• Ново
PGI-550 CLI-551 5color dye мастила за зареждане canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 MX725 MG6450 MG5550 iX6850 мастило за принтери

PGI-550 CLI-551 5color dye мастила за зареждане canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 MX725 MG6450 MG5550 iX6850 мастило за принтери

BGN 40.46
В магазина

Брой продукти


Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
PGI-550 CLI-551 5color боја рефил мастила за canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 MX725 MG6450 MG5550 i X6850 Печатач мастила
Спецификација :
Име на производ : Вода базирани боја мастило и пигмент мастило за canon pgi550 cli551
Кертриџ Број : PGI-550 CLI-551 pgi550 cli551
Бои : PBK,Б.К., C,M,Y-5 Colors
Печатач модели : За Canon PIXMA IP7250 MG 5450 MX 925 MX725 За Canon PIXMA MG 6450 MG 5550 За Canon PIXMA i X6850
Пазарот : користете само за Европа
Пакување големина : 100ml/pc
MOQ : 5 Pcs/set
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Полица време : 24months
(откако ќе се отвори,ве молиме да го користите во рамките на 3-6months,квалитетот ќе биде подобро)
Пакетот Вклучува :
1 Шише x 100ml PBk пигмент мастило
1 Шише x 100ml Црна Боја на мастило
1 Шише x 100ml Синозелена Боја на мастило
1 Шише x 100ml Магента Боја на мастило
1 Шише x 100ml Жолта Боја на мастило
Печатење ефект
Добредојдовте на нашата продавница - Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" - Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени - ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете на - 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука - feedback-
Нашите врвни продажба на производи, ве Молиме Кликнете тука -
Ако имате некое прашање како што е вашата Цел,Сметка,Купони,Промоции,Наплата,се Враќа,Плаќања,одредби,Услови,
Ве молиме кликнете тука :
*** Кога ќе изберете DHL,Fedex,UPS-от,EMS или други експрес испорака,треба ние да ви помогне да го промените превозот фактура цена,да се намали вашиот ги локалните обичаи,
ве молиме да ни оставите порака, кажете ни колку ќе можеме да ви помогне да го промените цена да,ви благодарам!
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете со вашиот печатач состојба е во ред, пред да инсталирате нашиот производ;
2. Исклучување на печатачот, потоа инсталирајте го чекор по чекор како нашиот прирачник;
3. Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние не испрати до оддалечените области освен сте платиле extral полнење.
4. Нашите цени не вклучуваат данок,должност,Ддв бесплатно,царинската такса во локалната.
5. Ве молиме да не информирате вашиот достапни тел,е-пошта и детални превозот адреса пред цел.
6. Какви и да било посебни барање за shipoping фактура,ве молиме контактирајте со нас за слободни.

Подробности

Тип:
мастилницата
Съвместим Марка:
КАНОН
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Мастилено-Струен Принтер Canon
търговска марка:
boma. оод
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Празна
Bulk Опаковка:
ДА
Номер На Модела:
PGI-550, CLI-551
Боядисаната:
ДА
Продукти:
мастила за зареждане canon оцветители
тип мастило:
мастила за зареждане оцветители cnaon pgi-550 cli-551
Цвят:
PK, BK, C, M, Y-5 цвята
Модел:
PGI-550, CLI-551
Принтер 1:
Canon PIXMA IP7250 MG 5450 MX 925 MX 725
Принтер 2:
За Canon PIXMA MG 6450 MG 5550
Принтер 3:
За Canon PIXMA iX6850
MOQ:
5шт / комплект
Размер на опаковката:
100 мл/бр (BK
време на изпълнение на поръчката:
2-4 дни след плащането

Те също купуват с този продукт

2 елемента 5k 310-5417 тонер касета с чип за dell 1600n 1650mfp 1600 1650 лазерен принтер drum unit power зареждане count reset чипове

BGN 4.77

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : DellКомпатибилни Модели : 3105417 / 5416Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 5,000 СтранициЗа модели : За Dell 1600n / 1650mfpПакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА × тонер кертриџ чип

6 мастило PGI-350BK CLI-351BK C M Y GY за многократна употреба 6 цвят патрон с чип празно за принтер canon PIXUS MG6330 7130

BGN 15.00 15.84

за употреба printe modle : за canon PIXMG6330 / 7130 принтери1) Пакет, вклучувајќи : 1 x Црното мастило компатибилен кертриџ со Canon PGI350 XLB;1x Црно мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL Б.К ;1x Синозелена мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL C1x Магента мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL M ;1x Жолта мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 Y XL1x Сиво мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL GYМоделНе PGI350 BK / CLI351 Б.К C M Y GY Тип : компатибилни, мастило кертриџ со чипови со мастило, Мастило : празни Боја : црна / фото црна / синозелена / магента / жолта / GY (6 бои / set) Потекло : Guangdong,Кина Пакување : Кутии со Мастило волумен : без мастило

Висококачествено острие за почистване на барабана е съвместимо с Minolta DI650 5510 551 7210 7165 7155 7255 7722 BH600 BH750 четка за чистачки

BGN 29.60

започнетекрајот Висок квалитет на тапан чистење на ножот компатибилен за Minolta DI650 5510 551 7210 7165 7155 7255 7722 BH600 BH750 wiper сечилотоПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.57

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Datacard original 534000-006 color ribbon YMCKTKT за принтери карти datacard SD55

BGN 2739.20

Datacard Оригинални 534000006 YMCKTKT боја лента за datacrd SD360 Картичка Печатач 300 отпечатоциОпис1.Datacard 534000006 Црна ("К") панделки се монохроматски (1боја) панделки.2.На 534000006 лента комплет вклучува : YMCKTKT полна боја на лентата вклучувајќи topcoat отпечатоци 300 двојноеднострани картички се тркалаат по 1 isopropanol чистење картичка 1adhesive чистење ракавСпецификацииИмеDatacard 534000006(го заменува Datacard 552854506)БојаЦрнаОтпечатоци1000 отпечатоциКористење соSD360SP55 & SP55 Плус бара ажурирање на фирмверотSP75 & SP75 Плус бара ажурирање на фирмверотКарактеристики на Земјатапријателски, biodegradable coreПечатач верзија на firmware мора да биде 2.0 или повисоко.Ве молиме прочитајте ги следните одредби, пред да го стави на ред.Плаќање : 1...

Високо качество на OPC барабана е съвместима за Xerox DocuCentre IV C2260 2265 2263 барабан

BGN 103.68

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Toshiba Docu Centre IV C2260 2263 2265 Тапан (1000000 страници)Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Комплекти за остатъчен тонер лазер цвят Зареждане T315 за brother TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 принтер HL4150cdn HL4750cdw

BGN 563.02

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За BroterКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : TN315Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА TN315Црна11 KG TN315 Синозелена 1 1 KGTN315 Магента 1 1 KGTN315 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : TN315Тонер Кертриџ За Брат Модел : TN315 / 325 / 320 / 310 / 328 / 348 / 340 / 370 / 378 / 395 / 390 За Брат Ласерски ПечатачHL4150cdn HL4750cdw HL4750cdwt MFC9460cdnMFC9560cdw MFC9970cdw Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

PA03670-E985 входната тава канавката блок тава за хартия в събирането на канавката блок на Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280 fi-7140 fi-7240

BGN 27.17

НОВИ PA03670E985 Текст Фах Текст Цевка Единица Хартија Послужавник Цевка Собранието Chuter Единица за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Текст Фах Текст Цевка Единица Хартија Послужавник Цевка Собранието Chuter ЕдиницаСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA03670E985 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Toshiba E-studio 720 723 755 810 853 850 855

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Toshiba Eстудио 720 723 755 810 850 853 855Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...

hisaint за Hp301 касета за HP 301 XL за hp 301 Deskjet 1000 1050 1051 1055 2000 2050 3000 3050 3051 принтер

BGN 34.00 37.42

Жешка За HP301 Мастило Кертриџ За HP 301 XL за hp 301 мастило касети Deskjet 1000 1050 1051 1055 2050 2000 3000 3050 3051 печатач2 Пакет За HP301 XL Мастило Касети Спецификации Тип на Производ : Remanufactured Мастило Кертриџ Страница Принос Црна е 600 страници во кертриџ...

