• Ново
Автоматична 350 кг / ч индустриална търговия картофи Таро пилинг / изтриване на кожата машина с функция за пране за търговска употреба 1бр

Автоматична 350 кг / ч индустриална търговия картофи Таро пилинг / изтриване на кожата машина с функция за пране за търговска употреба 1бр

BGN 477.00
BGN 502.40
-5 %
В магазина

Брой продукти

Автоматско 350 KG / H индустриска трговија компир пилинг /кожата, отстранување на машина со перење функција за комерцијална употреба TP-350 1pc Слика покажува
Производ параметри : име на Производ : Компир пилинг машина Модел : TP-350 Напон : 220v Моќност : 1500w Материјал : не ' Рѓосувачки челик Производство ефикасност : 350kg / h Производ Големина : 60 * 44 * 81cm со англискиот јазик прирачник : никој

Подробности

Цвят:
220V
документ:
CE
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
LZHZXY
Номер На Модела:
TP-350
Напрежение На Тока (В):
220V
Функция:
Машина за почистване на картофи, обелени
Аксесоари:
Машина за почистване на картофи, обелени
Мощност (W):
1500Вт
ефективност на производството:
350кг / х
Размери на продукта:
60 * 44 * 81 см
Номинално Напрежение:
220 v, 50 Hz (no110v)
Номер На Продукта:
GL0431

Те също купуват с този продукт

Машина округлителя тест капацитет 1800pcs/h / машина машина тест

BGN 1664.00

1800pcs / h капацитет тесто позаоблена машина / тестото создателот машинаОпис На Производот1800pcs / h капацитет тесто позаоблена машина / тестото создателот машинафактори : 1...

Безплатна доставка на вертикален 220 В от неръждаема стомана електрическа Сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор машина за сок от захарна тръстика, машина

BGN 1655.00 1742.40

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Двухшпиндельная студена топла машина сок PL-230C, дело на машини за пиене машини студено за пиене на чай, blender,опаковка

BGN 852.80

PL230 C Дуплекс ладно топол сок машина,чај ладни пијалаци машина пијат машини бизнис,blender,фармацевтспецификација : напон : 220 vфрижидер моќ : 320wгреење моќност : 1000wголемина на : 45*41*66.5 cmнето тежина : 45kgДомаќин на организмот број : 1Пијалоци материјал цилиндар број : 2вода располагање пан : 2материјал : ПВЦ храна одделениеглавниот мотор : нерѓосувачки челик со рерна плоча климатски тип : УЛ Греење до 60 степени Ладење на собна температура до 5 степени или па Работна средина температура не е повеќе од 35 степени, инаку тоа ќе влијае на ефект на ладењеДеталипроизвод вовед1...

Електрическа кана с автоматично разделяне и отвара от Китайската традиционна медицина гърне керамична традиция сигурност функция за автоматично изключване

BGN 213.00 425.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Кафе машина за печене на кафе нов списък производители на едро на домакински / търговска трайни кафе на зърна горещо кафе SCR-301

BGN 99.00 104.00

1 компјутер Кафе Roasters 2016 година нови листата на производители на големоапарати за домаќинство / комерцијални трајни кафе грав roaster Кафе SCR301Сликата покажува : Печење ПроцесСоодветно Место : Опис : Име на производ : Кафе грав печење машинаНоминална напон : 220240 VВнатрешен дијаметар : 270mmВлезна моќност : 1200 WКапацитет : 1500gНето тежина : за 2,8 kgБоја : белаПроизвод на Потекло : Кина

220V/50Hz домакински соя, мляко DJ12B-A603DG 1.2 L SOYMILK MAKER 1000W мощност на отопление соево мляко машина от неръждаема стомана червено

BGN 70.27

220 V / 50 Hz Домаќинство СојаМлеко DJ12 BA603 DG 1.2 L SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 1000 W Греењемоќ СојаМлеко машина Нерѓосувачки Челик црвенаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : JuicersНапон : 220 VГреење моќност : 1000 Wбоја : црвенаМодел : DJ12 BA603 DGМотор моќност : 180 WФреквенција : 50 HzКапацитет : 1.2 LПакување големина : 39*28*28 CMТежина : 6.5 КГ

52 търговски вертикална мелачка за месо, мелачка за месо свинско месо 300KG / H, мащабната машина, мелачка за месо месо с мотор

BGN 472.00

52# Електрична Мелница За МесоСпецификација : ИмеМелница за месоМодел52#Моќност1.5 kwНапон220v / 50hzТежина50kgМашина Со Големина45*35.5*73cmМатеријалМеталАвтопат300kg / hДетали : Вие може да се скрши на мали пилешко за исхрана на домашни миленици...

Закаляване на електрически чайник с функция за автоматично изключване на термос защита от прегряване

BGN 100.00 200.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

2018 hot sale 220 / 110V small oil extractor olive press machine cold press oil press канифольная машина за сертифициране CE

BGN 2400.00

2018 топла продажба 220 / 110 V мали нафта extractor маслиново притиснете машина ладно притиснете масло притиснете колофон машина со CE сертификацијаМали нафта extractor маслиново притиснете машина ладно притиснете масло притиснете колофон машина вовед 1.Две нафта притискање на владата : ладно притискање и топла притискање...

машина popsicle толковейшего за управление на търговската мрежа,машина машина ледена Lolley 220V/R22, мултифункционален замораживатель с прессформой ледена Lolley

BGN 3036.80

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.интелигентна контрола Комерцијални Popsicle машина,220 V / R22 мраз lolly создателот машина,мултифункција замрзнувач со мраз lolly мувлаПараметар на комерцијални popside сладолед машина,мраз lolly создателот машинаМодел : GR30 BКапацитет : 3000pcs / денДимензија : 720*520*820mmТежина : 70 KGКомпресор : увоз компресорЛадилни : R22Напон : 220 / 50 HZМотор : 1.1 KWМашински материјал : нерѓосувачки челикКарактеристика на комерцијални popside сладолед машина,мраз lolly создателот машина1.Добар материјал,304 од не ' рѓосувачки челик габи, за да бидете сигурни дека тоа е издржлив.2.Брзо ладење, тоа само трае околу 15 минути за да се произведе 30 / 40 popsicle3.Совршен клима уред, да направат сигурни дека нејзината ефикасност...

Електрическа мелачка Хо-70 мелачка за месо мелница за продажба на домашно ползване производство: 50 кг / час

BGN 102.00 107.60

Електрични Месо Сечење Машина хо70 Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство : 50 Kg / часСликата покажува : Карактеристики : Електрични Месо Сечење Машина за Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство : 50 Kg / час опис на Производот : нашата компанија за производство на малите електрични месо сечење машина, со предност на луксузен изглед, светлина чиста, чиста и санитарни...

Електрическа кана домакински неръждаема стомана вряща вода за безопасност автоматично изключване функция

BGN 184.00 368.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Стъклена кана котел домакински уреди от неръждаема стомана автоматично изключване на електрозахранването по-голям капацитет за висококачествен продукт

BGN 66.00 131.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

двуканална машина за разбиване на плодове mongo juice maker

BGN 8864.00

двоен канал mongo сок создателот овошје тепање машинаако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас.Технички параметриовошје тепање машинаовошје отстранување на јадрото и тепање машина КарактеристикиОвој производ изгледа убави, трајни, оперативни димензија...

1pc 220V 1050W търговски / домакински автоматична италианска капсульная tea 20bar Smart Coffee Machine

BGN 304.00 320.00

1pc 220 V 1050 W Комерцијални / Домаќинство Автоматско италијански Капсула КафеМашина 20bar Smart Кафе МашинаСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 V / 50 HzПроизвод моќ : 1050 WРезервоарот за вода капацитет : 650mlПритисок : 20 барПроизвод Големина : 360 * 150 * 268mmУпотреба : се Целосно автоматски

Електрически нож за месо slicer месо 220v/110V с автомат за рязане на месо, на ролка 500kg / hour QE model

BGN 1102.00 1160.00

220v / 110 V QE месо машина со макара, месо slicer, месо машина за сечењеСликата покажува : ОПИС&СПЕЦИФИКАЦИЈА : Име на производ : QE месо сечење машина со макараПроизвод материјал : нерѓосувачки челикДетален вовед : Модел : QEНапон : 110 / 220v (V)Моќност (kw) 0.55GW : 51(кг)Пакување : дрвени случајДимензија 53 * 32 * 68 (mm)Производство : 500 КИЛОГРАМИ / часНамалување дебелина : во рамките на 2.5,3,4,5,6,7,8,9,10 ММ може да се направи ред( само може да се избере еден тип ),Не може да се прилагоди, но може да се промени различна големина на ножотНапомена : доколку сакате повеќе сечилото ,можете да контактирате со мене ,ти благодарам !QE серија Месо Машина за Сечење ИНСТРУКЦИИ

Електрическа кана / вакуумна изолация 304 нагревателен котел от неръждаема стомана три слоя противопожарна защита 1.7 литра функция за автоматично изключване за без?

BGN 146.00 291.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Автоматична Машина За Налягане Масло, Ядки, Семена Масло Presser Pressing Machine All Stainless Steel Oil High Extraction

BGN 684.00 720.00

Автоматско Масло Притиснете Машина Ореви, Семиња, МаслоPresser Притискање На Машина Сите Од Нерѓосувачки Челик Со Висок Екстракција На НафтаСлика покаже : Describtion : Димензии : (L*H*W) 450*180*220 ммМоќност : 1200 WНапон : AC напон 220 V 50 hzВнимание : За притискање на маслиново масло : ве Молиме прво отстрани јами и намалување на маслинската гора во парчиња од кикирики големина (што го прави полесно да се хранат во притискање на барел), исто така, целиот процес ќе потрае подолго време од притискањето на семе.Како да се избере соодветна автоматско масло притиснете?1...

Отверждающий саксия напълно автоматичен сгъсти стъклен многофункционален голям капацитет за приготвяне на кафе и варене на цветя кана

BGN 164.00 328.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана автоматична горната вода електрическа 304 неръждаема стомана стъклена сигурност функция за автоматично изключване

BGN 152.00 304.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

класически незабавен автоматичен горната водна електрическа кана чай защита от прегряване

BGN 146.00 292.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана Полноавтоматический сгъсти стъклен чайник, многофункционална функция автоматично изключване за безопасност черен чай

BGN 116.00 232.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Bear 220V Glass electric kettle Domestic large capacity automatic power неръждаема стомана ZDH-A17G5

BGN 120.00 127.98

ОписСтакло електричен котел Домашни голем капацитет моќ автоматско нерѓосувачки челик литургија Увоз на термостат на 304 нерѓосувачки челик со висок бор силикон чаша сувоОпис На ПроизводотНоминална напон : 220 VПриклучок : Plug Кинески[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Повратни информацииВашето задоволство е наш врвен приоритет...

Електрическа кана вряща неръждаема стомана автоматична топлоизолация домакински голяма колба функция автоматично изключване за безопасност

BGN 196.00 392.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Пълна автоматизация на малък търговски вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки вакуумно пакетираща машина на семейни разходи вакуумна машина вакуум мерки и

BGN 150.00 158.40

Целосна автоматизација мали комерцијални вакуум храна sealer вакуумско пакување машина семејство трошоци вакуум машина вакуум sealerСликата покажува : Детали за производот : ОписПроизвод Големина : 38.5*15.5*12.5 cmЗапечатување џеб ширина : 32cm Топлина жица ширина : 3мм мотор : Brushless мотор го Оценувате напон : 220 v Номинална моќност : 100w Нето weiht : 1.6 kgИме на производ : Сува влажни amphibioвакуум запечатување машина

Тип маса вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки, максимална дължина на уплътняване 26 см

BGN 608.00 640.00

Опис На Производот : 1 DZ260 вакуумско пакување машина е погоден за пакување на објекти во мали димензии,како и материјали како што се пари, финансиски документи, ваучери итн.2...

Вафельница от неръждаема стомана, електрически плот, кухненски уреди / китайски доставчици/вафельная машина,вафельная пръчка производител

BGN 952.00

Напомена : голема фактура може да ви треба многу даноци, ако треба мали фактура за мали даноци, по ставен на ред, ве молиме да ни оставите порака, и оставете фактурата што сакате, или ние ќе им даде на оригиналната цена на фактурата, по примена на исплата, ќе се организира на производи наскоро, ви благодариме! (Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.)Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот...