• Ново
Екологично чиста пластмаса PP multicolor knives support поставка за притежателя на кухненски нож полк инструментален блок аксесоари под остриета

Екологично чиста пластмаса PP multicolor knives support поставка за притежателя на кухненски нож полк инструментален блок аксесоари под остриета

BGN 35.18
В магазина

Брой продукти


Материјал : Еко-Пријателски пластика ПП
Големина : 22.5 cm*11.5 cm,внатрешниот dia10cm
Овој веб-сајт за црна носител,ако сакате други бои носителот,ве молиме оставете гласник на мене.Ви благодариме.
Здраво,драги пријатели,јас сум толку среќен што сте заинтересирани во нож носителот,јас сум како носители многу.
Постојат толку многу бои и дезени,ве молиме да се провери,а потоа ми кажете кој ви се допаѓа.
Ви благодариме за вашето внимание.
За носител со цвет,вкупно 7 бои,ве молиме, кажете кој ви се допаѓа.ви благодариме.
1.Црна боја носителот
2.Портокалова боја носителот
3.Виолетова боја носителот
4.Сина боја носителот
5 .Црвена боја носителот
6.Жолта боја носителот со црна маска
7.Зелената боја на носителот со црна маска

Подробности

Цвят:
Червено, Синьо, Зелено, Черно, Жълто, Лилаво, Оранжево
Тип:
Блокове И Ролкови Чанти
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Пластмасов Вид:
PP
Номер На Модела:
Нормален
Размер:
22.5 cm*11.5 cm
вътрешен диаметър:
10см
Цвят:
пъстри
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

YAMY&CK 5cr15mov кухненски нож от неръждаема стомана, можете да изрежете кост / месо / парче / зеленчуци/нарязани плодове / нож, военен инструментален материал

BGN 56.00 107.18

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

Горещ многофункционален чук сигурността на автомобила с led подсветка 4 в 1 многофункционална спасителна чук escape broken windows hammer кътър

BGN 8.00 9.28

Направени од високо квалитетни Пластични & нерѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

Shawarma кебаба донера ново най-високо качество професионална електрическа извършване на машина, вырезывание месо кебаба и оборудване, машини

BGN 175.00 190.40

2016 година Нови Врвен Квалитет на Професионални Електрични doner kebab shawarma машина за правење, kebab месо сечење и производител на опремаФункција : * Монтажни ножот10cm дијаметар од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото * Висока ефикасност и чисти се сече * Безбедно и лесно ракување * Лесно прилагодување за месо дебелина 0mm да 8мм * Хигиенски и долготрајни * Лесни за чистење и одржување * Сечилото sharpeners вклучени! * Согласува да CE стандард * Долго мозок 3m Пакет се вклучени : 1* Електрична Kebab Нож 1* англиски јазик Прирачник Ставка Детали : Само за 220 V240 V Напон Ако 110 V120 V на Напон, Напонот Адаптерот мора да се бара Или може да се купи право Напонски Адаптер за Сечење Длабочина : 08мм Секојдневно Сечење Капацитет : 60 KG Моќност : 80 W Н W : 1.4 KG Пакување : Кафеава кутија Приклучок : Евро две тркалезни pin приклучок

NUOTEN марка ножици, брадви винарите топорики острилка ръчен нож и ножица, острилка, градина, открит воденичен инструмент

BGN 5.00 6.64

NUOTEN Бренд Ножици Оски Кастрат Hatchets Острилка Рачни Нож и Режа Острилка Градина Отворено Острат АлаткаМулти цел карбид острилка е совршен острилка за Ножеви, Ножици, што Кастрат, Hatchets, Секири, Широка Шефови, итн.Крајната острилка за алатки, ножици и kniveДржи алатки и прибор за јадење како новЛесензакористење Ве молиме имајте на ум : There немаат следење на информации ако цел помалку од $5,ние ги користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.ПревозотНие само брод вашата потврди адреса...

Ши Ба Дзъ професионален 7-инчов неръждаема стомана, дървена дръжка тежкотоварни китайски кухненски нож на главния готвач нож, Секира инструменти за приготвяне на х

BGN 69.00 140.80

Име на производ : нож милиони серија 1# код Предмет : F2141 Главниот челик : три легиран челик Рачка материјал : логови Пакување број : 60 PCS Бруто тежина : 34kg / 60pcs Нето тежина : 22kg / 60pcs

Безплатна доставка Дан 9Cr15Mov фалшиви кухня професионален готвач домакински нож нарежете месо, зеленчуци нож за рязане на ножове Секира

BGN 51.00 94.94

Детали за производотИме : Фалсификувани Готвач Мултифункционален НожСечилото Материјал : 9 Cr15 Mov Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ABSНож Должина : 300 mmСечилото Должина : 180 mmСечилото Ширина : 90 mmСечилото Дебелина : About3.0 mmПримена : Парче месо / риба / зеленчук / овошје и др.Тежина : 0.31 KGПакување : Во Боја Кутија

SUNNECKO 8 инчов готвач нож течно метално острие 70HRC силна твърдост кухненски нож G10+S / S pen високо качество на готвене нож

BGN 239.98

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Пакетот Вклучува1 × 8 " Готвач е Нож1× Премиум Подарок КутијаЦелта:Сите Намена Професионална Кујна Комунални Дамаск Готвач Нож, може да биде совршен сечкање, mincing, режење, и dicing зеленчук, овошје и месо...

ITOP 0012-04 Kebab Slicer Акумулаторна Донер shawarma нож безжична машина за рязане на UL/EU / UK plug

BGN 524.40

Здраво пријател,Ова е Јасмин од ITOP.Прво да ви се заблагодарам за запишување нашата продавница.Тогаш, таму е важна вест за вас.Кога ќе купите работи од странска држава, ќе има УВОЗ ДАНОК од вашиот Царински.Ова обично зависи од даночната стапка и decleared вредност.Ве молиме љубезно ве забележи.Ако имате прашање за производот, ве молиме контактирајте ме.Последниот, ви благодариме за читање на пораката.Најдобри желби,ЈасминСпецификацијамувла Бр...

Нов прием на 4 бр./лот гъвкав ултра тънък с кухненски инструмент плодове, зеленчуци, рязане на дъска за рязане мат

BGN 4.00 4.42

Нови Пристигнување 4pcs / Многу Флексибилни Ултра Тенок Кујна Алатка Овошје Зеленчук Сечење Сечкање Одборот на МатФункција100% Сосема Нов И Висок КвалитетСтил : Сечење Сечкање ОдборМатеријал : ПластикаГолемина : 20*15cmПакет се Вклучени : 4x сечење одбор

4 бр неръждаема стомана тактически EDC titanium цвят скелет ключ нож джобни мултифункционални инструменти отвертка лом, подаръчни комплекти

BGN 20.51

Димензии : должина 75ММ ширина 20mm дебелина 4mmтежина : 18 gМатеријал : 5 c17Цврстина : 58 HRCФункција : клуч настроената crowbarПроцес : печат + прецизно сечење на жицаБоја : Црна (на самото место) челик карактер (на самото место)Нашето ветување : 1...

RSCHEF воденичен камък комплект 3 бр професионален нож острилка нож камък 400/1000 10000 песъчинки хонинговальный камък за заточване на ножа

BGN 86.00 169.57

8529598891443668 ние продажбата на многу различни ронки whetstones парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Безплатна доставка LDZ 5Cr15Mov-високо качество на професионален кухненски нож сашими риба нож в кухнята нарязване на сьомга суши кухненски нож

BGN 32.00 63.68

Име : LDZ шема челик готви нож спецификација : Ножот должина 242mm : труба должина 358mm се справи со должина 116mm дебелина 3мм Материјал : ножот направен од композитни челични, цврстина супер, остар, флексибилни, рѓа, антибактериски...

Мисгар Безплатна Доставка Неръждаема Стомана Японски Стил Кухненски Нож На Главния Готвач За Рязане На Ножа За Плодове, Зеленчуци Ножове Нож Сантоку

BGN 15.00 28.00

Детали за производотИме : Кујната Готвач Сечење НожСечилото Материјал : Серија од 400 Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ПОМНож Должина : 305 mmДолжина на ножот : 165 mmСечилото Ширина : 40 mmСечилото Дебелина : 2.0 mmПримена : Парче месо,зеленчук,овошје,риба и др.Тежина : 0.18 KGПакување : Во Боја Кутија

Сашими Нож Кухненски Ножове От Висок Клас Германия Неръждаема Стомана Готвач Нож Мелачка Черно Дърво Дръжка Инструменти За Готвене FreeShip5

BGN 215.00 352.00

Sashimi Нож Кујнски Ножеви Висок Степен На Германија Нерѓосувачки Челик Готвач Нож За Месо Машина Абонос Дрво Се Справи Со Готвење Алатки Бесплатен Превозот 5Сечилото Материјал : Увезени од Германија 1.4116 Нерѓосувачки челик од Германија Thyssen Krupp Група,до висок стандард на Germanny Din17400...

4 бр с кухненски инструмент керамични и циркониеви пръти нож острилка 8 с ABS дръжка за заточване на готвачи стоманени ножове кухненски помощник

BGN 77.00 96.00

Фабриката pric Керамички ( циркони ) Прачки Нож Острилка 8" со ABS Справи со Острат За Готвачи' Ножеви Челик Кујнски Помошник Бесплатен превозотСпецификации на Керамички родМатеријал : Циркониум (керамички)Должина на ножот : 8 инчен (20.3 mm)Вкупна должина : 15 инчи (38mm)Рачка материјал : ABSAnswer : ___________________________ Note : Ова керамички род е обичен пакетВОВЕД : Керамички острат прачки се корисни за добивање на суперпарична казна работ на вашиот ножеви...

Лианг да многоцелеви режещ инструмент кулинария инструмент кухненски ножове, мачете Професионален за рязане на рязане, кълцане майстор готвач нож

BGN 38.00 73.60

【Име】 : ласерски моделот моделот 7 Cr17 алатка [Сечилото] : 7 Cr17 【Алатка се справи со】 : Choi дрво се справи со двојно челик глава 【Карактеристики】 : остар и издржливи; здравје и заштита на животната средина; светлина и напор информација за производот : Име : Готвач нож Должина : 32.6 СМ, должина на Ножот : 20 CM се Справи со должина : 12.6 CM Дебелина : 2.2 MM Работ материјал : 7 CR17 Цврстина : 58 HRC се Справува со : Абонос Тежина : 180 G Пакување : ПВЦ подарок кутија

Myvit кухненски нож от неръждаема стомана Santoku професионален японски нож за почистване на зеленчуци, плодов нож x30cr14 зеленчуци ножове инструмент за готвене

BGN 10.00 19.17

Myvit од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Santoku Професионални Јапонски Paring Овошје Нож x30cr14 Зеленчук Ножеви Готвење АлаткаФункција : 1...

гореща нова кухня с керамичен нож пластмасов държач универсален нож блок държач на тръбата ножове почивка плот полк хромофонный черен

BGN 35.18

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.Најдобри желби за вас.Материјал : ЕкоПријателски пластика ППГолемина : 22.5 cm*11.5 cm,внатрешниот dia10cmОвој вебсајт за црна носител,ако сакате други бои носителот,ве молиме оставете гласник на мене.Ви благодариме.Здраво,драги пријатели,јас сум толку среќен што сте заинтересирани во нож носителот,јас сум како носители многу.Ако сакате да се купи голема количина нож носителот,ве молиме контактирајте со мене,имаме компанија,може да се внесуваат преку море или воздух.1.Црна боја носителот2.Црна носителот со цвет&Пеперутканема акции,жал ми е.3...

LD 7 инча сашими нож, сабя, немски стоманени кухненски нож едностранно секира нож на главния готвач нож эбонитовая дръжка безплатна доставка

BGN 51.00 100.80

Име : Јапонија за поседување на крокодил главата надвор нож спецификација : L : должина 34cm се Справи со должина 13cm Нож должина на 21cm Сечилото 5mm дебелина Труба : вкупната должина 31cm се Справи со должина 12.5 см, должина на Ножот 18cm Сечилото 5mm дебелина [Материјал] : употреба на композитни ножеви направени од челик, супер цврстина, остар, еластична, рѓадоказ, антибактериски...

Ножица Детска Храна 2,5 Инча Керамични С Преносим Случай, Ножици За Сигурност, Малък Нож Доставка На Храна Хапки

BGN 21.00 28.64

Керамички Ножици со ОбвивкаСечилото Материјал : ЦиркониРачка Материјал : ПП се справи соСечилото Боја : белаСе справи со Боја : зелена,розова,синаНожици Големина : 2.5"Пакување : кутија бојаСпецификација : 1...

ДМД Diamond knife нож sharpener LX0808C за градински секаторов h2

BGN 17.00 19.98

DMD Дијамант ножот острилка LX0808 C за Gardon кастрење shears1.Дрвена Рачка.2.Дијамант острилка за кујнски ножеви ножици sickle и други алатки .3.Лесно се користи за различни видови на лицето.4.Удобно и екопријател дрвена рачка...

Upspirit 8 От Неръждаема Стомана Сашими Нож За Филе Сурова Риба, Месо, Плодове За Рязане На Суши Нарязване На Нож Кулинария Секира Готвач Нож

BGN 19.00 24.94

========== За Продавачот ==========Топ Бренд ПродавачотUpspirit Ко Ltd е основана за 10 годиниОтвори 4 години продавница во Aliexpress, до 300000 наредби се заврши во 2018Кујнски Нож Bakeware Кујнски Алатки СадовиDrinkwareUpspirit 8"Од Не' Рѓосувачки Челик Sashimi Филе Нож За Суровини И Риба, Месо, Овошје Сечење Суши Сечење Нож Готвење Секира Готвач НожИме : Нерѓосувачки Челик Sashimi Филе НожМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Siver Нож, Браун Се Справи СоГолемина : 33.54.5 cm / 13.191.77"Нето Тежина : 150gПакет Содржи : 18" Од Не ' Рѓосувачки Челик Филе НожЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Овој нож е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој ги заштитува сечилото од ' рѓа, корозија, и тапи...

SUNNECKO 5 бр. кухненски ножове комплект Slicer готвач кора японски Дамаск VG10 стомана готвач определя нож Santoku програма инструменти за приготвяне на храна

BGN 302.00 479.98

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Име на производ : 5 СТР КС Дамаск Сет Кујнски НожПроизводот Содржи : 1*8" Готвач Нож, 1*3.5" Paring Нож, 1*8" Slicer Нож, 1*7" Santoku, 1*5" АлаткаПроизвод Материјал : 73 Слоеви Јапонски Дамаск Челик и Челик VG10 Core Сечилото, со Висок Квалитет G10 се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледениПроизводот Категорија : M / R СеријаСпецификација на производот : 8" Готвач НожТежина 230g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm;3.5" Paring НожТежина 113g, Должина 7.75" / 197mm, Должина на Ножот 3.5" / 89mm, Ножот Дебелина 2mm8" Slicer НожТежина 219g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm7" Santoku Нож Тежина 243g, Должина 12" / 305mm, Должина на Ножот 7" / 178mm, Ножот Дебелина 2.2 mm5" Алатка Нож Тежина 120g, Должина 9.5" / 241mm, Должина на Ножот 5" / 127mm, Ножот Дебелина 2.2 mmКарактеристики на производот : мала Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти ' рѓаОстрината : Ниво на Сечење Сила со 6.08.0 N меѓународниот стандардЗанает : Ammer Stria Фалсификувани ОбработкаПретпазливост1...