• Ново
30pcs закачалка + 30Pairs мини-пластмасови обувки кукла 1: 6 кукла и аксесоари за направи си САМ

30pcs закачалка + 30Pairs мини-пластмасови обувки кукла 1: 6 кукла и аксесоари за направи си САМ

BGN 14.38
В магазина

Брой продукти


Мини Пластични Чевли Кукла 1 : 6 Кукла и Прибор За DIY
1 Lot=30pcs закачалки+30pairs чевли
Големина : одговара за кукла 29-30cm
Пратката ќе бидат испратени по случаен избор со мешан дизајни и бои.
Производот се покаже :
Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја . 2.Пратката ќе биде пренесена во Кина пост воздухот во 5-7 дена по плаќање 3.Кина poct воздух треба 15-50days испорака зависи од земјата и локалниот обичај бистрина Можете исто така да се земе refrence како што следи : Повратна информација : 1.Вашиот feedbacl е многу важно јо нас .ве молиме да потрае неколку sendond да ни остави добар фидбек 2.Ако anyquestion за квалитетот или serveice ,ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации 3.Се надевам дека ќе има добар шопинг тука Пс : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 оценки, како и повратни информации

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Атрибут BJD / SD:
Обувки
Предупреждение:
да не се яде
Пол:
Момичета
търговска марка:
YOQILO
Материал:
Пластмаса
Форма:
1/6
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Пластмасов Вид:
PS
Размери:
1/6
Номер На Модела:
Обувки Кукла 1/6
Тип:
Аксесоари
Продукт:
Обувки Кукла 1/6
Предмет на:
Кукла и аксесоари
Стил:
Пластмасови Обувки За Кукли
Име:
Кукла и аксесоари

Те също купуват с този продукт

40 см Digimon плюшени играчки Digimon Adventure YAGAMI TAICHI Agumon плюшени играчки кукла цифров дух ръчно изработени плюшени играчки за деца подарък

BGN 20.00 23.30

Digimon Кадифен Играчки Digimon Авантура YAGAMI TAICHI Agumon Кадифен Играчки Кукла Дигитални Дух рачно изработени Полнети Играчки за Деца ПодарокГолемина : 16" околу 40cmМатеријал : Кадифен и PP памукПакет : Ново во opp вреќаИзбраните Слики :

OUENEIFS SQ_Lab Chibi Рен Moe Tsubaki 1/6 bjd resin model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys make up shop

BGN 74.00 102.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

Fancytrader Soft Аниме Radish плюшени играчки гигантска мека эмульсионная моркови Спящата въздушна Възглавница за деца и възрастни подаръци

BGN 96.00 116.80

Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере...

изкуствени пера на птица, на около 35 см изправяне на крилата жълта птица модел за декорация на дома извършване на подпори подарък h1094

BGN 50.00 94.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Мини кукла обувки от изкуствена кожа зимните ботуши са подходящи 43 см baby born zapf кукли и 18 инча американската момиче кукла Коледен подарък

BGN 6.00 7.98

Читање пред да нарачате : Чевли надвор големина на : 7.3*4.3*3Чевли внатрешна големина на : 6.7*3.7*2.7, одговараат за нога големина за 6.6x3.6*2.6 cmОдговараат за 45см Американска девојка кукла, александар кукла..Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

кукла с аксесоари 1/3 Bjd ID перука кукла 22 см от главата косата на перука къса дълги прави къдрава сладък голямо бебе, момиче, момче хладен различни варианти

BGN 56.00

1 / 3 големина : погоден за кукли на главата обемот на 2224cm , исто така погоден за 1 / 3 големи 70cm чичко кукла, Стр кукла и dal кукла .1 / 4 големина : погоден за кукли на главата обемот на 17.519cm .1 / 6 големина : погоден за кукли на главата обемот на 15.5 см 16.5 cm,17cm.1 / 8 големина : погоден за кукли на главата обемот на 14cm.Топла предупредување : оваа перика е висококвалитетна копија , сличноста на 90% на промо пик , не 100% исти , се надеваме на вашето разбирање , ви благодариме !Објектот се однесува само на перика , тоа НЕ вклучува кукла , облека и други додатоци во сл.За кукла е употреба само , НЕ човечка големина .* Оваа точка е на автентични овластени службени перики од Островот Кукла Компанија

творчески нов симулация на черна котка, политен и козината на котката vocie кукла подарък 21x9x16cm

BGN 32.00 60.78

опис : големина е за 21x9x16cm тоа е црна еден и неговата опашка може да биде превезени со раце ако притиснете на buttom, тоа ќе звучи'miao, miao, miao' ако сакате други бои во слика, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

цветни пера Ара папагал голям 60 см папагал играчка модел за декорация на дома Коледен подарък h1116

BGN 70.00 131.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : едно парчеако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

BJD кукла перука на косата 1/3 1/4 1/6 SD кукла перука тел мода блондинка големи къдрави играчка косата

BGN 31.00 33.44

Големина Детали : 1 / 3 : раководител обемот 2124cm1 / 4 : раководител обемот 17.519cm1 / 6 : раководител обемот 15.517cmНие сме само продаде 1 / 3 1 / 4 1 / 6 перика ,кукла и headwear не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Плюшени 1бр 160 см меки хамстер, мишка сладък приятна почивка офис възглавница + одеяло високо качество мека играчка романтичен подарък за дете

BGN 37.00 38.80

производ опција листаДобредојдовте на нашата продавница Ако не сте добри на англиски јазик , може да оди до нашата Продавница Насловна страница за да го изберете јазикот што го сакате , се надевам дека ќе ви се допадне нашите производи !Кадифен 1pc 160cm мека хрчак глувчето симпатична топло остатокот канцеларија перница + ќебе hight квалитет полнети играчки романтичен подарок за бебетоМатеријал : кадифен , pp памукГолемина : перница 4242cm , ќебе внатре 160100cmТежина : за 0,7 кгТоа е многу симпатична и мека, може да се задржи вашето бебе топло , па креативни , кога се отвори , не е како ќебе , лесен за носење , можеби вреди да се сопствени , ви благодариме !Прирачник мерења на локации , може да биде од 1 до 2 cm во грешка , ние ви препорачуваме да се мијат стоката во првиот или изложеност на сонце откако ќе добиете пакетот , миење на рацете , најдобри желби !детали за производотЗа Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Родословни Феникс короната на прическа е древен китайски мода бижута ръчна изработка на метални шапки за KURHN OB27 Bjd кукла аксесоари

BGN 15.98

1.Цената е само headwear, не вклучуваат кукли , без обетки.2 Овој накит се чиста рачно изработени, тоа е ракотворби, само за KURHN кукли,OB27 кукли и 1 / 6 тело Bjd кукли.Човековите не може да се носат.3.Tthe материјали се метални листови хартија, пластика, стакло итн.,не е вистински злато или сребро.

25 см карикатура Моят съсед Тоторо плюшени играчки усмихнати плюшени, меки играчки на високо качество на кукли 2 стил 1 бр./лот

BGN 11.18

Ова е само 25cm кукла Ако сакате други големини, одете на мојата продавница да купи Полна Големина : 2 5cm 35cm 50cm 60cm 80см 100cm 120cm

BOLAFYNIA Children Hand Куклен Toys kangaroo hand кукли baby kid плюшен мека играчка за коледни подаръци за рожден ден

BGN 10.00 14.43

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска ГрижаИнформации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденденОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипЖивотни Рака МарионетаМатеријалПолиестер / PP памукГолемина10.2 инчен(25cm)Тежина0.1 КГБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозраст36, 69,9+ПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

мека играчка голяма 75 см розова маймуна плюшен играчка прекрасна карикатура на маймуната е много мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден b0783

BGN 72.00 143.98

објектот е 75см играчка, едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

Куклена къща Сам Q004 3D дървена пъзел миниатюрни куклена къща, мебели рожден ден на творчески подаръци играчки Куклена къща тайната на замъка

BGN 16.00 29.60

Нови ПристигнеСодржина : Тајната замокотНЕМА.Q004Бесплатен ПревозотВисок квалитет!!Фабриката за директна продажба!!Големина на : Заврши големина : за 9 * 3* 13.2 cmТежина : околу 0.36 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами, внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.КУТИЈА ТЕА TRE Имаат и други стилови, можете да изберете што сакате...

2017 горещо пристигане Aliexpress топ продавач момичета, детски плюшени играчки кукли 40 Анна ЭЛАС 30СМ Олаф 20cm дори и коледни подаръци

BGN 13.00 15.20

Добредојдовте на големонаправени ние ви даде друг цена Ние само го направи најдобар, со цел да се зголеми кредибилитетот и продажба, и сега целата Ali Express вебсајт на најниска цена, со цел да се даде максимум повратни информации...

Сив Цвят От Бяла Мечка Плюшен Играчка Молив Случай, Деца Дете Монета Торбичка За Подарък-Безплатна Доставка

BGN 12.00 12.78

Бренд новиMearsurement : 18*6*8cm ,Количина : 1 PCsНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...

10 двойки/Лот на едро ставите аксесоари за кукли обувки пластмасов ежедневни спортни обувки BJD Кукла Shoes 1/6

BGN 35.00 38.38

Кукла Додатоци Чевли Пластични Повремено Спорт BJD Кукла Чевли 1 / 6Големина : 3.5 CM Одговара за кукла нозе помалку од 3cmВе молиме имајте на ум ова е кукла ,а не за човекови !!!!10 Pairs / многу Парцели ќе бидат испратени со измешани стилови на боиПроизводот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

simulation сладко black tau 35x28x32cm model polyethylene&furs tau model home decoration props ,model gift d860

BGN 100.00 188.80

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : plastical моделнадворешната структура : fursголемина : 35x28x32cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

JD149 1/8 BJD перуки среден Sauvage перука 5-6 см синтетичен мохер кукла перука мода, аксесоари за кукли

BGN 35.76

Опис На ПроизводотТочка БР : JD149Материјал : синтетички mohairГолемина : 56"(34",45",67",78",89",910" исто така е достапен)Боја : Руси, Кафеава, Ѓумбирот( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Боја Show : Ѓумбирот SM3Руса SM202Браун SM916Новодојдени Белешки 1...

OUENEIFS k-кукла KUSP bjd 1/3 body model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys shop make up resin аниме furnitur

BGN 212.00 294.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

600 бр. / лот търговия на Едро с нови кукли аксесоари 1:6, закачалки, мини пластмасова закачалка за дрехи кукла

BGN 49.00 54.38

Нови Кукли Додатоци 1 : 6 Закачалки Мини Пластични Облека Закачалка Кукла600 PCS / МНОГУ ,само го продаде закачалка ,не вклучувајќи облека и други додатоциГолемина : 6 CMПроизводот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

изкуствени пера на птица, на около 35 см бял папагал птица модел на дома хол, апостолически украса Коледен подарък h1100

BGN 53.00 99.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.