• Ново
600 бр. / лот търговия на Едро с нови кукли аксесоари 1:6, закачалки, мини пластмасова закачалка за дрехи кукла

600 бр. / лот търговия на Едро с нови кукли аксесоари 1:6, закачалки, мини пластмасова закачалка за дрехи кукла

BGN 49.00
BGN 54.38
-10 %
В магазина

Брой продукти


Нови Кукли Додатоци 1 : 6 Закачалки Мини Пластични Облека Закачалка Кукла
600 PCS/МНОГУ ,само го продаде закачалка ,не вклучувајќи облека и други додатоци
Големина : 6 CM
Производот се покаже :
Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја . 2.Пратката ќе биде пренесена во Кина пост воздухот во 5-7 дена по плаќање 3.Кина poct воздух треба 15-50days испорака зависи од земјата и локалниот обичај бистрина Можете исто така да се земе refrence како што следи : Повратна информација : 1.Вашиот feedbacl е многу важно јо нас .ве молиме да потрае неколку sendond да ни остави добар фидбек 2.Ако anyquestion за квалитетот или serveice ,ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации 3.Се надевам дека ќе има добар шопинг тука Пс : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 оценки, како и повратни информации

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Предупреждение:
да не се яде
Пол:
Момичета
търговска марка:
YOQILO
Материал:
Пластмаса
Форма:
1/6
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Пластмасов Вид:
PS
Размери:
1/6
Номер На Модела:
Закачалка За Дрехи Кукла
Тип:
Аксесоари
Продукт:
Закачалка За Дрехи Кукла
Предмет на:
1
Име:
аксесоари за кукли

Те също купуват с този продукт

40 см Digimon плюшени играчки Digimon Adventure YAGAMI TAICHI Agumon плюшени играчки кукла цифров дух ръчно изработени плюшени играчки за деца подарък

BGN 20.00 23.30

Digimon Кадифен Играчки Digimon Авантура YAGAMI TAICHI Agumon Кадифен Играчки Кукла Дигитални Дух рачно изработени Полнети Играчки за Деца ПодарокГолемина : 16" околу 40cmМатеријал : Кадифен и PP памукПакет : Ново во opp вреќаИзбраните Слики :

5 двойки / лот чист цвят чорапи за кукли Барби средната тръба чорап за Blythe 1: 6 кукла с дълги чорапи за Момоко 1/6 кукла аксесоари

BGN 14.00 23.97

5pairs / многу Чиста Боја Чорапи за Барби Кукла Средината Цевка Sock За Blythe 1 : 6 Кукла Долги Чорапи За Momoko 1 / 6 Кукла ДодатоциПогодни за : за 1 / 6 куклиЧорапи само, кукли НЕ се вклучени.Количината е 5pairs вкупно боја случајно се испратени, ние не нудиме боја на избор, ви благодариме за вашето разбирање.

Мини кукла обувки от изкуствена кожа зимните ботуши са подходящи 43 см baby born zapf кукли и 18 инча американската момиче кукла Коледен подарък

BGN 6.00 7.98

Читање пред да нарачате : Чевли надвор големина на : 7.3*4.3*3Чевли внатрешна големина на : 6.7*3.7*2.7, одговараат за нога големина за 6.6x3.6*2.6 cmОдговараат за 45см Американска девојка кукла, александар кукла..Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

GGS 40 см творчески сьомга суши плюшени играчки меки възглавнички на Kawai възглавница моделиране на храна кукла Коледен подарък за момичета деца

BGN 27.18

Име на производ : суши Кукли 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Материјал : Памук, Големина : за : 45*35*30cm јас сум сигурен дека навистина ќе ги сакал.Одлично за собирање или како подарок.

творчески нов симулация на черна котка, политен и козината на котката vocie кукла подарък 21x9x16cm

BGN 32.00 60.78

опис : големина е за 21x9x16cm тоа е црна еден и неговата опашка може да биде превезени со раце ако притиснете на buttom, тоа ќе звучи'miao, miao, miao' ако сакате други бои во слика, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

22 см 55 см силиконови детски прероди кукли, Коледа облечи Адора кукла boneca Juguetes menina Безплатна доставка

BGN 129.00 169.58

2016 година 22inch 55cm Силикони бебе раѓа кукли, Божиќ облечи адора кукла boneca brinquedos menina Бесплатен ПревозотОпис : Големина на : 55 смТежина : 1.2 kgСтруктура : главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се особено мека, умерен ритам , телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да биде активен, можете да седат или лага; не стои , не може да се зборува ; платно тело кукла може да не е во водаОчи : Тајван високоодделение акрилик око; очи не трепкаКоса : висока температура свила перика, е атипичен, еластична и лесна за управување .Производот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната срединаДеталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

OUENEIFS k-кукла KUSP bjd 1/3 body model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys shop make up resin аниме furnitur

BGN 212.00 294.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

simulation сладко black tau 35x28x32cm model polyethylene&furs tau model home decoration props ,model gift d860

BGN 100.00 188.80

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : plastical моделнадворешната структура : fursголемина : 35x28x32cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Сив Цвят От Бяла Мечка Плюшен Играчка Молив Случай, Деца Дете Монета Торбичка За Подарък-Безплатна Доставка

BGN 12.00 12.78

Бренд новиMearsurement : 18*6*8cm ,Количина : 1 PCsНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...

изкуствени пера на птица, на около 35 см изправяне на крилата жълта птица модел за декорация на дома извършване на подпори подарък h1094

BGN 50.00 94.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : пластични моделнадворешната структура : крзно&пердувипакет : една птица играчкаако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

25 см карикатура Моят съсед Тоторо плюшени играчки усмихнати плюшени, меки играчки на високо качество на кукли 2 стил 1 бр./лот

BGN 11.18

Ова е само 25cm кукла Ако сакате други големини, одете на мојата продавница да купи Полна Големина : 2 5cm 35cm 50cm 60cm 80см 100cm 120cm

20 см Гари охлюв Baby Kids подарък кукла, прекрасна мека играчка плюшен Безплатна доставка

BGN 17.00 19.18

Бренд новиMearsurement : прибл 20cm.Количина : 1 КОМПЈУТЕР sНаправени од високоодделение мека кадифен Сите на нов материјал.Одличен подарок за некој посебенОдлично за собирањеМоже да биде машина за перат и фенМоже да се испраќаат веднашОбјектот останува во пушите, петслободен срединаОбјектот е исто така на располагање за промет на големо, емејл мене за деталиНие ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција...

BOLAFYNIA Children Hand Куклен Toys kangaroo hand кукли baby kid плюшен мека играчка за коледни подаръци за рожден ден

BGN 10.00 14.43

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска ГрижаИнформации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденденОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипЖивотни Рака МарионетаМатеријалПолиестер / PP памукГолемина10.2 инчен(25cm)Тежина0.1 КГБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозраст36, 69,9+ПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

Родословни Феникс короната на прическа е древен китайски мода бижута ръчна изработка на метални шапки за KURHN OB27 Bjd кукла аксесоари

BGN 15.98

1.Цената е само headwear, не вклучуваат кукли , без обетки.2 Овој накит се чиста рачно изработени, тоа е ракотворби, само за KURHN кукли,OB27 кукли и 1 / 6 тело Bjd кукли.Човековите не може да се носат.3.Tthe материјали се метални листови хартија, пластика, стакло итн.,не е вистински злато или сребро.

70 см силиконови Reborn Baby Doll реалистични голям е размерът на Принцеса Baby Reborn кукла играчка Детски дрехи модел момичета коледни подаръци

BGN 228.00 239.98

70cm Силикони Раѓа Бебе Кукла Lifelike Голема Големина Принцеза Раѓа Бебе Кукла Играчка Бебе Облека Модел Девојки Божиќ Подароци Опис Димензии : За 70cm, за еденгодишно бебе е големина, може да се носат еднагодишно бебе е colthes Meterial : На главата и екстремитетите се направени од висококрај мешање меки силиконски, телото е полн со PP памук, многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седат или да лажат, но не и стојат или се зборува...

New born Zapf baby dolls слънчеви очила аксесоар и идеален за 18 инча американската момиче кукла в кукла, аксесоар

BGN 3.00 3.17

Читање пред да нарачате : За торба само, не вклучувајќи кукла.Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

3пары / лот мода кукла обувки, ботуши, маратонки, обувки за Кен аксесоари за Барби кукли за приятел на Кен високо качество на детски играчки

BGN 2.00 3.97

3pairs / многу Модни Кукла Чевли Чизми Патики Чевли За Кен Кукли Додатоци За Барби Момче Кен Висок Квалитет Бебе ИграчкаПогодни за : за кукла Кен(машки)Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

Fancytrader Soft Аниме Radish плюшени играчки гигантска мека эмульсионная моркови Спящата въздушна Възглавница за деца и възрастни подаръци

BGN 96.00 116.80

Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере...

червено фламинго 19 см. плюшен играчка фламинго кукла подарък d886

BGN 25.00 46.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.пакет : 1 парче играчкаголемина : 19cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.