• Ново
Шанхай история на жените кунг-фу набор от китайски Тай-Чи костюм с дълъг ръкав риза + панталон за жените кунг-фу равномерно 6 стил

Шанхай история на жените кунг-фу набор от китайски Тай-Чи костюм с дълъг ръкав риза + панталон за жените кунг-фу равномерно 6 стил

BGN 60.00
BGN 118.40
-49 %
В магазина

Брой продукти


Тоа е Kungfu Одговараат За Унисекс!
Функција :
1.Исклучителна детали дизајни & удобно ткаенина; Тоа е убаво и кул во пролет и лето. Совршен за секојдневна облека и други отворено activitie.
Големина На Табелата
Кинески Големина XXS : Градите 100cm/39.37",Должина(Врв) 71cm/27.95",Raglan Ракав 82cm/32.28",Еластичен Појас 60-86cm/23.62"-33.86" Должина(Панталони) 102cm/40.16,
Кинески Големина XS : Градите 104cm/40.94",Должина(Врв) 73cm/28.74",Raglan Ракав 82cm/32.28",Еластичен Појас 62-90cm/24.41"-35.43", Должина(Панталони) 103cm/40.55".
Кинески Големина S : Градите 108cm/42.52",Должина(Врв) 75см/29.53",Raglan Ракав 85cm/33.46",Еластичен Појас 64-94cm/25.2"-37", Должина(Панталони) 104cm/40.94",
Кинески Големина M : Градите 112cm/44.09",Должина(Врв) 77cm/30.31",Raglan Ракав 85cm/33.46",Еластичен Појас 68-98cm/26.77"-38.58", Должина(Панталони) 105cm/41.34",
Кинески Големина L : Градите 114cm/44.88",Должина(Врв) 80см/31.50",Raglan Ракав 88cm/34.65",Еластичен Појас 72-102cm/28.35"-40.16", Должина(Панталони) 107cm/42.13",
Кинески Големина XL : Градите 118cm/46.46",Должина(Врв) 81cm/31.89",Raglan Ракав 88cm/34.65",Еластичен Појас 76-106cm/29.92"-41.73" Должина(Панталони) 108cm/42.52",
Кинески Големина XXL : Градите 122cm/48.03",Должина(Врв) 83cm/32.68",Raglan Ракав 91cm/35.83",Еластичен Појас 82-110cm/32.28"-43.31", Должина(Панталони) 110cm/43.31",
Кинески Големина XXXL : Градите 124cm/48.82",Должина(Врв) 85cm/33.46",Raglan Ракав 91cm/35.83",Еластичен Појас 86-114cm/33.86". Должина(Панталони) 111cm/43.7",

Подробности

Размер:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Яка:
Поло
Украса:
Джоба С Копчета
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Polyester
Дължина на панталон(см):
Пълна Дължина
Тип На Затваряне Панталони:
Еластичен Колан
Тип На Затваряне:
Однобортный
търговска марка:
История на шанхай
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Редовен
Яка:
Мандарина Яка

Те също купуват с този продукт

нова мода Дамски панталони, костюми тънък костюм якета розови женски бизнес костюми офис дами официално др панталони работно облекло-Костюми по поръчка

BGN 152.00

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Червени дамски костюми комплект двубортный официално офис Дама в елегантни панталони костюм всекидневни женски тънък ДР 2 бр. дамски костюми Tourser

BGN 158.40

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас...

2017 Есен Зима нови жени печат надолу памучен яке с качулка ежедневни костюми набор от тънък комплект от 2 части памук приятна дама носи комплекти

BGN 98.00 191.81

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина M 58 56 / 88 35 / L 59 58 / 93 37 / XL 60 60 / 98 39 / 2 XL 61 62 / 103 41 / 1 Lnch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата Големина(cm) должина Панталони половината(Истегнување) Хип големина Нозе M 95 8285 88 / L 97 8487 92 / XL 99 8789 96 / 2 XL 101 8991 100 / 1 Lnch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Официално черно Есен Зима жените блейзър палто др стилове с дълъг ръкав професионални Дамски якета дамски блузи блейзери

BGN 50.00 52.32

100% Сосема Нов Канцеларијата Дама Формално Жените Палто Грб Мода Тенок Униформа Overcoat Боја : Црна Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL,4 XLПакет се вклучени : 1 X Жените Палто ГрбГолемина информацииЕдиница : CMве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инченплочка за грешка при мерење е нормален 13 CMТопло Совет : Ова е Кинески големина,обично се помали 12 големина од НАС / ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред исплата.БлузиГолеминаРамоБистаПоловинатаSleeveдолжинаS3580645858М368468 5959L3788726060XL3892766161XXL3996806262 XXXL 40 100 84 63 63 4 XL 41 104 88 64 64Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информацииЗабелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна...

дамски професионални костюми бордовая дамски офис униформи брючные костюми за жени на бизнес жена брючный костюм

BGN 153.58

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Цвете цветни crop top печат спагети каишка жени облегалката еластична превръзка цвете случайни плаж от две части crop top дълга рокля

BGN 11.00 13.57

Жените 2 Парче Сет Фустан Без Ракави Оглавник Backless Сечење На Врвот+Долго Макси Здолниште Секси100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : БелаМатеријал : ПамукДеколте : Оглавник BacklessРакавот : Без РакавиГолемина : S M L XLПовод : Случајни / Партија / Club / Коктел / ПлажаСтил : Флорални Оглавник Backless Bodycon Завој Култури Блузи + Макси Фустан СетГолемина На ТабелатаТагови / Нема...

Жените смокинги отличителни костюми за жени потребителски мода един бутон жените костюми яке+панталон от две части

BGN 144.00

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

есенен костюм на жената дами сини пуловери сплит поли twinset пуловер костюми по европейска мода, трикотаж марка за качество дизайн за продажба

BGN 54.00 63.81

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

мода две части, червен, син ръкави клуб нощен дрехи тела и дантелени блузи и комплекти за жени bodycon еластична превръзка гащеризон комплекти

BGN 31.68

ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ ПАНТАЛОНИ ДОЛЖИНА S 82 66 106 114 М 86 70 110 114 L 90 74 114 115 XL 94 78 118 115Внимание1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување2 : не може да се 12cm разлики со упатство за мерење.3 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см2016 година мода две парчиња Црвена / Сина Ракави клуб ноќ носат Rompers и чипка блузи поставува Жените bodycon завој jumpsuit Поставува 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Пакет : 1pcs Големина : S, M, L,XL Стил : Случајни Тип : Set Ракав : без Ракави ВИСТИНСКА СЛИКА(Тоа може да се испрати откако ќе го направите исплата)1.ПлаќањеЗачувам е нашиот Препорачува метод на плаќање,Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / T,Wester nunion,Money gram и други како што е подолу.Ние може да accepe запад унија,Пари Booker,Кредитна картичка,QIWI Паричник,Банката Transter, Плаќаат пал2.Враќање и ЗаменаНие нудиме 100% serive,Ако производот е оштетен или некои други добавувачи проблем,можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена afater ќе парцела.Ние ќе ги врати вашите пари откако ќе го добиете вашиот врати ставки.3.Повратни информацииНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел...

Гореща Разпродажба Блейзър Женски Костюм Марка Дрехи 2018 Пролет Есен Твърди Тънки Дамски Блейзери Сгъваема Единично Бутон Дамски Връхни Дрехи Яке

BGN 27.00 33.97

Топла Продажба Палто Жените Одговараат Бренд Облека 2016 Година Пролет Падне Солидна Тенок Жена Блејзери Свитлива Едно Копче Дами Outwear ЈакнаГолемина на Табела (Азија Големина ) Големина(инчен) Должина Биста Рамо Ракав S 25.20 32.28 13.78 23.23 М 25.59 33.86 14.17 23.62 L 25.98 35.43 14.57 24.02 XL 26.38 37.01 14.96 24.41 XXL 26.77 38.58 15.35 24.80 Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав S 64 82 35 59 М 65 86 36 60 L 66 90 37 61 XL 67 94 38 62 XXL 68 98 39 63Топло Совети : ! За транспорт потреби, објектот што сте го добиле можеби треба пати феномен...

2017 Нова Пролет Есен Дамски Блейзери, Якета Мода Тънък Голям Е Размерът На Кратък Бизнес Костюм, Палто Случайни Блейзър Жени L250

BGN 122.88

Почитувани купувачот, Добредојдовте на нашата продавница.ГолеминаразмерДолжинадлиныБистабюстРамоплечоSleeveрукаваМ52823655L53863756XL549038572 XL55943958Големина на Информациски(Единица : cm)Големина на Табелата(cm) : 1cm= 0.40 инченBecauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување,Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети ...

Мода Лято Жени 2 Бр. Набор От Характера На Печат С Къс Ръкав Потник+Пола От Деним, Всекидневни Женски Костюм Дама Градинска Дрехи С Колан

BGN 42.00 44.26

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување! 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Нов прием на 2017 есен-зима на мода жените секси хладен метал златист цвят сако двубортный градинска на горно облекло

BGN 82.00 95.98

За големина на : Ве молиме имајте во предвид големини се мерат со рака 13 см различни е дозволеноСите мерења се во сантиметар (cm) освен ако не е поинаку наведено.Пред почетокот, прочитајте ги упатствата подолу и потоа споредете ги вашите мерења на графикони погоре.За најдобро одговара, да носат малку или без облека додека мерење, како и употреба на ткаенина лента мерка.Биста : Заврши на лента околу потполност дел на вашиот биста, а потоа пуштете ги рацете до вашите страни за да се измери.Половината : Мерка околу вашата природна половината, одржување на лента лабава столица.Колковите : Застанете со вашиот потпетици заедно, и да се измери околу целосна est дел на колковите.1 инч=2.54 смГолемина на рамо Биста Должина на Ракав S 37 84 54 55 M 38 88 55 56 L 39 92 56 57 XL 40 96 57 58 XXL 41 100 58 59

кашмир дебел вязаный женски модерен всекидневен костюм, пуловер вдлъбната изпъкнали раирана пола до средата на прасците 2 бр. / компл. един размер карамел 3 цвята

BGN 240.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronizeчиста кашмир дебели сплетамcashmere содржина : 8190%половинависока јака pullover& конкавна конвексни шарени / средината на теле здолниште2 парчиња / setкапкарамо ракав / fullсредината на теле здолниште.совршен хип пакетеластичен појас...