• Ново
XINZUO 7инчов японски готвач нож 67 слой високо дамасской стомана кухненски ножове месо Сантоку нож с дървена дръжка Пакка

XINZUO 7инчов японски готвач нож 67 слой високо дамасской стомана кухненски ножове месо Сантоку нож с дървена дръжка Пакка

BGN 72.00
BGN 174.38
-59 %
В магазина

Брой продукти


Опис : XINZUO 7 инчи Дамаск santoku нож
Категорија : Ya серија
Материјал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.
Се справи со : Одлично pakka дрво се справи, површина полирање . Користите за долго време не да ги искривуваат, не се избледени, не се намалила, невкусна заштита на животната средина.
Цврстина : 60±2 HRC
Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти - ' рѓа; Светлина енергија.
Материјал и занает : multilayer Дамаск steel10 Cr15 Co Mo V core оптичка леќа обработка на фалсификување на процесот.
Острината на ниво на : на ниво на сечење сила : 6.0-8.0 N меѓународните стандарди.
Пакување : подарок кутија со рака, картонот (shockproof, притисок одбрана, mouldproof).

Подробности

Тип:
Ножове
документ:
CIQ, FDA, LFGB, CE / EU
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип На Ножа:
Ножове Сантоку
Номер На Модела:
7 инча
търговска марка:
синьцзуо
Материал:
Дамасская Стомана

Те също купуват с този продукт

LD 7 инча сашими нож, сабя, немски стоманени кухненски нож едностранно секира нож на главния готвач нож эбонитовая дръжка безплатна доставка

BGN 51.00 100.80

Име : Јапонија за поседување на крокодил главата надвор нож спецификација : L : должина 34cm се Справи со должина 13cm Нож должина на 21cm Сечилото 5mm дебелина Труба : вкупната должина 31cm се Справи со должина 12.5 см, должина на Ножот 18cm Сечилото 5mm дебелина [Материјал] : употреба на композитни ножеви направени од челик, супер цврстина, остар, еластична, рѓадоказ, антибактериски...

XINZUO 8 инчов сашими нож 73 слой Дамаск кухненски нож японски VG10 секира нож цвят дървена дръжка безплатна доставка

BGN 67.00 203.18

Опис : 8 инчен Дамаск секира нож .Материјал : Јапонски 73 слоеви Дамаск челик и челик VG10.Параметри : должина : 336 mm, должина на ножот : 199mm, ножот дебелина : 2.2 mm сечилото ширина : 30мм, нето тежина : 183.5 g.Се справи со : исклучителна боја дрвена рачка, оптичка леќа обработка...

Нов 1/12 комплект кухненски съдове за куклена къща миниатюрна домашна кухня аксесоар модел(съдове)

BGN 10.86

боја : црвена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа декорација Одлично за луѓе кои сакаат DIY Забелешка : За декоративни употреба само, не е играчка! Chocking Хазард Мали Делови! Не е за деца под 3 години!боја : црвенаЗбир на кукли куќа минијатурни прибор садовиОдговара за 1 : 12 скала куклена куќа декорацијаОдлично за луѓе кои сакаат DIYЗабелешка : За декоративни употреба само, не е играчка! Chocking Хазард Мали Делови! Не е за деца под 3 години!Материјал : пластикаПакет Содржина : 13 компјутери кукли куќа минијатурни приборAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

гореща нова кухня с керамичен нож пластмасов държач универсален нож блок държач на тръбата ножове почивка плот полк хромофонный черен

BGN 35.18

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.Најдобри желби за вас.Материјал : ЕкоПријателски пластика ППГолемина : 22.5 cm*11.5 cm,внатрешниот dia10cmОвој вебсајт за црна носител,ако сакате други бои носителот,ве молиме оставете гласник на мене.Ви благодариме.Здраво,драги пријатели,јас сум толку среќен што сте заинтересирани во нож носителот,јас сум како носители многу.Ако сакате да се купи голема количина нож носителот,ве молиме контактирајте со мене,имаме компанија,може да се внесуваат преку море или воздух.1.Црна боја носителот2.Црна носителот со цвет&Пеперутканема акции,жал ми е.3...

Myvit кухненски нож от неръждаема стомана Santoku професионален японски нож за почистване на зеленчуци, плодов нож x30cr14 зеленчуци ножове инструмент за готвене

BGN 10.00 19.17

Myvit од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Santoku Професионални Јапонски Paring Овошје Нож x30cr14 Зеленчук Ножеви Готвење АлаткаФункција : 1...

Upspirit 8 От Неръждаема Стомана Сашими Нож За Филе Сурова Риба, Месо, Плодове За Рязане На Суши Нарязване На Нож Кулинария Секира Готвач Нож

BGN 19.00 24.94

========== За Продавачот ==========Топ Бренд ПродавачотUpspirit Ко Ltd е основана за 10 годиниОтвори 4 години продавница во Aliexpress, до 300000 наредби се заврши во 2018Кујнски Нож Bakeware Кујнски Алатки СадовиDrinkwareUpspirit 8"Од Не' Рѓосувачки Челик Sashimi Филе Нож За Суровини И Риба, Месо, Овошје Сечење Суши Сечење Нож Готвење Секира Готвач НожИме : Нерѓосувачки Челик Sashimi Филе НожМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Siver Нож, Браун Се Справи СоГолемина : 33.54.5 cm / 13.191.77"Нето Тежина : 150gПакет Содржи : 18" Од Не ' Рѓосувачки Челик Филе НожЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Овој нож е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој ги заштитува сечилото од ' рѓа, корозија, и тапи...

Безплатна доставка LDZ 5Cr15Mov-високо качество на професионален кухненски нож сашими риба нож в кухнята нарязване на сьомга суши кухненски нож

BGN 32.00 63.68

Име : LDZ шема челик готви нож спецификација : Ножот должина 242mm : труба должина 358mm се справи со должина 116mm дебелина 3мм Материјал : ножот направен од композитни челични, цврстина супер, остар, флексибилни, рѓа, антибактериски...

4 бр неръждаема стомана тактически EDC titanium цвят скелет ключ нож джобни мултифункционални инструменти отвертка лом, подаръчни комплекти

BGN 20.51

Димензии : должина 75ММ ширина 20mm дебелина 4mmтежина : 18 gМатеријал : 5 c17Цврстина : 58 HRCФункција : клуч настроената crowbarПроцес : печат + прецизно сечење на жицаБоја : Црна (на самото место) челик карактер (на самото место)Нашето ветување : 1...

Универсален Стъпка Държач За Нож Блок От Неръждаема Стомана С Кухненски Нож Блок Домашни Ножове Органайзер, Определени За Съхранение На Кухненски Аксесоари

BGN 80.83

Универзална Зачекори Нож Носителот Блок Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Блок Дома Ножеви Организатор Складирање Сет Кујнски Прибор

NUOTEN марка ножици, брадви винарите топорики острилка ръчен нож и ножица, острилка, градина, открит воденичен инструмент

BGN 5.00 6.64

NUOTEN Бренд Ножици Оски Кастрат Hatchets Острилка Рачни Нож и Режа Острилка Градина Отворено Острат АлаткаМулти цел карбид острилка е совршен острилка за Ножеви, Ножици, што Кастрат, Hatchets, Секири, Широка Шефови, итн.Крајната острилка за алатки, ножици и kniveДржи алатки и прибор за јадење како новЛесензакористење Ве молиме имајте на ум : There немаат следење на информации ако цел помалку од $5,ние ги користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.ПревозотНие само брод вашата потврди адреса...

SUNNECKO 5 бр. кухненски ножове комплект Slicer готвач кора японски Дамаск VG10 стомана готвач определя нож Santoku програма инструменти за приготвяне на храна

BGN 302.00 479.98

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Име на производ : 5 СТР КС Дамаск Сет Кујнски НожПроизводот Содржи : 1*8" Готвач Нож, 1*3.5" Paring Нож, 1*8" Slicer Нож, 1*7" Santoku, 1*5" АлаткаПроизвод Материјал : 73 Слоеви Јапонски Дамаск Челик и Челик VG10 Core Сечилото, со Висок Квалитет G10 се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледениПроизводот Категорија : M / R СеријаСпецификација на производот : 8" Готвач НожТежина 230g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm;3.5" Paring НожТежина 113g, Должина 7.75" / 197mm, Должина на Ножот 3.5" / 89mm, Ножот Дебелина 2mm8" Slicer НожТежина 219g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm7" Santoku Нож Тежина 243g, Должина 12" / 305mm, Должина на Ножот 7" / 178mm, Ножот Дебелина 2.2 mm5" Алатка Нож Тежина 120g, Должина 9.5" / 241mm, Должина на Ножот 5" / 127mm, Ножот Дебелина 2.2 mmКарактеристики на производот : мала Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти ' рѓаОстрината : Ниво на Сечење Сила со 6.08.0 N меѓународниот стандардЗанает : Ammer Stria Фалсификувани ОбработкаПретпазливост1...

