• Ново
Силиконови подмладена кукли Спящата детска играчка Vinyl розова Принцеса кукла мека силиконова кукла момиче моделиране на кукли, детски подарък за Рожден Ден

Силиконови подмладена кукли Спящата детска играчка Vinyl розова Принцеса кукла мека силиконова кукла момиче моделиране на кукли, детски подарък за Рожден Ден

BGN 106.00
BGN 111.82
-5 %
В магазина

Брой продукти


Силикони во континуитет повторно се Раѓа Кукли кога Бебето Спие Винил Играчка Пинк Принцезата Кукла Меки Силиконски Кукла Девојка Симулација Кукли Дете Роденденска Подарок
Големина : за 52cm
Тежина : 1 Kg
Структура : Винил главата, рацете и нозете, крпа тело полни PP памук
Очи : Тајван високо-одделение акрилик око на око не трепка
Коса : Високо-одделение пејст перика
Скроена облека : покажаа како нашите фотографии
Пакетот вклучува : 1 buc кукла со облека

Подробности

Размер:
52CM
Тип Елемент:
Кукли
Атрибут BJD / SD:
Кукла
търговска марка:
NPK
Възрастова Група:
> 3 години
Състояние:
Стоки На Склад
Характеристики:
Карикатура, направи си САМ играчка, модел
Форма:
1/4
Размери:
52cm
Тип:
Модна Кукла
Пол:
Момичета
Материал:
Винил
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Батерия:
NO
Тема:
Кино и телевизия
Номер На Модела:
А-452

Те също купуват с този продукт

Сив Цвят От Бяла Мечка Плюшен Играчка Молив Случай, Деца Дете Монета Торбичка За Подарък-Безплатна Доставка

BGN 12.00 12.78

Бренд новиMearsurement : 18*6*8cm ,Количина : 1 PCsНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...

600 бр. / лот търговия на Едро с нови кукли аксесоари 1:6, закачалки, мини пластмасова закачалка за дрехи кукла

BGN 49.00 54.38

Нови Кукли Додатоци 1 : 6 Закачалки Мини Пластични Облека Закачалка Кукла600 PCS / МНОГУ ,само го продаде закачалка ,не вклучувајќи облека и други додатоциГолемина : 6 CMПроизводот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

Оригиналната холандска прасе кукла плюшени играчки за деца морско свинче мека кукла за коледен подарък

BGN 16.46

Оригиналниот холандски Свиња Кукла Кадифен Играчки За Деца морско свинче полнети кукла за божиќ подарокГолемина : седи висина 17cmСупер квалитет ~~~Оригинални ~~~Правец на Republi***cПознатиот БрендПобрзајте го Однесе Дома : )А : Добредојдовте да се меша со цел, ако сакате да направите мешавина, за многу различни предмети, ве молиме оставете порака или разговор со нашата онлајн...

новият пристигането на голям 70 см прекрасен разположена алпака плюшени играчки карикатура алпака много мека кукла за подарък за рожден ден b0791

BGN 48.00 95.98

објектот е 70cm играчка, едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

New born Zapf baby dolls слънчеви очила аксесоар и идеален за 18 инча американската момиче кукла в кукла, аксесоар

BGN 3.00 3.17

Читање пред да нарачате : За торба само, не вклучувајќи кукла.Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

10 двойки/Лот на едро ставите аксесоари за кукли обувки пластмасов ежедневни спортни обувки BJD Кукла Shoes 1/6

BGN 35.00 38.38

Кукла Додатоци Чевли Пластични Повремено Спорт BJD Кукла Чевли 1 / 6Големина : 3.5 CM Одговара за кукла нозе помалку од 3cmВе молиме имајте на ум ова е кукла ,а не за човекови !!!!10 Pairs / многу Парцели ќе бидат испратени со измешани стилови на боиПроизводот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

GGS 40 см творчески сьомга суши плюшени играчки меки възглавнички на Kawai възглавница моделиране на храна кукла Коледен подарък за момичета деца

BGN 27.18

Име на производ : суши Кукли 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Материјал : Памук, Големина : за : 45*35*30cm јас сум сигурен дека навистина ќе ги сакал.Одлично за собирање или како подарок.

OUENEIFS k-кукла KUSP bjd 1/3 body model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys shop make up resin аниме furnitur

BGN 212.00 294.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

simulation сладко black tau 35x28x32cm model polyethylene&furs tau model home decoration props ,model gift d860

BGN 100.00 188.80

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : plastical моделнадворешната структура : fursголемина : 35x28x32cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

70 см силиконови Reborn Baby Doll реалистични голям е размерът на Принцеса Baby Reborn кукла играчка Детски дрехи модел момичета коледни подаръци

BGN 228.00 239.98

70cm Силикони Раѓа Бебе Кукла Lifelike Голема Големина Принцеза Раѓа Бебе Кукла Играчка Бебе Облека Модел Девојки Божиќ Подароци Опис Димензии : За 70cm, за еденгодишно бебе е големина, може да се носат еднагодишно бебе е colthes Meterial : На главата и екстремитетите се направени од висококрај мешање меки силиконски, телото е полн со PP памук, многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седат или да лажат, но не и стојат или се зборува...

изкуствени пера на птица, на около 35 см бял папагал птица модел на дома хол, апостолически украса Коледен подарък h1100

BGN 53.00 99.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

цветни пера Ара папагал голям 60 см папагал играчка модел за декорация на дома Коледен подарък h1116

BGN 70.00 131.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : едно парчеако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Родословни шапки китайската древна бижута ръчна изработка на метални шапки за KURHN OB27 Bjd кукла аксесоари момиче играчки TS-037

BGN 14.00 14.40

1.Цената е само headwear, не вклучуваат кукли , без обетки.2 Овој накит се чиста рачно изработени, тоа е ракотворби, само за KURHN кукли,OB27 кукли и 1 / 6 тело Bjd кукли.Човековите не може да се носат.3.Tthe материјали се метални листови хартија, пластика, стакло итн.,не е вистински злато или сребро.

творчески нов симулация на черна котка, политен и козината на котката vocie кукла подарък 21x9x16cm

BGN 32.00 60.78

опис : големина е за 21x9x16cm тоа е црна еден и неговата опашка може да биде превезени со раце ако притиснете на buttom, тоа ќе звучи'miao, miao, miao' ако сакате други бои во слика, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

JD149 1/8 BJD перуки среден Sauvage перука 5-6 см синтетичен мохер кукла перука мода, аксесоари за кукли

BGN 35.76

Опис На ПроизводотТочка БР : JD149Материјал : синтетички mohairГолемина : 56"(34",45",67",78",89",910" исто така е достапен)Боја : Руси, Кафеава, Ѓумбирот( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Боја Show : Ѓумбирот SM3Руса SM202Браун SM916Новодојдени Белешки 1...

3пары / лот мода кукла обувки, ботуши, маратонки, обувки за Кен аксесоари за Барби кукли за приятел на Кен високо качество на детски играчки

BGN 2.00 3.97

3pairs / многу Модни Кукла Чевли Чизми Патики Чевли За Кен Кукли Додатоци За Барби Момче Кен Висок Квалитет Бебе ИграчкаПогодни за : за кукла Кен(машки)Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

30 СМ / 45 см/60 см Le Sucre Заек без дрехи кукла плюшени играчки животни меки играчки Детски играчки за детски подарък

BGN 9.58

Име : 30cm / 45см / 60см Ле Сукре Зајак Без Облека Кукла Кадифен Играчки Животинско Полнети Играчки Детска Играчки за Деца Подарок Пополни материјал : 100% квалитетни pp памук Боја : 3 боја, Големина : 30cm / 4 5cm / 60см Тежина : 0.2 kg / 0.4 kg / 0.8 kg Можете да изберете облека во нашата продавница и да се облекуваат за тоа.Зајакот Се Покаже :

BJD кукла перука на косата 1/3 1/4 1/6 SD кукла перука тел мода блондинка големи къдрави играчка косата

BGN 31.00 33.44

Големина Детали : 1 / 3 : раководител обемот 2124cm1 / 4 : раководител обемот 17.519cm1 / 6 : раководител обемот 15.517cmНие сме само продаде 1 / 3 1 / 4 1 / 6 перика ,кукла и headwear не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Куклена къща Сам Q004 3D дървена пъзел миниатюрни куклена къща, мебели рожден ден на творчески подаръци играчки Куклена къща тайната на замъка

BGN 16.00 29.60

Нови ПристигнеСодржина : Тајната замокотНЕМА.Q004Бесплатен ПревозотВисок квалитет!!Фабриката за директна продажба!!Големина на : Заврши големина : за 9 * 3* 13.2 cmТежина : околу 0.36 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами, внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.КУТИЈА ТЕА TRE Имаат и други стилови, можете да изберете што сакате...

BOLAFYNIA Children Hand Куклен Toys kangaroo hand кукли baby kid плюшен мека играчка за коледни подаръци за рожден ден

BGN 10.00 14.43

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска ГрижаИнформации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденденОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипЖивотни Рака МарионетаМатеријалПолиестер / PP памукГолемина10.2 инчен(25cm)Тежина0.1 КГБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозраст36, 69,9+ПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

кукла с аксесоари 1/3 Bjd ID перука кукла 22 см от главата косата на перука къса дълги прави къдрава сладък голямо бебе, момиче, момче хладен различни варианти

BGN 56.00

1 / 3 големина : погоден за кукли на главата обемот на 2224cm , исто така погоден за 1 / 3 големи 70cm чичко кукла, Стр кукла и dal кукла .1 / 4 големина : погоден за кукли на главата обемот на 17.519cm .1 / 6 големина : погоден за кукли на главата обемот на 15.5 см 16.5 cm,17cm.1 / 8 големина : погоден за кукли на главата обемот на 14cm.Топла предупредување : оваа перика е висококвалитетна копија , сличноста на 90% на промо пик , не 100% исти , се надеваме на вашето разбирање , ви благодариме !Објектот се однесува само на перика , тоа НЕ вклучува кукла , облека и други додатоци во сл.За кукла е употреба само , НЕ човечка големина .* Оваа точка е на автентични овластени службени перики од Островот Кукла Компанија

мека играчка е прекрасен шал бяла бяла мечка голяма 60 см. плюшен играчка мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден h2995

BGN 42.00 79.98

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

изкуствени пера на птица, на около 35 см изправяне на крилата жълта птица модел за декорация на дома извършване на подпори подарък h1094

BGN 50.00 94.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

мека играчка голяма 75 см розова маймуна плюшен играчка прекрасна карикатура на маймуната е много мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден b0783

BGN 72.00 143.98

објектот е 75см играчка, едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

Fancytrader Soft Аниме Radish плюшени играчки гигантска мека эмульсионная моркови Спящата въздушна Възглавница за деца и възрастни подаръци

BGN 96.00 116.80

Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере...