• Ново
10 бр квадратен край на HSS M1. 4 3 флейта ръчна резба metric все още мъниче кранове

10 бр квадратен край на HSS M1. 4 3 флейта ръчна резба metric все още мъниче кранове

BGN 12.96
В магазина

Брой продукти


10 Компјутери Плоштадот Крајот ХСС М1.4 3 Флејта Рака Завртка Тема Метрички Plug Славини
Спецификации :
Име на производ Рака Plug Допрете Flute Дијаметар 1.4 mm/ 0.05"(M1) Тема Должина од 8мм/ 0.3" Плоштад Главата Големина 1.6 x 1.6 mm/ 0.06" x 0.06" (L*W) месо тело со Дијаметар од 2mm/ 0.08" Вкупна Должина 31mm/ 1.22" Материјал ХСС Пакет Содржина 10 x Рака Допрете го Приклучокот
Опис : Директно навој flute, идеален за рака машина каде metric threads се наведени. Директно 3 флејта се земјата да се обезбеди брзо чип отстранување на ефикасно провира.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
/
is_customized:
Yes
Размери:
М2*18

Те също купуват с този продукт

10 бр M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M20 M30 подвижен Болт очите кука Болт 304 от неръждаема стомана, за повдигане детайли, резбово съединение с външна резба

BGN 20.78

ОПИСИСостојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Шефот : Како Што Е ПрикажаноГолемина : M3 / M4 / M5 M6 / М8 / M10 / .. / M39 (М8 : OD35*ID20; M10 : OD45*ID25 mm )Боја : Челик БојаДруги : 10 компјутери по многуАпликации : Оваа кука може да се користат за појавување Тенџере Магнети и други кревање магнети што се предвидени, исто така, може да се широко се користат дом и градина

M6 M6*65 M6x65 M6*70 M6x70 M6*75 M6x75 304 316 неръждаема стомана DIN965 Philips кръст вграждане тайния винт с плоска глава CSK

BGN 9.00 9.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 M6*65 M6x65 M6*70 M6x70 M6*75 M6x75 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN965 Philips Крстот Вдлабнати Countersunk CSK Рамна Глава на Машина со ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална Дијаметар М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10ТеренотP 0.35 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 3.0 3.8 4.7 5.5 7.30 8.40 9.30 11.30 15.30 18.30 мин 2.7 3.5 4.4 5.2 6.94 8.04 8.94 10.87 15.37 17.78 k max 1 1.2 1.5 1.65 2.35 2.7 2.7 3.3 4.65 5

30pcs M2. 5 15mm M2. 5*15 M2. 5X15 двойна гайка nylon Жена до женския ПХБ шестигранник бял пластмасов шестоъгълник щанд от предната втулка конфронтация

BGN 9.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариmm M(A)LБМ2 6,8,10,12,15 4.0 М2.5 6,8,10,12,15 4.7 М3 5,6,8,10,12,15,18,20,22,25,30,35,40,45,50 5.5 М4 6,8,10,12,15,18,19,20,22,25,30,35,40,45,50 7.0最少5个字符

63*31*3.5 63х31х3.5 63*31*2.5 63x31x2. 5 A B тип DIN2093 конусни чиния полагане на тежкотоварни диск пружина за миене

BGN 7.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 63*31*3.5 63x31x3.5 63*31*2.5 63x31x2.5 А Б Тип DIN2093 Конусна Јадење Заптивка Тешки Диск Пролет за Миење

M3 M3*18 M3x18 M3*25 M3x25 Черна двойна гайка nylon пластмаса жена печатна платка Родословни шестигранник шестигранник стълб втулка конфронтация stand Off

BGN 9.00 9.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*18 M3x18 M3*25 M3x25 Црна Двојно Орев Најлон Пластични Женски Женски PCB Студ Хексадецимален Хексагонални Столб Spacer ќорсокак Стојат Надворmm M(A)LБМ2 6,8,10,12,15 4.0 М2.5 6,8,10,12,15 4.7 М3 5,6,8,10,12,15,18,20,22,25,30,35,40,45,50 5.5 М4 6,8,10,12,15,18,19,20,22,25,30,35,40,45,50 7.0最少5个字符

10*5.2*0.5 10x5. 2x0.5 14*7.2*0.35 14x7. 2x0. 35 A B тип DIN2093 конусни чиния полагане на тежкотоварни диск пружина за миене

BGN 8.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 10*5.2*0.5 10x5.2x0.5 14*7.2*0.35 14x7.2x0.35 Б Тип DIN2093 Конусна Јадење Заптивка Тешки Диск Пролет за Миење

