• Ново
Магнитни съвместими тонер касети за Canon PGI520 CLI521 Pixma MP540 MP550 MP560 MP620 MP640 MP990 MX860 MX870 IP3600 PGI 520

Магнитни съвместими тонер касети за Canon PGI520 CLI521 Pixma MP540 MP550 MP560 MP620 MP640 MP990 MX860 MX870 IP3600 PGI 520

BGN 12.00
BGN 14.99
-20 %
В магазина

Брой продукти


Магнетни е мојата продавница име!!!
На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства :
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.
Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.
Сите текстови и слики се за повикување само.
Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.
1. Логистика рокот е од 25 до 50 дена . Ако изберете e Packet , рокот е од 25 до 35 дена . Логистика информации се ажурирани и навремено. Ако изберете ПОС Малезија , рокот е 30 до 45 дена . Логистика информации се ажурирани и навремено. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , рокот е 35 до 50 дена . Логистика информации се ажурирани полека.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Логистика информации во Канада, САД, Холандија, Австралија, Израел, Германија, Бугарија, Австрија, Норвешка, Белорусија, Украина, Шпанија, чешка Република и така натаму е побавно или нема логистика ажурирани информации за земјата на дестинација.
Ние сме многу извинуваме за непријатностите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да помогнеме. Ви благодариме за вашата поддршка!
Компатибилен со мастило кертриџ
Магнетни Компатибилни, Мастило Касети за Canon PGI520 CLI521 Pixma MP540 MP550 MP560 MP620 MP640 MP990 MX860 MX870 IP3600 PGI 520
Информации За Производот
Модел PGI-520 PGBK CLI-521 BK CLI-521 C CLI-521 M CLI-521 Y
Боја Црна, Црна Цијан Магента Жолта
Мастило За Јачина 20 11 11 11 11
(ML)
Се користи За PIXMA IP3600/IP4600/IP4700/MX860/MX870/MP540/MP550/MP560/MP620/MP630/MP640/MP980/MP990
Мастило кертриџ пакување
5 Pcs Многу : 2 BK+1 C+1 M+1 Y
20ml*1 Црна компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Црна компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Синозелена компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Маг компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Жолта компатибилни, мастило кертриџ
Производ слики
1. Полетување на портокал етикета пред употреба на патрон
2. Дали се отстрани портокал заштита трипер пред употреба на патрон
Ефект
Поседувате фабрика
Како да инсталирате
1. Земете стари мастило кутија.
(1) осигурајте се дека печатачот е започната.
(Забелешка : Ако ви исклучување на печатачот моќ кога ќе го смените кертриџ во отворањето на кертриџ врата,
на кертриџ не може да биде отстранета од печатач. Ако кертриџ превозникот не запре безбедно кога ќе
обидете се да се отстрани кертриџ, тоа е можно да се оштети печатач.)
(2) Отворање на кертриџ вратата.

Подробности

Тип:
мастилницата
търговска марка:
Шик
Съвместим Марка:
Мастилено-Струен Принтер Canon
Номер На Модела:
Магнитни съвместими касети с мастило за canon PGI520
Съвместим Марка:
КАНОН
Bulk Опаковка:
ДА
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Брой:
5шт / комплект
модел касета:
Магнитни съвместими касети с мастило за canon PGI 520
Съвместима Модел 1:
за canon PIXMA IP3600/IP4600/IP4700/MX860/MX870/MP540/MP550/MP560
капацитет на мастило:
20 мл/Bk, 11 мл/BK, C, M, Y. напълно съвместим мастилницата
с чип:
ДА
Цвят:
c, m, y, k
Боядисаната:
ДА

Те също купуват с този продукт

2x 300XL 300 XL възстановени касети за HP HP300 HP300XL Deskjet D1600 D1660 D1663 D2500 D2530 D2545 D2560 D2563 D2566

BGN 29.00 31.02

Модел Бр : За HP300 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : Б.К 18 ML БОЈА 18 MLЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ Не300 XLAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на300 BKЦрна118ml300 CБоја118mlОваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За HP Европа Печатач Листата : Deskjet D1600, D1660, D1663, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2600, D2645, D2660, D2663, D2666, D2668, D2680, D5560, D5563, D5668, F2400, F2410, F2418, F2420, F2423, F2430, F2440, F2476, F2480, F2483, F2488, F2492, F2493, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4225, F4240, F4250, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4283, F4288, F4290, F4292, F4293, F4294, F4400, F4424, F4435, F4440, F4450, F4470, F4472, F4473, F4480, F4483, F4488, F4492, F4580, F4583Зависта 100 e Сите Во Еден CN517 A, Завист 110 e Сите Во Еден CQ809 BАко не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

2 елемента 5k 310-5417 тонер касета с чип за dell 1600n 1650mfp 1600 1650 лазерен принтер drum unit power зареждане count reset чипове

BGN 4.77

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : DellКомпатибилни Модели : 3105417 / 5416Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 5,000 СтранициЗа модели : За Dell 1600n / 1650mfpПакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА × тонер кертриџ чип

Високо качество на OPC барабана е съвместима за Xerox DocuCentre IV C2260 2265 2263 барабан

BGN 103.68

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Toshiba Docu Centre IV C2260 2263 2265 Тапан (1000000 страници)Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

2 бр барабана за Mitsubishi Drum Произведено в Япония AR-455DR за Sharp ARM355 ARM455 MX-M350N MX-M450N

BGN 16.80

Производи : 2 ПАРЧИЊА OPC Тапан за Мицубиши Тапан Направени во Јапонија AR455 DR за Остри ARM355 ARM455 MXM350 N MXM450 N100% компатибилни, 100% новиВисок КвалитетСлики : Плаќање : 1.Ние го прифаќаме само Алиплати тука.2.Ако ви треба друг начин, ве молиме контактирајте со нас3.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со насПревозот : 1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 1560 дена.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.Продавачот не е одговорен за време на испорака...

T6122 за Epson Stylus Pro 9450 зареждане ink cartridge +resettable чип +Чип resetter 2*4 color 350ml за Epson T6122-4/T6128

BGN 84.80

За Epson Перо Про 9450 мастило рефил кертриџ со resettable чип и чип resetter 2*4 боја 350ml за Epson T6122T6124 / T6128Детални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За Epson Перо Про 9450Кертриџ Модел : T6122T6124 / T6128Чип Тип : Resettable чип + чип resetterБоја : МК, C, M, Y, A, C, M, Y 2*4 бојаЈачина на звук : 350mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја мастило / Сублимација мастилоMOQ : 1 Сет ( 8pcs касети + чип resetter )Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

Истинска нова печатаща глава LQ680K за EPSON LQ680K LQ1600K3+

BGN 116.80

Вистински нови LQ680 K печати ја главата за EPSON LQ680 K LQ1600 K3+Имаме повеќе модел на глава за печатење, ако ви треба нешто, ве молиме консултирајте се со Продажен менаџер или оставете порака.Превозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата...

6 цветен 130 мл pfi107 PFI 107 касета за Canon iPF680 iPF685 iPF770 iPF780 iPF785 iPF670 принтер, мастило касета с мастило

BGN 202.13

6 боја 130 ML PFI107 PFI 107 кертриџ за Canon i PF680 i PF685 i PF770 i PF780 i PF785 i PF670 принтер ink кертриџ со мастилоИме на производ : PFI 107 PFI107 мастило кертриџ со мастило за Canon Модел : за Canon IPF680 IPF685 IPF770 IPF780 IPF785 IPF670 печатач во Боја : Б.К C M Y MBK MBK Пакување : 6 парчиња касети со мастило, Мастило, тип : Боја мастило : Б.К C M Y ; Пигмент мастило : MBK Пакет Стил : Netural пакување ,кутија за пакување Тип на глава за печатење : вода базирани глава за печатење Плаќање начин : T / T,Western Union,Paypal,Money Gram, Aliexpress ЗабелешкаВе молиме имајте во боја и квантитетот кога ќе ставање на налозиСтандардно испрати Б.К C M Y MBK MBK ако не и било какви белешкиСе користи за PFI 107 печатач кертриџ, не за PFI 8107

Комплекти за остатъчен тонер лазер цвят Зареждане T315 за brother TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 принтер HL4150cdn HL4750cdw

BGN 563.02

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За BroterКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : TN315Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА TN315Црна11 KG TN315 Синозелена 1 1 KGTN315 Магента 1 1 KGTN315 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : TN315Тонер Кертриџ За Брат Модел : TN315 / 325 / 320 / 310 / 328 / 348 / 340 / 370 / 378 / 395 / 390 За Брат Ласерски ПечатачHL4150cdn HL4750cdw HL4750cdwt MFC9460cdnMFC9560cdw MFC9970cdw Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

80 мл/130 мл за многократна употреба 6 цвят тонер касета за HP 84 85 за принтер HP Designjet 10 20 50 120

BGN 29.60

80ml / 130ml 6 боја Refillable кертриџ за HP 84 85 за HP Designjet 10 20 50 120 печатачДетални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За HP Designjet 10 20 50 120Кертриџ Модел : За HP 84 85Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C, M, Y,LC,LM 6 бојаЈачина на звук : C, M : 80ml Б.К., Y,LC,LM : 130 mlМастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастилоMOQ : 1 Сет (6 парчиња)Олово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

Висококачествени домакински машина OPC Drum съвместима за Oce TDS100 100 320 400 450 600 705X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 барабан

BGN 1008.00

започнетекрајотВисок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705 X 7050 7051 7055 9300 9400 9600 ТапанПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо .

PA03670-E985 входната тава канавката блок тава за хартия в събирането на канавката блок на Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280 fi-7140 fi-7240

BGN 27.17

НОВИ PA03670E985 Текст Фах Текст Цевка Единица Хартија Послужавник Цевка Собранието Chuter Единица за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280Опис : Име на производ : Текст Фах Текст Цевка Единица Хартија Послужавник Цевка Собранието Chuter ЕдиницаСе користи за Fujitsu fi7160 fi7260 fi7180 fi7280ОЕМ код : PA03670E985 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Съвместим нов горния регистрационен валяк FG6-5925-000 за Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020

BGN 24.00

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Копир Резервни Делови Горниот Регистрација РолериКомпатибилен со : За Canon IR 5055 5065 5075 5050 5570 6570 5070 5000 6000 5020 6020Вклучувајќи : 1 Парче РолериМатеријал : ГумаОЕМ PN : FG65925000 FG63860000КарактеристикиОЕМ Производ(3) Производ Фотографии : ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

4 x 1 кг бензиностанция копирна машина, лазерен цветен Тонер на прах комплект комплекти за Brother HL4200 Xerox 2535 6200 6250 6300 6350 6360 Dpc3200a принтер

BGN 387.00 455.58

Модел Бр : Ласер Во Боја Тонер Прашок За XeroxКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : 6300Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаТЕЖИНА 6300Црна11 KG 6300 Синозелена 1 1 KG6300 Магента 1 1 KG6300 Жолта 1 1 KGОваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Тонер Прав Модел : 6300Тонер Кертриџ За Xerox Модел : 6300 За Xerox Ласерски ПечатачЗа Milonta 3300За Брат HL4200За Xerox 2535 / 6200 / 6250 / 6300 / 6350 / 6360 / DPC3200 AЗа Epson C3000 / 4100 / 4200За Dell 5100 / 5110 Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...