• Ново
Кухненски мивки мъничета езера мъничета капачки вода блокове, покрити с зеленчуци саксии мъничета мивки стоманени капаци за увеличаване на капака

Кухненски мивки мъничета езера мъничета капачки вода блокове, покрити с зеленчуци саксии мъничета мивки стоманени капаци за увеличаване на капака

BGN 1.98
В магазина

Брой продукти


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Подробности

търговска марка:
Видрик
Surface Покритие:
Месинг
Повърхностно Покритие:
Полиран
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Материал На Ядрото На Вентила:
Месинг
Брой дупки за монтаж:
2 дупки
Вид На Спрей:
Няма
Въртящи Се Или Не:
Подходящ
Номер На Модела:
9.22
Характеристика:
Термостат Миксери
Стил:
Модерен
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Студена И Топла Вода:
No

Те също купуват с този продукт

Frap лешник силикагел носа всяко посока въртящи с кухненски смесител смесител за топла и студена вода Torneira Cozinha с една ръка кран F4353

BGN 49.00 89.63

5910287316175015 Мултибоја на Живот H34 Серија парче Pls ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1 / 2"...

Русия безплатна доставка класически с кухненски смесител двоен контрол многоцветен избор безплатно конвертиране на outlook вода

BGN 31.00 60.80

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови...

С Кухненски Смесител Чучур 360 Завой Филтър За Вода Дюза Torneira Спестяване На Вода Кран На Дифузор За Пречистване На Аксесоари С Адаптер

BGN 1.00 1.82

Карактеристики : 1, Два вида на сензација,кујна и бања може да се користи 2, Животната средина и здравјето, кујна од суштинско значење3, Исклучителна појава, трајниСпецификации : Име : 360 степени тапа млазницатаМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : транспарентна синаГолемина на : 6.5*3.5*2.2 cm / 2.56*1.38*0.87"Тежина : 25gПакување : OPP вреќаПримена : филтер славина за кујна и бањаФункција : нерешено вода од напредназад1 x 360° Ротари Тапа Млазницата

Безплатна доставка ръчно изработени обичайната хранителна 304 неръждаема стомана кухненска мивка един слот с дебелина 3 мм и здрав 78x50 см

BGN 643.00 1286.40

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 8 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Вода дренажа 5.Канализација цевка 6.Сапун Фармацевт7.Водовод2 Ладно...

Висок клас с кухненски смесител прибиращ се распылительная корона slprayer с бутон за спиране на водата

BGN 19.00 21.57

Функција : Материјал : ABS пластика Крај : хром 2 начини на вода штекер (спреј и stream) со запре вода копчето$9$10$10Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

Безплатна доставка стандартна двойна луксозна кухня канавчатая мивка хранително-вкусовата неръждаема стомана 304 горещо надувательство целия чертеж 84x50 см

BGN 925.00 1849.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа 2 4.Сапун Фармацевт5.Канализација цевка .системи​ Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор...

Grifos Cocina двоен държач една дупка не Torneira Cozinha Ро филтрирана вода, топла / студена вода на чешмата 3-ходова кран Kitchen2017

BGN 93.00 102.38

Време на испорака : 7 работни дена по плаќањеRo филтрирана вода, топла / ладна вода, допрете 3 начин тапа кујнаОна што е Т hree Начин Чешмите ? Т hree начин славина е иднината s tyl е тапа,Обезбедува топла,ладна & филтрирана вода од независни цевка за да се избегне мешање со допрете говода,издаваат не само топла и ладна вода од чешма,но, исто така, филтрирана вода.Ти ree начин славина е исто така ефикасна и екопријателска алтернатива за флаширана вода.Направени од високо квалитетни материјали Професионална Изработка Керамички Дизајнер Вентил Керамички Диск Вентил Технологија со Двојна Мешавина Огледало Полиран Хром 100 проценти на Хром Вртливата Spout Антиscald Прилагодување Прстен Мешавина хируршка постапка Отстранува најголемата бариера за DIY инсталација,нема нови дупка потребни се Намалува потоне средена,еден допрете само...

