• Ново
Blyth облекло diy material направи си САМ Ръчно изработени Doll clothes material плат за шивашки кукольной дрехи и аксесоари за кукли Blyth bjd КУКЛА

Blyth облекло diy material направи си САМ Ръчно изработени Doll clothes material плат за шивашки кукольной дрехи и аксесоари за кукли Blyth bjd КУКЛА

BGN 8.00
BGN 9.28
-14 %
В магазина

Брой продукти


Големина : 16cm*47cm по парче
30cm*70cm по парче
Материјал : Chiffon
Големина 16cm*47cm, обично,за едно парче платно, ќе може да направи од 1-2 парчиња фустани за 1/6 bjd кукла,
ако се направи фустан за 1/4 кукли, треба 2 парчиња платно целосно.
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Подробности

Размер:
16cm 47cm, 30cm 70cm
Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Номер На Модела:
НОВО
Размери:
16*47сантиметър
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
търговска марка:
UbuyUsave
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Пол:
Момичета
Тип:
Аксесоари
Материал:
Шифон

Те също купуват с този продукт

Няколко стилове за избор на вязаный пуловер, ръчно изработени върхове палто рокля за кукла барби дрехи за кукла Blythe БЖД аксесоари

BGN 5.00 6.85

Мулти Стилови За да Изберете Плетени рачно изработени Џемпер Блузи Грб Облека За Барби Кукла Облека За Blythe BJD Кукла ДодатоциПогодни за : за 1 / 6 кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.

карикатура Басет куче плюшен играчка на около 20 см мека кукла е детска играчка, подарък за рожден ден s1014

BGN 14.00 27.18

објектот е за 20cm кадифен играчки, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

Stenzhorn производителите продават кукла bjd little dice free eye

BGN 72.00 112.00

Здраво пријател : добредојдовте на нашиот sho Сите кукли не ги вклучуваат : облека ,перики ,чевли ,и други додатоци 1 Очи 1 Очи : можете да изберете боја на очите,или ние ќе брод очите боја случајно,благодарение...

100 бр. / лот. 10 цвят на смесване вълна от шенилна почистващи тръби, плавателни съдове материал, развитие на творчеството, занаятчийски пръчки, детска градина занаяти.

BGN 11.00 17.44

Бесплатен превозот 100 PCS / МНОГУ од Кина пост воздух mail 10 боја микс бран жанила цевка чистење, Занает материјал, Креативност развој...

Нов пристигане, супер готин моделиране, Малка коала, плюшени играчки приключения, кукла, коала, рожден ден, подарък за Коледа Kawai детски играчки

BGN 31.00 40.94

Име : koala кукла , кадифен играчки за деца, меки играчкиУпотреба : Роденденски Подарок, Вљубените Подароци, Одмор Подарок, Детска' Подарок,Автомобил / троседот перница,Новогодишни декорации за домот______________________________________________________________

голям нов креативни плюшени риба играчка мек златен arowana възглавница кукла подарък от около 120 см

BGN 84.00 158.40

опис : големина е за 120cm, бојата е злато ако ви се допаѓа 30cm, 60cm, 85cm, или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

Аксесоари за кукли висококачествени DIY аксесоари глави на кукли Барби главата с цветни вълнообразен коса за 1/6 BJD Куклена къща

BGN 3.00 4.77

Кукла Додатоци Висок Квалитет DIY Додатоци Глави За Барби Кукла Главата со Шарени Брановидна Коса За 1 / 6 BJD Кукла Куќа

Горещи продажба куклена къща завеси миниатюрни мебели и аксесоари прозорец престилка с пръчката 1: 12 мащаба Бял

BGN 3.02

мини прозорец завеса колекција за куклена куќа.Идеален за вашиот куклена куќа спална соба, дневна соба, градење на пиратски навигација сцена.Се вклопат за Повеќето од 1 : 12 Скала Минијатурни куклена куќа.големина : 12.5*15cmМатеријал : Крпа +ДрвоБоја : БелаПакет се Вклучени : 1 x мини прозорец завесаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Fancytrader реалистична алпака плюшен играчка украса подпори имитация на пластмаса и кожа алпака кукла 30 см, 3 цвята

BGN 58.00 70.40

Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере...

NPKCOLLECTION 55 см, пълна силиконово тяло Reborn Baby Doll играчка като истинска 22-инчов новородено момиче принцеса бебета се къпе кукла играчка детски подарък

BGN 126.00 207.15

Опис на производот Големина : Околу 5557cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод...

Нова мода 4 цвята Русалка спален чувал за 18 инча американската момиче кукла / 43 см чисто нов роди дете Zapf за Chrid подарък за рожден ден

BGN 4.00 6.38

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

Аниме Моят Съсед Тоторо Раница За Детска, Училищна Чанта Книжен Чувал Подаръци

BGN 11.00 17.26

100% Сосема НовГолема Подароци За ДецатаГолемина : за 23x21x9cm / 9.06×8.27×3.54"Тежина : 0.12 kgМатеријал : Мека КадифенВнатре Материјал : ПолиестерПакет : 1 PcsПрепорачана Возраст : 13 ГодиниБоја : Види Слика ( Вистинската боја може да биде малку разлика од сликата , поради различни компјутерски монитор).

моделиране на гълъб 18 * 13*20 см твърд модел полиетилен и кожа бял свят птица разчита занаяти дом декорации подарък s0762

BGN 34.00 63.98

објектот е за 20cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​ Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог, се следниве : големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 12 см се измери разликата...

D941 Безплатна доставка творчески високо качество лъжа е склонен да лежи склонен панда плюшен кукла рожден ден, подарък за Коледа за детски играчки

BGN 21.00 27.04

Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

ABWE Best Sale 1:12 куклена къща миниатюрен страхотна градина метла почистващи инструменти

BGN 1.00 1.58

Кукла куќа минијатурни чистење алаткиГолема колекција за вашиот прекрасен куклиПогоден за 1 : 12 скала куклена куќаМатеријал : ДрвоБоја : Жолта кафенаЗабелешка : За декоративни употреба само, не е играчка! Chocking Хазард Мали Делови! Не е за деца под 3 години!Пакетот Вклучува : 1x Мини метлаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Кукла ръчно изработени чорапогащи, дрехи, аксесоари, подходящи 18 инча американската момиче кукла и 43 см новороденото дете Zapf облекло

BGN 4.00 4.78

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2...

D948 Безплатна доставка горещи продажба сладки бисквити голям опашката на котката мяу звезди от хората държат възглавница кукли творчески котка плюшени играчки мом

BGN 23.00 29.60

Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

прекрасен творчески плюшено червено риба играчка мека възглавница arowana кукла подарък от около 85 см

BGN 56.00 105.60

опис : големина е за 85cm, боја е црвена ако ви се допаѓа 30cm, 60cm, 120cm, или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

мека играчка прекрасна пеперуда таралеж кукла голям 48 см. плюшен играчка мек хвърли възглавницата Коледен подарък w0202

BGN 67.00 127.98

објектот е околу 48 см кадифен играчки , едно парче1 cm =0.3937 инченако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница : ние брод објекти на светот.ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

BJD перука за 7-8 DD SD кукла перука двойна опашка - msd

BGN 40.00 41.60

modname=ckeditorBJD перика за 78 ДД SD кукла перика двојно конска опашка msdL големина : 8"9" одговараат за 1 / 3 bjd кукла 22cm главата турнејаМ големина : 7"8" одговараат за 4 bjd кукла 18.519cm главата cirucmferenS големина : 6"7" одговараат за 1 / 6 bjd кукла 17cm главата турнеја

D943 Безплатна доставка 25 см прекрасен голям човек подарък за рождения си ден играчка плюшен котешки опашки възглавница не линтинг

BGN 19.00 24.32

Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

23 реалистичен bebe Reborn Bonacas 57 см пълен Силикон, винил Reborn Бебета Кукла Toy Boy Alive Baby Doll за деца подаръци за Рожден Ден

BGN 126.00 179.87

23" Lifelike bebe Раѓа Bonacas 57 см Целосна Силикони Винил Раѓа Бебиња Кукла Играчка Жив Момче Бебе Кукла За Деца Роденден ПодароциЗошто да го одберете нас?1) најдобар квалитет и безбеден за вашите бебиња2) трговија на големо цена ( доколку купите повеќе од нас,ќе станат наши ВИП, уживајте во најдобрите цена на целиот aliexpress )3) Вистински фото знак со нас4) во континуитет повторно се раѓа бебе кукла е толку реални и lifelike5) Ние имаме кукла бренд, ако агент сака да го овласти, ние може да обезбеди бренд овластување6)Она што го гледате е она што ќе добиете, кукла е исто како слика.Најважниот : Нашите кукли Користење на увезената Силикони суровини од Германија за производство, 100% сигурен, нетоксични, во согласност со Европските стандарди за безбедност за извозСертификат за безбедност на нашите куклиОва бебе е 100% рачно изработени Бебе Кукли Опис Материјал Целосна силикони винил, увезени мек винил од Германија, 100% безбедно и удобно Бебе големина 23 Инчен за 57 см Очи Акрилик сина или кафени очи , изгледа толку реални...

около 12 см моделиране лилаво и синьо птица твърд модел на зависимостта полиетилен и пера на птица, занаятчийски декорация на дома и градината подарък s1074

BGN 16.00 30.38

објектот е за 12cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​ Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура пердуви вистински објект слики во прилог, се следниве : големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 12 см се измери разликата...