• Ново
SUNNECKO 5 бр. кухненски ножове комплект Slicer готвач кора японски Дамаск VG10 стомана готвач определя нож Santoku програма инструменти за приготвяне на храна

SUNNECKO 5 бр. кухненски ножове комплект Slicer готвач кора японски Дамаск VG10 стомана готвач определя нож Santoku програма инструменти за приготвяне на храна

BGN 302.00
BGN 479.98
-37 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!
Име на производ : 5 СТР КС Дамаск Сет Кујнски Нож
Производот Содржи : 1*8" Готвач Нож, 1*3.5" Paring Нож, 1*8" Slicer Нож, 1*7" Santoku, 1*5" Алатка
Производ Материјал : 73 Слоеви Јапонски Дамаск Челик и Челик VG10 Core Сечилото, со Висок Квалитет G10 се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледени
Производот Категорија : M/R Серија
Спецификација на производот : 8" Готвач Нож-Тежина 230g, Должина 13"/330mm, Должина на Ножот 8"/203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm;
3.5" Paring Нож-Тежина 113g, Должина 7.75"/197mm, Должина на Ножот 3.5"/89mm, Ножот Дебелина 2mm
8" Slicer Нож-Тежина 219g, Должина 13" / 330mm, Должина на Ножот 8" / 203mm, Ножот Дебелина 2.2 mm
7" Santoku Нож - Тежина 243g, Должина 12" / 305mm, Должина на Ножот 7" / 178mm, Ножот Дебелина 2.2 mm
5" Алатка Нож - Тежина 120g, Должина 9.5" / 241mm, Должина на Ножот 5" / 127mm, Ножот Дебелина 2.2 mm
Карактеристики на производот : мала Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти- ' рѓа
Острината : Ниво на Сечење Сила со 6.0-8.0 N меѓународниот стандард
Занает : Ammer Stria Фалсификувани Обработка
Претпазливост
1. Ве молиме чувајте го подалеку од деца.
2. Немојте да се задржи на работ и да се укаже на нож цел да се луѓе.
3. Ве молиме не го фати нож од рака кога нож паѓачкото.
4. Ве молиме чисти и суви нож по користење, и поставете го на суво место.
5. Сечилото е многу остро, ве молиме да не го користите прст да ги тестираат нож острина.
ОБРАБОТКА :
Ние ќе процес наредби истиот ден уплата, и ние прифаќаме многу плаќање видови, како Alipay, Виза, Мастеркард, Western Union, итн.
ПРЕВОЗОТ :
1. Нарачки ќе брод од следниот ден по уплатата била исчистена, а пратката може да бидат подготвени од страна на кралството Холандија Пост, Сингапур Пост, EMS или DHL.
2. Но, различни превозот метод ќе имаат различни превозот цена, некои можат да бидат слободни, а некои треба друг бесплатно, како изразат ЕМС или DHL.
3. Стоките ќе бидат испорачани на товарни спедитор првиот и ќе се околу 2 до 3 дена да се ажурира на превозот вести.
4. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни даде вашата полно име ако вашата земја е за Русија, и ве молиме, напишете точната адреса за испорака, тоа ќе ви помогне да помине парцела успешно.
СЛЕДЕЊЕ :
Сите парцели испрати надвор од нашата продавница ќе имаат целосен следење на информации, можете да купуваат предмети на нашата продавница без никакви грижи.

Подробности

Тип:
Комплекти Ножове
документ:
CIQ, CE / EU, SGS
Опаковка:
Комплект от пет части
търговска марка:
Суннецко
Номер На Модела:
00201701CSSUP
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
неръждаема стомана
Вид На Метал:
Дамасская Стомана
Име на продукта:
Комплект кухненски ножове 5шт
Вид На Продукта:
кухненски нож от дамасской стомана
Материал На Острието:
Дамасская Стомана
Материал Дръжка:
G10+S/S
is_customized:
Yes
Тегло На Продукта:
925g
дебелина на острието:
2,2 мм
Силна Твърдост:
59-60HRC
Дължина На Ножа:
8/3.5/8/7/5
Дължина На Острието:
13/7.75/13/12/9.5

Те също купуват с този продукт

Ши Ба Дзъ професионален 7-инчов неръждаема стомана, дървена дръжка тежкотоварни китайски кухненски нож на главния готвач нож, Секира инструменти за приготвяне на х

BGN 69.00 140.80

Име на производ : нож милиони серија 1# код Предмет : F2141 Главниот челик : три легиран челик Рачка материјал : логови Пакување број : 60 PCS Бруто тежина : 34kg / 60pcs Нето тежина : 22kg / 60pcs

SUNNECKO 8 инчов готвач нож течно метално острие 70HRC силна твърдост кухненски нож G10+S / S pen високо качество на готвене нож

BGN 239.98

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Пакетот Вклучува1 × 8 " Готвач е Нож1× Премиум Подарок КутијаЦелта:Сите Намена Професионална Кујна Комунални Дамаск Готвач Нож, може да биде совршен сечкање, mincing, режење, и dicing зеленчук, овошје и месо...

Shawarma кебаба донера ново най-високо качество професионална електрическа извършване на машина, вырезывание месо кебаба и оборудване, машини

BGN 175.00 190.40

2016 година Нови Врвен Квалитет на Професионални Електрични doner kebab shawarma машина за правење, kebab месо сечење и производител на опремаФункција : * Монтажни ножот10cm дијаметар од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото * Висока ефикасност и чисти се сече * Безбедно и лесно ракување * Лесно прилагодување за месо дебелина 0mm да 8мм * Хигиенски и долготрајни * Лесни за чистење и одржување * Сечилото sharpeners вклучени! * Согласува да CE стандард * Долго мозок 3m Пакет се вклучени : 1* Електрична Kebab Нож 1* англиски јазик Прирачник Ставка Детали : Само за 220 V240 V Напон Ако 110 V120 V на Напон, Напонот Адаптерот мора да се бара Или може да се купи право Напонски Адаптер за Сечење Длабочина : 08мм Секојдневно Сечење Капацитет : 60 KG Моќност : 80 W Н W : 1.4 KG Пакување : Кафеава кутија Приклучок : Евро две тркалезни pin приклучок

Upspirit 8 От Неръждаема Стомана Сашими Нож За Филе Сурова Риба, Месо, Плодове За Рязане На Суши Нарязване На Нож Кулинария Секира Готвач Нож

BGN 19.00 24.94

========== За Продавачот ==========Топ Бренд ПродавачотUpspirit Ко Ltd е основана за 10 годиниОтвори 4 години продавница во Aliexpress, до 300000 наредби се заврши во 2018Кујнски Нож Bakeware Кујнски Алатки СадовиDrinkwareUpspirit 8"Од Не' Рѓосувачки Челик Sashimi Филе Нож За Суровини И Риба, Месо, Овошје Сечење Суши Сечење Нож Готвење Секира Готвач НожИме : Нерѓосувачки Челик Sashimi Филе НожМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Siver Нож, Браун Се Справи СоГолемина : 33.54.5 cm / 13.191.77"Нето Тежина : 150gПакет Содржи : 18" Од Не ' Рѓосувачки Челик Филе НожЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Овој нож е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој ги заштитува сечилото од ' рѓа, корозија, и тапи...

NUOTEN марка ножици, брадви винарите топорики острилка ръчен нож и ножица, острилка, градина, открит воденичен инструмент

BGN 5.00 6.64

NUOTEN Бренд Ножици Оски Кастрат Hatchets Острилка Рачни Нож и Режа Острилка Градина Отворено Острат АлаткаМулти цел карбид острилка е совршен острилка за Ножеви, Ножици, што Кастрат, Hatchets, Секири, Широка Шефови, итн.Крајната острилка за алатки, ножици и kniveДржи алатки и прибор за јадење како новЛесензакористење Ве молиме имајте на ум : There немаат следење на информации ако цел помалку од $5,ние ги користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.ПревозотНие само брод вашата потврди адреса...

Професионални шипове от неръждаема стомана остър нож месото Beaf пържола тендеризатор

BGN 5.00 7.66

Професионални нерѓосувачки челик Шила Остар Нож за Месо Beaf Бифтек TenderizerОпис : Боја : случајни бојаКоличина : 1pcСо игли 24Материјал : Пластични и нерѓосувачки челикДимензии : висина прибл...

Сашими Нож Кухненски Ножове От Висок Клас Германия Неръждаема Стомана Готвач Нож Мелачка Черно Дърво Дръжка Инструменти За Готвене FreeShip5

BGN 215.00 352.00

Sashimi Нож Кујнски Ножеви Висок Степен На Германија Нерѓосувачки Челик Готвач Нож За Месо Машина Абонос Дрво Се Справи Со Готвење Алатки Бесплатен Превозот 5Сечилото Материјал : Увезени од Германија 1.4116 Нерѓосувачки челик од Германија Thyssen Krupp Група,до висок стандард на Germanny Din17400...

LD 7 инча сашими нож, сабя, немски стоманени кухненски нож едностранно секира нож на главния готвач нож эбонитовая дръжка безплатна доставка

BGN 51.00 100.80

Име : Јапонија за поседување на крокодил главата надвор нож спецификација : L : должина 34cm се Справи со должина 13cm Нож должина на 21cm Сечилото 5mm дебелина Труба : вкупната должина 31cm се Справи со должина 12.5 см, должина на Ножот 18cm Сечилото 5mm дебелина [Материјал] : употреба на композитни ножеви направени од челик, супер цврстина, остар, еластична, рѓадоказ, антибактериски...

Горещ многофункционален чук сигурността на автомобила с led подсветка 4 в 1 многофункционална спасителна чук escape broken windows hammer кътър

BGN 8.00 9.28

Направени од високо квалитетни Пластични & нерѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

Безплатна доставка Дан 9Cr15Mov фалшиви кухня професионален готвач домакински нож нарежете месо, зеленчуци нож за рязане на ножове Секира

BGN 51.00 94.94

Детали за производотИме : Фалсификувани Готвач Мултифункционален НожСечилото Материјал : 9 Cr15 Mov Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ABSНож Должина : 300 mmСечилото Должина : 180 mmСечилото Ширина : 90 mmСечилото Дебелина : About3.0 mmПримена : Парче месо / риба / зеленчук / овошје и др.Тежина : 0.31 KGПакување : Во Боја Кутија

Ножица Детска Храна 2,5 Инча Керамични С Преносим Случай, Ножици За Сигурност, Малък Нож Доставка На Храна Хапки

BGN 21.00 28.64

Керамички Ножици со ОбвивкаСечилото Материјал : ЦиркониРачка Материјал : ПП се справи соСечилото Боја : белаСе справи со Боја : зелена,розова,синаНожици Големина : 2.5"Пакување : кутија бојаСпецификација : 1...

Мисгар Безплатна Доставка Неръждаема Стомана Японски Стил Кухненски Нож На Главния Готвач За Рязане На Ножа За Плодове, Зеленчуци Ножове Нож Сантоку

BGN 15.00 28.00

Детали за производотИме : Кујната Готвач Сечење НожСечилото Материјал : Серија од 400 Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ПОМНож Должина : 305 mmДолжина на ножот : 165 mmСечилото Ширина : 40 mmСечилото Дебелина : 2.0 mmПримена : Парче месо,зеленчук,овошје,риба и др.Тежина : 0.18 KGПакување : Во Боја Кутија

RSCHEF воденичен камък комплект 3 бр професионален нож острилка нож камък 400/1000 10000 песъчинки хонинговальный камък за заточване на ножа

BGN 86.00 169.57

8529598891443668 ние продажбата на многу различни ронки whetstones парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Безплатна доставка LDZ 5Cr15Mov-високо качество на професионален кухненски нож сашими риба нож в кухнята нарязване на сьомга суши кухненски нож

BGN 32.00 63.68

Име : LDZ шема челик готви нож спецификација : Ножот должина 242mm : труба должина 358mm се справи со должина 116mm дебелина 3мм Материјал : ножот направен од композитни челични, цврстина супер, остар, флексибилни, рѓа, антибактериски...

Нов прием на 4 бр./лот гъвкав ултра тънък с кухненски инструмент плодове, зеленчуци, рязане на дъска за рязане мат

BGN 4.00 4.42

Нови Пристигнување 4pcs / Многу Флексибилни Ултра Тенок Кујна Алатка Овошје Зеленчук Сечење Сечкање Одборот на МатФункција100% Сосема Нов И Висок КвалитетСтил : Сечење Сечкање ОдборМатеријал : ПластикаГолемина : 20*15cmПакет се Вклучени : 4x сечење одбор

4 бр с кухненски инструмент керамични и циркониеви пръти нож острилка 8 с ABS дръжка за заточване на готвачи стоманени ножове кухненски помощник

BGN 77.00 96.00

Фабриката pric Керамички ( циркони ) Прачки Нож Острилка 8" со ABS Справи со Острат За Готвачи' Ножеви Челик Кујнски Помошник Бесплатен превозотСпецификации на Керамички родМатеријал : Циркониум (керамички)Должина на ножот : 8 инчен (20.3 mm)Вкупна должина : 15 инчи (38mm)Рачка материјал : ABSAnswer : ___________________________ Note : Ова керамички род е обичен пакетВОВЕД : Керамички острат прачки се корисни за добивање на суперпарична казна работ на вашиот ножеви...

Myvit кухненски нож от неръждаема стомана Santoku професионален японски нож за почистване на зеленчуци, плодов нож x30cr14 зеленчуци ножове инструмент за готвене

BGN 10.00 19.17

Myvit од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Santoku Професионални Јапонски Paring Овошје Нож x30cr14 Зеленчук Ножеви Готвење АлаткаФункција : 1...

ITOP 0012-04 Kebab Slicer Акумулаторна Донер shawarma нож безжична машина за рязане на UL/EU / UK plug

BGN 524.40

Здраво пријател,Ова е Јасмин од ITOP.Прво да ви се заблагодарам за запишување нашата продавница.Тогаш, таму е важна вест за вас.Кога ќе купите работи од странска држава, ќе има УВОЗ ДАНОК од вашиот Царински.Ова обично зависи од даночната стапка и decleared вредност.Ве молиме љубезно ве забележи.Ако имате прашање за производот, ве молиме контактирајте ме.Последниот, ви благодариме за читање на пораката.Најдобри желби,ЈасминСпецификацијамувла Бр...

4 бр неръждаема стомана тактически EDC titanium цвят скелет ключ нож джобни мултифункционални инструменти отвертка лом, подаръчни комплекти

BGN 20.51

Димензии : должина 75ММ ширина 20mm дебелина 4mmтежина : 18 gМатеријал : 5 c17Цврстина : 58 HRCФункција : клуч настроената crowbarПроцес : печат + прецизно сечење на жицаБоја : Црна (на самото место) челик карактер (на самото место)Нашето ветување : 1...

ДМД Diamond knife нож sharpener LX0808C за градински секаторов h2

BGN 17.00 19.98

DMD Дијамант ножот острилка LX0808 C за Gardon кастрење shears1.Дрвена Рачка.2.Дијамант острилка за кујнски ножеви ножици sickle и други алатки .3.Лесно се користи за различни видови на лицето.4.Удобно и екопријател дрвена рачка...

Лианг да многоцелеви режещ инструмент кулинария инструмент кухненски ножове, мачете Професионален за рязане на рязане, кълцане майстор готвач нож

BGN 38.00 73.60

【Име】 : ласерски моделот моделот 7 Cr17 алатка [Сечилото] : 7 Cr17 【Алатка се справи со】 : Choi дрво се справи со двојно челик глава 【Карактеристики】 : остар и издржливи; здравје и заштита на животната средина; светлина и напор информација за производот : Име : Готвач нож Должина : 32.6 СМ, должина на Ножот : 20 CM се Справи со должина : 12.6 CM Дебелина : 2.2 MM Работ материјал : 7 CR17 Цврстина : 58 HRC се Справува со : Абонос Тежина : 180 G Пакување : ПВЦ подарок кутија

YAMY&CK 5cr15mov кухненски нож от неръждаема стомана, можете да изрежете кост / месо / парче / зеленчуци/нарязани плодове / нож, военен инструментален материал

BGN 56.00 107.18

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...