• Ново
50шт амортисьор принтер с вход 4 * 3 мм/3*2 мм за принтер Epson B500 B510 B300 B310 DX7

50шт амортисьор принтер с вход 4 * 3 мм/3*2 мм за принтер Epson B500 B510 B300 B310 DX7

BGN 144.00
BGN 152.00
-5 %
В магазина

Брой продукти


50pcs печатач амортизерите со конектор 4*3мм/3*2mm за Еп B500 B510 B300 B310 DX7 печатач Опис на Производот
1.печатач амортизерите е за да се спречи вашата глава за печатење затнат, ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месеци
Овие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.
2.печатач амортизерите за Epson B510 DX7 печатач
Постојат два вида на конекторот за DX7 печатач
1) M6 конектор : 3*2mm
2) M7 конектор : 4*3мм
Пред да нарачате,ве молиме проверка кој тип на конектор амортизерите треба
3.Тоа е погоден за сите видови на мастило.
4.Квалитетот е ист како оригиналот.

Подробности

Номер На Модела:
SPI-амортисьор-2
търговска марка:
TOPINKJET
Тип:
Друго
Име на продукта:
мастило амортисьор
Подходящ за:
за принтер Epson B500 B510 B300 B310 DX7
Предмет на:
Мастило амортисьор за принтер Epson B500 B510 B300 B310 DX7
Материал чернильного амортисьор:
P. P материал
размер connector амортисьор:
4*3мм/3*2мм
Вид амортисьор:
амортисьор dx7
За 1 лот:
50шт

Те също купуват с този продукт

Q3960 4 x 1 кг. / торба бензиностанция копирна машина, лазерен цветен Тонер на прах комплекти комплект за HP Q3960A Q3960 Q 3960 3960A Q3961A Q3962A Q3963A принтер

BGN 301.00 353.58

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : CP1215Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА CP1215Црна11 KG CP1215 Синозелена 1 1 KGCP1215 Магента 1 1 KGCP1215 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : Универзална Ласерски Тонери ПравТонер Кертриџ За HP За Canon Модел : Q3960 A Црна Q3961 A Синозелена Q3962 A Магента Q3963 A Жолта За HP За Canon Ласерски Печатач CLJ 2550 / 2550 L / 2550 Ln / 2550n / 2800 / 2820 Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

2 x мастилницата рециклирани за 302 HP XL 302XL HP302XL HP302 Deskjet 1110 2130 3630 3830 1115 2134 2135 1112 3632 мастилено-струен

BGN 37.00 39.18

Модел Бр : За HP302 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не302 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на302 BKЦрна118ml302 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : се користи За Европа печатачКомпатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 1110 2130 3630 3830 11152134 2135 1112 3632F2418 F2488 F2438 F4288F4488 D1668 D2568 D2668 D5568Office Jet 3830 4650 3834 4652 4655Зависта 4516 4520 45224523 4524 eСитевоЕдноАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

6 мастило PGI-350BK CLI-351BK C M Y GY за многократна употреба 6 цвят патрон с чип празно за принтер canon PIXUS MG6330 7130

BGN 15.00 15.84

за употреба printe modle : за canon PIXMG6330 / 7130 принтери1) Пакет, вклучувајќи : 1 x Црното мастило компатибилен кертриџ со Canon PGI350 XLB;1x Црно мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL Б.К ;1x Синозелена мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL C1x Магента мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL M ;1x Жолта мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 Y XL1x Сиво мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL GYМоделНе PGI350 BK / CLI351 Б.К C M Y GY Тип : компатибилни, мастило кертриџ со чипови со мастило, Мастило : празни Боја : црна / фото црна / синозелена / магента / жолта / GY (6 бои / set) Потекло : Guangdong,Кина Пакување : Кутии со Мастило волумен : без мастило

Висококачествени домакински машина OPC Drum съвместима за Oce TDS100 100 320 400 450 600 705X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 барабан

BGN 1008.00

започнетекрајотВисок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705 X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 ТапанПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо .

Съвместим нов горния регистрационен валяк FG6-5925-000 за Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020

BGN 24.00

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Копир Резервни Делови Горниот Регистрација РолериКомпатибилен со : За Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020Вклучувајќи : 1 Парче РолериМатеријал : ГумаОЕМ PN : FG65925000 FG63860000КарактеристикиОЕМ Производ(3) Производ Фотографии : ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Konica Minolta Di-450 550 4050 Di-450 550 4050

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Коника Minolta Ди450 550 4050 Ди450 550 4050Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...

2 бр. / лот 6.5 м двойни глави оптични влакна за Frola Jhf VISTA мастилено-струен принтер и кабел за предаване на данни на дънната платка

BGN 49.00 51.20

2 парчиња / многу метри Двоен Глави Оптички Влакна за Frola JHF ВИСТА инкџет Печатач, иПлоча кабел за Податоцикомпатибилен за следните модели : за Frola JHF ВИСТА инкџет Печатач, и Плоча кабел за ПодатоциЗаДолжина : 650cm &6.50 МКвалитетот е ист како оригиналот.Пакет : 1pcs / многу

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.58

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

T0791 - T0796 мастило касета за Epson Stylus Photo PX660 P50 PX650 PX700W PX710W PX720WD PX730WD PX810FW 1400 1410 1500 принтер

BGN 21.00 23.02

T0791 T0796 Мастило Кертриџ За Epson Перо Фото PX660 P50 PX650 1400 1410 1500 ПечатачКомпатибилен со Мастило Кертриџ за EPSON T0791 T0792 T0793 T0794 T0795 T0796​Пакет Содржина : 1pcs Црно мастило кертриџ За Epson T07911pcs Синозелена мастило кертриџ За Epson T07921pcs Магента Мастило кертриџ За Epson T07931pcs Жолта Мастило кертриџ За Epson T07941pcs светлина Синозелена Мастило кертриџ За Epson T07951pcs светлина Магента Мастило кертриџ За Epson T0796Погодна За Печатење Модел : за Epson Перо Фото 1410 1400 1500 1500 W P50 PX650 PX660 PX700 W PX710 W PX720 WD PX730 WD PX810 FW PX820 FWD PX830 FWD

20X PA03670-0001 PA03670-0002 расходный комплект Pick Roller спирачка валяк Pickup Roller за Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280

BGN 222.21

НОВИ PA036700001 PA036700002 Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Пикап Ролери за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Превземање на РолериСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA036700001 PA036700002 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Филтър мастило капсули 5 микрона UV принтери за Myjet / LIYU / JHF / Allwin UV UV упорит филтър мастило

BGN 38.00 40.00

5 micron Капсула УВ мастило филтер за Myjet / LIYU / JHF / Allwin УВ Принтери УВ Отпорни Мастило ФилтерКарактеристики : • Висока филтер прецизност, може да се постигне 5μ / m• Направен од специјален материјал, anticorrosion и долг животен век• Лесно е да се користи и практично да го замени.Печатач компатибилност : Myjet / LIYU / JHF / Allwin и други УВ Мастило печатачПакување Големина : 5.5" x 3.7" x 3.9" (140 х 95 х 98mm)Нето Тежина : 80g / pcБруто Тежина : 90g / pcЗАБЕЛЕШКА : 1.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.2.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.Повеќе детали за ув мастило филтер

6 цветен 130 мл pfi107 PFI 107 касета за Canon iPF680 iPF685 iPF770 iPF780 iPF785 iPF670 принтер, мастило касета с мастило

BGN 202.13

6 боја 130 ML PFI107 PFI 107 кертриџ за Canon i PF680 i PF685 i PF770 i PF780 i PF785 i PF670 принтер ink кертриџ со мастилоИме на производ : PFI 107 PFI107 мастило кертриџ со мастило за Canon Модел : за Canon IPF680 IPF685 IPF770 IPF780 IPF785 IPF670 печатач во Боја : Б.К C M Y MBK MBK Пакување : 6 парчиња касети со мастило, Мастило, тип : Боја мастило : Б.К C M Y ; Пигмент мастило : MBK Пакет Стил : Netural пакување ,кутија за пакување Тип на глава за печатење : вода базирани глава за печатење Плаќање начин : T / T,Western Union,Paypal,Money Gram, Aliexpress ЗабелешкаВе молиме имајте во боја и квантитетот кога ќе ставање на налозиСтандардно испрати Б.К C M Y MBK MBK ако не и било какви белешкиСе користи за PFI 107 печатач кертриџ, не за PFI 8107

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.57

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

2x 300XL 300 XL възстановени касети за HP HP300 HP300XL Deskjet D1600 D1660 D1663 D2500 D2530 D2545 D2560 D2563 D2566

BGN 29.00 31.02

Модел Бр : За HP300 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не300 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на300 BKЦрна118ml300 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Европа Печатач Листата : Deskjet D1600, D1660, D1663, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2600, D2645, D2660, D2663, D2666, D2668, D2680, D5560, D5563, D5668, F2400, F2410, F2418, F2420, F2423, F2430, F2440, F2476, F2480, F2483, F2488, F2492, F2493, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4225, F4240, F4250, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4283, F4288, F4290, F4292, F4293, F4294, F4400, F4424, F4435, F4440, F4450, F4470, F4472, F4473, F4480, F4483, F4488, F4492, F4580, F4583Зависта 100 e Сите Во Еден CN517 A, Завист 110 e Сите Во Еден CQ809 BАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Магнитни съвместими тонер касети за Canon PGI520 CLI521 Pixma MP540 MP550 MP560 MP620 MP640 MP990 MX860 MX870 IP3600 PGI 520

BGN 12.00 14.99

Магнетни е мојата продавница име!!!На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства : Почитувани купувачи,Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Сите текстови и слики се за повикување само.Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.1...

PG-540 XL PG-540XL PG540 PG540XL PG 540 540xl възстановени касети за Canon Pixma MG-4250 MX-375 MX-435 MX-515 MG 2150

BGN 49.00 51.18

Модел Бр : За Canon СТР540 XL CL541 XLмастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 25 ML БОЈА 21 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ НеСТР540 XL CL541 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина наСТР540 XLЦрна225mlCL541 XLБоја021mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За Канон Принтер Листата : Pixma MG2150 / MG2250 / 3150 / MG3250 / MG4150 / MG4250 / MX375 / MX435 / MX515Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

C4705-60109 грунд възли за HP DesignJet 650C 700 750C 755CM се използва

BGN 64.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Поради т о на царинската политика разлики, Ако производството на царински даноци, мора да се плати од страна на купувачот ,како што е s доволно, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме2...