• Ново
Q3960 4 x 1 кг. / торба бензиностанция копирна машина, лазерен цветен Тонер на прах комплекти комплект за HP Q3960A Q3960 Q 3960 3960A Q3961A Q3962A Q3963A принтер

Q3960 4 x 1 кг. / торба бензиностанция копирна машина, лазерен цветен Тонер на прах комплекти комплект за HP Q3960A Q3960 Q 3960 3960A Q3961A Q3962A Q3963A принтер

BGN 301.00
BGN 353.58
-15 %
В магазина

Брой продукти


Модел Бр. :
Ласерски Тонери Прав За HP За Canon
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА :
1.05 КГ/ВРЕЌА/Боја
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА :
1000g/торба/боја
Боја :
Црна / Синозелена / Магента / Жолта
Потекло :
Zhuhai,Guangdong,Кина
Пакување :
Алуминиум Торба
Олово време :
2-4 работни дена по плаќање
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Кертриџ Код :
CP1215
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Количина
ТЕЖИНА CP1215
Црна
1
1 KG CP1215 Синозелена 1 1 KG
CP1215 Магента 1 1 KG
CP1215 Жолта 1 1 KG
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Тонер Прав Модел :
Универзална Ласерски Тонери Прав
Тонер Кертриџ За HP За Canon Модел : Q3960 A Црна Q3961 A Синозелена Q3962 A Магента Q3963 A Жолта За HP За Canon Ласерски Печатач CLJ 2550/2550 L/2550 Ln/2550n/2800/2820
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

Подробности

Тип:
прах, тонер
Приложимо Обзавеждане:
Лазерен Принтер
Съвместим Марка:
CANON С. Л.
Характеристика:
Съвместим
Боядисаната:
ДА
Номер На Модела:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d

Те също купуват с този продукт

CLT504 4 x 1kg / bag Зареждане Color Laser Toner Powder Комплекти комплект за принтер Samsung CLP 415 415N 415NW 470 475 CLX-4195FW

BGN 370.00 435.18

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За SamsungКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : CLT504Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА CLT504Црна11 KG CLT504 Синозелена 1 1 KGCLT504 Магента 1 1 KGCLT504 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : CLT504Тонер Кертриџ За Samsung Модел : CLT504 За Samsung Ласерски ПечатачCLP415 N / 415 NW / 470 / 475 / CLX4195 / 4195 N / 4195 FN / 4195 FW Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Konica Minolta Di-450 550 4050 Di-450 550 4050

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Коника Minolta Ди450 550 4050 Ди450 550 4050Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...

2 x мастилницата рециклирани за 302 HP XL 302XL HP302XL HP302 Deskjet 1110 2130 3630 3830 1115 2134 2135 1112 3632 мастилено-струен

BGN 37.00 39.18

Модел Бр : За HP302 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не302 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на302 BKЦрна118ml302 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : се користи За Европа печатачКомпатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 1110 2130 3630 3830 11152134 2135 1112 3632F2418 F2488 F2438 F4288F4488 D1668 D2568 D2668 D5568Office Jet 3830 4650 3834 4652 4655Зависта 4516 4520 45224523 4524 eСитевоЕдноАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

OEM Style Main Drive Gear Set за Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020 контакти за информация на фотокопирни апарати

BGN 31.84

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Копир Резервни Делови Главните Диск Опрема Set 6 Парчиња / SetКомпатибилен со : за Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020Вклучувајќи : како Слика, 6 PiecesМатеријал : ПластичниОЕМ PN : N / AКарактеристикиОЕМ Производ(3) Производ Фотографии : ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

2x 300XL 300 XL възстановени касети за HP HP300 HP300XL Deskjet D1600 D1660 D1663 D2500 D2530 D2545 D2560 D2563 D2566

BGN 29.00 31.02

Модел Бр : За HP300 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не300 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на300 BKЦрна118ml300 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Европа Печатач Листата : Deskjet D1600, D1660, D1663, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2600, D2645, D2660, D2663, D2666, D2668, D2680, D5560, D5563, D5668, F2400, F2410, F2418, F2420, F2423, F2430, F2440, F2476, F2480, F2483, F2488, F2492, F2493, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4225, F4240, F4250, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4283, F4288, F4290, F4292, F4293, F4294, F4400, F4424, F4435, F4440, F4450, F4470, F4472, F4473, F4480, F4483, F4488, F4492, F4580, F4583Зависта 100 e Сите Во Еден CN517 A, Завист 110 e Сите Во Еден CQ809 BАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Оригинален нов изсмуква отработен тъмен резервоар Pad гъба за Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 A50 L800 L801 R330 R390

BGN 13.58

Опис : Име на производ : Отпад Мастило во Резервоарот за Отпад Мастило Подлога СунѓеротСе користи за : Epson R280 R290 RX600 RX610 RX690 PX650 P50 P60 T50 T60 А50 L800 L801 R330 R390 R285 R295 RX615 RX585 PX595 RX685 T59 TX659 PX610ОЕМ код / Дел No : N / AСостојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Високо качество на Нов Долния Предпазител валяк е съвместим с Ricoh AF 1075 1060 1085 1105 1051 1055 550 650 определяне валяк

