• Ново
Есен нови панталони костюм от две части с дълъг ръкав случайни пуловер блуза, колан широки панталони костюм плюс-размер на комплекта дрехи

Есен нови панталони костюм от две части с дълъг ръкав случайни пуловер блуза, колан широки панталони костюм плюс-размер на комплекта дрехи

BGN 50.00
BGN 59.01
-15 %
В магазина

Брой продукти


Answer : ___________________________ NOTE :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. (Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на .Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние сме мило да го направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Подробности

Цвят:
Тъмно Синьо, Каки
Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
Тип На Затваряне:
Пуловер
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина На Роклята:
Дължина До Глезена
Стил:
Ежедневни обувки
Тип На Затваряне Панталони:
Ширинка С Цип
Дължината На Дрехата:
Редовен
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Олония
Дължина на панталон(см):
Панталони До Щиколоток
Номер На Модела:
Комплект
Украса:
На крилото

Те също купуват с този продукт

Цвете цветни crop top печат спагети каишка жени облегалката еластична превръзка цвете случайни плаж от две части crop top дълга рокля

BGN 11.00 13.57

Жените 2 Парче Сет Фустан Без Ракави Оглавник Backless Сечење На Врвот+Долго Макси Здолниште Секси100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : БелаМатеријал : ПамукДеколте : Оглавник BacklessРакавот : Без РакавиГолемина : S M L XLПовод : Случајни / Партија / Club / Коктел / ПлажаСтил : Флорални Оглавник Backless Bodycon Завој Култури Блузи + Макси Фустан СетГолемина На ТабелатаТагови / Нема...

ACRMRAC жени сив тънък тънко сако, пола 2 бр костюм пола костюми ежедневни костюми

BGN 79.00 92.80

Купувачот Совети : 1 Производите се 13cm грешка е нормален феномен, не како враќање основа 2 Кога ставање на ред, ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид мерење на табелата...

Нови продукти 2018 Женски 2 бр вълнена куртка женска пола, костюм, рокля, костюм дамски луксозна елегантно яке рокля комплект

BGN 62.00 119.10

Нови Производи 2018 Жени е 2 Парче Волнени Јакна Жените Здолниште Одговараат Фустан Одговараат на Жените Луксузни Домот Јакна Облечи СетГолемина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина на Облека должина Рамо Градите Ширина Ракав Должина Половината CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи L 88 34.65 38 14.96 92 36.22 56 22.05 82 32.28 XL 89 35.04 39 15.35 96 37.80 57 22.44 86 33.86 XXL 90 35.43 40 15.75 100 39.37 58 22.83 90 35.43 3 XL 91 35.83 41 16.14 104 40.94 59 23.23 94 37.01 4 XL 92 36.22 42 16.54 108 42.52 60 23.62 98 38.58 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Мода за свободното време костюм на жена от корейска версия на новия хонг конг аромат на темперамент ретро от две части

BGN 52.00 84.45

грб Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина биста Рамо крпа Должина на Ракав Должина ткаенината cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 84 33.07 37 14.57 69 27.17 55 21.65 23 9.06 М 88 34.65 38 14.96 70 27.56 56 22.05 24 9.45 L 92 36.22 39 15.35 71 27.95 57 22.44 25 9.84 XL 96 37.80 40 15.75 72 28.35 58 22.83 26 10.24 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.панталони Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината Колковите Должина на панталони Нога устата cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 67 26.38 92 36.22 91 35.83 33 12.99 М 71 27.95 96 37.80 92 36.22 34 13.39 L 75 29.53 100 39.37 93 36.61 35 13.78 XL 79 31.10 104 40.94 94 37.01 36 14.17 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Rugod Vintage Blazers Jackets and Elegant Women Pearls Tassel Tweed Blazer Femenino 2018 Basic Coats Femme Business Яке Bts

BGN 71.00 139.18

Канцеларија Домот Tweed Бисери Tassel Гроздобер Жените Блејзери и Јакни Blaser Femenino 2017 Мали Одговараат на Основните Јакна Тенок Палто FemmeДобредојдовте во мојата Продавница ! ~Ново Во~ Препорачува Објект Tweed Мали Палто ! Бисери Bottons и Tassel Комбинација Тенок , Една Големина за Статистика Дами / Работа / Мода Улица Изгледаат 2 Бои се Опционални ~Add to Сакаат Листата Сега~ Aperiodically Попуст ве Молиме Ознака & Додај во Вашата Омилена Продавница Било прашање pls контактирајте со нас слободно! Се продава од Парче , Додатоци Не се Вклучени , xoxo Освен Специјални Забелешки или Совети во Врска ))Како да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

VWIWV мода 2017 лятото на жената твърди два Peices комплекти гащеризон О-образно деколте без ръкави, мини гащеризон Bodycon тела

BGN 23.52

ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ ДОЛЖИНА НАС ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА S 78 60 100 31cm / 12.20 во / 31cm / 12.20 во 46 3234 84 66 106 M 82 64 104 31cm / 12.20 во / 31cm / 12.20 во 68 3436 88 70 110 L 86 68 108 32cm / 12.59 во / 32cm / 12.59 во 810 3638 92 74 114Внимание1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување2 : не може да се 12cm разлики со упатство за мерење.3 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см1.ПлаќањеЗачувам е нашиот Препорачува метод на плаќање,Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / T,Wester nunion,Money gram и други како што е подолу.Ние може да accepe запад унија,Пари Booker,Кредитна картичка,QIWI Паричник,Банката Transter, Плаќаат пал2.Враќање и ЗаменаНие нудиме 100% serive,Ако производот е оштетен или некои други добавувачи проблем,можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена afater ќе парцела.Ние ќе ги врати вашите пари откако ќе го добиете вашиот врати ставки.3.Повратни информацииНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел...

2018 пролет и есен нова дамски дрехи корейската мода в дългия малък костюм ежедневни дивата тънка работа яке

BGN 71.00 136.88

2018 Топла Продажба Жените Блејзери И Јакни Пролет, Есен Секојдневен Долго Жените Одговара На Широк Waisted Солидна Женска Јакна, Плус ГолеминаГолемина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина на Облека должина Биста Рамо ширина Ракав Должина Половината CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 66 25.98 86 33.86 36 14.17 57 22.44 76 29.92 М 67 26.38 90 35.43 37 14.57 58 22.83 80 31.50 L 68 26.77 94 37.01 38 14.96 59 23.23 84 33.07 XL 69 27.17 98 38.58 39 15.35 60 23.62 88 34.65 2 XL 70 27.56 102 40.16 40 15.75 61 24.02 92 36.22 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

2018 новият годишен хлопчатобумажный бельо женски комплект Национален вятър печат с къс ръкав тениска + зреещи комплект от 2 части женски костюм комплект

BGN 41.00 47.98

100% Сосема Нов & Висок КвалитетЗабелешка : во примерот е слободно стил ,мода и удобно .добредојдовте dropshipping,тоа е секогаш instock.нема да се закачите на било какви информации во пратката.Големина : L,XL,XXLВе молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот, тоа е Кинески големина, ви благодариме.1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 смL Врвот : Должина : 73cm Биста : 140cm Ракав : 18cmПанталона : Должина : 87cm Половината : 60115 cmXL Врвот : Должина : 74cm Биста : 146cm Ракав : 19cmПанталона : Должина : 88cm Половината : 60115 cmXXL Врвот : Должина : 75см Биста : 150cm Ракав : 20cmПанталона : Должина : 89cm Половината : 60115 cmИЗВЕСТУВАЊЕПоради локацијата и на сцена се различни,Снимање ефект е малку различни,Па боја на вистинскиот производ е мала разликата и слики ,сите облеки е трговија на Големо цена,ние ќе се брза испорака.

Червени дамски костюми комплект двубортный официално офис Дама в елегантни панталони костюм всекидневни женски тънък ДР 2 бр. дамски костюми Tourser

BGN 158.40

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас...

sexy women cotton beach two piece set stripe black white crop top t shirt bandage fringe 2 piece set шорти костюм летен ден за ден

BGN 34.00 48.00

Ние само го направи со висок квалитет на производитеОмилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .ГолеминаБиста(cm)Половината(cm)Должина На Врв(cm)Кратка Должина(cm)Хип(cm)S92603930106М97644031111L102684132116XL107724233121XXL112764334126Answer : ___________________________ Note : "ве Молам, дозволете мало 12 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "1 инч=2.54 см,1 cm=0.4 инченВи благодаримеНие само го направи со висок квалитет на производитеОмилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .

(топ+пола)дамски дрехи, за да се изяви DJ DS секси slim costumes нощен клуб бар певица и танцьорка шоу за бала на сцената на бар пола костюми

BGN 59.00 81.44

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу корисно за вас! Големини : врвот+здолниште

Пролет и есен-малък костюм, дамско палто, размер на седем чист корейски тънък малък костюм всичко Мач

BGN 14.38

Големина на : (не се отфрли мерење грешки во рок од 23 cm) S : Рамо ширина 3638cm Биста 8285cm Должина 5052cm Ракав должина 34cm Ракав обемот 25cm M : Рамо ширина 3739cm Биста 8588cm Должина 5153cm Ракав должина 35cm Ракав обемот 25cm L : рамо ширина 3840cm градите 8892cm должина 5254cm ракав должина 36cm ракав турнеја низ 26cm XL : Рамо 3941cm Биста 9295cm Должина 5355cm Ракав 36cm Ракав обемот 27cm XXL : Рамо ширина 4044cm Биста 9699cm Должина 5456cm Ракав 37cm должина на Ракав обемот 28cm XXXL : Рамо ширина 4245см Биста 98100cm Должина 5557cm Ракав 37cm должина на Ракав обемот 28cm

Черни елегантни брючные костюми за жени на бизнес дами зимни официално брючные костюми по поръчка на нови костюми A032

BGN 130.00 143.95

Новите Дами Кралска Сина Панталоните Костум Бизнис Облека за Жени Бизнис Носат Костим Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

мода две части, червен, син ръкави клуб нощен дрехи тела и дантелени блузи и комплекти за жени bodycon еластична превръзка гащеризон комплекти

BGN 31.68

ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ ПАНТАЛОНИ ДОЛЖИНА S 82 66 106 114 М 86 70 110 114 L 90 74 114 115 XL 94 78 118 115Внимание1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување2 : не може да се 12cm разлики со упатство за мерење.3 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см2016 година мода две парчиња Црвена / Сина Ракави клуб ноќ носат Rompers и чипка блузи поставува Жените bodycon завој jumpsuit Поставува 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Пакет : 1pcs Големина : S, M, L,XL Стил : Случајни Тип : Set Ракав : без Ракави ВИСТИНСКА СЛИКА(Тоа може да се испрати откако ќе го направите исплата)1.ПлаќањеЗачувам е нашиот Препорачува метод на плаќање,Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / T,Wester nunion,Money gram и други како што е подолу.Ние може да accepe запад унија,Пари Booker,Кредитна картичка,QIWI Паричник,Банката Transter, Плаќаат пал2.Враќање и ЗаменаНие нудиме 100% serive,Ако производот е оштетен или некои други добавувачи проблем,можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена afater ќе парцела.Ние ќе ги врати вашите пари откако ќе го добиете вашиот врати ставки.3.Повратни информацииНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел...

Тъмно Синьо Дълъг Женски Бизнес Костюм Сако, Панталон, Тънък Официално Женски Офис Униформи По Поръчка Дамски Костюми B17

BGN 143.00 158.38

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Нов Формален Бял Женски Костюм Панталони Елегантен Женски Бизнес Костюми Офис Униформи Стил Индивидуални Дамски Официални Костюми B15

BGN 135.00 150.22

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Сако, Бели Панталони Женски Бизнес Костюми Двубортная Дамски Офис Униформи Елегантни Брючные Костюми Женски Брючный Костюм По Поръчка Mad

BGN 158.40

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

2017 Горещи Продажба Pantalones Cagados Женски Бизнес Костюми, Професионален Моден Костюм Панталони От Две Части Комплект За Жени Официална Офис Работа

BGN 52.00 55.68

Одговараат=Палто +ПанталониГолемина / CMCh estПоловинатаРамоПалто L engthSleeveКолковитеПанталони ДолжинаS80683759568297М84723860578698L88763961589099XL9280406259941002 XL968441636098101Ве молам прости мала разлика помеѓу 1~2 CM.

Шанхай история на жените кунг-фу набор от китайски Тай-Чи костюм с дълъг ръкав риза + панталон за жените кунг-фу равномерно 6 стил

BGN 60.00 118.40

Тоа е Kungfu Одговараат За Унисекс!Функција : 1.Исклучителна детали дизајни & удобно ткаенина; Тоа е убаво и кул во пролет и лето...

Яке+Панталон Бели Женски Бизнес Костюми, Официални Черни Сатенени Лацканы Официална Офис Униформи-Женски Брючный Костюм 2 Бр Комплект Блейзери

BGN 158.40

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Яке+Панталон Зелени Женски Бизнес Костюми, Официални Професионални Елегантни Брючные Костюми Офис Униформи Стил Дамски Зимни Официални Костюми

BGN 158.40

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

DALMAZZO 2017 нови горещи продажба жените O врата Hairball пуловер спортен костюм памук печат 2 бр. комплекти плюс кадифе hoody+панталони костюм

BGN 30.00 33.41

Добредојдовте на нашата продавница! Зошто да изберете нас : 1.Имаме доволно резерви за нашите производи! 2.Ние си имаме свој manufactory, кој може да гарантира дека сите производи се на најевтиниот цена и висок квалитет! 3.Ние ќе се обидеме потрудиме да го третира секој клиент полн со сериозно и трпение! 4.Ние ажурирање на нови производи секој ден! Совети : 1.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, така што може да се направи вистинскиот избор 2.Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см 3.Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдоброто договор пред да нарачате...

Спортен костюм за жени 2017 мода 2 броя комплекти Есен, Зима във бродерия ежедневни високо качество пуловер с дълги панталони женски костюм

BGN 66.00 88.48

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Ракав Панталони Половината Должина панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 41 16.14 100 39.37 57 22.44 6882 26.7732.28 57 22.44 96 37.80 94 37.01 L 42 16.54 104 40.94 58 22.83 7286 26.7732.28 58 22.83 97 38.19 98 38.58 XL 43 16.93 108 42.52 59 23.23 7690 28.3533.86 59 23.23 98 38.58 99 38.98 XXL 44 17.32 112 44.09 60 23.62 8094 31.5037.01 60 23.62 99 38.98 100 39.37 3 XL 45 17.72 116 45.67 61 24.02 104108 40.9442.52 61 24.02 100 39.37 101 39.76 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

2 Бр Секси Жени В Черно С Дълъг Ръкав От Дантела Къси Блузи, Ризи Партия Вечерни Дълги Поли Секси Дами Партия Набор От

BGN 12.00 14.22

2 Парчиња Црна Чипка Долги Ракави Секси Шлиц Долг Пром Фустан(не вклучуваат градник) !!!Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Бели нови официални костюми за жени офис бизнес костюми, панталони, работно облекло 2 бр. комплекти, офис униформи стилове в елегантен черен ревера

BGN 164.00 175.98

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Безплатна доставка DALMAZZO 2017 Есен Зима с нови горещи продажба на дамски потник+панталон 2 бр. комплекти за почивка с цип, с качулка, спортно облекло костюм

BGN 32.00 35.18

Добредојдовте на нашата продавница! Зошто да изберете нас : 1.Имаме доволно резерви за нашите производи! 2.Ние си имаме свој manufactory, кој може да гарантира дека сите производи се на најевтиниот цена и висок квалитет! 3.Ние ќе се обидеме потрудиме да го третира секој клиент полн со сериозно и трпение! 4.Ние ажурирање на нови производи секој ден! Совети : 1.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, така што може да се направи вистинскиот избор 2.Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см 3.Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдоброто договор пред да нарачате...

Есенно-зимни дрехи плюс дебел кадифен плътен цвят през цялата силует свободни ежедневни модни дамски пуловери пуловери костюм от две части

BGN 69.00 99.04

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големината на Градите Ширина панталони Половината Колковите Облека должина на Ракав Должина панталони должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 92 36.22 80 31.50 98 38.58 66 25.98 70 27.56 89 35.04 М 96 37.80 82 32.28 101 39.76 67 26.38 71 27.95 91 35.83 L 100 39.37 84 33.07 104 40.94 68 26.77 72 28.35 93 36.61 XL 104 40.94 86 33.86 107 42.13 69 27.17 73 28.74 95 37.40 XXL 108 42.52 88 34.65 110 43.31 70 27.56 74 29.13 97 38.19 3 XL 112 44.09 90 35.43 113 44.49 71 27.00 75 29.53 99 38.98 4 XL 116 45.67 92 36.22 116 45.67 72 28.35 76 29.92 100 39.37 5 XL 120 47.24 94 37.01 119 46.85 73 28.74 77 30.31 101 39.76 6 XL 124 48.82 96 37.80 122 48.03 74 29.13 78 30.71 102 40.16 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Яке+Панталон В Светло Бежово Женски Бизнес Костюми Официални Офис Костюми Работен Офис Униформи Стил 2 Бр Женски Брючный Костюм По Поръчка

BGN 158.40

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...