• Ново
10 двойки/Лот на едро ставите аксесоари за кукли обувки пластмасов ежедневни спортни обувки BJD Кукла Shoes 1/6

10 двойки/Лот на едро ставите аксесоари за кукли обувки пластмасов ежедневни спортни обувки BJD Кукла Shoes 1/6

BGN 35.00
BGN 38.38
-9 %
В магазина

Брой продукти


Кукла Додатоци Чевли Пластични Повремено Спорт BJD Кукла Чевли 1/6
Големина : 3.5 CM Одговара за кукла нозе помалку од 3cm
Ве молиме имајте на ум ова е кукла ,а не за човекови !!!!
10 Pairs/многу Парцели ќе бидат испратени со измешани стилови на бои
Производот се покаже :
Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја . 2.Пратката ќе биде пренесена во Кина пост воздухот во 5-7 дена по плаќање 3.Кина poct воздух треба 15-50days испорака зависи од земјата и локалниот обичај бистрина Можете исто така да се земе refrence како што следи : Повратна информација : 1.Вашиот feedbacl е многу важно јо нас .ве молиме да потрае неколку sendond да ни остави добар фидбек 2.Ако anyquestion за квалитетот или serveice ,ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации 3.Се надевам дека ќе има добар шопинг тука Пс : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 оценки, како и повратни информации

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Атрибут BJD / SD:
Обувки
Предупреждение:
No
Пол:
Момичета
търговска марка:
YOQILO
Материал:
PU
Форма:
1/6
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Размери:
1/6
Номер На Модела:
Куклени обувки BJD 1/6
Тип:
Аксесоари
Продукт:
Обувки BJD 1/6
Предмет на:
Куклени обувки BJD 1/6
Стил:
кукла с аксесоари обувки
Име:
Куклени обувки BJD

Те също купуват с този продукт

Плюшени 1бр 160 см меки хамстер, мишка сладък приятна почивка офис възглавница + одеяло високо качество мека играчка романтичен подарък за дете

BGN 37.00 38.80

производ опција листаДобредојдовте на нашата продавница Ако не сте добри на англиски јазик , може да оди до нашата Продавница Насловна страница за да го изберете јазикот што го сакате , се надевам дека ќе ви се допадне нашите производи !Кадифен 1pc 160cm мека хрчак глувчето симпатична топло остатокот канцеларија перница + ќебе hight квалитет полнети играчки романтичен подарок за бебетоМатеријал : кадифен , pp памукГолемина : перница 4242cm , ќебе внатре 160100cmТежина : за 0,7 кгТоа е многу симпатична и мека, може да се задржи вашето бебе топло , па креативни , кога се отвори , не е како ќебе , лесен за носење , можеби вреди да се сопствени , ви благодариме !Прирачник мерења на локации , може да биде од 1 до 2 cm во грешка , ние ви препорачуваме да се мијат стоката во првиот или изложеност на сонце откако ќе добиете пакетот , миење на рацете , најдобри желби !детали за производотЗа Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

червено фламинго 19 см. плюшен играчка фламинго кукла подарък d886

BGN 25.00 46.40

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.пакет : 1 парче играчкаголемина : 19cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

OUENEIFS SQ_Lab Chibi Рен Moe Tsubaki 1/6 bjd resin model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys make up shop

BGN 74.00 102.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

22 см 55 см силиконови детски прероди кукли, Коледа облечи Адора кукла boneca Juguetes menina Безплатна доставка

BGN 129.00 169.58

2016 година 22inch 55cm Силикони бебе раѓа кукли, Божиќ облечи адора кукла boneca brinquedos menina Бесплатен ПревозотОпис : Големина на : 55 смТежина : 1.2 kgСтруктура : главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се особено мека, умерен ритам , телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да биде активен, можете да седат или лага; не стои , не може да се зборува ; платно тело кукла може да не е во водаОчи : Тајван високоодделение акрилик око; очи не трепкаКоса : висока температура свила перика, е атипичен, еластична и лесна за управување .Производот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната срединаДеталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

мека играчка е прекрасен шал бяла бяла мечка голяма 60 см. плюшен играчка мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден h2995

BGN 42.00 79.98

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Родословни шапки китайската древна бижута ръчна изработка на метални шапки за KURHN OB27 Bjd кукла аксесоари момиче играчки TS-037

BGN 14.00 14.40

1.Цената е само headwear, не вклучуваат кукли , без обетки.2 Овој накит се чиста рачно изработени, тоа е ракотворби, само за KURHN кукли,OB27 кукли и 1 / 6 тело Bjd кукли.Човековите не може да се носат.3.Tthe материјали се метални листови хартија, пластика, стакло итн.,не е вистински злато или сребро.

OUENEIFS k-кукла KUSP bjd 1/3 body model reborn baby момичета и момчета dolls eyes High Quality toys shop make up resin аниме furnitur

BGN 212.00 294.40

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

New born Zapf baby dolls слънчеви очила аксесоар и идеален за 18 инча американската момиче кукла в кукла, аксесоар

BGN 3.00 3.17

Читање пред да нарачате : За торба само, не вклучувајќи кукла.Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

BOLAFYNIA Children Hand Куклен Toys kangaroo hand кукли baby kid плюшен мека играчка за коледни подаръци за рожден ден

BGN 10.00 14.43

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска ГрижаИнформации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденденОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипЖивотни Рака МарионетаМатеријалПолиестер / PP памукГолемина10.2 инчен(25cm)Тежина0.1 КГБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозраст36, 69,9+ПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

5 двойки / лот чист цвят чорапи за кукли Барби средната тръба чорап за Blythe 1: 6 кукла с дълги чорапи за Момоко 1/6 кукла аксесоари

BGN 14.00 23.97

5pairs / многу Чиста Боја Чорапи за Барби Кукла Средината Цевка Sock За Blythe 1 : 6 Кукла Долги Чорапи За Momoko 1 / 6 Кукла ДодатоциПогодни за : за 1 / 6 куклиЧорапи само, кукли НЕ се вклучени.Количината е 5pairs вкупно боја случајно се испратени, ние не нудиме боја на избор, ви благодариме за вашето разбирање.

simulation сладко black tau 35x28x32cm model polyethylene&furs tau model home decoration props ,model gift d860

BGN 100.00 188.80

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.Вовед : внатрешната структура : plastical моделнадворешната структура : fursголемина : 35x28x32cmако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Мини кукла обувки от изкуствена кожа зимните ботуши са подходящи 43 см baby born zapf кукли и 18 инча американската момиче кукла Коледен подарък

BGN 6.00 7.98

Читање пред да нарачате : Чевли надвор големина на : 7.3*4.3*3Чевли внатрешна големина на : 6.7*3.7*2.7, одговараат за нога големина за 6.6x3.6*2.6 cmОдговараат за 45см Американска девојка кукла, александар кукла..Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

новият пристигането на голям 70 см прекрасен разположена алпака плюшени играчки карикатура алпака много мека кукла за подарък за рожден ден b0791

BGN 48.00 95.98

објектот е 70cm играчка, едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

GGS 40 см творчески сьомга суши плюшени играчки меки възглавнички на Kawai възглавница моделиране на храна кукла Коледен подарък за момичета деца

BGN 27.18

Име на производ : суши Кукли 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Материјал : Памук, Големина : за : 45*35*30cm јас сум сигурен дека навистина ќе ги сакал.Одлично за собирање или како подарок.

25 см карикатура Моят съсед Тоторо плюшени играчки усмихнати плюшени, меки играчки на високо качество на кукли 2 стил 1 бр./лот

BGN 11.18

Ова е само 25cm кукла Ако сакате други големини, одете на мојата продавница да купи Полна Големина : 2 5cm 35cm 50cm 60cm 80см 100cm 120cm