200шт пластмасов черен найлон шестигранник / шестостенния болт, винт m6*50

BGN 23.00 25.36

200pcs пластични црна најлон хексагонални / хексадецимален гром m6 навој*50големина : m6*50 нишка должина : 50mm материјал : црна најлон пакет : поли торба и картон големо количество предмети може да custom

45 mm гумени крачета брони гумени подложки кръгли втулки за мебели стоманена тръба стол черен, пакет 20

BGN 32.48

Предмет : 45mm Гумени Нозе Браници Гумени Влошки Bushings за Мебел Челични Цевки Стол ЦрнаСе користи за надворешен дијаметар 45mm Цевка, Стол,Маса Нога или други Мебел и сл.Ова е 20 Парчиња / Многу Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со насИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

M3 M3*14 M3x14 M3*20 M3x20 бял черен найлонов пластмасов Болт изолиращ Philips Cross вграждане плосък винт с тайния глава CSK

BGN 8.64

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариM3 M3*14 M3x14 M3*20 M3x20 Бело Црни Најлон Пластични Топ Изолација Philips Крстот Вдлабнати Рамен CSK Countersunk Head ЗаврткаМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална Дијаметар М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Теренот P 0.35 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 б мин 25 25 25 25 38 38 38 38 38 38 dk max 3.0 3.8 4.7 5.5 7.30 8.40 9.30 11.30 15.30 18.30 мин 2.7 3.5 4.4 5.2 6.94 8.04 8.94 10.87 15.37 17.78 k max 1 1.2 1.5 1.65 2.35 2.7 2.7 3.3 4.65 5 0 1 2 3 4最少5个字符

10 бр./лот ISO7380 M5*14 неръждаема стомана А2 шестостенния конектор бутона на главата на винта

BGN 6.98

Ова е за една кеса на 10 парчиња на ISO7380 Нерѓосувачки челик А2 Копчето Главата Штекер Завртка.Големина : M50.8 x 14mm(5mm Дијаметар x 0.8 Тема Теренот 14mm x Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

20 бр/лот от неръждаема стомана M10*13 мм 10 мм, елегантен Шпинг топка буталото

BGN 20.00 23.81

Пролет Топка Клипот Поставен Завртка ГОЛЕМИНА : 10(A)*14( Б)1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

500 бр. / лот DIN7991 м3 * 50 неръждаема стомана А2 плосък торцевая корона Колпачковый винт

BGN 68.30

Ова е за една кеса од 500 парчиња од DIN7991 Нерѓосувачки челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки.Големина : М30.5 x 50mm3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот x 50mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината вклучуваат главата...

100 бр./лот DIN7991 M2. 5*4 неръждаема стомана А2 плосък торцевая корона Колпачковый винт

BGN 10.42

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN7991 Нерѓосувачки челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки.Големина : М2.50.45 x 4mm(2,5 mm Дијаметар x 0.45 Тема Теренот x 4mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината вклучуваат главата...

100*51*6 100x51x6 100*51*5 100x51x5 A B тип DIN2093 Тарелкообразная полагане на тежкотоварни диск пружина за миене

BGN 10.94

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M100 100*51*6 100x51x6 100*51*5 100x51x5 A B Тип DIN2093 Сад во Облик на Заптивка Тешки Диск Пролет за Миење

M4 M4*50/60/70/80 M4x50/60/70/80 304 316 неръждаема стомана 304ss 316ss DIN7380 грибовидный през цялата шестограмен винт с шестоъгълни глави гнезда бутони

BGN 9.55

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М4 М4*50 / 60 / 70 / 80 M4x50 / 60 / 70 / 80 304 316 Нерѓосувачки Челик 304ss 316ss DIN7380 Печурки Круг Хексадецимален Хексагонални Штекер Копчето Главата на ЗаврткатаМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална Дијаметарd ТеренотСтр дк К С тmin max min max min max min М3 0.5 5.4 5.7 1.65 1.40 2.045 2.020 1.04 М4 0.7 7.6 7.24 2.20 1.95 2.56 2.52 М5 1.3 0.8 9.5 9.14 2.75 2.50 3.071 3.020 1.56 M6 1 10.5 10.07 3.3 3.0 4.084 4.020 2.08 М8 1.25 14 13.57 4.4 4.1 5.084 5.020 2.6 M10 1.5 17.5 17.07 5.5 5.2 6.095 6.020 3.12 М12 1.75 21 20.48 6.60 6.24 8.115 8.025 4.16 М16...

