СТП и црева, цврсти и издржливи; поле на примена : Соодветниот персонал : полиција, војска, телохранители и бизнисмен...

1310 / 1550nm двоен 50/50 коефициент на сцепление FC/APC тръба от неръждаема стомана 2x2 Fbt прикачване Fbt сплитер

BGN 46.38

Бесплатен Превозот 1310 / 1550nm Двоен Прозорец 50 / 50 Спојка Ликвидност ВО странска валута / АПЦ цевка од нерѓосувачки челик Тип 2x2 FBT Спојка FBT Splitte р КарактеристикиНиска Вишокот На Косата Различни Спојка Сооднос Компактна ГолеминаАпликацииДолги дестинации Телекомуникации CATV Системи & Fiberoptic Сензори Локална МрежаПерформанси СпецификацииПараметар Единица Вредност Тип ДвојнаПрозорец Спојка(DWC) ТриПрозорец Спојка(TWC) Одделение P A P A Оперативни бранова должина 1310 nm и 1550 1310,1490 и 1550 Оперативен опсег nm 1310 / 1550±40 1310 / 1550±40 и 1490±10 Вметнување на косата 50 / 50 d B ≤3.6 ≤3.8 ≤3.6 ≤3.8 Поларизација Зависни Загуба d B ≤0.15 ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 Температура Зависни Загуба d B ≤0.2 Directivity d B ≥од 55 се Вратите на Тежината d B ≥55 Оперативни Температура °C 40~+85 Складирање Температура °C 40~+85ПЛАЌАЊЕ1...

Закрит брониран 50 метра ST / PC-ST/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, Симплексный, оптичен пач кабел кабел, до ST ST

BGN 95.98

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,ST / PCST / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125, Симплекс, 50 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

2 компл. / лот 1-Вата 433 Mhz long range 8 км AES криптиран безжичен радиостанцията данни на Suzan Lora6102AES с UART

BGN 120.00 144.80

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме,ODM и OEM проекти се добредојдени...