• Ново
детектори за панти бариера на паркинга PD132 индуктивен детектор линия на кораба / масивни метални детектори / сензор за линия за достъп на кораба

детектори за панти бариера на паркинга PD132 индуктивен детектор линия на кораба / масивни метални детектори / сензор за линия за достъп на кораба

BGN 20.00
В магазина

Брой продукти

паркингот бариера јамка детектори PD132 индуктивен возило јамка детектор /МЕТАЛЕН МАСА ДЕТЕКТОРИ/ јамка сензор за возило пристап
Ако сте дистрибутер, добредојдени да се јавите на продавачот за промет на големо цена.
Белешки : за оваа пратката, продавачот ќе ја испрати на стоки со побрзо и соодветна изразуваат (како на курирската служба DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX) ако купувачот избира ЕСМ; ова е затоа што на али-експрес default express е ЕМС. Па ве молиме да не се грижите за време на испорака.
Ние може да ја испорача стоката до сите земји во светот; ве молам само да се јавите на продавачот ако систем нема поддршка за да испратите стоки за вашиот народ. Ова е затоа што системот стандардно поставување има ограничена функција.
За диливери експрес, доколку купувачот избира EMS, продавачот ќе ја испрати на стоки со ЕМС, DHL, или UPS или FEDEX или ТНТ или Aramex во зависност од ситуацијата. За било какви посебни барања, ве молиме оставете белешки за продавачот.
Функции И Карактеристики :
1) Ресетирање на Прекинувач : ресетирање преклопник овозможува на детектор за да бидат ресетирани за време на рачно
регистрирање и тестирање и тоа е процес на наплата на системот;
2) Избор на Пулсот на Времето : Оваа функција ја поставува должината на време за кое пулсот relay ќе биде во траење од 1 Секунда или 0.5 Секунди ;
3) Пулсот Реле Избор : Пулсот Реле може да биде конфигуриран да се поттикнуваат за детекција на возило или кога возилото остава јамка;
4) Чувствителност Зајакнување : Оваа функција се поставува на он-откривање на ниво на максимална чувствителност за да се спречи неуспехот да се открие возила како големи камиони;
5) Switch Сензибилитет Прилагодливи : 4 чувствителност поставување се достапни на прекинувачи за да го промените чувствителност ;
6) Switch Фреквенција Прилагодливи : 4 фреквенција прилагодувања се достапни за да се спречи сигнал пречки со соседните циклуси ;
7) за Филтрирање Опција : Оваа опција се користи за да се обезбеди одложување помеѓу детекција на возило и префрлување на производството реле . Оваа реле е вообичаено се користи за да се спречи лажна детекција на мали или движечки објекти ;
8) Постојано Присуство Опција : Оваа функција овозможува детекција на возило ќе се одржува кога возилото останува во рамките на циклусот област за подолг период
Технички Податоци :
1. Напон : AC110 V или 220 V
2. Напон толеранција AC : +10% / -15%
3. Напон толеранција СТРУЈА : ±15%
4. Потрошувачка на енергија : 4.5 VA
5. Оперативен температура : -20°C до +65°C
6.

Подробности

търговска марка:
chisung
Режим На Охрана:
Възстановяване на паролата
Номер На Модела:
PD132
Посока:
Няма
Напрежение:
110V или 220V или 24V или 12V
Време За Реакция:
10 ms
Канал:
едноканален
консумирана мощност :
4.5 wa
Честотен Обхват:
От 20 khz до 170 khz
Сигнал за дълго време:
Неограничен / ограничен когато контур постоянно е покрита с 10 минути
Чувствителност:
регулируема
измерване:
78x40x108 мм (Д х Ш х в)
Тегло на единица площ:
0,35 кг
Име на продукта:
детектор на линия кораб детектори PD132 бариера на паркинга индуктивен

Те също купуват с този продукт

DIYSECUR водоустойчив парола клавиатура 125 khz RFID безконтактен четец, контролер за достъп, за дома / офиса / за подобрения в дома

BGN 63.00 77.36

торба торба торба торба торба торба торбаВодоотпорен Близина RFID 125 KHz Читач на картички за Контрола на Пристап на Тастатуратаза Office / Home ПодобриОва е НОВА RFID Читач за Контрола на Пристап на Тастатурата, што може да се подобри безбедноста на вашиот дом и канцеларија...

