• Ново
52# търговски вертикална мелачка за месо, мелачка за месо свинско месо 300KG / H, мащабната машина, мелачка за месо месо с мотор

52 търговски вертикална мелачка за месо, мелачка за месо свинско месо 300KG / H, мащабната машина, мелачка за месо месо с мотор

BGN 472.00
В магазина

Брой продукти


52# Електрична Мелница За Месо
Спецификација :
Име
Мелница за месо
Модел
52#
Моќност
1.5 kw
Напон
220v/50hz
Тежина
50kg
Машина Со Големина
45*35.5*73cm
Материјал
Метал
Автопат
300kg/h
Детали :
Вие може да се скрши на мали пилешко за исхрана на домашни миленици. Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас да се купи делови(ножеви).
Драго ми е што се заинтересирани во нашите производи, јас треба да ти кажам следниве работи :
1, За Напон : Во Кина, ние обично се користат 220 V50 HZ(се очекува индустриска моќ). Ако ви треба промена на власта, ве молиме да ни каже.
2, во Врска со Превозот Време : Ние ќе го организира превозот за вас веднаш, но ако се постигне празници, викенди и другите одложување време на испорака. Надеваме дека можеме да commerciation со едни со други. и ние може да се прошири време на испорака за вас.
3, За "Продавачот за испорака метод" : Ние ќе се според стоки тежина изберете превозот метод. океански брод или aircargo. И цената на веб-страницата е Основна порта цена. Ако вашиот addree е припаѓаат на оддалечена област, па превозот цена, ние треба да дискутираат.

Подробности

Воспользуйся:
Търговски
Материал На Корпуса:
Метални
документ:
CE
Напрежение На Тока (В):
220V
Номер На Модела:
32#
Мощност (W):
1500Вт

Те също купуват с този продукт

Електрическа кана с автоматично разделяне и отвара от Китайската традиционна медицина гърне керамична традиция сигурност функция за автоматично изключване

BGN 213.00 425.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

търговска машина мляко, соя, машини за мляко, соя голям капацитет 12L автоматична кашмир многофункционална машина мляко, соя / машина за сок RD-900Y

BGN 594.00 638.40

12 L голем капацитет Целосно автоматски комерцијални Соја Млеко машинаsoymilk производителСликата покажува : Детали за производот : ОписИме на производ : комерцијална соја млеко машинаМодел : RD 900 y Оценет напон : 220 v мотор моќност : 800 w Материјал : не ' рѓосувачки челик отценети капацитет : 12 L Топлинска моќ : 2500 w Греење метод : топлинска цевка Погоден за патарина : над 6 луѓе со Автоматско чистење на функција : да со Топлина зачувување функција : да со нето мелење : да поле на примена : ресторани, хотели, куjни, итн

Електрическа кана 304 чайник от неръждаема стомана домашни изолирани с голям капацитет литра функция за автоматично изключване за безопасност

BGN 77.00 153.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

начало автоматична капсульная tea 19bar intelligent touch screen control capsule coffee machine 220V EN550 1 бр

BGN 852.80

1 компјутер 220 V EN550 дома автоматско капсула кафе машина 19barинтелигентни екран на допир за контрола капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Производ Големина : 31.9 * 17.5 * 25.3 cmПроизвод тежина : 4.5 кгМатеријал : пластични, од не ' рѓосувачки челикНапојување : 220240 VРезервоарот за вода капацитет : 0.9 LУпотреба : се Целосно автоматскиКафе тенџере Категорија : пумпа за притисок типКафе машина капацитет : 5 чаши подолуЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Bear 220V Glass electric kettle Domestic large capacity automatic power неръждаема стомана ZDH-A17G5

BGN 120.00 127.98

ОписСтакло електричен котел Домашни голем капацитет моќ автоматско нерѓосувачки челик литургија Увоз на термостат на 304 нерѓосувачки челик со висок бор силикон чаша сувоОпис На ПроизводотНоминална напон : 220 VПриклучок : Plug Кинески[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Повратни информацииВашето задоволство е наш врвен приоритет...

Износ на ЕС автоматична неограничена дължина 1100 W малка машина за рязане на риба за продажба с цена CFR за продажба море

BGN 2320.00

Извоз на ЕУ автоматски должина неограничен 1100 W малку риба машина за сечењеза продажба со CFR цена за продажба од страна на моретоПараметри на автоматски малку риба машина за сечење за продажбаМодел Kn6cm Функција убие малку риба Valtage 220 V Моќ 1.1 kw Тежина од 100 кг Обработка опсег под 6cm широк; должина неограничен Големина 1030*630*1100mmНа мултифункционален на автоматско малку риба машина за сечење за продажба 1 Одат риба скали, желудникот, функцијата на внатрешните органи и тело беше 2 Обработка и сребро крап, платика риба, трева крап, црна крап, крап, лосос, мандарина риба, рибите, море бас, море, риби и други рибни 3 Скали да се отстрани чиста, не му наштети на кожата, не се повредат своите перки, риба убава, не влијае на ефектот на готвење риба 4 за Да отстраните скали во исто време отвори внатрешни органи, стомакот точни, viscera отстранување е чиста, не ја уништи рибата на жолчката...

класически незабавен автоматичен горната водна електрическа кана чай защита от прегряване

BGN 146.00 292.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

2018 hot sale 220 / 110V small oil extractor olive press machine cold press oil press канифольная машина за сертифициране CE

BGN 2400.00

2018 топла продажба 220 / 110 V мали нафта extractor маслиново притиснете машина ладно притиснете масло притиснете колофон машина со CE сертификацијаМали нафта extractor маслиново притиснете машина ладно притиснете масло притиснете колофон машина вовед 1.Две нафта притискање на владата : ладно притискање и топла притискање...

нож за месо с шкивом, slicer месо, машина за рязане на 250kg slicer месо QH дизайн, търговска употреба, нов в час 110V220V/240V

BGN 953.00 1003.20

110 V220 V / 240 V топла продажба на акции на комерцијална употреба новиот дизајн QH месо slicer машина за сечење 250 KG на часвовед : Напон : 110 / 220 / 240 VМоќност : 0.55 kwмодел : QHGW : 50kgПакување : дрвени случајДимензија : 530mm * 330mm * 450 ммПроизводство : 500 КИЛОГРАМИ / часНамалување дебелина : во рок од 2,520 MM може да се направи ред,не Може да се прилагоди но може да нарачате и големина на ножот.пакет вклучувајќи1pc x QH месо slicer( со полна опрема)

Малка полноавтоматическая вакуумно пакетираща машина герметизирующая домакински герметизирующую машина за вакуумно храни машина

BGN 53.00 56.00

Мал целосно автоматско вакуум пакувања запечатување машина домаќинство запечатување машина вакуум храна машинаСлика покаже : Пакет се вклучени : 1 * VS1000 запечатување машинаЗабелешка : Друг вид на овој вид машина за факултативна

2 кръгли саксии за лед и 10 доливочных резервоарите на машини за производство на ролки за сладолед с хладилен агент R410A (Безплатна доставка по море)

BGN 662.00 662.40

2 круг мраз тави и 10 врвот тенкови на сладолед roll машина со R410 A Ладилни (Бесплатен превозот по море)Драг пријател, ако сакате да пратката од страна на побрз метод, како што се DHL, TNT или Авионот, не двоумете се да контактирате со мене...

2017 free air кораб 58*30 square pan with 4 buckets fried ice cream machine ice cream roll machine with glass cover

BGN 2078.40

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Електрическа кана автоматична горната вода електрическа 304 неръждаема стомана стъклена сигурност функция за автоматично изключване

BGN 152.00 304.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Безплатна доставка на вертикален 220 В от неръждаема стомана електрическа Сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор машина за сок от захарна тръстика, машина

BGN 1655.00 1742.40

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Машина округлителя тест капацитет 1800pcs/h / машина машина тест

BGN 1664.00

1800pcs / h капацитет тесто позаоблена машина / тестото создателот машинаОпис На Производот1800pcs / h капацитет тесто позаоблена машина / тестото создателот машинафактори : 1...

Електрическа кана / вакуумна изолация 304 нагревателен котел от неръждаема стомана три слоя противопожарна защита 1.7 литра функция за автоматично изключване за без?

BGN 146.00 291.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа мелачка Хо-70 мелачка за месо мелница за продажба на домашно ползване производство: 50 кг / час

BGN 102.00 107.60

Електрични Месо Сечење Машина хо70 Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство : 50 Kg / часСликата покажува : Карактеристики : Електрични Месо Сечење Машина за Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство : 50 Kg / час опис на Производот : нашата компанија за производство на малите електрични месо сечење машина, со предност на луксузен изглед, светлина чиста, чиста и санитарни...

Електрическа кана малък капацитет на пътуване хотелски кухненски везни

BGN 130.00 260.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Автоматична Машина За Налягане Масло, Ядки, Семена Масло Presser Pressing Machine All Stainless Steel Oil High Extraction

BGN 684.00 720.00

Автоматско Масло Притиснете Машина Ореви, Семиња, МаслоPresser Притискање На Машина Сите Од Нерѓосувачки Челик Со Висок Екстракција На НафтаСлика покаже : Describtion : Димензии : (L*H*W) 450*180*220 ммМоќност : 1200 WНапон : AC напон 220 V 50 hzВнимание : За притискање на маслиново масло : ве Молиме прво отстрани јами и намалување на маслинската гора во парчиња од кикирики големина (што го прави полесно да се хранат во притискање на барел), исто така, целиот процес ќе потрае подолго време од притискањето на семе.Како да се избере соодветна автоматско масло притиснете?1...