• Ново
Облак форма на куче автомобил делото на задната седалка Pet Carrier мат одеяло на кутията хамак водоустойчив анти мръсен хамак възглавница протектор

Облак форма на куче автомобил делото на задната седалка Pet Carrier мат одеяло на кутията хамак водоустойчив анти мръсен хамак възглавница протектор

BGN 11.00
BGN 12.13
-9 %
В магазина

Брой продукти

Cloud форма Куче Автомобил Задните Врати Седиште Покрие Милениче Превозникот Мат Ќебе Покрие Hammock Водоотпорен Анти валкани Hammock Перница Заштитник
Детали за производот 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Направени од корални руно материјал, супер меки и топли Совршен за каучот, пет кревет, во вашиот автомобил, или патување надвор, вие исто така може да се стави на подот Помага да се задржи домашно милениче коса исклучување на мебел и текстил и е машина перат Одлична пропустливост на кожата без никаква стимулација, не се алергични, супер безбедно Големина & одговара Тежина : XS L * W * H : 48 * 36 * 3 CM Погоден за кучиња под 5 kg S L * W * H : 61 * 48 * 3 CM Погоден за 5-10 kg куче M L * W * H : 71 * 51 * 3 CM Погоден за 10-20 kg кучиња L L * W * H 89 * 56 * 3 CM Погоден за 20-30 кг куче XL L * W * H 104 * 71 * 3 CM Погоден за повеќе од 30 кг кучиња Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-3 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.
Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! Производ слики Добредојдовте на Мое Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Подробности

Размер:
XS 48x36x3CM, S 61x48x3CM, M 71x51x3CM, L 89x56x3CM, XL 104x7x13CM
Тип:
Куче
Стил Пране:
Ръчна Пране
Тегло:
500g
Материал:
ватка корал
Модел:
Твърд
Тип Елемент:
Завивки За Легло
Номер На Модела:
домашни любимци
Характеристика:
Пътуване
търговска марка:
BenRussell

Те също купуват с този продукт

Pet Dog Bed Warming Dog House мек материал, Пет Nest Dog есента и зимата на топло гнездо развъдник за котки кученце плюс размер Drop shipping

BGN 31.00 39.36

Миленичиња Куче Кревет Затоплување Куче Куќата Мек Материјал, домашно Милениче Гнездо Обоени Бонбони Куче Есен и Зима и Топло Гнездо Кинолошки За Мачка КутреОпис : Fashinable мачка куче кревет Затоплување Куче Куќата Бои : Розова,Жолта,Сина,ЗеленаМатеријал : Водоотпорен Материјал + PP памук внатреФункција : мека,се задржи топло,и да ги користите за долго време, Перат и добар квалитетСовршен подарок за вашите миленици во студена зима.ГолеминаS Должина : 45см ширина : 35cm максимална : 12 cmM Должина : 58cm ширина : 45см максимална : 14 смL Должина : 68cm ширина : 55cm максимална : 16 cmТаму може да се 1 ~ 3cm грешка, бидејќи на munual мерење со поставени хоризонтално.Answer : ___________________________ Note : Производот можеби надвор од форма, поради долгата и тешка истиснување за време на превозот,Можете едноставно бришење на extrued дел неколку пати,и тоа ќе се врати во нормална форма.Затоплување ЗабелешкаАко сте купувачи од Русија,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)Ако сте на клиентите од Бразил,ве Молиме оставете ги вашите ДДВ број.ПлаќањеНие прифаќаме Али Запад Унија, TT, PP,Money bookers, Виза, Мастеркартичка итн.и уплатата ЗАЧУВАМ.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка.ПревозотНие само брод вашата потврди адреса...

Диван за кучета, котки класически каре 4 сезона са на разположение супер меки топли двустранни подвижни възглавници мат устойчива на плъзгане куче котка легло

BGN 12.00 14.38

Диван За Куче, Мачка Класичен Plaid 4 Сезони Достапни Супер Меки Топло двострано Монтажни Перница Мат Против пролизгување Куче, Мачка КреветБренд : Елита Домашно МиленичеТип : Пет КреветМатеријал : P olyster+РуноГлавната Боја : Црвена и Бела бојаМодел : PlaidСезона : Сите сезони достапниИзмијте Начин : Рака МиеФункција : 1.Класичен plaid шемаќе не надвор од датумот,нудиме на вашето домашно милениче на betuiful дома2.Двострано и монтажни Перницана руно површина е погодна за зима,на друга страна е за другите годишни времиња,и тоа е convinent за чистење на троседот3.Не се лизга на днотонема да се наруши спиењето на вашето домашно милениче4.Дупка се дизајнирани на днотодостапни за ставање во греење подлога5.Структура,дека околината е поголемзаштита на ' рбетот на домашно миленичеAnswer : ___________________________ Note : ова кревет ќе се избледени после миење тоа,ако предвид тоа,ве молиме, не купувајте тоаКако е прирачник мери,ве молиме оставете 12 см грешка,THXВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

Прохладното Лято Преносим Pet Dog House Клетка Сгъваема Куче Котка Открит Легло Палатка Дишаща Голям Космос Развъдник За Малки До Средни Кучета

BGN 39.00 65.07

ИНФОРМАЦИИТОПЛА Преносни Виткање Милениче шатор Куче Куќата Кафез Куче, Мачка Шатор Playpen Кутре Кинолошки Лесно Ракување Octagonal Ограда отворено материјалиОпис : Чувајте ги вашите миленичиња безбедно и сигурно во затворени простории и на отворено...

Отлична топло домашен любимец вълнена одеяло матрак куче котка малко животно домашен любимец гнездо и възглавници

BGN 2.00 3.01

ОписДетали : Овие прекрасна мачка или куче ќебиња се многу мека, топла и идеален за додавање на малку повеќе дополнителна удобност за да вашата мачка / куче кревети...

Домашен Любимец Одеяло Куче Кученце, Коте Котка Легло Мат Сладък Подарък Животни Топъл Мек Фланелевый Мат

BGN 4.00 4.35

Домашно милениче Ќебе Куче Куче Маче Мачка Кревет Подлога Симпатична Животно Подарок Топло Мека Фланелен боксери Мат Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на мек материјал, направете ја вашата мачка удобно и топло Симпатична дизајниран, домашно милениче е омилен Модерен, со компактен и деликатна дизајн Задржи вашето куче & cat пријатна и топла Погоден за автомобил, кошници и во домот се Користи за Пролет, лето, Есен, Зима Преносни, практична и лесна за употреба Спецификација : Машина Перат Материјал : Памук Мешавина Боја : Топло Розова, Виолетова, Црна, Жолта(како можете да го изберете) Големина : 40*60см / 15.74*23.62 инчен Количина : 1 PC Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

Pet Dog & Cat Gates Door Lockable Gate Way Cat Dog Пет Door Magnetic Flap for Door Screens Anti-mosquito Пет Доставки Newest

BGN 16.00 21.78

Карактеристики : Направени од сертифициран материјал, тоа е нетоксичен и безбеден за вашето домашно милениче.Дизајниран со магнет, може да се затвори автоматски.Два начини на вратата, домашно милениче може да дојде и да излезе по волја.Одговара на сите вратата и прозорецот на екранот.Погоден за мачки, мали кучиња, средни и големи големи кучиња.Описи : Таписерии изработка овозможува долг животен век.Брзо и лесно да се инсталира.Идеален за вас да се задржи вашето домашно милениче во затворен простор во текот на ноќта.Спецификации : Материјал : пластикаГолемина на : мали 28*36cm, големи 35*45смБоја : црнаПакет се вклучени : 1 x Миленичиња Куче & Cat ГејтсЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Пет double top with nest stove town house Пет киноложки преносимо гнездо за домашен любимец котка / куче сгъваеми легла за домашни любимци за / Пролет / Есен / Зима

BGN 25.09

51x26x37cm Милениче Suppy Двојно Врвот Бунгалов Патент Точка Кучиња Кинолошки Мачка / Куче Куќата Виткање Пет Кревети за Лето / Пролет / Есен / ЗимаМатеријал : Памук Лун, неплетени, сунѓерот, PP памукБоја : случајни боја шемиСпецификации : Должина 51cmx26cmx37cm(H)Тежина : 0.40 KGОд клиенти : Превозот Термин : Сите стоки ќе биде испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E пакет дека се многу брзо ...