Портата бариера 180 градуса, автоматично бариера,машини бариера на паркинга прости

BGN 174.00 174.21

Бум бариера : Апликации : паркингот, се портата, стоки двор, железнички премин, деловни простории, станбени го блокира пристапотспецификации : Прирачник за ослободувањеМашина core со компресија пролет, ефикасно да се избегнува несреќи предизвикани од пролетта кршењеУмрекастинг алуминиум легура мотор, прецизност и добри во термички зрачиМотор ладење вентилатор, решавањето на проблемот на топлиназаштитаДвојно безбедност ограничување прекинувачиОбратен на пречкаАвтозатворањеПоддржува инфрацрвена фото ќелија за антиbumping функција (изборен)Поддржува надворешни и внатрешни возило јамка детектор (изборен)Семафори интерфејсЖица контрола (switch сигнал) / далечински управувач (418 MHz)RS485 комуникациски модул (изборен)ПАРАМЕТРИ : Време на извршување : 1, 3, и 6sБум вид : правМаксимална бум должина : 3, 4.5, и 6mБум димензија : 45 x 80mmБум тежина : 3, 4.5, и 6kgНапон : 220 V ±10%, 110 V ±10%Фрекфенција : 50 / 60 HzМоторни напон : 220 VМоќност : 120 WРаботна температура : 20 °c до 75 °c степен целзиусови степени

Высокомарочная връзка TCP / IP четец на карти MF дисплей, LCD SC403 система за контрол на достъп врати карта заключване на вратата

BGN 218.88

SC403 е контрола на пристап уреди произведени од страна на XIMItech ,кој е направен со елегантен дизајни professionalsurface третман.Уредот има брава контрола, алармни, излезете копчето, вратата сензор.На wiegandin интерфејс се користи за да се поврзете надворешен читач за изградба на господар и роб систем.Исто така, уредот може да се користи за да се поврзете со control panel како читател од wiegandout интерфејс.Операцијата може да се направи на КОМПЈУТЕР софтвер и да го испратите на уредот преку TCP / IP, RS232 / 485 комуникација.USB домаќин е користена за даунлоадирање на податоци и вчитување, вклучувајќи ги и корисничките податоци и евиденција итн.SC403 е погодна за куќа, мала канцеларија и фабрика итн.1...

Безплатна доставка!Метален ключ магнитен сензор за позициониране NO/NC / COM изходна забавяне на времето регулируема заключване изключване 800 кг болт за заключване (700A

BGN 187.12

Ние интегрирани сите електрични болт не се заклучи на оваа страница, така што за да можете да пребарувате и контраст го здружил се заклучува во склопотБрави се многу тешки,како што знаете,превозот цената земе повеќе од 50% дел од нејзината цена, ако сакате повеќе брави и други начинот на достава,не двоумете се да не контактирате за да поставам некои повеќе попуст и да се разговара за деталите.Ако не можете да одлучите кој модел ќе треба,не двоумете се контактирајте со нас ,јас сум на чекање за вашите барања со задоволство.Опис на сите магнетна брава моделимодел ФЦЛ100 ФЦЛ200 ФЦЛ200 A ФЦЛ300 ФЦЛ400 ФЦЛ500ФЦЛ700 А(Ова е ist) ФЦЛ700 B Одложувањеприлагодливи нема никакви 0ти,3s,6s,9sфакултативна 0ти,3s,6s,9sфакултативна 0ти,3s,6s,9sфакултативна не 0ти,3s,6s,9s факултативна 0ти,3s,6s,9sфакултативна Вратастатусизлез не да да да да Не да да Лоцирање лоцирање на топката магнетни близина Посебнифункции Нема,Ncи Com Нема,Ncи Со Двоен LEDиндикатор затвори вратата додекаисклучете,Нема,Ncи Com,може да сеотвори со копчето затвори ја врататадодека моќoff,Нема,Ncи Com БолтМатеријал Нерѓосувачки челик, можат да го издржат 800kg притисок од не ' Рѓосувачки челик, можат да го издржат2000kg притисок Тежина(KG) 0.7 1.3 1 Димензија(заклучување)mm 205*35*40 260*30*38 205*30*38 Димензија(Ironblock)мм 90*25*2 100*25*2.7 100*35*3 Димензија(Гром) должина 16mm,со дијаметар од 16mm ПогоденВратата една Стаклена врата, дрвени врати, оган врати Тековната 900m A (заклучување момент) 120m A (нормално) 950m A(заклучувањемомент)90m A(нормално) 900m A(заклучувањемомент)120m A(нормално) 950m A (заклучувањемомент) 90m A(нормално) 950m A (заклучувањемомент) 90m A(нормално) Напон 12 VDC Топлина Ниска Температура Temp 10~55°c Влага 0~95% Сигурност 500,000 пати Магнетноблизинатаопсег 10мм или помалку

UHF RFID metal tag 915m 868m Alien H3 ЕПК ISO18000 6c 100шт безплатна доставка 5*5*3 мм много малка квадратна керамика пасивни RFID тагове

BGN 355.20

UHF RFID метална ознака 915m 868m Туѓо H3 ЕПС ISO18000 6c 100pcs бесплатен превозот 5*5*3мм многу мал плоштад Керамика пасивни RFID тагови

Електронна система за заключване DC12V електронен Болт система за заключване на вратите на RFID система за контрол на достъп

BGN 52.00 54.37

Електронско заклучување на вратата DC12 V Електронски Топ Заклучување на Вратата RFID Контрола на Пристап СистемОваа Ниска Температура Електрични Гром Заклучување е специјално наменета за висок степен на безбедност на апликации...

Handheld RFID 125Khz RFID Копирни / ID Card Copy writer + 5 RFID ключодържатели

BGN 19.98

Рачни RFID 125 Khz RFID Копир / ID Картичка Копирање писател + 5 RFID keychainsКарактеристики : Дупликат на картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА од EM4100 или на компатибилна картичка или keyfob за backup целПоддршка 125 KHz EM4100 или на компатибилна картичка формат само (не може да се поддржи КРИЕШЕ стандард)Самостоен 2 копчиња Едноставна операцијаНе треба да се поврзете со компјутер за работаВграденво ЛЕР и ѕвончето индикаториВграденантена transceiverБ attery powe р набавка : 3 V (2 x AAA батерија)Protable дизајн : 115 x 70 x 30 mmКАКО ДА ГО КОРИСТАТ : Чекори на Работа како што е подолу : Чекор 1 Вклучете го , Моќ Led треба флеш една секунда.Чекор 2 ставете картичка што треба да се копираат во Прочитајте Област.Чекор 3 Притиснете го Прочитате Копче, Ако го Прочитате o K Прочитајте Led треба да flash и се огласува звучен сигнал.Чекор 4 ставете картичката треба да се напише , Притиснете Пишување на Копче и притиснете го задржи, за една секунда ,ако Beep звук значи Копија успее.Чекор 5 Ако сакате напишете повеќе картичка со истата ID ,повторете го чекор 4Чекор 6 Исклучете за штедење Енергија.Поддршка Ознака125 K EM4100 / T5577 картичка или на компатибилен протоколПакетот вклучува : Преносни RFID ID Копир x 1 компјутерT5577 / EM4305 ID Ознака x 5pcs ( Ако ви треба дополнителна картичка ве молиме контактирајте со нас за да додадете трошоци )1...

RAYKUBE R-IK2 ключодържател 10 бр./лот 125 khz RFID безконтактни ключодържатели за системата за достъп до вратата

BGN 6.00 11.68

RAYKUBE RIK2 Keyfob 10 Pcs / Многу 125 Khz RFID Близина Keyfobs За Врата Систем за Пристап Боја OptionsСина,Жолта и Црвена бојаЗабелешка : ве Молиме оставете порака за да ни кажете кои coluor сакате,ако не се стандардно е Сина.Ви благодаримеКарактеристики : 1.Отпорен на вода 2.Секоја картичка доаѓа со клучните прстен, 3.Компатибилен со сите RFID ID читач на картички за пристап, 4.Секој знак е препрограмирани со уникатен ID, што е испечатен на задниот дел, Три бои за да изберете Сина,Жолта и Црвена боја .(Стандардно е Сино) Спецификација : 1.Откривање на далечина : 310cm 2.Работата фреквенција : 125 KHzОбјектот Вклучуваат : 10 x ID Keyfobs

Електрически открыватель люлка порти 400 кг оператор люлка порти с 2 двигател и 2 дистанционни управления дистанционно управление

BGN 360.00

Електрични Замав Портата Настроената 400 КГ Замав Портата Оператор Со 2 мотор & 2 Далечинска КонтролаСтанбени 24 VDC Линеарна Двојна Замав Портата Оператор за 400kgs портата по лист : Превозот цена наведени од страна на системот е само за референца и ако навистина сакам да се купи оваа точка, ве молиме контактирајте со продавачот прво да се провери можно попуст за превозот, пред да плаќаат за оваа цел...

Безплатна доставка 125 khz RFID EM / ID вградени врати, контрол на достъп, RFID сближаване врати, системи за контрол на достъп, домофонна система модул

BGN 23.00 23.98

Оваа цел : 1 X одбор(вклучуваат 125 KHZ reader)10 X кристал keyfobs2 X дебелина картичкиТехнички параметриРаботен напон DC 9 v ~ 18 vИнсталација димензии 86 мм x 45 мм x 12 mmРаботна струја

NFC 213 card / label/tag NTAG213 card 168bytes, съвместима с всички nfc телефони, мин: 5шт

BGN 4.48

Име на производ : NFC Ознака | Бела картичка Чип : NTAG213 капацитет на Складирање : 144bytes (вкупно меморија 168bytes) Работна фреквенција : 00 14.50 MHZ Избрише грофот : 10.000 пати складирање на Податоци : 5 години Читај / пишувај на Далечина : 1 10cm Поддршка на Договорот : ISO14443Технички параметри : Материјал : ПВЦ, ABS, пет Големина : $број...

RFID 125KHz Tag TK4100 EM4100 Proximity ID маркер Тагове ключодържатели пръстен RFID-карти за контрол на достъпа време на обслужване

BGN 22.24

Црна, Црвена Зелена Сива Жолта Сина, Портокалова Темно Зелена Можете да одберете сите една боја,на пример "ве молиме испратете црно"...

Система за заключване хотели T57, включва замък хотели T57, шифратор хотели usb, енергоспестяващ превключвател, карта T57, sn:CA-8025-kit

BGN 214.40

Опис На Производот : Hua Feng Smart T57 карт : (се однесува на хотели, куќи за гости, куќи, луксузни станови, канцеларии, сали,итн.)Безконтактни Картичка Тип : T57 картичка1, направени од Цинк легура фалсификување, откако умрекастинг, безбедно, издржливи;2, интелигентни тенка мали цилиндар, за размена лесно, кога вратата е отворена за минимизирање на деструктивна моќ генерирани;3, Слободен стил се справи, брави на вратите за да се спречи надворешен притисок уништи внатрешната структура, долг работен век;4, секоја одбор фабриката мора да подлежат на ригорозни тестирање, животот уверување;5, низок напон аларм функција, моќ недостаток во бравата кога корисникот е побарано да се промени батерии;6, користење на итни картичка или механичкото копче, обезбедување на нормално отворена вратата во исклучителни околности.7, јамка снимите најновите го отклучите евиденција 256 да се задржи чекор со отклучување динамичен;8, може да го прекине изгубени картичка (или назначени картичка) функцијата, за да ја отвори вратата;9, може да им обезбеди не заклучување на вратата предупредување функција; Реално време часовник со двојна внатрешни заклучување, ефективна контрола клучни картичка време за користење; спречување на малициозни default гостинската соба го оценувате;10, карта на софтвер може да се подели вкупниот контрола ниво, кат контрола ниво, слој контрола ниво, услугата област ниво, соба ниво, итн., вистински орган е јасноФункција Опис : Цинк легура фалсификување;Димензии : 290 X 78 ММ ;Електромагнетна индукција работа;DC 6v4 AA алкални батерии;Стандард петтоп поврзување на електронска заклучување цилиндри слободни рака ефикасно да се спречи вандализам;Батеријата напон аларм;Вратата не се затвори аларм функцијаСовет : 1.на вратата има две начин да се отвори ,како отворен на лево и Б отворен на правото.примерокот стандардниот начин е Б.2.заклучување имаат две боја ,злато и sliver, примерок стандардната боја е злато.ако ви треба заклучување отворен на лево ,и сребрена боја, pls остави порака кога ќе ги нарачате.Примерок Хотел заклучување на пакет : 1.Цинк легура фалсификување хотел Заклучување X 1pcs;2.Usb хотел енкодер X 1pcs;3.Заштеда на енергија switch X 1pcs;4.T57 картичка X 5pcs , да ги користите за да имаат тест.5.софтвер CD.Ако добиете Хотел проектот ,и не знаете како да ги конфигурирате прилагодувањата,можете да додадете мојот skype : френкбезбедност, ние може да разговарате на интернет.

125 khz EM4100 TK4100 гривна RFID гривна ID-карта, ID-карта сауна карта ID часовници карта за басейн, мин: 1бр

BGN 1.55

Име на производ : лична Карта | Силикони врвка за околу ракаЧип : TK4100 Оперативни фреквенција : 125 KHz Комуникација го оценувате : 106 KBoud Читај / пишувај на Далечина : 2.5 Читањепишување Време : 1 2ms Оперативни Температура : 20 Shan Seine Shan Избрише живот : S...

Дистанционно управление WAFU честота 433 Mhz за Wafu Smart Lock модел WF-010 Smart Lock

BGN 12.00 24.00

Напомена : ве молиме имајте предвид дека далечинскиот управувач не е логото на wafu ,но ние би можеле да ветување 100% е иста функција и обликот со оној со логото ,иста фабрика ,само логото повеќе .ако ти е гајле логото и ве молам не цел ,благодарение толку многу за вашето разбирање ...

Безплатна доставка 662 125 khz RFID карта ключ метална обвивка електронен шкаф шкаф в замъка със суха батерия+една гривна

BGN 24.00 25.60

Оваа цел1 Xlock1 Xwristband(125 KHZ)Не вклучува батерија!Функции и карактеристики : Модел : 662Материјал : металФреквенција : 125 KHZ

RAYKUBE Electric Lock Magnetic Access Control System Kit 180KG / 280KG + Metal FRID Keypad Security Door

BGN 104.00 135.68

RAYKUBE Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење 180 KG / 280 KG Електрични Магнетни Заклучување + Метал Допир FRID Тастатурата + Излез Копчето +ID KeyfobsЗа Превозот : ве Молиме имајте предвид,предуслов за DHL Бесплатен Превозот е вашата адреса не е Оддалечена Област.Овој објект е целосно полнење на Вратата Контрола на Пристап на Системот.Можете да видите пет различни опции за полнење.Единствената разлика е Брави(180kg / 280kg / водоотпорен и inset тип) кој одговара на различни врати.Ве молиме изберете предмети според вашиот тип врата...

Фотоелектричния детектор 3 лъчи активен Ультракрасный детектор за външен 50м/закрит 150м

BGN 73.52

Модел:ABE250Карактеристики : * со Полно работно време NC / НЕ реле излез, компатибилен со други бренд burglar алармни системи како што се HONEYWELL, BOSCH, Парадокс, МОБ и DSC, итн...

100 празни ID-карти - най-Добрата PVC пластмасова кредитна карта thin CR80 е на разположение безплатна доставка

BGN 28.10

1.Материјал : најквалитетната pvc2.големина : ISO Стандард големина 85.5x54x0.76mm(CR80)3.Празна Бела картичка100% Сосема Нов! Посебни Продажба!100 Празно Бела Графика на Квалитетот на ПВЦ Пластични КартичкиГрафика Квалитет Картички За Сите Фото лична Карта Принтери, ВклучувајќиData Card, Зебра, Фарго, Evolis, Magicard, NBS & итн.(Овие Картички Не Ќе Работат Во ИнкЏет Печатари)Пакет : 100pcs празни пластични бела картичка стандардна големина некојAnswer : ___________________________ NOTE : Графика Квалитет Картички За Сите Фото лична Карта Принтери, ВклучувајќиData Card, Зебра, Фарго, Evolis, Magicard, NBS & итн.( Овие Картички Не Ќе Работат Во ИнкЏет Печатари )Ако ви треба печатени карти,ве молиме контактирајте со нас.Само испратете ни го вашиот дизајн и ние би можеле да се испечатени картички како вашиот дизајн.Дизајн formate : .AI или .CDR.Испечатени картички : MOQ : 1000 PCS.Занает достапни : Магнетна лента,баркод,сериски број,ембос број,итн.Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам...

125 khz ID Card Reader & Writer/Копирни + записываемая карта Key ID Copy Access Control+ безплатна карта и ключодържател

BGN 31.98

125 KHz ID Card Reader & Писател / Копир + ЗАПИШУВАЊЕ Картичка Копче за да Копирате ID Контрола на Пристап+ бесплатно Картички & Keyfob сите Ние вид на стока се пукање, ве молиме остатокот увери дека купувачот ги купите! Квалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис!ЕДНОСТАВЕН за употреба!Функции1...

Дългосрочно производство на електронното заключване извън връзка с отворената врата премина начало бутон квадрат 10шт бял

BGN 32.00

Оваа цел : 10pcs switch Параметри : Плоштадот Страна должина : 85 MM Плоштадот дупка растојание : 65 MM дупка растојание : 60 MM Струја : 5 A Големина : 85 X85 X30 MM Тежина : 60 G Пакување големина : 190 X150 X10 MM 10 Тежина : 0.6 KG

Безплатна доставка, rfid клавиатура EM / ID, reader, 125 до wiegand26 изход четец, четец-водоустойчив,sn: KR102 мин:5 бр.

