• Ново
Стъклена кана котел домакински уреди от неръждаема стомана автоматично изключване на електрозахранването по-голям капацитет за висококачествен продукт

Стъклена кана котел домакински уреди от неръждаема стомана автоматично изключване на електрозахранването по-голям капацитет за висококачествен продукт

BGN 66.00
BGN 131.20
-50 %
В магазина

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Подробности

Скорост На Нагряване:
4-6 минути
Характеристика:
Въртеливо Основа На 360 Градуса
Източник На Захранване:
220V/50hz
Напрежение На Тока (В):
220V
Материал На Черупката:
Стъкло
документ:
ЕМС
търговска марка:
тангву
Мащабна Етикет:
Чайник Марк
Автоматично изключване:
No
Материал:
Стъкло
Функция:
Функция За Автоматично Изключване За Безопасност
Номер На Модела:
тангву
Мощност (W):
1200 W
топлинна:
No
Стил:
Електрическа Кана
Време за излизане на пазара:
14 март
Обемът на:
1,8 л
Начин На Нагряване:
Подземно Отопление
код на продукта:
ТАНГВУЛ
JR:
69

Те също купуват с този продукт

Електрическа кана дебела храни от неръждаема стомана 304 внос контрол на температурата чайници сигурност функция за автоматично изключване

BGN 136.00 272.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Търговска машина мехур мляко шейкър мляко пасатор, миксер напитка машини за млечен шейк главата близнак миксер, чай, мляко смесване

BGN 136.00 143.20

Комерцијални електрични нерѓосувачки челик млеко чај миксер Двојна глава млеко машина Пијат Миксер Blender млеко shaker Млеко меур мешање машинаСликата покажува :

двуканална машина за разбиване на плодове mongo juice maker

BGN 8864.00

двоен канал mongo сок создателот овошје тепање машинаако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас.Технички параметриовошје тепање машинаовошје отстранување на јадрото и тепање машина КарактеристикиОвој производ изгледа убави, трајни, оперативни димензија...

Електрическа кана домакински неръждаема стомана вряща вода за безопасност автоматично изключване функция

BGN 184.00 368.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

52 търговски вертикална мелачка за месо, мелачка за месо свинско месо 300KG / H, мащабната машина, мелачка за месо месо с мотор

BGN 472.00

52# Електрична Мелница За МесоСпецификација : ИмеМелница за месоМодел52#Моќност1.5 kwНапон220v / 50hzТежина50kgМашина Со Големина45*35.5*73cmМатеријалМеталАвтопат300kg / hДетали : Вие може да се скрши на мали пилешко за исхрана на домашни миленици...

Износ на ЕС автоматична неограничена дължина 1100 W малка машина за рязане на риба за продажба с цена CFR за продажба море

BGN 2320.00

Извоз на ЕУ автоматски должина неограничен 1100 W малку риба машина за сечењеза продажба со CFR цена за продажба од страна на моретоПараметри на автоматски малку риба машина за сечење за продажбаМодел Kn6cm Функција убие малку риба Valtage 220 V Моќ 1.1 kw Тежина од 100 кг Обработка опсег под 6cm широк; должина неограничен Големина 1030*630*1100mmНа мултифункционален на автоматско малку риба машина за сечење за продажба 1 Одат риба скали, желудникот, функцијата на внатрешните органи и тело беше 2 Обработка и сребро крап, платика риба, трева крап, црна крап, крап, лосос, мандарина риба, рибите, море бас, море, риби и други рибни 3 Скали да се отстрани чиста, не му наштети на кожата, не се повредат своите перки, риба убава, не влијае на ефектот на готвење риба 4 за Да отстраните скали во исто време отвори внатрешни органи, стомакот точни, viscera отстранување е чиста, не ја уништи рибата на жолчката...

Пълна автоматизация на малък търговски вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки вакуумно пакетираща машина на семейни разходи вакуумна машина вакуум мерки и

BGN 150.00 158.40

Целосна автоматизација мали комерцијални вакуум храна sealer вакуумско пакување машина семејство трошоци вакуум машина вакуум sealerСликата покажува : Детали за производот : ОписПроизвод Големина : 38.5*15.5*12.5 cmЗапечатување џеб ширина : 32cm Топлина жица ширина : 3мм мотор : Brushless мотор го Оценувате напон : 220 v Номинална моќност : 100w Нето weiht : 1.6 kgИме на производ : Сува влажни amphibioвакуум запечатување машина

начало автоматична капсульная tea 19bar intelligent touch screen control capsule coffee machine 220V EN550 1 бр

BGN 852.80

1 компјутер 220 V EN550 дома автоматско капсула кафе машина 19barинтелигентни екран на допир за контрола капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Производ Големина : 31.9 * 17.5 * 25.3 cmПроизвод тежина : 4.5 кгМатеријал : пластични, од не ' рѓосувачки челикНапојување : 220240 VРезервоарот за вода капацитет : 0.9 LУпотреба : се Целосно автоматскиКафе тенџере Категорија : пумпа за притисок типКафе машина капацитет : 5 чаши подолуЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Тип маса вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки, максимална дължина на уплътняване 26 см

BGN 608.00 640.00

Опис На Производот : 1 DZ260 вакуумско пакување машина е погоден за пакување на објекти во мали димензии,како и материјали како што се пари, финансиски документи, ваучери итн.2...

Напълно автоматична вода, електрически чайник интелектуална чаена печка горещ балон кана за безопасност автоматично изключване функция

BGN 185.00 369.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

класически незабавен автоматичен горната водна електрическа кана чай защита от прегряване

BGN 146.00 292.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

15 бар домакински капсульная кафемашина, полуавтоматична италианско еспресо-машина, кафемашина 220 1бр

BGN 328.00

1pc 220 V 15 бар Домаќинство Капсула Кафе Машина Полу автоматскиИталијански еспресо машина за кафе машинаСликата покажува : Опис : Притисок : 15 барНапон : 220240 VРезервоарот за вода капацитет : за 0,6 литри (може да произведе околу 46 чаши кафе)Производ Големина : 22 × 16 × 29 смНето тежина : 2.3 kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Електрическа кана с автоматично разделяне и отвара от Китайската традиционна медицина гърне керамична традиция сигурност функция за автоматично изключване

BGN 213.00 425.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Напълно автоматична горната бутилка вода, електрически чайник изпълнен с машина за чай защита от прегряване

BGN 206.00 412.80

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Начало Мини Горещо Кафе От Неръждаема Стомана За Печене На Кафе На Зърна Ръчно Фъстъци Машина Семената На Пъпеш Орех Печене Инструмент Се Използва В Печката

BGN 123.00 129.60

Домашни Мини Кафе Roaster Нерѓосувачки Челик Печење на Кафе Грав Прирачник Кикирики Машина Диња Семе Орев Печење Алатка која се Користи Во Печка на Производот покажува【Карактеристики】 1, употреба на увезената храна одделение од нерѓосувачки челик фалсификувани полиран дебели тапани, со температура способност, и спроводливост, радијација, конвекција и за стабилноста на кафе грав греење...

Електрическа кана автоматична горната вода електрическа 304 неръждаема стомана стъклена сигурност функция за автоматично изключване

BGN 152.00 304.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрическа кана / вакуумна изолация 304 нагревателен котел от неръждаема стомана три слоя противопожарна защита 1.7 литра функция за автоматично изключване за без?

BGN 146.00 291.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Закаляване на електрически чайник с функция за автоматично изключване на термос защита от прегряване

BGN 100.00 200.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

търговска машина мляко, соя, машини за мляко, соя голям капацитет 12L автоматична кашмир многофункционална машина мляко, соя / машина за сок RD-900Y

BGN 594.00 638.40

12 L голем капацитет Целосно автоматски комерцијални Соја Млеко машинаsoymilk производителСликата покажува : Детали за производот : ОписИме на производ : комерцијална соја млеко машинаМодел : RD 900 y Оценет напон : 220 v мотор моќност : 800 w Материјал : не ' рѓосувачки челик отценети капацитет : 12 L Топлинска моќ : 2500 w Греење метод : топлинска цевка Погоден за патарина : над 6 луѓе со Автоматско чистење на функција : да со Топлина зачувување функција : да со нето мелење : да поле на примена : ресторани, хотели, куjни, итн

домашно използване на полуавтоматична машина за Еспресо кафе машина за търговска офис tea CRM3012 1бр

BGN 1161.60

Полуавтоматско Кафе Машина за Еспресо Кафе создателот за Комерцијални Канцеларија кафематот CRM3012 1pcСликата покажува : Име на производ : Полу автоматска кафе машина Производ Модел : CRM3012 Притисок на владата : пумпа за притисок Притисок Големина : 15bar резервоарот за Вода капацитет : 1.7 L Номинална моќност : 3000w Оценет напон : 220v / 50hz Нето тежина : 14kg Производ Големина : 310 * 400 * 390mm Материјал : не ' Рѓосувачки челик 1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе го примите пакетот, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

машина popsicle толковейшего за управление на търговската мрежа,машина машина ледена Lolley 220V/R22, мултифункционален замораживатель с прессформой ледена Lolley

BGN 3036.80

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.интелигентна контрола Комерцијални Popsicle машина,220 V / R22 мраз lolly создателот машина,мултифункција замрзнувач со мраз lolly мувлаПараметар на комерцијални popside сладолед машина,мраз lolly создателот машинаМодел : GR30 BКапацитет : 3000pcs / денДимензија : 720*520*820mmТежина : 70 KGКомпресор : увоз компресорЛадилни : R22Напон : 220 / 50 HZМотор : 1.1 KWМашински материјал : нерѓосувачки челикКарактеристика на комерцијални popside сладолед машина,мраз lolly создателот машина1.Добар материјал,304 од не ' рѓосувачки челик габи, за да бидете сигурни дека тоа е издржлив.2.Брзо ладење, тоа само трае околу 15 минути за да се произведе 30 / 40 popsicle3.Совршен клима уред, да направат сигурни дека нејзината ефикасност...

Електрическа кана вряща неръждаема стомана автоматична топлоизолация домакински голяма колба функция автоматично изключване за безопасност

BGN 196.00 392.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Малка полноавтоматическая вакуумно пакетираща машина герметизирующая домакински герметизирующую машина за вакуумно храни машина

BGN 53.00 56.00

Мал целосно автоматско вакуум пакувања запечатување машина домаќинство запечатување машина вакуум храна машинаСлика покаже : Пакет се вклучени : 1 * VS1000 запечатување машинаЗабелешка : Друг вид на овој вид машина за факултативна

2017 free air кораб 58*30 square pan with 4 buckets fried ice cream machine ice cream roll machine with glass cover

BGN 2078.40

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Автоматична горната бутилка вода, електрически чайник, определени задържане на топлината заваривание чай прибори 304 чайник/електрически кани

BGN 301.00 601.60

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Bear 220V Glass electric kettle Domestic large capacity automatic power неръждаема стомана ZDH-A17G5

BGN 120.00 127.98

ОписСтакло електричен котел Домашни голем капацитет моќ автоматско нерѓосувачки челик литургија Увоз на термостат на 304 нерѓосувачки челик со висок бор силикон чаша сувоОпис На ПроизводотНоминална напон : 220 VПриклучок : Plug Кинески[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][39400][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Повратни информацииВашето задоволство е наш врвен приоритет...

Кафе машина за печене на кафе нов списък производители на едро на домакински / търговска трайни кафе на зърна горещо кафе SCR-301

BGN 99.00 104.00

1 компјутер Кафе Roasters 2016 година нови листата на производители на големоапарати за домаќинство / комерцијални трајни кафе грав roaster Кафе SCR301Сликата покажува : Печење ПроцесСоодветно Место : Опис : Име на производ : Кафе грав печење машинаНоминална напон : 220240 VВнатрешен дијаметар : 270mmВлезна моќност : 1200 WКапацитет : 1500gНето тежина : за 2,8 kgБоја : белаПроизвод на Потекло : Кина

нож за месо с шкивом, slicer месо, машина за рязане на 250kg slicer месо QH дизайн, търговска употреба, нов в час 110V220V/240V

BGN 953.00 1003.20

110 V220 V / 240 V топла продажба на акции на комерцијална употреба новиот дизајн QH месо slicer машина за сечење 250 KG на часвовед : Напон : 110 / 220 / 240 VМоќност : 0.55 kwмодел : QHGW : 50kgПакување : дрвени случајДимензија : 530mm * 330mm * 450 ммПроизводство : 500 КИЛОГРАМИ / часНамалување дебелина : во рок од 2,520 MM може да се направи ред,не Може да се прилагоди но може да нарачате и големина на ножот.пакет вклучувајќи1pc x QH месо slicer( со полна опрема)