За HP 920 касета постоянен чип 4 цвята за HP Officejet 6000 6500 6500a 7000 7500 7500a принтер

BGN 17.36

За HP 920 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500a печатачДетални информацииИме на производ : Кертриџ чипPrinter Model : За HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500aКертриџ Модел : За HP 920Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y 4 бојаЈачина на звук : Б.К : 25ml C, M, Y : 15mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Set (4 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

2x 300XL 300 XL възстановени касети за HP HP300 HP300XL Deskjet D1600 D1660 D1663 D2500 D2530 D2545 D2560 D2563 D2566

BGN 29.00 31.02

Модел Бр : За HP300 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не300 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на300 BKЦрна118ml300 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Европа Печатач Листата : Deskjet D1600, D1660, D1663, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2600, D2645, D2660, D2663, D2666, D2668, D2680, D5560, D5563, D5668, F2400, F2410, F2418, F2420, F2423, F2430, F2440, F2476, F2480, F2483, F2488, F2492, F2493, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4225, F4240, F4250, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4283, F4288, F4290, F4292, F4293, F4294, F4400, F4424, F4435, F4440, F4450, F4470, F4472, F4473, F4480, F4483, F4488, F4492, F4580, F4583Зависта 100 e Сите Во Еден CN517 A, Завист 110 e Сите Во Еден CQ809 BАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

20X PA03670-0001 PA03670-0002 расходный комплект Pick Roller спирачка валяк Pickup Roller за Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280

BGN 222.21

НОВИ PA036700001 PA036700002 Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Пикап Ролери за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Потрошен Комплет Изберете Ролери Кочница Ролери Превземање на РолериСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA036700001 PA036700002 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Филтър мастило капсули 5 микрона UV принтери за Myjet / LIYU / JHF / Allwin UV UV упорит филтър мастило

BGN 38.00 40.00

5 micron Капсула УВ мастило филтер за Myjet / LIYU / JHF / Allwin УВ Принтери УВ Отпорни Мастило ФилтерКарактеристики : • Висока филтер прецизност, може да се постигне 5μ / m• Направен од специјален материјал, anticorrosion и долг животен век• Лесно е да се користи и практично да го замени.Печатач компатибилност : Myjet / LIYU / JHF / Allwin и други УВ Мастило печатачПакување Големина : 5.5" x 3.7" x 3.9" (140 х 95 х 98mm)Нето Тежина : 80g / pcБруто Тежина : 90g / pcЗАБЕЛЕШКА : 1.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.2.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.Повеќе детали за ув мастило филтер

5 комплекта WW 106R01395 106R01392 106R01393 106R01394 тонер касета чип за Xerox Phaser6280 Phaser 6280 принтер зареждане resetter

BGN 60.80

5 Поставува втората светска војна 106 R01395 106 R01392 106 R01393 106 R01394 Тонер Кертриџ Чип За Xerox Phaser6280 Phaser 6280 печатач рефил resetter Детали за Производот : Боја : Црна Цијан Магента ЖолтаСтраница Принос : Црна : 7,000 Страници Синозелена / Магента / Жолта : 5,900 СтранициВерзија : втората светска војна(низ целиот свет)Чип тип : Тонер ЧипЧип Модел : Phaser 6280Функција : Компатибилни НовиДефект го Оценувате : помалку од 0.1%Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Машина Модели : За Xerox Phaser 6280Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;Пакување Содржина : 5pcs x Црн Тонер Чип5pcs x Синозелена Тонер Чип5pcs x Магента Тонер Чип5pcs x Жолта Тонер Чипили20pcs x Црн Тонер Чип или....................Производ Слика : Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

Съвместим нов горния регистрационен валяк FG6-5925-000 за Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020

BGN 24.00

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Копир Резервни Делови Горниот Регистрација РолериКомпатибилен со : За Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020Вклучувајќи : 1 Парче РолериМатеријал : ГумаОЕМ PN : FG65925000 FG63860000КарактеристикиОЕМ Производ(3) Производ Фотографии : ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...