• Ново
52 см силиконови подмладена детски кукли Спящата детска играчка, сватбени подаръци Vinyl Принцеса кукла деца съпътстват играчки на децата, подарък за Рожден Ден

52 см силиконови подмладена детски кукли Спящата детска играчка, сватбени подаръци Vinyl Принцеса кукла деца съпътстват играчки на децата, подарък за Рожден Ден

BGN 110.22
В магазина

Брой продукти


52cm Силикони Раѓа Бебе Играчки за Спиење Бебе Играчка Свадба Претставува Винил Принцеза Кукла Деца Придружува Играчки Детска Роденденски Подарок
Големина : за 52cm
Тежина : 1.3 Кг
Структура : Винил главата, рацете и нозете, крпа тело полни PP памук
Очи : Тајван високо-одделение акрилик око на око не трепка
Коса : Високо-одделение пејст перика
Скроена облека : покажаа како нашите фотографии
Пакетот вклучува : 1 buc кукла со облека

Подробности

Размер:
52CM
Тип Елемент:
Кукли
Атрибут BJD / SD:
Кукла
търговска марка:
NPK
Възрастова Група:
> 3 години
Състояние:
Стоки На Склад
Характеристики:
Направи си САМ играчка, образователни, модел, мека
Форма:
1/4
Размери:
52cm
Тип:
Модна Кукла, Детски Кукли
Пол:
Унисекс
Материал:
Винил
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Батерия:
NO
Тема:
Кино и телевизия
Номер На Модела:
А-449

Те също купуват с този продукт

червено фламинго 19 см. плюшен играчка фламинго кукла подарък d886

BGN 25.00 46.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.пакет : 1 парче играчкаголемина : 19cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Куклена къща Сам Q004 3D дървена пъзел миниатюрни куклена къща, мебели рожден ден на творчески подаръци играчки Куклена къща тайната на замъка

BGN 16.00 29.60

Нови ПристигнеСодржина : Тајната замокотНЕМА.Q004Бесплатен ПревозотВисок квалитет!!Фабриката за директна продажба!!Големина на : Заврши големина : за 9 * 3* 13.2 cmТежина : околу 0.36 kgДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами, внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.КУТИЈА ТЕА TRE Имаат и други стилови, можете да изберете што сакате...

мека играчка е прекрасен шал бяла бяла мечка голяма 60 см. плюшен играчка мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден h2995

BGN 42.00 79.98

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

високо качество на стоките сладко кенгуру голям 95 см см плюшен играчка кенгуру за кукла коледен подарък d969

BGN 499.00 940.80

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.пакет : 1 парче играчкаголемина : 100cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

творчески нов симулация на черна котка, политен и козината на котката vocie кукла подарък 21x9x16cm

BGN 32.00 60.78

опис : големина е за 21x9x16cm тоа е црна еден и неговата опашка може да биде превезени со раце ако притиснете на buttom, тоа ќе звучи'miao, miao, miao' ако сакате други бои во слика, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

кукла с аксесоари 1/3 Bjd ID перука кукла 22 см от главата косата на перука къса дълги прави къдрава сладък голямо бебе, момиче, момче хладен различни варианти

BGN 56.00

1 / 3 големина : погоден за кукли на главата обемот на 2224cm , исто така погоден за 1 / 3 големи 70cm чичко кукла, Стр кукла и dal кукла .1 / 4 големина : погоден за кукли на главата обемот на 17.519cm .1 / 6 големина : погоден за кукли на главата обемот на 15.5 см 16.5 cm,17cm.1 / 8 големина : погоден за кукли на главата обемот на 14cm.Топла предупредување : оваа перика е висококвалитетна копија , сличноста на 90% на промо пик , не 100% исти , се надеваме на вашето разбирање , ви благодариме !Објектот се однесува само на перика , тоа НЕ вклучува кукла , облека и други додатоци во сл.За кукла е употреба само , НЕ човечка големина .* Оваа точка е на автентични овластени службени перики од Островот Кукла Компанија

Fancytrader Soft Аниме Radish плюшени играчки гигантска мека эмульсионная моркови Спящата въздушна Възглавница за деца и възрастни подаръци

BGN 96.00 116.80

Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере...

BOLAFYNIA деца плюшени, меки играчки модерен американски мечка кукла, плюшено мече детски играчки за Коледен подарък за Рожден Ден

BGN 9.00 12.83

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детска девојка Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук, Должина 25cm Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски ПодарокОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипМечка кадифен полнети играчкиМатеријалПолиестер / PP памукГолеминадолжина 25cmТежинаБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозрастсите возраст опсегПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани Подарок Торба или пп торбаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

цветни пера Ара папагал голям 60 см папагал играчка модел за декорация на дома Коледен подарък h1116

BGN 70.00 131.20

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : едно парчеако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

22 см 55 см силиконови детски прероди кукли, Коледа облечи Адора кукла boneca Juguetes menina Безплатна доставка

BGN 129.00 169.58

2016 година 22inch 55cm Силикони бебе раѓа кукли, Божиќ облечи адора кукла boneca brinquedos menina Бесплатен ПревозотОпис : Големина на : 55 смТежина : 1.2 kgСтруктура : главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се особено мека, умерен ритам , телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да биде активен, можете да седат или лага; не стои , не може да се зборува ; платно тело кукла може да не е во водаОчи : Тајван високоодделение акрилик око; очи не трепкаКоса : висока температура свила перика, е атипичен, еластична и лесна за управување .Производот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната срединаДеталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

GGS 40 см творчески сьомга суши плюшени играчки меки възглавнички на Kawai възглавница моделиране на храна кукла Коледен подарък за момичета деца

BGN 27.18

Име на производ : суши Кукли 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Материјал : Памук, Големина : за : 45*35*30cm јас сум сигурен дека навистина ќе ги сакал.Одлично за собирање или како подарок.

Мода с открити рамене каре 1: 6 лейси дрехи за кукла Blythe 1/6 волани топ риза и бели къси панталонки за кукла Барби BJD аксесоар

BGN 12.00 16.93

Моден Offрамо Plaid 1 : 6 Чипка Облека За Blythe Кукла 1 / 6 Flounced Врвот Кошула & Бели Шорцеви За Барби BJD Кукла ДодатокПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина...

New born Zapf baby dolls слънчеви очила аксесоар и идеален за 18 инча американската момиче кукла в кукла, аксесоар

BGN 3.00 3.17

Читање пред да нарачате : За торба само, не вклучувајќи кукла.Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

Сив Цвят От Бяла Мечка Плюшен Играчка Молив Случай, Деца Дете Монета Торбичка За Подарък-Безплатна Доставка

BGN 12.00 12.78

Бренд новиMearsurement : 18*6*8cm ,Количина : 1 PCsНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...

BOLAFYNIA Children Hand Куклен Toys kangaroo hand кукли baby kid плюшен мека играчка за коледни подаръци за рожден ден

BGN 10.00 14.43

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска ГрижаИнформации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденденОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипЖивотни Рака МарионетаМатеријалПолиестер / PP памукГолемина10.2 инчен(25cm)Тежина0.1 КГБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозраст36, 69,9+ПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

Новородено момиченце е реалистична възстановената кукла бебе Рожден Ден, подарък за Коледа 42сантиметър

BGN 113.00 140.80

modname=ckeditorГолемина : 42cm 0.85 kgПакет Количина : Еднаpls одберете што сакате големина ви благодаримеПроизвод КарактеристикиМатеријал : Силикон, увезени мек винил од Германија, 100% безбедно.Големина : 17 инчи за 43 cm.Тело : Крпа со памук, многу мека, не може да се мијат.Коса : Висока температура свила перикаОчи : очите, светла и јасно, така изгледа реалнаТежина : 0.81 кг .Може Да Се Мијат : НикојПакет листата : кукла + облека + pacifier + шише + подарок играчкаOccassion : Деца Ден / Родендени / Нова Година / Божиќ / Подарок...

10 двойки/Лот на едро ставите аксесоари за кукли обувки пластмасов ежедневни спортни обувки BJD Кукла Shoes 1/6

BGN 35.00 38.38

Кукла Додатоци Чевли Пластични Повремено Спорт BJD Кукла Чевли 1 / 6Големина : 3.5 CM Одговара за кукла нозе помалку од 3cmВе молиме имајте на ум ова е кукла ,а не за човекови !!!!10 Pairs / многу Парцели ќе бидат испратени со измешани стилови на боиПроизводот се покаже : Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја ...

Оригиналната холандска прасе кукла плюшени играчки за деца морско свинче мека кукла за коледен подарък

BGN 16.46

Оригиналниот холандски Свиња Кукла Кадифен Играчки За Деца морско свинче полнети кукла за божиќ подарокГолемина : седи висина 17cmСупер квалитет ~~~Оригинални ~~~Правец на Republi***cПознатиот БрендПобрзајте го Однесе Дома : )А : Добредојдовте да се меша со цел, ако сакате да направите мешавина, за многу различни предмети, ве молиме оставете порака или разговор со нашата онлајн...

70 см силиконови Reborn Baby Doll реалистични голям е размерът на Принцеса Baby Reborn кукла играчка Детски дрехи модел момичета коледни подаръци

BGN 228.00 239.98

70cm Силикони Раѓа Бебе Кукла Lifelike Голема Големина Принцеза Раѓа Бебе Кукла Играчка Бебе Облека Модел Девојки Божиќ Подароци Опис Димензии : За 70cm, за еденгодишно бебе е големина, може да се носат еднагодишно бебе е colthes Meterial : На главата и екстремитетите се направени од висококрај мешање меки силиконски, телото е полн со PP памук, многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седат или да лажат, но не и стојат или се зборува...