• Ново
Huiwill супер качество 2 елемента японска AUS-8 от неръждаема стомана готвач нож комплект нарязване на резба нож с дръжка G10

Huiwill супер качество 2 елемента японска AUS-8 от неръждаема стомана готвач нож комплект нарязване на резба нож с дръжка G10

BGN 70.00
BGN 100.77
-31 %
В магазина

Брой продукти


Huiwill Супер квалитет 2 парчиња Јапонски АНИ-8 нерѓосувачки челик Готвач нож го поставите режење Резба Нож со G10 се справи со Спецификации
Точка бр.s MKT410-13 , овој нож во собата е со висок квалитет,совршен дизајн, исклучително острината на Ножот материјал : Јапонски АНИ-8 (Кинески 7 CR17 MOV) не 'рѓосувачки челик, Ножот Рок цврстина : 56-58 HRC, Ергономски зафат дизајн , Чувствувате tagered трајни мелење сечење на работ, особено цврстина, Анти- 'рѓа Опис Нож Должина Дебелина Рачка Материјал 8" Готвач нож 200mm 2.4 mm Фалсификувани Црна G10 8" Сечење нож 200mm 2.4 mm Фалсификувани Црна G10 Гаранција гаранција за Квалитет : •ISO9001 : 2008, Погоден за Домаќинство; хотел и ресторан за Одржување на Чиста и сува по користење; задржи во ventilative место;
Знаци : дебелината се мери со раце, малку разлика( Повеќе или Помалку), логично е
Гаранција
Гаранција за квалитет : •ISO9001 : 2008
Погоден за : апарати за Домаќинство; хотел и ресторан Одржување : машина за миење Садови безбедно,но се препорачува миење на ножеви ножеви со Рака-миење со благ јадење сапун, исплакнете ги на чиста и сува крпа веднаш, по користење, да ги задржи во ventilative место.
Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
100% гаранција за квалитет. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Треба да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Испорака :
1) Шведска Пост воздух mail и Netherland Пост воздух пошта се нашите главни превозот метод,(Ние, исто така, ќе го избере DHL,FEDEX експрес испорака според Клиентот вкупен износ и Адреса дозволено, за Кујнски ножеви се ограничени да бидат испратени од страна на international Express, во некои земји се базира на локалните обичаи предмети)
2) обработка времето ќе биде 1-3 дена по уплатата верификација.
3) Ние само бродот да потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.
6) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена.

Подробности

Тип:
Комплекти Ножове
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
МКТ410-13
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, CIQ, LFGB, FDA
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Опаковка:
Комплект от две части
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
ХЬЮИВИЛЛ
Твърдост На Острието:
56-58 HRC
лопастная стомана:
Японска AUS-8
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

17,7 инча Дължина на притежателя на ножа, с монтиран на стената магнитен самоклеящийся блок от неръждаема стомана Магнит притежател на ножа на багажник, багажник

BGN 19.00 31.33

Карактеристики : Алуминиум школка, изграденаво супер силен магнет, издржлив и силен.Обезбеди сува средина за складирање нож, нема лесно да ' ртат бактерија.На домаќинките ќе се караше, за неуредна кујна, но не и било повеќе со овој производ.Погоден за ставање нож и метални алатки уредно лесно и без неред.Може да се примени и за кујна, кафуле, паб и бар контра или домашна употреба.Задржи твојот алатка и нож, со цел, да се спречи алатка далеку од месинг и губење.Описи : Едноставно разјасниме ваши алатки во кујната.Постојана магнетна сила за долго време се користи.Ѕидот монтирани, компактни димензии, простор за заштеда на енергија.Спецификации : Материјал : алуминиумски + магнетБоја : сребренаОбјектот Големина : 380*43*20mm, 450*43*20mmПакет се вклучени : 1 x Магнетни Нож Складирање НосителотЗабелешки : 1...

Заточване На Strop Професионална Острилка За Ножове Фризьорски Салон Кожено Стропа Директен Бръснач Сгъваем Нож С Кожена Каишка За Бръснене Strop В Продажба

BGN 10.00 12.11

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Платно & КожаДолжина : 45смШирина : 5cmМатеријал : кожабоја : КафенаЧиста добиток кожа + платноЧиста кожа една страна(на кожа може да се види и допре )Чисто платно(без употреба на кајгана или декоратор)* Strop се користи за финален допира по усовршувајќи директно жилети* Челик прилог виси кука одбивање за професионални бербер* Ја зголемува Работниот Век на Жилети* Уживаат во крајна мазно Бричење Искуство цело време* Идеален за Директно Жилети,Остри Ножеви и ChiselsОстрило* Двокреветни двострано 400 / 1500 комбинација ронки острило за прецизност острат* Карактеристики крупни парична казна ронки,Рака мие само* Совршено решение за тапи ножевиСовети : каменот треба да се чува влажни во текот на острат процес со прскање со вода / масло, кој дејствува како лубрикант на каменот.Пакетот вклучува : 1 x Острат StropДобредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

2017 класификация на пластмасова дъска за рязане плодови плоча за гладене кухня нескользящая малка дъска за рязане дъска за Рязане 3 бр./компл.

BGN 15.68

ставка описФункција : * 100% сосема нов и висок квалитет * Нова Мода Количка за Сечкање & Цевка Одбор * Многу Рамни на масата, Добра за сечење * Мека Гумена облога handgrip, мека на допир чувство * Не се лизга, Антипропадна водичжелезнички на дното, Обезбеди безбедност кога се користат * Виси дупка за лесно складирање, Лесни * Погодно & Практична & Трајни * машина за миење Садови безбедно * Висат со дупка, на моделирање куки, може да биде разликата помеѓу овошје, зеленчук, месо, ефикасно да се избегне храна odoour, чиста здравје * Материјал : Храна одделение PP, TPE * Тежина : 80g * Боја : Три парчиња / сет вклучуваат розова,зелена,сина објект слика

Безплатна доставка LDZ 5Cr15Mov-високо качество на професионален кухненски нож сашими риба нож в кухнята нарязване на сьомга суши кухненски нож

BGN 32.00 63.68

Име : LDZ шема челик готви нож спецификација : Ножот должина 242mm : труба должина 358mm се справи со должина 116mm дебелина 3мм Материјал : ножот направен од композитни челични, цврстина супер, остар, флексибилни, рѓа, антибактериски...

Shawarma кебаба донера ново най-високо качество професионална електрическа извършване на машина, вырезывание месо кебаба и оборудване, машини

BGN 175.00 190.40

2016 година Нови Врвен Квалитет на Професионални Електрични doner kebab shawarma машина за правење, kebab месо сечење и производител на опремаФункција : * Монтажни ножот10cm дијаметар од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото * Висока ефикасност и чисти се сече * Безбедно и лесно ракување * Лесно прилагодување за месо дебелина 0mm да 8мм * Хигиенски и долготрајни * Лесни за чистење и одржување * Сечилото sharpeners вклучени! * Согласува да CE стандард * Долго мозок 3m Пакет се вклучени : 1* Електрична Kebab Нож 1* англиски јазик Прирачник Ставка Детали : Само за 220 V240 V Напон Ако 110 V120 V на Напон, Напонот Адаптерот мора да се бара Или може да се купи право Напонски Адаптер за Сечење Длабочина : 08мм Секојдневно Сечење Капацитет : 60 KG Моќност : 80 W Н W : 1.4 KG Пакување : Кафеава кутија Приклучок : Евро две тркалезни pin приклучок

4 бр с кухненски инструмент керамични и циркониеви пръти нож острилка 8 с ABS дръжка за заточване на готвачи стоманени ножове кухненски помощник

BGN 77.00 96.00

Фабриката pric Керамички ( циркони ) Прачки Нож Острилка 8" со ABS Справи со Острат За Готвачи' Ножеви Челик Кујнски Помошник Бесплатен превозотСпецификации на Керамички родМатеријал : Циркониум (керамички)Должина на ножот : 8 инчен (20.3 mm)Вкупна должина : 15 инчи (38mm)Рачка материјал : ABSAnswer : ___________________________ Note : Ова керамички род е обичен пакетВОВЕД : Керамички острат прачки се корисни за добивање на суперпарична казна работ на вашиот ножеви...

Ножица Детска Храна 2,5 Инча Керамични С Преносим Случай, Ножици За Сигурност, Малък Нож Доставка На Храна Хапки

BGN 21.00 28.64

Керамички Ножици со ОбвивкаСечилото Материјал : ЦиркониРачка Материјал : ПП се справи соСечилото Боја : белаСе справи со Боја : зелена,розова,синаНожици Големина : 2.5"Пакување : кутија бојаСпецификација : 1...

Мисгар Безплатна Доставка Неръждаема Стомана Японски Стил Кухненски Нож На Главния Готвач За Рязане На Ножа За Плодове, Зеленчуци Ножове Нож Сантоку

BGN 15.00 28.00

Детали за производотИме : Кујната Готвач Сечење НожСечилото Материјал : Серија од 400 Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ПОМНож Должина : 305 mmДолжина на ножот : 165 mmСечилото Ширина : 40 mmСечилото Дебелина : 2.0 mmПримена : Парче месо,зеленчук,овошје,риба и др.Тежина : 0.18 KGПакување : Во Боја Кутија

LD 7 инча сашими нож, сабя, немски стоманени кухненски нож едностранно секира нож на главния готвач нож эбонитовая дръжка безплатна доставка

BGN 51.00 100.80

Име : Јапонија за поседување на крокодил главата надвор нож спецификација : L : должина 34cm се Справи со должина 13cm Нож должина на 21cm Сечилото 5mm дебелина Труба : вкупната должина 31cm се Справи со должина 12.5 см, должина на Ножот 18cm Сечилото 5mm дебелина [Материјал] : употреба на композитни ножеви направени од челик, супер цврстина, остар, еластична, рѓадоказ, антибактериски...

Лианг да многоцелеви режещ инструмент кулинария инструмент кухненски ножове, мачете Професионален за рязане на рязане, кълцане майстор готвач нож

BGN 38.00 73.60

【Име】 : ласерски моделот моделот 7 Cr17 алатка [Сечилото] : 7 Cr17 【Алатка се справи со】 : Choi дрво се справи со двојно челик глава 【Карактеристики】 : остар и издржливи; здравје и заштита на животната средина; светлина и напор информација за производот : Име : Готвач нож Должина : 32.6 СМ, должина на Ножот : 20 CM се Справи со должина : 12.6 CM Дебелина : 2.2 MM Работ материјал : 7 CR17 Цврстина : 58 HRC се Справува со : Абонос Тежина : 180 G Пакување : ПВЦ подарок кутија

Многофункционален държач ножове творчески ножевой дървени рафтове с нож блокове и ролкови чанти кухненски принадлежности за съхранение и организация

BGN 84.19

Мултифункционален Ножеви Носителот Креативни Нож Рек Дрвен Нож Блокови и се Тркалаат Кеси Кујна Чување & Организација Додатоци

XINZUO 8 инчов сашими нож 73 слой Дамаск кухненски нож японски VG10 секира нож цвят дървена дръжка безплатна доставка

BGN 67.00 203.18

Опис : 8 инчен Дамаск секира нож .Материјал : Јапонски 73 слоеви Дамаск челик и челик VG10.Параметри : должина : 336 mm, должина на ножот : 199mm, ножот дебелина : 2.2 mm сечилото ширина : 30мм, нето тежина : 183.5 g.Се справи со : исклучителна боја дрвена рачка, оптичка леќа обработка...

ITOP 0012-04 Kebab Slicer Акумулаторна Донер shawarma нож безжична машина за рязане на UL/EU / UK plug

BGN 524.40

Здраво пријател,Ова е Јасмин од ITOP.Прво да ви се заблагодарам за запишување нашата продавница.Тогаш, таму е важна вест за вас.Кога ќе купите работи од странска држава, ќе има УВОЗ ДАНОК од вашиот Царински.Ова обично зависи од даночната стапка и decleared вредност.Ве молиме љубезно ве забележи.Ако имате прашање за производот, ве молиме контактирајте ме.Последниот, ви благодариме за читање на пораката.Најдобри желби,ЈасминСпецификацијамувла Бр...

RSCHEF воденичен камък комплект 3 бр професионален нож острилка нож камък 400/1000 10000 песъчинки хонинговальный камък за заточване на ножа

BGN 86.00 169.57

8529598891443668 ние продажбата на многу различни ронки whetstones парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

SUNNECKO 5 бр. кухненски ножове комплект Slicer готвач кора японски Дамаск VG10 стомана готвач определя нож Santoku програма инструменти за приготвяне на храна

BGN 302.00 479.98

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Име на производ : 5 СТР КС Дамаск Сет Кујнски НожПроизводот Содржи : 1*8" Готвач Нож, 1*3.5" Paring Нож, 1*8" Slicer Нож, 1*7" Santoku, 1*5" АлаткаПроизвод Материјал : 73 Слоеви Јапонски Дамаск Челик и Челик VG10 Core Сечилото, со Висок Квалитет G10 се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледениПроизводот Категорија : M / R СеријаСпецификација на производот : 8" Готвач НожТежина 230g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm;3.5" Paring НожТежина 113g, Должина 7.75" / 197mm, Должина на Ножот 3.5" / 89mm, Ножот Дебелина 2mm8" Slicer НожТежина 219g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm7" Santoku Нож Тежина 243g, Должина 12" / 305mm, Должина на Ножот 7" / 178mm, Ножот Дебелина 2.2 mm5" Алатка Нож Тежина 120g, Должина 9.5" / 241mm, Должина на Ножот 5" / 127mm, Ножот Дебелина 2.2 mmКарактеристики на производот : мала Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти ' рѓаОстрината : Ниво на Сечење Сила со 6.08.0 N меѓународниот стандардЗанает : Ammer Stria Фалсификувани ОбработкаПретпазливост1...

Нов 1/12 комплект кухненски съдове за куклена къща миниатюрна домашна кухня аксесоар модел(съдове)

BGN 10.86

боја : црвена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа декорација Одлично за луѓе кои сакаат DIY Забелешка : За декоративни употреба само, не е играчка! Chocking Хазард Мали Делови! Не е за деца под 3 години!боја : црвенаЗбир на кукли куќа минијатурни прибор садовиОдговара за 1 : 12 скала куклена куќа декорацијаОдлично за луѓе кои сакаат DIYЗабелешка : За декоративни употреба само, не е играчка! Chocking Хазард Мали Делови! Не е за деца под 3 години!Материјал : пластикаПакет Содржина : 13 компјутери кукли куќа минијатурни приборAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

XINZUO 7инчов японски готвач нож 67 слой високо дамасской стомана кухненски ножове месо Сантоку нож с дървена дръжка Пакка

BGN 72.00 174.38

Опис : XINZUO 7 инчи Дамаск santoku ножКатегорија : Ya серијаМатеријал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.Се справи со : Одлично pakka дрво се справи, површина полирање ...

YAMY&CK 5cr15mov кухненски нож от неръждаема стомана, можете да изрежете кост / месо / парче / зеленчуци/нарязани плодове / нож, военен инструментален материал

BGN 56.00 107.18

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...