• Ново
10 бр M8 x 20 мм спойка шестостенни торцевая корона капачка на винт поставяне бочкообразные монтажни гайки гайки

10 бр M8 x 20 мм спойка шестостенни торцевая корона капачка на винт поставяне бочкообразные монтажни гайки гайки

BGN 12.00
BGN 15.97
-25 %
В магазина

Брой продукти


Спецификација : Име на Производ Барел Ореви Главата Тип Хексадецимален Главата Хексадецимален Клуч Големина 5mm/0.2" Женски Навој Size 8 x 16mm / 0.3" x 0.63" (D*L) Ракав Дијаметар 10мм/0.4" Капа Дијаметар 16mm/0.63" вкупна Висина 23mm / 0.9" Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Тежина 81g Пакет Содржина 10 Компјутери x Барел Нут
Опис : Хексагонални socket head кап завртки, Мебел и додатоци. Еднаш ќе се инсталира, тие се трајно прицврстени на парење материјал, дозволувајќи им на поврзани орев да се отстрани во сервисот без ризик на fastener станува dislodged.

Подробности

Материал:
въглеродна стомана
Номер На Модела:
VT2017096684
Тип:
Шестостенни Гайки
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Те също купуват с този продукт

Месинг цвят 1 / 8BSP мъж до M8 женски продетый влак край Clevis прът на цилиндъра съединение Y

BGN 12.00 12.32

Име на производ Цилиндар Clevis Материјал Месинг Боја Месинг Боја Тип Y Заеднички Женски Навој Дијаметар М8 Машки Thead Големина 1 / 8 BSP Clevis Pin Дијаметар 5mm / 0.2" Внатрешна Јазот Меѓу Две Плочи 6mm / 0.24" Вкупната Големина 29 x 18 x 12mm / 1.1" x 0.7" x 0.5" (L*W*T) Пакет Содржина 1 x Цилиндар ClevisОпис : Цилиндар clevis може да се користи како стандард за поврзување на поврзување прачки на пневматски цилиндри или гас извори...

25 Броя M12 * 1.75*2.0 D 304 Резьбовая Paste От Неръждаема Стомана Ремонт На Поставяне

BGN 24.64

25 Парчиња Тема InsertМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М12*1.75*2.0 D (Метрички, Номинална Должина = D*XD мм, ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)[*Номинален должина е пресметано вредност и не може да се мери...

100шт мъже и жени резба м3 х 26 мм + 6 мм месинг шестигранник шестигранник конфронтация распорные стълбове

BGN 38.00 41.82

Машки Да Се Женски Навој Месинг Хексагонални Хексадецимален ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

200шт м3 х 16 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

BGN 34.00 37.31

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

10шт m3 x 55 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные багажник

BGN 12.00 12.82

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

Потенциометър променлив трансформатор потенциометър 0-100 dial управление на лицевата плоча 10шт

BGN 12.00 12.72

Тоа е за невидливи индикатор или брзина на возење контрола, лесно да се оператор и да ја инсталирате, идеален за да го замени стариот...

20pcs м3 х 40 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

BGN 14.00 15.39

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

500 бр. м2 х 20 мм месинг цилиндрична вътрешна резба гайка конфронтация распорные стълбове

BGN 56.00 62.30

Дувачкиот Цилиндричен Облик На Женски Навој Ореви ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

50шт 4 клипса поцинкована Тройниковая гайка чай гайка за закрепване M4 x 10 мм

BGN 12.00 12.64

Име на производ Т Орев Тип 4 Prong Тема М4 Висина 10мм / 0.39" Вкупно Пречник од 15mm / 0.6" основна Плоча Дебелина 1.2 mm / 0.05" Материјал Јаглероден Челик, Цинк Позлатен Боја Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина 50 Pcs(+ / 2%) x T НутОпис : т ореви се барел во облик на сврзувачки елементи со внатрешна провира и се користат кога рамна површина е потребно...

100шт м3 х 45 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

BGN 54.00 60.06

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

100шт мъже и жени резба M2. 5 х 10 мм + 6 мм месинг шестигранник шестигранник конфронтация распорные стълбове

BGN 19.00 20.56

Машки Да Се Женски Навој Месинг Хексагонални Хексадецимален ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

30 Парчета M10 * 1.5*2.5 D 304 Резьбовая Paste От Неръждаема Стомана Ремонт На Поставяне

BGN 23.20

30 Парчиња Тема InsertМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M10*1.5*2.5 D (Метрички, Номинална Должина = D*XD мм, ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)[*Номинален должина е пресметано вредност и не може да се мери...