• Ново
Кабел Mimaki JV33 FFC кабел на главата на принтер Mimaki JV33 за принтер Mimaki JV33 DX5

Кабел Mimaki JV33 FFC кабел на главата на принтер Mimaki JV33 за принтер Mimaki JV33 DX5

BGN 50.00
BGN 52.80
-5 %
В магазина

Брой продукти


Mimaki JV33 FFC кабел Mimaki JV33 печатач главата кабел за Mimaki JV33 DX5 печатач
компатибилен за следните модели :
за Mimaki JV33 JV5 DX5 печатач
Игли : 31 PINS
Должина : 40 CM
Квалитетот е ист како оригиналот.
Пакет : 10pcs/многу

Подробности

Номер На Модела:
SPI-WBPT
търговска марка:
TOPINKJET
Тип:
Друго
Име на продукта:
Кабел FFC
използвайте за:
mimaki jv33
Предмет на:
Кабел FFC за Mimaki JV33

Те също купуват с този продукт

Определяне на филмова на буш за HP P2035 P2055 Pro400 M401 2035 2055 401 Термоблочная филмова буш RM1-6405-FILM

BGN 53.98

Ве молиме оставете порака која покажува Што е вашиот печатач модел и напон? Стандардно е за HP P2055.Професионална продажба на разни печатач материјали и опрема...

PGI-550 CLI-551 5color dye мастила за зареждане canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 MX725 MG6450 MG5550 iX6850 мастило за принтери

BGN 40.46

Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!PGI550 CLI551 5color боја рефил мастила за canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 MX725 MG6450 MG5550 i X6850 Печатач мастилаСпецификација : Име на производ : Вода базирани боја мастило и пигмент мастило за canon pgi550 cli551Кертриџ Број : PGI550 CLI551 pgi550 cli551Бои : PBK,Б.К., C,M,Y5 ColorsПечатач модели : За Canon PIXMA IP7250 MG 5450 MX 925 MX725 За Canon PIXMA MG 6450 MG 5550 За Canon PIXMA i X6850Пазарот : користете само за ЕвропаПакување големина : 100ml / pcMOQ : 5 Pcs / setОлово време : 24 дена по плаќањеПолица време : 24months(откако ќе се отвори,ве молиме да го користите во рамките на 36months,квалитетот ќе биде подобро)Пакетот Вклучува : 1 Шише x 100ml PBk пигмент мастило1 Шише x 100ml Црна Боја на мастило1 Шише x 100ml Синозелена Боја на мастило1 Шише x 100ml Магента Боја на мастило1 Шише x 100ml Жолта Боја на мастилоПечатење ефектДобредојдовте на нашата продавница Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете на 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука feedbackНашите врвни продажба на производи, ве Молиме Кликнете тука Ако имате некое прашање како што е вашата Цел,Сметка,Купони,Промоции,Наплата,се Враќа,Плаќања,одредби,Услови,Ве молиме кликнете тука : *** Кога ќе изберете DHL,Fedex,UPSот,EMS или други експрес испорака,треба ние да ви помогне да го промените превозот фактура цена,да се намали вашиот ги локалните обичаи,ве молиме да ни оставите порака, кажете ни колку ќе можеме да ви помогне да го промените цена да,ви благодарам!Answer : ___________________________ Note : 1...

T0791 - T0796 мастило касета за Epson Stylus Photo PX660 P50 PX650 PX700W PX710W PX720WD PX730WD PX810FW 1400 1410 1500 принтер

BGN 21.00 23.02

T0791 T0796 Мастило Кертриџ За Epson Перо Фото PX660 P50 PX650 1400 1410 1500 ПечатачКомпатибилен со Мастило Кертриџ за EPSON T0791 T0792 T0793 T0794 T0795 T0796​Пакет Содржина : 1pcs Црно мастило кертриџ За Epson T07911pcs Синозелена мастило кертриџ За Epson T07921pcs Магента Мастило кертриџ За Epson T07931pcs Жолта Мастило кертриџ За Epson T07941pcs светлина Синозелена Мастило кертриџ За Epson T07951pcs светлина Магента Мастило кертриџ За Epson T0796Погодна За Печатење Модел : за Epson Перо Фото 1410 1400 1500 1500 W P50 PX650 PX660 PX700 W PX710 W PX720 WD PX730 WD PX810 FW PX820 FWD PX830 FWD

C4705-60109 грунд възли за HP DesignJet 650C 700 750C 755CM се използва

BGN 64.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Поради т о на царинската политика разлики, Ако производството на царински даноци, мора да се плати од страна на купувачот ,како што е s доволно, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме2...

2x 300XL 300 XL възстановени касети за HP HP300 HP300XL Deskjet D1600 D1660 D1663 D2500 D2530 D2545 D2560 D2563 D2566

BGN 29.00 31.02

Модел Бр : За HP300 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не300 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на300 BKЦрна118ml300 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Европа Печатач Листата : Deskjet D1600, D1660, D1663, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2600, D2645, D2660, D2663, D2666, D2668, D2680, D5560, D5563, D5668, F2400, F2410, F2418, F2420, F2423, F2430, F2440, F2476, F2480, F2483, F2488, F2492, F2493, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4225, F4240, F4250, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4283, F4288, F4290, F4292, F4293, F4294, F4400, F4424, F4435, F4440, F4450, F4470, F4472, F4473, F4480, F4483, F4488, F4492, F4580, F4583Зависта 100 e Сите Во Еден CN517 A, Завист 110 e Сите Во Еден CQ809 BАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

6 цветен 130 мл pfi107 PFI 107 касета за Canon iPF680 iPF685 iPF770 iPF780 iPF785 iPF670 принтер, мастило касета с мастило

BGN 202.13

6 боја 130 ML PFI107 PFI 107 кертриџ за Canon i PF680 i PF685 i PF770 i PF780 i PF785 i PF670 принтер ink кертриџ со мастилоИме на производ : PFI 107 PFI107 мастило кертриџ со мастило за Canon Модел : за Canon IPF680 IPF685 IPF770 IPF780 IPF785 IPF670 печатач во Боја : Б.К C M Y MBK MBK Пакување : 6 парчиња касети со мастило, Мастило, тип : Боја мастило : Б.К C M Y ; Пигмент мастило : MBK Пакет Стил : Netural пакување ,кутија за пакување Тип на глава за печатење : вода базирани глава за печатење Плаќање начин : T / T,Western Union,Paypal,Money Gram, Aliexpress ЗабелешкаВе молиме имајте во боја и квантитетот кога ќе ставање на налозиСтандардно испрати Б.К C M Y MBK MBK ако не и било какви белешкиСе користи за PFI 107 печатач кертриџ, не за PFI 8107

2 x мастилницата рециклирани за 302 HP XL 302XL HP302XL HP302 Deskjet 1110 2130 3630 3830 1115 2134 2135 1112 3632 мастилено-струен

BGN 37.00 39.18

Модел Бр : За HP302 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не302 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на302 BKЦрна118ml302 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : се користи За Европа печатачКомпатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 1110 2130 3630 3830 11152134 2135 1112 3632F2418 F2488 F2438 F4288F4488 D1668 D2568 D2668 D5568Office Jet 3830 4650 3834 4652 4655Зависта 4516 4520 45224523 4524 eСитевоЕдноАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Високо качество на Нов Долния Предпазител валяк е съвместим с Ricoh AF 1075 1060 1085 1105 1051 1055 550 650 определяне валяк

BGN 36.00 37.60

Висок Квалитет на Нова Пониска Fuser Ролери Компатибилен За Ricoh БОЛЕСТ 1075 1060 1085 1105 1051 1055 550 650 Притисок РолериАко имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Висококачествени домакински машина OPC Drum съвместима за Oce TDS100 100 320 400 450 600 705X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 барабан

BGN 1008.00

започнетекрајотВисок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705 X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 ТапанПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо .

Висококачествено острие за почистване на барабана е съвместимо с Minolta DI650 5510 551 7210 7165 7155 7255 7722 BH600 BH750 четка за чистачки

BGN 29.60

започнетекрајот Висок квалитет на тапан чистење на ножот компатибилен за Minolta DI650 5510 551 7210 7165 7155 7255 7722 BH600 BH750 wiper сечилотоПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Toshiba E-studio 720 723 755 810 853 850 855

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Toshiba Eстудио 720 723 755 810 850 853 855Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.57

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Konica Minolta Di-450 550 4050 Di-450 550 4050

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Коника Minolta Ди450 550 4050 Ди450 550 4050Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...

5 комплекта WW 106R01395 106R01392 106R01393 106R01394 тонер касета чип за Xerox Phaser6280 Phaser 6280 принтер зареждане resetter

BGN 60.80

5 Поставува втората светска војна 106 R01395 106 R01392 106 R01393 106 R01394 Тонер Кертриџ Чип За Xerox Phaser6280 Phaser 6280 печатач рефил resetter Детали за Производот : Боја : Црна Цијан Магента ЖолтаСтраница Принос : Црна : 7,000 Страници Синозелена / Магента / Жолта : 5,900 СтранициВерзија : втората светска војна(низ целиот свет)Чип тип : Тонер ЧипЧип Модел : Phaser 6280Функција : Компатибилни НовиДефект го Оценувате : помалку од 0.1%Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Машина Модели : За Xerox Phaser 6280Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;Пакување Содржина : 5pcs x Црн Тонер Чип5pcs x Синозелена Тонер Чип5pcs x Магента Тонер Чип5pcs x Жолта Тонер Чипили20pcs x Црн Тонер Чип или....................Производ Слика : Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

20X PA03670-0001 PA03670-0002 расходный комплект Pick Roller спирачка валяк Pickup Roller за Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280

BGN 222.21

НОВИ PA036700001 PA036700002 Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Пикап Ролери за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Превземање на РолериСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA036700001 PA036700002 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

MLT-d201l mlt d201l d201 201l тонер касета с чип за samsung SL M4030ND M4030 4030ND SL-M4080FX M4080FX 4080FX лазерен принтер

BGN 63.68

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : SamsungКомпатибилни Модели : MLTD201 LВерзија : (EXP, ЕВРА, ДОМ)Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 20,000 СтранициЗа модели : За Samsung Pro Xpress M4030 NDЗа Samsung Pro Xpress M4080 FXПакет Содржина : 1 PCS × Тонер кертриџ чип

80 мл/130 мл за многократна употреба 6 цвят тонер касета за HP 84 85 за принтер HP Designjet 10 20 50 120

BGN 29.60

80ml / 130ml 6 боја Refillable кертриџ за HP 84 85 за HP Designjet 10 20 50 120 печатачДетални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За HP Designjet 10 20 50 120Кертриџ Модел : За HP 84 85Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y,LC,LM 6 бојаЈачина на звук : C, M : 80ml Б.К., Y,LC,LM : 130 mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Сет (6 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

За HP 920 касета постоянен чип 4 цвята за HP Officejet 6000 6500 6500a 7000 7500 7500a принтер

BGN 17.36

За HP 920 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500a печатачДетални информацииИме на производ : Кертриџ чипPrinter Model : За HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500aКертриџ Модел : За HP 920Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y 4 бојаЈачина на звук : Б.К : 25ml C, M, Y : 15mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Set (4 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

Висококачествен барабана е съвместима с Toshiba 205 255 305 355 455 206L 256 306 356 456 506 барабан

BGN 36.00 38.40

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Toshiba 205 255 305 355 455 206 L 256 306 356 456 506 Тапан (50000 страници)Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.58

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

CLT504 4 x 1kg / bag Зареждане Color Laser Toner Powder Комплекти комплект за принтер Samsung CLP 415 415N 415NW 470 475 CLX-4195FW