EVERSO Chrome кухненски смесители сребро една дръжка извадя с кухненски смесител една дръжка 360 завой отточна тръба на шарнирна връзка мивка батерия за

BGN 95.14

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитни картички (ЈЕНИ канал или $ channel), Web Money (WM), ВИЗА, T / T(Телеграфска Трансфер), Western Union , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство итн.Превозот : Бидете сигурни дека ќе обезбеди УРЕДНА ДОСТАВА, со АДРЕСА и ТЕЛЕФОНпред да го одржи редот...

LEDEME месинг с кухненски смесител извадя една дупка месинг 360 градуса една дръжка съд мивка стари кухненски смесители L4898 -5

BGN 71.00 137.34

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

Безплатна доставка стандартна индивидуалност кухненска мивка храни 304 неръждаема стомана двоен КАНАЛ горещо надувательство 72x39 / 75x41 см

BGN 597.00 1193.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа*2 4.Канализација цевка .системи5.Потрошувачка кошница​ Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

с кухненски смесител мед античен смесител torneira една дупка топла и студена мивка кран зеленчукова кран басейна ретро кранове

BGN 37.00 63.98

Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите...

Безплатна доставка на студена или топла и студена вода с кухненски смесител матиран 304 кранове от неръждаема стомана смесител от неръждаема стомана 312

BGN 53.00 58.40

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Безплатна доставка масивна месинг черно покритие с кухненски смесител извадя миксер течаща вода на палубата Kf774

BGN 127.00 141.60

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Dofaso монтиране на стена 360 пролет обрат с кухненски смесител сплав torneira гъвкав с кухненски смесител съдържание на пакета за един кран за студена вода

BGN 47.98

Dofaso ѕид 360 пролет ротирате кујна тапа легура torneira флексибилни кујна тапа kitting за една ладна Вода, допрете гоОва е нашата продавница домашна страница : Ние сакаме да ви покаже повеќе.​ ​домашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

JMKWS спестяване на вода автоматичен инфрачервен сензор, кран кухненски принадлежности, индуктивни наставка филтър адаптер за ръчно свободен заряд на батерията

BGN 48.00 72.16

JMKWS Заштеда на Вода Автоматско Инфраред Сензор Тапа Кујна Додатоци Индуктивен Млазницата Филтер Адаптер Рака за Слободна Енергија од БатеријатаЦената не вклучува туш Тапа,Само го продаде Bibcok Допрете...

Preminum Хром Месинг Една Дръжка Извади Спрей Смесител За Кухненска Мивка, Дръпнете Надолу Разтегателен Кухненски Кран

BGN 90.40

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Полиран златист цвят месинг двойна керамична дръжка 4 Centerset кухня с мивка с кран за студена и топла вода с миксер на басейна кранове lnf322

BGN 104.00 143.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Нов Прием На Черно С Кухненски Смесител Извадя С Кухненски Смесител С Миксер Хром / Матиран Никел Една Дръжка С Кухненски Смесител

BGN 97.00 156.80

Нови Пристигнување 360 Rotatable Црното / Хром / Бранеа Никел Еден Справи Со Кујна Тапа Миксер Допрете ГоОписи 1...

Безплатна доставка кухненска мивка стандартна мини здрава 304 неръждаема стомана 3 мм ръчна работа един слот горещо надувательство 580x430 мм

BGN 461.00 921.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПРАТИ 4 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Канализација цевка .систем 3.Вода дренажа 4.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1...

L15773-Луксозен Кран Мивки Цвят Хром Горещи & Студена Вода Месинг

BGN 69.00 80.72

[ Точка Бр ] : L15773[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Употреба ] : Кујнски Мијалник[ Вода Притисок ] : 0.10.6 Mpa[ Додатоци ] : 2 BUC Вода Црево, Одредување на Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

С кухненски смесител обзавеждане за баня от производители на едро за износ кран кухненска мивка кран пружинен кран

BGN 38.72

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !