• Ново
52 см мек винил прероди кукла ръчно изработени дрехи къдрава коса малко момиче кукла Brinquedos ранно образование играчка кукла

52 см мек винил прероди кукла ръчно изработени дрехи къдрава коса малко момиче кукла Brinquedos ранно образование играчка кукла

BGN 117.00
BGN 123.18
-5 %
В магазина

Брой продукти


52cm Мек Винил Раѓа Бебе Кукла рачно изработени Алишта завиткан косата Малку Девојка кукла Brinquedos Рано Образование Играчка Кукла
Големина : за 52cm
Тежина : 1.3 Кг
Структура : Пластични главата, рацете и нозете, крпа тело полни PP памук
Очи : Тајван високо-одделение акрилик око на око не трепка
Коса : Високо-одделение пејст перика
Скроена облека : покажаа како нашите фотографии
Пакетот вклучува : 1 buc кукла со облека
Други додатоци покажа дека во нашата фотографии не се вклучени во пакет.

Подробности

Материал:
Винил
Тип:
Модна Кукла, Детски Кукли
Възрастова Група:
> 3 години
Тема:
Кино и телевизия
търговска марка:
NPK
Номер На Модела:
А-443
Форма:
1/4
Характеристики:
Карикатура, играчка със собствените си ръце, образователна, модел
Пол:
Унисекс
Батерия:
NO
Размери:
52cm
Състояние:
Стоки На Склад
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Атрибут BJD / SD:
Кукла
Тип Елемент:
Кукли

Те също купуват с този продукт

изкуствени пера на птица, на около 35 см изправяне на крилата жълта птица модел за декорация на дома извършване на подпори подарък h1094

BGN 50.00 94.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

3пары / лот мода кукла обувки, ботуши, маратонки, обувки за Кен аксесоари за Барби кукли за приятел на Кен високо качество на детски играчки

BGN 2.00 3.97

3pairs / многу Модни Кукла Чевли Чизми Патики Чевли За Кен Кукли Додатоци За Барби Момче Кен Висок Квалитет Бебе ИграчкаПогодни за : за кукла Кен(машки)Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

OUENEIFS SQ_Lab Chibi Рен Moe Tsubaki 1/6 bjd resin model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys make up shop

BGN 74.00 102.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

мека играчка голяма 75 см розова маймуна плюшен играчка прекрасна карикатура на маймуната е много мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден b0783

BGN 72.00 143.98

објектот е 75см играчка, едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

новият пристигането на голям 70 см прекрасен разположена алпака плюшени играчки карикатура алпака много мека кукла за подарък за рожден ден b0791

BGN 48.00 95.98

објектот е 70cm играчка, едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

Родословни шапки китайската древна бижута ръчна изработка на метални шапки за KURHN OB27 Bjd кукла аксесоари момиче играчки TS-037

BGN 14.00 14.40

1.Цената е само headwear, не вклучуваат кукли , без обетки.2 Овој накит се чиста рачно изработени, тоа е ракотворби, само за KURHN кукли,OB27 кукли и 1 / 6 тело Bjd кукли.Човековите не може да се носат.3.Tthe материјали се метални листови хартија, пластика, стакло итн.,не е вистински злато или сребро.

Мода с открити рамене каре 1: 6 лейси дрехи за кукла Blythe 1/6 волани топ риза и бели къси панталонки за кукла Барби BJD аксесоар

BGN 12.00 16.93

Моден Offрамо Plaid 1 : 6 Чипка Облека За Blythe Кукла 1 / 6 Flounced Врвот Кошула & Бели Шорцеви За Барби BJD Кукла ДодатокПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина...

изкуствени пера на птица, на около 35 см бял папагал птица модел на дома хол, апостолически украса Коледен подарък h1100

BGN 53.00 99.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

OUENEIFS k-кукла KUSP bjd 1/3 body model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys shop make up resin аниме furnitur

BGN 212.00 294.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

New born Zapf baby dolls слънчеви очила аксесоар и идеален за 18 инча американската момиче кукла в кукла, аксесоар

BGN 3.00 3.17

Читање пред да нарачате : За торба само, не вклучувајќи кукла.Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Оригиналната холандска прасе кукла плюшени играчки за деца морско свинче мека кукла за коледен подарък

BGN 16.46

Оригиналниот холандски Свиња Кукла Кадифен Играчки За Деца морско свинче полнети кукла за божиќ подарокГолемина : седи висина 17cmСупер квалитет ~~~Оригинални ~~~Правец на Republi***cПознатиот БрендПобрзајте го Однесе Дома : )А : Добредојдовте да се меша со цел, ако сакате да направите мешавина, за многу различни предмети, ве молиме оставете порака или разговор со нашата онлајн...

5 двойки / лот чист цвят чорапи за кукли Барби средната тръба чорап за Blythe 1: 6 кукла с дълги чорапи за Момоко 1/6 кукла аксесоари

BGN 14.00 23.97

5pairs / многу Чиста Боја Чорапи за Барби Кукла Средината Цевка Sock За Blythe 1 : 6 Кукла Долги Чорапи За Momoko 1 / 6 Кукла ДодатоциПогодни за : за 1 / 6 куклиЧорапи само, кукли НЕ се вклучени.Количината е 5pairs вкупно боја случајно се испратени, ние не нудиме боја на избор, ви благодариме за вашето разбирање.

мека играчка е прекрасен шал бяла бяла мечка голяма 60 см. плюшен играчка мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден h2995

BGN 42.00 79.98

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

цветни пера Ара папагал голям 60 см папагал играчка модел за декорация на дома Коледен подарък h1116

BGN 70.00 131.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : едно парчеако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.