• Ново
2 бр. / лот 6.5 м двойни глави оптични влакна за Frola Jhf VISTA мастилено-струен принтер и кабел за предаване на данни на дънната платка

2 бр. / лот 6.5 м двойни глави оптични влакна за Frola Jhf VISTA мастилено-струен принтер и кабел за предаване на данни на дънната платка

BGN 49.00
BGN 51.20
-4 %
В магазина

Брой продукти


2 парчиња/многу метри Двоен Глави Оптички Влакна за Frola JHF ВИСТА инк-џет Печатач, и
Плоча кабел за Податоци
компатибилен за следните модели :
за Frola JHF ВИСТА инк-џет Печатач, и Плоча кабел за Податоци
За
Должина : 650cm &6.50 М
Квалитетот е ист како оригиналот.
Пакет : 1pcs/многу

Подробности

Номер На Модела:
SPI-WBPT
търговска марка:
TOPINKJET
Тип:
Друго
Тип:
оптични кабели
Воспользуйся:
мастилено-струен принтер
Дължина:
6.5M

Те също купуват с този продукт

За HP 920 касета постоянен чип 4 цвята за HP Officejet 6000 6500 6500a 7000 7500 7500a принтер

BGN 17.36

За HP 920 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500a печатачДетални информацииИме на производ : Кертриџ чипPrinter Model : За HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500aКертриџ Модел : За HP 920Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y 4 бојаЈачина на звук : Б.К : 25ml C, M, Y : 15mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Set (4 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

Филтър мастило капсули 5 микрона UV принтери за Myjet / LIYU / JHF / Allwin UV UV упорит филтър мастило

BGN 38.00 40.00

5 micron Капсула УВ мастило филтер за Myjet / LIYU / JHF / Allwin УВ Принтери УВ Отпорни Мастило ФилтерКарактеристики : • Висока филтер прецизност, може да се постигне 5μ / m• Направен од специјален материјал, anticorrosion и долг животен век• Лесно е да се користи и практично да го замени.Печатач компатибилност : Myjet / LIYU / JHF / Allwin и други УВ Мастило печатачПакување Големина : 5.5" x 3.7" x 3.9" (140 х 95 х 98mm)Нето Тежина : 80g / pcБруто Тежина : 90g / pcЗАБЕЛЕШКА : 1.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.2.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.Повеќе детали за ув мастило филтер

PG-540 XL PG-540XL PG540 PG540XL PG 540 540xl възстановени касети за Canon Pixma MG-4250 MX-375 MX-435 MX-515 MG 2150

BGN 49.00 51.18

Модел Бр : За Canon СТР540 XL CL541 XLмастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 25 ML БОЈА 21 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ НеСТР540 XL CL541 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина наСТР540 XLЦрна225mlCL541 XLБоја021mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За Канон Принтер Листата : Pixma MG2150 / MG2250 / 3150 / MG3250 / MG4150 / MG4250 / MX375 / MX435 / MX515Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Висококачествени домакински машина OPC Drum съвместима за Oce TDS100 100 320 400 450 600 705X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 барабан

BGN 1008.00

започнетекрајотВисок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705 X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 ТапанПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо .

Възстановени черни мастилници за HP 56 XL 56XL HP56 HP56XL OfficeJet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi 6110 6110xi 5505

BGN 14.00 15.18

Модел Бр : За HP 56 57 XL мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Црна 25 ml боја 25 mlЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не56 57Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на57 XLБОЈА025ml56 XL ЦРНА 1 25mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 450 450cbi 450ci 450wbt 5150 5150w 5550 5650 5650w 5850 Deskjet 5850w 9650 9670 9680 Office Jet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi 6110 6110xi Office Jet 5505 5510 5510v 5510xi Photo Smart 7150 7260 7260v 7260w 7350 7450 7450v 7450xi 7550 7660 7660v 7660w 7755 7760 7760v 7760w 7960 7960w PSC 1311 1315 1315v 1315xi 1350 1350v 1350xi 2110 2110v 2110xi 2175 2175v 2175xi 2210 2410 2410v 2410xi 2510 2510xi 1110 1209 1210 1210 L 1210v 1210xi 2179 1310 2210v 2210xi Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

2 елемента 5k 310-5417 тонер касета с чип за dell 1600n 1650mfp 1600 1650 лазерен принтер drum unit power зареждане count reset чипове

BGN 4.77

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : DellКомпатибилни Модели : 3105417 / 5416Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 5,000 СтранициЗа модели : За Dell 1600n / 1650mfpПакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА × тонер кертриџ чип

4 x 1 кг бензиностанция копирна машина, лазерен цветен Тонер на прах комплект комплекти за Brother HL4200 Xerox 2535 6200 6250 6300 6350 6360 Dpc3200a принтер

BGN 387.00 455.58

Модел Бр : Ласер Во Боја Тонер Прашок За XeroxКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : 6300Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА 6300Црна11 KG 6300 Синозелена 1 1 KG6300 Магента 1 1 KG6300 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : 6300Тонер Кертриџ За Xerox Модел : 6300 За Xerox Ласерски ПечатачЗа Milonta 3300За Брат HL4200За Xerox 2535 / 6200 / 6250 / 6300 / 6350 / 6360 / DPC3200 AЗа Epson C3000 / 4100 / 4200За Dell 5100 / 5110 Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.57

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Безплатна доставка на 10 бр. / lot нов висок quatily за HP1010 1020 Canon2900 M1005 нагревателен елемент, RM1-2095 топлина RM1-2096 топлина

BGN 72.00

Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 515 работни дена...

Високо качество на OPC барабана е съвместима за Xerox DocuCentre IV C2260 2265 2263 барабан

BGN 103.68

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Toshiba Docu Centre IV C2260 2263 2265 Тапан (1000000 страници)Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Toshiba E-studio 720 723 755 810 853 850 855

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Toshiba Eстудио 720 723 755 810 850 853 855Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...

Висококачествен барабана е съвместима с Toshiba 205 255 305 355 455 206L 256 306 356 456 506 барабан

BGN 36.00 38.40

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Toshiba 205 255 305 355 455 206 L 256 306 356 456 506 Тапан (50000 страници)Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

C4705-60109 грунд възли за HP DesignJet 650C 700 750C 755CM се използва

BGN 64.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Поради т о на царинската политика разлики, Ако производството на царински даноци, мора да се плати од страна на купувачот ,како што е s доволно, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме2...

20X PA03670-0001 PA03670-0002 расходный комплект Pick Roller спирачка валяк Pickup Roller за Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280

BGN 222.21

НОВИ PA036700001 PA036700002 Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Пикап Ролери за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Превземање на РолериСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA036700001 PA036700002 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Комплекти за остатъчен тонер лазер цвят Зареждане T315 за brother TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 принтер HL4150cdn HL4750cdw

BGN 563.02

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За BroterКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : TN315Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА TN315Црна11 KG TN315 Синозелена 1 1 KGTN315 Магента 1 1 KGTN315 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : TN315Тонер Кертриџ За Брат Модел : TN315 / 325 / 320 / 310 / 328 / 348 / 340 / 370 / 378 / 395 / 390 За Брат Ласерски ПечатачHL4150cdn HL4750cdw HL4750cdwt MFC9460cdnMFC9560cdw MFC9970cdw Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

80 мл/130 мл за многократна употреба 6 цвят тонер касета за HP 84 85 за принтер HP Designjet 10 20 50 120

BGN 29.60

80ml / 130ml 6 боја Refillable кертриџ за HP 84 85 за HP Designjet 10 20 50 120 печатачДетални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За HP Designjet 10 20 50 120Кертриџ Модел : За HP 84 85Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y,LC,LM 6 бојаЈачина на звук : C, M : 80ml Б.К., Y,LC,LM : 130 mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Сет (6 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

PA03670-E985 входната тава канавката блок тава за хартия в събирането на канавката блок на Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280 fi-7140 fi-7240

BGN 27.17

НОВИ PA03670E985 Текст Фах Текст Цевка Единица Хартија Послужавник Цевка Собранието Chuter Единица за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Текст Фах Текст Цевка Единица Хартија Послужавник Цевка Собранието Chuter ЕдиницаСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA03670E985 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.58

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

T6122 за Epson Stylus Pro 9450 зареждане ink cartridge +resettable чип +Чип resetter 2*4 color 350ml за Epson T6122-4/T6128

BGN 84.80

За Epson Перо Про 9450 мастило рефил кертриџ со resettable чип и чип resetter 2*4 боја 350ml за Epson T6122T6124 / T6128Детални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За Epson Перо Про 9450Кертриџ Модел : T6122T6124 / T6128Чип Тип : Resettable чип + чип resetterБоја : МК, C, M, Y, A, C, M, Y 2*4 бојаЈачина на звук : 350mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја мастило / Сублимација мастилоMOQ : 1 Сет ( 8pcs касети + чип resetter )Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...