5 бр./лот ISO7380 M10*25 неръждаема стомана А2 шестигранное гнездо на бутона на главата на винта

BGN 11.66

Ова е за една кеса на 5 парчиња на ISO7380 Нерѓосувачки челик А2 Копчето Главата Штекер Завртка.Големина : M101.5 x 25мм(10мм Дијаметар x 1.5 Тема Теренот x 25мм Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

300 бр високо качество неръждаема стомана шестостенни корона болт, винт, гайка M6 * 8 * 30 торцевая корона винт комбинация костюм

BGN 43.18

Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, шест агол завртки, навртки за полнење M6 пакување во различни големини : 300pcs, пластична проѕирна кутија, материјалКвалитет : со висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, сите завртки и навртки ќе бидат спакувани во здрав пластична кутија, може да се користи за складирање кутијаСпецификација : заврткиТип : шест главата на завртката Големина : M6Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Број на пакети : 300M6 X 8=20pcs, M6 X 10 = 25pcs , M6 X 12 = 20pcs ,M6 X 15 = 25pcs , M6 X 20 = 20pcs , M6 X 25 = 20pcs ,M6 X 30 = 20pcs M6 =150pcs орев, пакување количина : 300.

M50 M72 304 неръждаема стомана 304SS DIN472 пружина за миене C тип стопорное пръстен с капаче за OD 50 мм и 72 мм вътрешен отвор стопорное пръстен на вала

BGN 8.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари304 од не ' Рѓосувачки Челик 304 SS DIN472 Пролет Миење M50 M72 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За OD 50mm 72mm Внатрешни Понесе Вратило CirclipМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmСпецификацииΦODDДебелинаHIDdАголαСпецификацииΦODDДебелинаHIDdАголα Φ8 8.64 0.56 1 45° Φ34 36.45 1.5 2.5 45° Φ9 9.8 0.58 Φ35 37.35 1.5 Φ10 11 0.74 1.5 Φ36 38.9 1.5 Φ11 12 0.8 Φ37 39.8 1.5 Φ12 13 0.9 Φ38 41.65 1.5 Φ13 14.2 0.94 1.7 Φ39 42.6 1.5 Φ14 15 1 Φ40 43.8 1.5 Φ15 16.1 1 Φ42 45.6 1.5 3 Φ16 17.4 1 Φ45 48.9 1.5 Φ17 18.4 1 Φ47 51.5 1.5 Φ18 19.4 1 Φ48 51.8 1.5 Φ19 20.6 1 2 Φ50 53.6 2 Φ20 21.36 1 Φ52 55.9 2 Φ22 23.5 1 Φ55 59.1 2 Φ24 25.9 1.2 Φ58 62.3 2 36° Φ25 26.7 1.2 Φ60 64.5 2 Φ26 27.64 1.2 Φ62 65.9 2 Φ28 30.2 1.2 Φ65 69.3 2.5 Φ30 32.7 1.2 Φ68 72.4 2.5 Φ32 34.3 1.2 2.5

WSFS Hot Sale Office PC Desk кабел кабел организатор на люверс отвора на пластмасовия капак 5шт

BGN 2.40

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!Направени од plasric материјал, со полиран финиш, никогаш не scraches и scuff вашиот кабел.На Grommet Кабел Дупка Покрие овозможува жици и кабел за да помине низ безбедно и уредно.

M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 бронз месинг DIN127 GB93 квадратна Бележка уплътнение пръстен възглавница разъемный заключване пружина за миене

BGN 8.80

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Бронза Месинг DIN127 GB93 Плоштадот Крајот Заптивка Прстен Перница Сплит Заклучување на Пролетта за Миење 最少5个字符最少5个字符Димензии d h h kg) min max Номинална min max min max 2 2.1 2.35 0.5 0.42 0.58 1 1.25 0.02 2.5 2.6 2.85 0.65 0.57 0.73 1.3 1.63 0.03 3 3.1 3.4 0.8 0.7 0.9 1.6 2 0.06 4 4.1 4.4 1.1 1 1.2 1.4 2.6 3.25 5 5.1 5.4 1.3 1.2 1.4 2.6 3.25 0.26 6 6.1 6.68 1.6 1.5 1.7 3.2 4 0.47 8 8.1 8.68 2.1 2 2.2 4.2 5.25 1.07 10 10.2 10.9 2.6 2.45 2.75 5.2 6.5 2.05 12 12.2 12.9 3.1 2.95 3.25 6.2 7.75 3.49 14 14.2 14.9 3.6 3.4 3.8 7.2 9 5.47 16 16.2 16.9 4.1 3.9 4.3 8.2 10.25 8.09 18 18.2 19.04 4.5 4.3 4.7 9 11.25 10.91 20 20.2 21.04 5 4.8 5.2 10 12.5 14.95 22 22.5 23.04 5.5 5.3 5.7 11 13.75 20.11 24 24.5 25.5 6 5.8 6.2 12 15 26.06 27 27.5 28.5 6.8 6.5 7.1 13.6 17 37.64 30 30.5 31.5 7.5 7.2 7.8 15 18.75 50.73最少5个字符