• Ново
Начало На Портокал Лимон Плодове Сокоизстисквачка Инструмент Пластмаса Удобен Ръчен Ръчна Сокоизстисквачка Цитрусови Плодове Сокоизстисквачка Кухня Инструмент

Начало На Портокал Лимон Плодове Сокоизстисквачка Инструмент Пластмаса Удобен Ръчен Ръчна Сокоизстисквачка Цитрусови Плодове Сокоизстисквачка Кухня Инструмент

BGN 7.00
BGN 11.47
-39 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
Креативноста е Прирачник Лимон, Портокал Морнар Овошје Зеленчук Рака Притиснете Изстискване Алатка
Издржлив материјал, безбедно, не-токсични, без мирис и никогаш не ' рѓа,
Едноставен, практичен, лесен за употреба.
Рака гмечи овошен сок обезбедено овошје хранливи материи нема да биде уништен.
Лесно за чистење, само треба плискам со вода.
Одлична алатка за дома, ресторани, хотели и ресторани, барови, или други забава.
Карактеристики & детали :
Материјал : ABS + ПВЦ
Боја : црна, зелена
Тежина : 65 g
Пакет се вклучени :
1 x Сок од Страна Притиснете Изстискване Алатка

Подробности

Цвят:
Зелен, Черен
търговска марка:
warmtoo
Обемът на:
документ:
CE
Регулиране На Скоростта:
инструкция
Начин На Полагане:
Ръчна Изработка
Функция:
Изстискване на сок
Обем На Контейнер За Пулп:
0,5 Л-1 Л
Форма на зарядно пристанище:
Полумесец
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Размери (Д х Ш х в (инча):
Друго
Номер На Модела:
SKU455823
Форма На Зарядно Пристанище:
Във формата на полумесец
Материал На Корпуса Чаши:
Пластмаса
Мощност (W):
инструкция
Тип:
Портокал, Лимон, Плодови Сокоизстисквачка
Материал На Острието:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт

52 търговски вертикална мелачка за месо, мелачка за месо свинско месо 300KG / H, мащабната машина, мелачка за месо месо с мотор

BGN 472.00

52# Електрична Мелница За МесоСпецификација : ИмеМелница за месоМодел52#Моќност1.5 kwНапон220v / 50hzТежина50kgМашина Со Големина45*35.5*73cmМатеријалМеталАвтопат300kg / hДетали : Вие може да се скрши на мали пилешко за исхрана на домашни миленици...

Вафельница от неръждаема стомана, електрически плот, кухненски уреди / китайски доставчици/вафельная машина,вафельная пръчка производител

BGN 952.00

Напомена : голема фактура може да ви треба многу даноци, ако треба мали фактура за мали даноци, по ставен на ред, ве молиме да ни оставите порака, и оставете фактурата што сакате, или ние ќе им даде на оригиналната цена на фактурата, по примена на исплата, ќе се организира на производи наскоро, ви благодариме! (Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.)Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот...

10 бр. / партида на битови хладилници генератор на озон консервация на плодове и зеленчуци пречистване на въздуха, дезинфекция на

BGN 234.00 246.40

10pc Домаќинство фрижидери озонската генераторовошје и зеленчук за зачувување на прочистување на воздухот дезинфекцијаСликата покажуваКарактеристики : *Веднаш се полни со O3 фрижидер, која има екстремна сила да го убие и да ги убијат E...

Тип маса вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки, максимална дължина на уплътняване 26 см

BGN 608.00 640.00

Опис На Производот : 1 DZ260 вакуумско пакување машина е погоден за пакување на објекти во мали димензии,како и материјали како што се пари, финансиски документи, ваучери итн.2...

Bear 220V Glass electric kettle Domestic large capacity automatic power неръждаема стомана ZDH-A17G5

BGN 120.00 127.98

ОписСтакло електричен котел Домашни голем капацитет моќ автоматско нерѓосувачки челик литургија Увоз на термостат на 304 нерѓосувачки челик со висок бор силикон чаша сувоОпис На ПроизводотНоминална напон : 220 VПриклучок : Plug Кинески[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Повратни информацииВашето задоволство е наш врвен приоритет...

Закаляване на електрически чайник с функция за автоматично изключване на термос защита от прегряване

BGN 100.00 200.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана вряща неръждаема стомана автоматична топлоизолация домакински голяма колба функция автоматично изключване за безопасност

BGN 196.00 392.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана / вакуумна изолация 304 нагревателен котел от неръждаема стомана три слоя противопожарна защита 1.7 литра функция за автоматично изключване за без?

BGN 146.00 291.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Износ на ЕС автоматична неограничена дължина 1100 W малка машина за рязане на риба за продажба с цена CFR за продажба море

BGN 2320.00

Извоз на ЕУ автоматски должина неограничен 1100 W малку риба машина за сечењеза продажба со CFR цена за продажба од страна на моретоПараметри на автоматски малку риба машина за сечење за продажбаМодел Kn6cm Функција убие малку риба Valtage 220 V Моќ 1.1 kw Тежина од 100 кг Обработка опсег под 6cm широк; должина неограничен Големина 1030*630*1100mmНа мултифункционален на автоматско малку риба машина за сечење за продажба 1 Одат риба скали, желудникот, функцијата на внатрешните органи и тело беше 2 Обработка и сребро крап, платика риба, трева крап, црна крап, крап, лосос, мандарина риба, рибите, море бас, море, риби и други рибни 3 Скали да се отстрани чиста, не му наштети на кожата, не се повредат своите перки, риба убава, не влијае на ефектот на готвење риба 4 за Да отстраните скали во исто време отвори внатрешни органи, стомакот точни, viscera отстранување е чиста, не ја уништи рибата на жолчката...

Електрическа кана домакински неръждаема стомана вряща вода за безопасност автоматично изключване функция

BGN 184.00 368.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана малък капацитет на пътуване хотелски кухненски везни

BGN 130.00 260.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Мечка благородна автоматична Електрическа мини-кафе машина-бяла капельная кафе машина с водно прозорец

BGN 100.00 105.58

ОписВисок квалитет на Автоматско 6 Чаши Еспресо Електрични кафематот Црна Капе Кафе Машина Со Вода ПрозорецотОпис На ПроизводотНоминална напон : 220 VПриклучок : Plug КинескиИзвестување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

търговска машина мляко, соя, машини за мляко, соя голям капацитет 12L автоматична кашмир многофункционална машина мляко, соя / машина за сок RD-900Y

BGN 594.00 638.40

12 L голем капацитет Целосно автоматски комерцијални Соја Млеко машинаsoymilk производителСликата покажува : Детали за производот : ОписИме на производ : комерцијална соја млеко машинаМодел : RD 900 y Оценет напон : 220 v мотор моќност : 800 w Материјал : не ' рѓосувачки челик отценети капацитет : 12 L Топлинска моќ : 2500 w Греење метод : топлинска цевка Погоден за патарина : над 6 луѓе со Автоматско чистење на функција : да со Топлина зачувување функција : да со нето мелење : да поле на примена : ресторани, хотели, куjни, итн

Търговска машина мехур мляко шейкър мляко пасатор, миксер напитка машини за млечен шейк главата близнак миксер, чай, мляко смесване

BGN 136.00 143.20

Комерцијални електрични нерѓосувачки челик млеко чај миксер Двојна глава млеко машина Пијат Миксер Blender млеко shaker Млеко меур мешање машинаСликата покажува :

Стъклена кана котел домакински уреди от неръждаема стомана автоматично изключване на електрозахранването по-голям капацитет за висококачествен продукт

BGN 66.00 131.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Кафе машина за печене на кафе нов списък производители на едро на домакински / търговска трайни кафе на зърна горещо кафе SCR-301

BGN 99.00 104.00

1 компјутер Кафе Roasters 2016 година нови листата на производители на големоапарати за домаќинство / комерцијални трајни кафе грав roaster Кафе SCR301Сликата покажува : Печење ПроцесСоодветно Место : Опис : Име на производ : Кафе грав печење машинаНоминална напон : 220240 VВнатрешен дијаметар : 270mmВлезна моќност : 1200 WКапацитет : 1500gНето тежина : за 2,8 kgБоја : белаПроизвод на Потекло : Кина

Начало Мини Горещо Кафе От Неръждаема Стомана За Печене На Кафе На Зърна Ръчно Фъстъци Машина Семената На Пъпеш Орех Печене Инструмент Се Използва В Печката

BGN 123.00 129.60

Домашни Мини Кафе Roaster Нерѓосувачки Челик Печење на Кафе Грав Прирачник Кикирики Машина Диња Семе Орев Печење Алатка која се Користи Во Печка на Производот покажува【Карактеристики】 1, употреба на увезената храна одделение од нерѓосувачки челик фалсификувани полиран дебели тапани, со температура способност, и спроводливост, радијација, конвекција и за стабилноста на кафе грав греење...

Напълно автоматична горната бутилка вода, електрически чайник быстрокипящий ketting-чайник чай електрическа готварска печка

BGN 136.00 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

машина popsicle толковейшего за управление на търговската мрежа,машина машина ледена Lolley 220V/R22, мултифункционален замораживатель с прессформой ледена Lolley

BGN 3036.80

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.интелигентна контрола Комерцијални Popsicle машина,220 V / R22 мраз lolly создателот машина,мултифункција замрзнувач со мраз lolly мувлаПараметар на комерцијални popside сладолед машина,мраз lolly создателот машинаМодел : GR30 BКапацитет : 3000pcs / денДимензија : 720*520*820mmТежина : 70 KGКомпресор : увоз компресорЛадилни : R22Напон : 220 / 50 HZМотор : 1.1 KWМашински материјал : нерѓосувачки челикКарактеристика на комерцијални popside сладолед машина,мраз lolly создателот машина1.Добар материјал,304 од не ' рѓосувачки челик габи, за да бидете сигурни дека тоа е издржлив.2.Брзо ладење, тоа само трае околу 15 минути за да се произведе 30 / 40 popsicle3.Совршен клима уред, да направат сигурни дека нејзината ефикасност...

1pc 220V 1050W търговски / домакински автоматична италианска капсульная tea 20bar Smart Coffee Machine

BGN 304.00 320.00

1pc 220 V 1050 W Комерцијални / Домаќинство Автоматско италијански Капсула КафеМашина 20bar Smart Кафе МашинаСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 V / 50 HzПроизвод моќ : 1050 WРезервоарот за вода капацитет : 650mlПритисок : 20 барПроизвод Големина : 360 * 150 * 268mmУпотреба : се Целосно автоматски

Автоматична Машина За Налягане Масло, Ядки, Семена Масло Presser Pressing Machine All Stainless Steel Oil High Extraction

BGN 684.00 720.00

Автоматско Масло Притиснете Машина Ореви, Семиња, МаслоPresser Притискање На Машина Сите Од Нерѓосувачки Челик Со Висок Екстракција На НафтаСлика покаже : Describtion : Димензии : (L*H*W) 450*180*220 ммМоќност : 1200 WНапон : AC напон 220 V 50 hzВнимание : За притискање на маслиново масло : ве Молиме прво отстрани јами и намалување на маслинската гора во парчиња од кикирики големина (што го прави полесно да се хранат во притискање на барел), исто така, целиот процес ќе потрае подолго време од притискањето на семе.Како да се избере соодветна автоматско масло притиснете?1...

Напълно автоматична горната бутилка вода, електрически чайник изпълнен с машина за чай защита от прегряване

BGN 206.00 412.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...