• Ново
Отверждающий саксия напълно автоматичен сгъсти стъклен многофункционален голям капацитет за приготвяне на кафе и варене на цветя кана

Отверждающий саксия напълно автоматичен сгъсти стъклен многофункционален голям капацитет за приготвяне на кафе и варене на цветя кана

BGN 164.00
BGN 328.00
-50 %
В магазина

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Подробности

търговска марка:
тангву
Напрежение На Тока (В):
220V
Начин На Нагряване:
Подземно Отопление
Обемът на:
2,5 л
Мощност (W):
1200 W
топлинна:
ДА
Функция:
Функция За Автоматично Изключване За Безопасност
Скорост На Нагряване:
4-6 минути
Мащабна Етикет:
Чайник Марк
Материал:
Стъкло
Стил:
Електрическа Кана
Автоматично изключване:
No
Източник На Захранване:
220V/50hz
Материал На Черупката:
Стъкло
Време за излизане на пазара:
14 март
Номер На Модела:
тангву
Характеристика:
Въртеливо Основа На 360 Градуса
документ:
ЕМС
код на продукта:
ТАНГВУЛ
JR:
298

Те също купуват с този продукт

2017 free air кораб 58*30 square pan with 4 buckets fried ice cream machine ice cream roll machine with glass cover

BGN 2078.40

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Тип маса вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки, максимална дължина на уплътняване 26 см

BGN 608.00 640.00

Опис На Производот : 1 DZ260 вакуумско пакување машина е погоден за пакување на објекти во мали димензии,како и материјали како што се пари, финансиски документи, ваучери итн.2...

Автоматична горната бутилка вода, електрически чайник, определени задържане на топлината заваривание чай прибори 304 чайник/електрически кани

BGN 301.00 601.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана дебела храни от неръждаема стомана 304 внос контрол на температурата чайници сигурност функция за автоматично изключване

BGN 136.00 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

1pc 220V 1050W търговски / домакински автоматична италианска капсульная tea 20bar Smart Coffee Machine

BGN 304.00 320.00

1pc 220 V 1050 W Комерцијални / Домаќинство Автоматско италијански Капсула КафеМашина 20bar Smart Кафе МашинаСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 V / 50 HzПроизвод моќ : 1050 WРезервоарот за вода капацитет : 650mlПритисок : 20 барПроизвод Големина : 360 * 150 * 268mmУпотреба : се Целосно автоматски

Електрическа кана вряща неръждаема стомана автоматична топлоизолация домакински голяма колба функция автоматично изключване за безопасност

BGN 196.00 392.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Износ на ЕС автоматична неограничена дължина 1100 W малка машина за рязане на риба за продажба с цена CFR за продажба море

BGN 2320.00

Извоз на ЕУ автоматски должина неограничен 1100 W малку риба машина за сечењеза продажба со CFR цена за продажба од страна на моретоПараметри на автоматски малку риба машина за сечење за продажбаМодел Kn6cm Функција убие малку риба Valtage 220 V Моќ 1.1 kw Тежина од 100 кг Обработка опсег под 6cm широк; должина неограничен Големина 1030*630*1100mmНа мултифункционален на автоматско малку риба машина за сечење за продажба 1 Одат риба скали, желудникот, функцијата на внатрешните органи и тело беше 2 Обработка и сребро крап, платика риба, трева крап, црна крап, крап, лосос, мандарина риба, рибите, море бас, море, риби и други рибни 3 Скали да се отстрани чиста, не му наштети на кожата, не се повредат своите перки, риба убава, не влијае на ефектот на готвење риба 4 за Да отстраните скали во исто време отвори внатрешни органи, стомакот точни, viscera отстранување е чиста, не ја уништи рибата на жолчката...

Електрическа мелачка Хо-70 мелачка за месо мелница за продажба на домашно ползване производство: 50 кг / час

BGN 102.00 107.60

Електрични Месо Сечење Машина хо70 Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство : 50 Kg / часСликата покажува : Карактеристики : Електрични Месо Сечење Машина за Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство : 50 Kg / час опис на Производот : нашата компанија за производство на малите електрични месо сечење машина, со предност на луксузен изглед, светлина чиста, чиста и санитарни...

10 бр. / партида на битови хладилници генератор на озон консервация на плодове и зеленчуци пречистване на въздуха, дезинфекция на

BGN 234.00 246.40

10pc Домаќинство фрижидери озонската генераторовошје и зеленчук за зачувување на прочистување на воздухот дезинфекцијаСликата покажуваКарактеристики : *Веднаш се полни со O3 фрижидер, која има екстремна сила да го убие и да ги убијат E...

Електрическа кана / вакуумна изолация 304 нагревателен котел от неръждаема стомана три слоя противопожарна защита 1.7 литра функция за автоматично изключване за без?

BGN 146.00 291.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана автоматична горната вода електрическа 304 неръждаема стомана стъклена сигурност функция за автоматично изключване

BGN 152.00 304.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Закаляване на електрически чайник с функция за автоматично изключване на термос защита от прегряване

BGN 100.00 200.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Вафельница от неръждаема стомана, електрически плот, кухненски уреди / китайски доставчици/вафельная машина,вафельная пръчка производител

BGN 952.00

Напомена : голема фактура може да ви треба многу даноци, ако треба мали фактура за мали даноци, по ставен на ред, ве молиме да ни оставите порака, и оставете фактурата што сакате, или ние ќе им даде на оригиналната цена на фактурата, по примена на исплата, ќе се организира на производи наскоро, ви благодариме! (Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.)Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот...

Машина округлителя тест капацитет 1800pcs/h / машина машина тест

BGN 1664.00

1800pcs / h капацитет тесто позаоблена машина / тестото создателот машинаОпис На Производот1800pcs / h капацитет тесто позаоблена машина / тестото создателот машинафактори : 1...

Безплатна доставка на вертикален 220 В от неръждаема стомана електрическа Сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор машина за сок от захарна тръстика, машина

BGN 1655.00 1742.40

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

220V/50Hz домакински соя, мляко DJ12B-A603DG 1.2 L SOYMILK MAKER 1000W мощност на отопление соево мляко машина от неръждаема стомана червено

BGN 70.27

220 V / 50 Hz Домаќинство СојаМлеко DJ12 BA603 DG 1.2 L SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 1000 W Греењемоќ СојаМлеко машина Нерѓосувачки Челик црвенаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : JuicersНапон : 220 VГреење моќност : 1000 Wбоја : црвенаМодел : DJ12 BA603 DGМотор моќност : 180 WФреквенција : 50 HzКапацитет : 1.2 LПакување големина : 39*28*28 CMТежина : 6.5 КГ

Електрическа кана домакински неръждаема стомана вряща вода за безопасност автоматично изключване функция

BGN 184.00 368.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...