• Ново
Мини Кукла с аксесоари китайски стил мини модел с павлиньим цвете вентилатор

Мини Кукла с аксесоари китайски стил мини модел с павлиньим цвете вентилатор

BGN 9.12
В магазина

Брой продукти


Опис :
материјал : Пилешко пердуви + жица
Големина : за 6cm
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само еден Кинески стил мини модел со опашот волна вентилатор, вентилатор
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
SKT85
Предупреждение:
Не позволявайте на детето да играете по един медведю
Размери:
L 6 СМ
Форма:
1/12
Материал:
Метални
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Тип:
Аксесоари

Те също купуват с този продукт

Куклена къща Сам Q004 3D дървена пъзел миниатюрни куклена къща, мебели рожден ден на творчески подаръци играчки Куклена къща тайната на замъка

BGN 16.00 29.60

Нови ПристигнеСодржина : Тајната замокотНЕМА.Q004Бесплатен ПревозотВисок квалитет!!Фабриката за директна продажба!!Големина на : Заврши големина : за 9 * 3* 13.2 cmТежина : околу 0.36 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами, внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.КУТИЈА ТЕА TRE Имаат и други стилови, можете да изберете што сакате...

изкуствени пера на птица, на около 35 см бял папагал птица модел на дома хол, апостолически украса Коледен подарък h1100

BGN 53.00 99.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

3пары / лот мода кукла обувки, ботуши, маратонки, обувки за Кен аксесоари за Барби кукли за приятел на Кен високо качество на детски играчки

BGN 2.00 3.97

3pairs / многу Модни Кукла Чевли Чизми Патики Чевли За Кен Кукли Додатоци За Барби Момче Кен Висок Квалитет Бебе ИграчкаПогодни за : за кукла Кен(машки)Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

кукла с аксесоари 1/3 Bjd ID перука кукла 22 см от главата косата на перука къса дълги прави къдрава сладък голямо бебе, момиче, момче хладен различни варианти

BGN 56.00

1 / 3 големина : погоден за кукли на главата обемот на 2224cm , исто така погоден за 1 / 3 големи 70cm чичко кукла, Стр кукла и dal кукла .1 / 4 големина : погоден за кукли на главата обемот на 17.519cm .1 / 6 големина : погоден за кукли на главата обемот на 15.5 см 16.5 cm,17cm.1 / 8 големина : погоден за кукли на главата обемот на 14cm.Топла предупредување : оваа перика е висококвалитетна копија , сличноста на 90% на промо пик , не 100% исти , се надеваме на вашето разбирање , ви благодариме !Објектот се однесува само на перика , тоа НЕ вклучува кукла , облека и други додатоци во сл.За кукла е употреба само , НЕ човечка големина .* Оваа точка е на автентични овластени службени перики од Островот Кукла Компанија

цветни пера Ара папагал голям 60 см папагал играчка модел за декорация на дома Коледен подарък h1116

BGN 70.00 131.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : едно парчеако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

30 СМ / 45 см/60 см Le Sucre Заек без дрехи кукла плюшени играчки животни меки играчки Детски играчки за детски подарък

BGN 9.58

Име : 30cm / 45см / 60см Ле Сукре Зајак Без Облека Кукла Кадифен Играчки Животинско Полнети Играчки Детска Играчки за Деца Подарок Пополни материјал : 100% квалитетни pp памук Боја : 3 боја, Големина : 30cm / 4 5cm / 60см Тежина : 0.2 kg / 0.4 kg / 0.8 kg Можете да изберете облека во нашата продавница и да се облекуваат за тоа.Зајакот Се Покаже :

BOLAFYNIA Children Hand Куклен Toys kangaroo hand кукли baby kid плюшен мека играчка за коледни подаръци за рожден ден

BGN 10.00 14.43

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска ГрижаИнформации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденденОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипЖивотни Рака МарионетаМатеријалПолиестер / PP памукГолемина10.2 инчен(25cm)Тежина0.1 КГБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозраст36, 69,9+ПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

Оригиналната холандска прасе кукла плюшени играчки за деца морско свинче мека кукла за коледен подарък

BGN 16.46

Оригиналниот холандски Свиња Кукла Кадифен Играчки За Деца морско свинче полнети кукла за божиќ подарокГолемина : седи висина 17cmСупер квалитет ~~~Оригинални ~~~Правец на Republi***cПознатиот БрендПобрзајте го Однесе Дома : )А : Добредојдовте да се меша со цел, ако сакате да направите мешавина, за многу различни предмети, ве молиме оставете порака или разговор со нашата онлајн...

изкуствени пера на птица, на около 35 см изправяне на крилата жълта птица модел за декорация на дома извършване на подпори подарък h1094

BGN 50.00 94.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

20 см Гари охлюв Baby Kids подарък кукла, прекрасна мека играчка плюшен Безплатна доставка

BGN 17.00 19.18

Бренд новиMearsurement : прибл 20cm.Количина : 1 КОМПЈУТЕР sНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...

OUENEIFS k-кукла KUSP bjd 1/3 body model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys shop make up resin аниме furnitur

BGN 212.00 294.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

Сив Цвят От Бяла Мечка Плюшен Играчка Молив Случай, Деца Дете Монета Торбичка За Подарък-Безплатна Доставка

BGN 12.00 12.78

Бренд новиMearsurement : 18*6*8cm ,Количина : 1 PCsНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...