• Ново
50шт M4 x 55 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

50шт M4 x 55 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

BGN 49.00
BGN 54.19
-10 %
В магазина

Брой продукти

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој Ќор-Сокак Spacer Столбови
Плаќања
1. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до за кои не се плаќа понудувачи.
3. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Превозот и Поштенски
1. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса.
2. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).
3. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени .
4. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали.
5. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
8. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Се Враќа & Наплата Политика
1. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи.

Подробности

Номер На Модела:
50шт M4 х 55 mm
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
втулка конфронтация
Произход:
Нингбо, Китай(континентален)
Материал:
Месинг
Размер:
M4 x 55mm

Те също купуват с този продукт

HHTL-200 бр 3x8x0. 7 мм изолирани, оптичен изолационни шайби уплътнение Червен

BGN 1.66

Име На Производ : Изолациони ПодлошкиМатеријал : ВлакнаСе користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт.Одговара за мајка одбор ќорсокак за да се користат со 3мм (3 / 25 инчи) завртка.Боја : ЦрвенаВнатрешен Дијаметар (Прибл.) : 3мм / 3 / 25 инченНадворешен Дијаметар (Прибл.) : 8mm / 5 / 16 инченДебелина (Прибл.) : 0.7 мм / 1 / 32 инченТежина : 10gПакет Содржина : 200 (+ / 2%) x Изолациони ПодлошкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

100шт м3 х 5 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

BGN 11.00 12.29

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

100шт мъже и жени резба M2. 5 х 10 мм + 6 мм месинг шестигранник шестигранник конфронтация распорные стълбове

BGN 19.00 20.56

Машки Да Се Женски Навој Месинг Хексагонални Хексадецимален ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

1000шт м2 х 8 мм медни цилиндрични гайки вътрешни резби конфронтация распорные стълбове

BGN 44.00 48.45

Дувачкиот Цилиндричен Облик На Женски Навој Ореви ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

1000шт Мъжки до вътрешна дърворезба M2 x 6 мм + 3 mm цилиндрична форма месингови распорные багажник конфронтация

BGN 45.00 49.63

Машки Да Се Женски Навој Цилиндричен Облик Месинг ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

10шт m3 x 55 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные багажник

BGN 12.00 12.82

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

100 Броя M3*0.5*1.0 D 304 Резьбовая Paste От Неръждаема Стомана Ремонт На Поставяне

BGN 19.04

100 Парчиња Тема InsertМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M3*0.5*1.0 D (Метрички, Номинална Должина = D*XD мм, ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)[*Номинален должина е пресметано вредност и не може да се мери...

10A 90-250V LED цифров регулатор на температурата регулатор на термостата термодвойка с датчик за термометър

BGN 16.00 16.32

Оваа мини температура контролорот може да се користат за домашна замрзнувач, резервоари за вода, фрижидер, индустриски чилер, bolier, steamer, индустриска опрема и други температураконтролирани системи.Карактеристики : Мини температура контролер со голема и јасна LED дисплеј за подобра читливост.Широк температура мерен опсег : 50~120 Centigrade.Лесно за работа, висока точност и силна антимешање способност.Греење и ладење контрола, погоден за различни средина.Температурна калибрација функција и го одложи за заштита на функцијата.Сите параметри може да биде прилагодено на стандардно прилагодување по краток спој.Може да се користат за домашна замрзнувач, резервоари за вода, фрижидер, индустриски чилер, bolier, steamer, индустриска опрема и други температураконтролирани системи.Спецификации : Работен Напон : 90250 VНоминална Струја : 10 AМерен Опсег : 50~120 Centigrade / 58~248 ЦелзиусовиРезолуција : 0.1Грешка При Мерење : ±0.5 CentigradeРаботна Температура : 20~70 CentigradeСензор на температура : NTC 25 Centigrade=10 K B3435 ±1 %Објектот Големина на : 7.5 * 7.5 * 3.5 cm / 3 * 3 * 1.38 во (L * W * H)Пакет Големина : 10.5 * 8 * 4.3 cm / 4.13 * 3.15 * 1.7 во (L * W * H)Пакет Листата : 1 * Температура Контролер1 * Сензор На Температура На1 * Упатство(Англиски)

500 бр. м2 х 20 мм месинг цилиндрична вътрешна резба гайка конфронтация распорные стълбове

BGN 56.00 62.30

Дувачкиот Цилиндричен Облик На Женски Навој Ореви ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

20pcs M4 x 30 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

BGN 13.00 14.99

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...