BGN 91.20

Карактеристики : .125 KHz Близина .Прочитајте Спектар : До 10 CM(125 KHz) .26 / 34bit Wiegand (default) .Надворешни ПРЕДВОДЕНА од Контрола .Надворешна Сирена Контрола .Внатрешна / Надворешна Работа .Солидна Епоксидна Potted .Водоотпорен IP65 .Обратна Поларитетот Заштита Спецификации : Прочитајте Опсег До 5 10 CM Читање Време (Картичка) Моќ / DC Струја 614 V / Max.70m A Текст Порта 2ea (Надворешни LED Контрола, Надворешна Сирена Контрола) Излезен Формат 26bit Wiegand (стандардно) LED Индикатор 2 Боја LED Индикатори(Црвена и Зелена) Beeper Да Оперативни Температура 20° до +65°C Оперативни Влажност 10% до 90% релативна влажност некондензирање Боја Црна Материјал, ABS+КОМПЈУТЕР со текстура Димензија(W x H x T)mm 116*75*17.3 Тежина 120g Индекс на Заштита IP65Жица ВрскаWG26Црвено : DC 9 V16 VЦрна : GNDЗелена : D0Бела : Г1Сина : LEDсивото : ring

DWE CC RF control card readers em4100 125khz rfid nfc access control keypad card reader Wiegand скенер 13.56 Mhz

BGN 19.74

DWE CC RF контрола на картичката читатели em4100 125khz rfid nfc контрола на пристап на тастатурата читач на картички wiegand скенер 13.56 mhz002 C 5 до 10 cm краток домет 125 KHz или 13.56 MHz читателот со wiegand протоколИзборен Модел : 002 C26 (Црна Боја, 125khz EM ID wiegand 26 rfid читач )002 CM34,(Црна боја ,13.56 mhz мф wiegand 34 вратата rfid читач)СпецификацијаWiegand 26bits / Wiegand34bits Стандарден Формат на Податоци ИзлезПомалку од 0.2 вториот Одговор Брзина210cm Близина ОпсегАмбиентална Температура : 25º C до 75º CАмбиентниот Влажност : 10%90%ВграденАнтена заВграден LED (Двоен LED Боја)Вграденво Гласен Звучник (Ѕвончето)DC 9 V14 V Работен Напон...

Пълен комплект RFID-системи за контрол на достъпа до врати комплект електрически замъка удря + захранване 12V + безконтактен клавиатура входа на вратата + 10 ключодържа?

BGN 82.00 86.38

wyприклучокstartЖешка Стока$51.29 $53.99$31.72 $33.39$13.58 $14.29$33.91 $35.69$52.24 $54.99$85.41 $89.9$14.24 $14.99$36.09 $37.99wyприклучоккрајЦелосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите Електрични Штрајк Заклучување + 12 V Напојување + Близина Вратата за Влез на тастатурата + 10 KeyfobsОвој објект е целосно полнење, кој содржи 1 RFID Тастатурата, 1 Напојување, 1 НК Штрајк Заклучување, 1 Копчето Exit и 10 keyfobs ...

125khz RFID чип карта за контрол на достъпа контрол на качеството EM лична карта

BGN 320.00

Топла продаде 125 KHz ПВЦ RFID Безконтактни Картичка само за Читање висок квалитетСпецификациичип ВидTK4100,EM4100,4102 ИЛИ compitable картичкаОперативен Фреквенција125 KHzКапацитет64bitТестирани Прочитајте Опсег0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиОткривањеYesГолемина86*54*0.86 ммМатеријалПВЦЧитај / пишувајСамо за читањеЖивотната Средина СпецификацијаТемпература На Складирање : 40 Celsiна +80 CelsiusОперативни : 25 Celsiна +70 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиБојаБелаПримена : Членство Лојалност Систем за контрола на Пристап,Хотел брави ,Плаќања ,Добавувачот Машина ,Мало , Банка, итнФакултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнАко ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодаримеПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

Система за контрол на достъп врати парола карта за самоличност кнопочной панел допира на метал 1000User водоустойчива

BGN 70.00 79.97

За Испорака : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

5 броя 3D RFID 13.56 Mhz NFC стикери за нокти с led светкавица прикачения сцинтилляционный мобилен телефон САМ маникюр е съвместим с всички

BGN 29.42

Опис : NFC интелигентни помине налепница е високотехнолошки smart производ Функцијата е многу едноставна, колку што ќе се користи мобилен телефон со NFC функционалност, нокти ќе блесне...