BGN 370.00 435.18

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За SamsungКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : CLT504Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА CLT504Црна11 KG CLT504 Синозелена 1 1 KGCLT504 Магента 1 1 KGCLT504 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : CLT504Тонер Кертриџ За Samsung Модел : CLT504 За Samsung Ласерски ПечатачCLP415 N / 415 NW / 470 / 475 / CLX4195 / 4195 N / 4195 FN / 4195 FW Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

50шт амортисьор принтер с вход 4 * 3 мм/3*2 мм за принтер Epson B500 B510 B300 B310 DX7

BGN 144.00 152.00

50pcs печатач амортизерите со конектор 4*3мм / 3*2mm за Еп B500 B510 B300 B310 DX7 печатач Опис на Производот1.печатач амортизерите е за да се спречи вашата глава за печатење затнат, ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месециОвие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.2.печатач амортизерите за Epson B510 DX7 печатачПостојат два вида на конекторот за DX7 печатач1) M6 конектор : 3*2mm2) M7 конектор : 4*3ммПред да нарачате,ве молиме проверка кој тип на конектор амортизерите треба3.Тоа е погоден за сите видови на мастило.4.Квалитетот е ист како оригиналот.

Комплекти за остатъчен тонер лазер цвят Зареждане T315 за brother TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 принтер HL4150cdn HL4750cdw

BGN 563.02

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За BroterКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : TN315Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА TN315Црна11 KG TN315 Синозелена 1 1 KGTN315 Магента 1 1 KGTN315 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : TN315Тонер Кертриџ За Брат Модел : TN315 / 325 / 320 / 310 / 328 / 348 / 340 / 370 / 378 / 395 / 390 За Брат Ласерски ПечатачHL4150cdn HL4750cdw HL4750cdwt MFC9460cdnMFC9560cdw MFC9970cdw Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

Филтър мастило капсули 5 микрона UV принтери за Myjet / LIYU / JHF / Allwin UV UV упорит филтър мастило

BGN 38.00 40.00

5 micron Капсула УВ мастило филтер за Myjet / LIYU / JHF / Allwin УВ Принтери УВ Отпорни Мастило ФилтерКарактеристики : • Висока филтер прецизност, може да се постигне 5μ / m• Направен од специјален материјал, anticorrosion и долг животен век• Лесно е да се користи и практично да го замени.Печатач компатибилност : Myjet / LIYU / JHF / Allwin и други УВ Мастило печатачПакување Големина : 5.5" x 3.7" x 3.9" (140 х 95 х 98mm)Нето Тежина : 80g / pcБруто Тежина : 90g / pcЗАБЕЛЕШКА : 1.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.2.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.Повеќе детали за ув мастило филтер

Магнитни съвместими тонер касети за Canon PGI520 CLI521 Pixma MP540 MP550 MP560 MP620 MP640 MP990 MX860 MX870 IP3600 PGI 520

BGN 12.00 14.99

Магнетни е мојата продавница име!!!На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства : Почитувани купувачи,Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Сите текстови и слики се за повикување само.Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.1...

2 елемента 5k 310-5417 тонер касета с чип за dell 1600n 1650mfp 1600 1650 лазерен принтер drum unit power зареждане count reset чипове

BGN 4.77

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : DellКомпатибилни Модели : 3105417 / 5416Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 5,000 СтранициЗа модели : За Dell 1600n / 1650mfpПакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА × тонер кертриџ чип

4 x 1 кг бензиностанция копирна машина, лазерен цветен Тонер на прах комплект комплекти за Brother HL4200 Xerox 2535 6200 6250 6300 6350 6360 Dpc3200a принтер

BGN 387.00 455.58

Модел Бр : Ласер Во Боја Тонер Прашок За XeroxКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : 6300Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА 6300Црна11 KG 6300 Синозелена 1 1 KG6300 Магента 1 1 KG6300 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : 6300Тонер Кертриџ За Xerox Модел : 6300 За Xerox Ласерски ПечатачЗа Milonta 3300За Брат HL4200За Xerox 2535 / 6200 / 6250 / 6300 / 6350 / 6360 / DPC3200 AЗа Epson C3000 / 4100 / 4200За Dell 5100 / 5110 Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...