PAWZRoad Pet Dog Bed Ultra Soft Plush Dog Bed Warming Kitten Puppy Cozy Cushion Sofa Dog Products Anti-Skip Plaid Pads

BGN 11.00 15.44

PAWZRoad Милениче Кревет За Куче Ултра Мека Кадифен Куче Кревет Затоплување Маче Куче Атмосфера Перница Троседот Куче Производи АнтиПрескокнете Plaid Влошки​Опис На ПроизводотТоа е погоден за 4 сезона!! Направени се од највисок квалитет руно ,кои обезбедуваат домашни миленици чувство топло лежи на него...

KIMHOME ПЕТ Сладко Куче Beds For Large Dogs All Seasons Waterproof Corn Grain Dog Bed For Small Dogs Cotton Leather Пет Blanket

BGN 45.00 64.75

Чиста прирачник за мерење,постои 12cm грешка припаѓа на нормалниот опсег ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИИме : Пченкарни зрна куче креветМатеријал : памук, кожаБоја : црна, кафена, портокаловаГолемина : S M L XL XXLПрименливи сезона : Сите СезониМодел : Роза сомот формаТежина : S900g М1500g L2000g XL2500g XXL3900gЧистење метод : машина перат, рака миеПогоден за домашни миленици : мали, средни, големи мачки и кучиња4 причини не може да се замени1.Тридимензионални висока чистота PP памук исполнет, добра еластичност, силна поддршка, подолг сервисен живот...

Dog House New Punk Style Dog Beds Brand Pets House Supplies For Puppy Кучета Small Pets Beds Cats Beds HP345

BGN 19.00 36.78

ГОЛЕМИНАS 45*40*12 CMМ 58*45*14 CML 68*55*16 CMЗабелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!

Високо качество и водоустойчив плат Оксфорд Пет столче за кола корица на стоки за кучета котка Безопасно пътуване хамак мат одеяло

BGN 45.00 51.18

Висок Квалитет и Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Милениче столче Покрие Куче Материјали Мачка Безбедно Безбедност Патување Hammock Мат ЌебеГолемина : 122*130*38cm, прилагодливБоја : Црвена, Сина, Зелена, Кафеава, Црна, ВиолетоваМатеријал : Оксфорд Ткаенина Забелешка : ве Молиме овозможи 2~3cm разликата се должи на рачно мерење...

Пет House For Small Medium Animals Мека Дишаща Сладка Тиква Dog Bed Cat Nest Festival Gift For Halloween honden mand Bed Пет

BGN 56.00 65.41

Миленичиња Куќа За Мали Средни Животни Мека Дише Симпатична Тиква Куче Кревет Мачка Гнездо Фестивал Подарок За ноќта на Вештерките honden mand Кревет домашно МиленичеБренд : PAWZ ПатотТип : hondenmand hondenbed ;миленичиња куќа;милениче спиење креветМатеријал : ПамукДимензии : Висина : 40cm / 15.7 инченКол : 45см / 17.7 инченИзмијте Начин : Рака МиеФункција : 1.Уникатен тиква модел не е соодветен за да биде фестивалот подарок за домашно милениче.2.Оваа куќа е полна со памук,тоа е удобно и топло за вашето домашно милениче.3.Перница внатрешноста е пренослив и се перат,лесен за чистење.4.Пештерата дизајн,да се запознае природата на домашно милениче,лесно да го издржат клима во лето.ве молиме дозволено 12 грешки предизвикани од мерењетоВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

супер мек Фланелен квадратни кучешки легла, котешки мат, шезлонг за кучета

BGN 36.69

Достапни големина : S,M , LS= 60*52*15cm , се препорачува да се миленици во рамките на 9kg приблM =7 0*55*15cm, се препорачува да се миленици во рамките на 15kg приблL= 80*65*15cm , се препорачува да се миленици во рамките на 22.5 kg приблголемини се мерат со manual (рачно), trival различни во сантиметар се неизбежни,ако го предвид ова , тогаш не не понудата , ти благодарам

Забавен хот-дог Куче, легло за домашен Любимец Котка разтегателен възглавница е мека и уютна котешки къща спален чувал кученце гнездо развъдник за малки, средни пе?

BGN 41.00 62.43

Смешни Жешка Куче Куче Кревет домашно Милениче Мачка Троседот Мека Перница & Атмосфера Мачка Куќа Вреќа за Спиење Кутре Гнездо Кинолошки за Мали Средни Милениче МатеријалиТопло Совети : Купи 2 парчиња или повеќе, се 5% ПОПУСТ.Материјал : Велур + PP Памук Погоден за : Куче / Мачка Големина S : 59 x 50 x 23cm / 23 x 19 x 9inch Големина L : 72 x 62 x 23cm / 28 x 24 x 9inchAnswer : ___________________________ Note : Рачни мерења може да има 23 cm грешка...

2018 New Summer Dog Outdoor Tent House Bed Small Medium Four Seasons Common Pet Dog House Cat Dog Bed Supplies

BGN 31.00 39.14

【Име на производ】 : Висок Квалитет Лето Куче Миленичиња Куќа 【Производ во боја】 : Како слика 【Материјал】 : висококвалитетна ткаенина 【Спецификација на Производот】 : М Дното Должина 70cm*55cm Широк*53cm Висина На вратата големина : 21x18cm Производ тежина : aprrox 0.5 кг

ДОМАШНИ любимци Възглавница Мат Мат Куче Котка Лапа Печат Развъдник Кутия Уютен Руно Одеяло Почивка на Кутията Сън Купчина Одеяло Плюш Килим Коралови Кърпи за Бан?

BGN 9.58

Домашно милениче Перница Мат Подлога Куче, Мачка Шепа Печати Кинолошки Гајба Атмосфера Руно Ќебе Остатокот Спиење Маска Нап Ватенка Кадифен Тепих Корални Бања Крпи 100% Сосема нов и висок квалитет! Материјал фланелен боксери Боја : Беж,Кафе,Розова Големина : 60×40cm / 80 x 60cm / 100×80см Ова ќебе е совршена големина за да се користи на троседот, кревет или било местото што сакате да се чува чист...

Мода точка развъдник преносим Pet Dog Cats легло puppy кучета къща наклонен покрив с цип наклонени миещи легла за котки 25A

BGN 37.82

Една Големина : 50x35x40cm Забелешка : 1 Ве молиме мерка на вашето домашно милениче пред да го одберете, Pls проверка на специфични Назад Должина и Градите Дебелина...

Четири сезона миещи големи кучешки легла, собачье гнездо котешки матрак, дребния шезлонг

BGN 35.84

Достапни големина : S, M , L , XLS 50 * 40 * 20 СМ , е recommanded да миленици во рамките на 3kgsМ 70 * 55 * 22 см , е recommanded да миленици во рамките на 15kgsL90*70*25cm , е recommanded да миленици во рамките на 35kgsXL110*90*27cm , е recommanded да миленици во рамките на 50kgsголемини се мерат со manual (рачно), trival различни во сантиметар се неизбежни,ако го предвид ова , тогаш не не понудата , ти благодарам

Нов Хамбургер Куче Развъдник Къща Топло За Малки, Средни И Големи Кучета Свалящ Зимни Легло Мат Разтегателен Обвивка Се Крие Хамбургер, Домашен Любимец Котка Легло

BGN 26.00 31.97

【Име на производ】 : Хамбургер Куче кревет 【Производ во боја】 : 3 бои 【Материјал】 : Velveteen 【Спецификација на Производот】 : М 45x35 cm L 55x40cm