SUNNECKO 8 инчов готвач нож течно метално острие 70HRC силна твърдост кухненски нож G10+S / S pen високо качество на готвене нож

BGN 239.98

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Пакетот Вклучува1 × 8 " Готвач е Нож1× Премиум Подарок КутијаЦелта:Сите Намена Професионална Кујна Комунални Дамаск Готвач Нож, може да биде совршен сечкање, mincing, режење, и dicing зеленчук, овошје и месо...

Безплатна доставка Дан 9Cr15Mov фалшиви кухня професионален готвач домакински нож нарежете месо, зеленчуци нож за рязане на ножове Секира

BGN 51.00 94.94

Детали за производотИме : Фалсификувани Готвач Мултифункционален НожСечилото Материјал : 9 Cr15 Mov Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ABSНож Должина : 300 mmСечилото Должина : 180 mmСечилото Ширина : 90 mmСечилото Дебелина : About3.0 mmПримена : Парче месо / риба / зеленчук / овошје и др.Тежина : 0.31 KGПакување : Во Боја Кутија

17,7 инча Дължина на притежателя на ножа, с монтиран на стената магнитен самоклеящийся блок от неръждаема стомана Магнит притежател на ножа на багажник, багажник

BGN 19.00 31.33

Карактеристики : Алуминиум школка, изграденаво супер силен магнет, издржлив и силен.Обезбеди сува средина за складирање нож, нема лесно да ' ртат бактерија.На домаќинките ќе се караше, за неуредна кујна, но не и било повеќе со овој производ.Погоден за ставање нож и метални алатки уредно лесно и без неред.Може да се примени и за кујна, кафуле, паб и бар контра или домашна употреба.Задржи твојот алатка и нож, со цел, да се спречи алатка далеку од месинг и губење.Описи : Едноставно разјасниме ваши алатки во кујната.Постојана магнетна сила за долго време се користи.Ѕидот монтирани, компактни димензии, простор за заштеда на енергија.Спецификации : Материјал : алуминиумски + магнетБоја : сребренаОбјектот Големина : 380*43*20mm, 450*43*20mmПакет се вклучени : 1 x Магнетни Нож Складирање НосителотЗабелешки : 1...

Myvit марка кухненски ножове готвач комплект с държач 3 4 5 6 инча керамични ножове готвач комплект от 8 цвята дръжка черно острие ножове

BGN 30.00 60.77

Разлика од другите бренд : 1 Прочистување на висок квалитет на циркониум енергија од суровините циркониум песок доаѓаат од Западна Австралија.2...

Горещ многофункционален чук сигурността на автомобила с led подсветка 4 в 1 многофункционална спасителна чук escape broken windows hammer кътър

BGN 8.00 9.28

Направени од високо квалитетни Пластични & нерѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

2017 класификация на пластмасова дъска за рязане плодови плоча за гладене кухня нескользящая малка дъска за рязане дъска за Рязане 3 бр./компл.

BGN 15.68

ставка описФункција : * 100% сосема нов и висок квалитет * Нова Мода Количка за Сечкање & Цевка Одбор * Многу Рамни на масата, Добра за сечење * Мека Гумена облога handgrip, мека на допир чувство * Не се лизга, Антипропадна водичжелезнички на дното, Обезбеди безбедност кога се користат * Виси дупка за лесно складирање, Лесни * Погодно & Практична & Трајни * машина за миење Садови безбедно * Висат со дупка, на моделирање куки, може да биде разликата помеѓу овошје, зеленчук, месо, ефикасно да се избегне храна odoour, чиста здравје * Материјал : Храна одделение PP, TPE * Тежина : 80g * Боја : Три парчиња / сет вклучуваат розова,зелена,сина објект слика

4 бр с кухненски инструмент керамични и циркониеви пръти нож острилка 8 с ABS дръжка за заточване на готвачи стоманени ножове кухненски помощник

BGN 77.00 96.00

Фабриката pric Керамички ( циркони ) Прачки Нож Острилка 8" со ABS Справи со Острат За Готвачи' Ножеви Челик Кујнски Помошник Бесплатен превозотСпецификации на Керамички родМатеријал : Циркониум (керамички)Должина на ножот : 8 инчен (20.3 mm)Вкупна должина : 15 инчи (38mm)Рачка материјал : ABSAnswer : ___________________________ Note : Ова керамички род е обичен пакетВОВЕД : Керамички острат прачки се корисни за добивање на суперпарична казна работ на вашиот ножеви...