BGN 36.00 37.60

Висок Квалитет на Нова Пониска Fuser Ролери Компатибилен За Ricoh БОЛЕСТ 1075 1060 1085 1105 1051 1055 550 650 Притисок РолериАко имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

6 мастило PGI-350BK CLI-351BK C M Y GY за многократна употреба 6 цвят патрон с чип празно за принтер canon PIXUS MG6330 7130

BGN 15.00 15.84

за употреба printe modle : за canon PIXMG6330 / 7130 принтери1) Пакет, вклучувајќи : 1 x Црното мастило компатибилен кертриџ со Canon PGI350 XLB;1x Црно мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL Б.К ;1x Синозелена мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL C1x Магента мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL M ;1x Жолта мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 Y XL1x Сиво мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI351 XL GYМоделНе PGI350 BK / CLI351 Б.К C M Y GY Тип : компатибилни, мастило кертриџ со чипови со мастило, Мастило : празни Боја : црна / фото црна / синозелена / магента / жолта / GY (6 бои / set) Потекло : Guangdong,Кина Пакување : Кутии со Мастило волумен : без мастило

Възстановени черни мастилници за HP 56 XL 56XL HP56 HP56XL OfficeJet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi 6110 6110xi 5505

BGN 14.00 15.18

Модел Бр : За HP 56 57 XL мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Црна 25 ml боја 25 mlЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не56 57Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на57 XLБОЈА025ml56 XL ЦРНА 1 25mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 450 450cbi 450ci 450wbt 5150 5150w 5550 5650 5650w 5850 Deskjet 5850w 9650 9670 9680 Office Jet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi 6110 6110xi Office Jet 5505 5510 5510v 5510xi Photo Smart 7150 7260 7260v 7260w 7350 7450 7450v 7450xi 7550 7660 7660v 7660w 7755 7760 7760v 7760w 7960 7960w PSC 1311 1315 1315v 1315xi 1350 1350v 1350xi 2110 2110v 2110xi 2175 2175v 2175xi 2210 2410 2410v 2410xi 2510 2510xi 1110 1209 1210 1210 L 1210v 1210xi 2179 1310 2210v 2210xi Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

80 мл/130 мл за многократна употреба 6 цвят тонер касета за HP 84 85 за принтер HP Designjet 10 20 50 120

BGN 29.60

80ml / 130ml 6 боја Refillable кертриџ за HP 84 85 за HP Designjet 10 20 50 120 печатачДетални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За HP Designjet 10 20 50 120Кертриџ Модел : За HP 84 85Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y,LC,LM 6 бојаЈачина на звук : C, M : 80ml Б.К., Y,LC,LM : 130 mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Сет (6 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

Висококачествени домакински машина OPC Drum съвместима за Oce TDS100 100 320 400 450 600 705X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 барабан

BGN 1008.00

започнетекрајотВисок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705 X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 ТапанПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо .

За HP 920 касета постоянен чип 4 цвята за HP Officejet 6000 6500 6500a 7000 7500 7500a принтер

BGN 17.36

За HP 920 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500a печатачДетални информацииИме на производ : Кертриџ чипPrinter Model : За HP Officejet 6500 6000 6500a 7500 7000 7500aКертриџ Модел : За HP 920Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y 4 бојаЈачина на звук : Б.К : 25ml C, M, Y : 15mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Set (4 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

T6122 за Epson Stylus Pro 9450 зареждане ink cartridge +resettable чип +Чип resetter 2*4 color 350ml за Epson T6122-4/T6128

BGN 84.80

За Epson Перо Про 9450 мастило рефил кертриџ со resettable чип и чип resetter 2*4 боја 350ml за Epson T6122T6124 / T6128Детални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За Epson Перо Про 9450Кертриџ Модел : T6122T6124 / T6128Чип Тип : Resettable чип + чип resetterБоја : МК, C, M, Y, A, C, M, Y 2*4 бојаЈачина на звук : 350mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја мастило / Сублимација мастилоMOQ : 1 Сет ( 8pcs касети + чип resetter )Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

Черно Pg245 PG245XL PG-245XL PG-245 ПГ XL 245 245XL мастилницата възстановен за Canon Pixma MG-2924 MG-2920 MG-2922 MG-2420

BGN 22.00 23.34

Модел Бр : За Canon СТР245 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 25 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ НеСТР245 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина наСТР245 XLЦрна125mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За Канон Принтер Листата : PIXMA i P2820 PIXMA MX492 Црна Безжична PIXMA MG2924 Безжична PIXMA MX492 Бела Безжична PIXMA MG2520 PIXMA MG2924 Безжична PIXMA MG2920 Безжична PIXMA MG2922 Безжична PIXMA MG2420Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Високо качество на OPC барабана е съвместима за Xerox DocuCentre IV C2260 2265 2263 барабан

BGN 103.68

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Toshiba Docu Centre IV C2260 2263 2265 Тапан (1000000 страници)Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Безплатна доставка! 10 комплекта, распорный валяк с подшипником за Toshiba E-studio 720 723 755 810 853 850 855

BGN 31.92

ПроизводиSpacer Ролери со Лого за Toshiba Eстудио 720 723 755 810 850 853 855Висок квалитет100% компатибилни, 100% новиБесплатен превозотНормално, тоа трае 1635 дена да Повеќето Земјата...